Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » **Djetinjstvo** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

droba!
hrana mog djetinjstva...

a boga mi i u nesto kasnijem dobu..

(poseban specijalitet je bila droba od kifle 17.gif )
i mos mislit moje tragedije...kad sam umjesto secera, sipala stirku u drobu 26.gif
(onda se sve kupovalo ''na kilo'' i pakovalo u one odvratne smedje fiseke)

''majto, to tu mi te tkupila uta'' 26.gif

11-08-2005 00:11 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
pleska pleska is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1246
Location: u podrumu nisam vise...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    ''majto, to tu mi te tkupila uta'' 26.gif
i jeli se jos sta Tkupilo 07.gif 11.gif

___________________________________________________________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
|taxista sam majko ja | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

    i
      jerbo je plaho koristan 07.gif

      11-08-2005 00:19 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pleska:

            citat od glumica:

          ''majto, to tu mi te tkupila uta'' 26.gif
        i jeli se jos sta Tkupilo 07.gif 11.gif


      hoce, tvoje oko, nastavis li mi offirati ovuda

      11-08-2005 00:21 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      pleska pleska is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1246
      Location: u podrumu nisam vise...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od glumica:

        hoce, tvoje oko, nastavis li mi offirati ovuda
      nemoj mi ti folova 07.gif
      neka ti se je Tkupilo 11.gif 07.gif neka 35.gif

      ___________________________________________________________________
      |^^^^^^^^^^^^^|____
      |taxista sam majko ja | '|";\,___.
      |_..._....._____===|=_|__|...,]|
      "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

        i
          jerbo je plaho koristan 07.gif

          11-08-2005 00:24 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          naum mi pade kako smo ko djeca davali priredbe za komsiluk na tarasi , pa prodavali karte , poslje pare podjeli i trk u Sabana - rahmetli da kupimo kospica i tih dzidza 05.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          11-24-2005 02:04 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Fisek Fisek is a Male
          SB PRECJEDNIK




          Poruka: 195
          Location: London, ON Kanada

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od glumica:

            droba!
            hrana mog djetinjstva...

            a boga mi i u nesto kasnijem dobu..

            (poseban specijalitet je bila droba od kifle 17.gif )
            i mos mislit moje tragedije...kad sam umjesto secera, sipala stirku u drobu 26.gif
            (onda se sve kupovalo ''na kilo'' i pakovalo u one odvratne smedje fiseke)

            ''majto, to tu mi te tkupila uta'' 26.gif


          I meni je droba bila zakon.

          P.S. Kako fisek moze biti odvratan, ccc?

          ___________________________________________________________________
          potpis obrisan od strane administratora

          Kako mama kaze

          11-24-2005 02:25 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko
          pokretac teme Thread Started by Maggie

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

            naum mi pade kako smo ko djeca davali priredbe za komsiluk na tarasi , pa prodavali karte , poslje pare podjeli i trk u Sabana - rahmetli da kupimo kospica i tih dzidza 05.gif


          dje se ovog sjeti 07.gif

          i mi smo to radili, ali kod bake, pa se popenjemo na garaze od jednih zgrada i hajmooooooooo 13.gif

          ne bi sad da mi neko plati milion dollara, a ne za kospice 18.gif

          fino djetinjstvo 10.gif

          ___________________________________________________________________

            11-28-2005 19:29 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            amra p. amra p. is a Female
            carica mjeseca maja




            Poruka: 5016
            Location: DK

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            I mi smo davali predstave u nene , u sokaku , ulaznica 5 banki i predstava se zvala "Zuti balon ". I vrapce kad smo sahranjivali ! Nadjemo vrapca na vrh sokaka ( auto ga satralo ) i podje dzenaza (povorka) , sahranimo ga uz sve pocasti . A majka jednog druga se dere na nas sa prozora da "samo nesrecu slutimo". Ili zaigramo se ispod prozora a ono pljasss , komsinici , stara nena , dojadili pa nas posula vodom .A za pola sata ta ista nam baca bombona da se "malo osladimo" . A kad se KRAS otvorio , milineee ! Svaki dan se islo i kupovali Jadro keksici ili sarena lizala. Pa slasticarna na vrh sokaka , zimi se jeo " zimski sladoled " - shampita u kornetu. A ljeti me pita " je li ti nena rekla da mozes sladoled, znas da tebe vazda grlo boli ! " . Itd. , itd. , itd. , ...

            ___________________________________________________________________

              28.gif

              11-28-2005 20:30 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko
              pokretac teme Thread Started by Maggie

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              mi smo (opet kod bake) imali jednog macka koji se zvao Mikula 02.gif

              nakon njegove smrti (mislim da je bila nesretna) sahranili smo ga i podigli mu spomenik i napisali njegovo ime, dugo je stajalo, ne znam ima li vise (vjerovatno nema) 16.gif

              ___________________________________________________________________

                11-28-2005 20:38 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                beli beli is a Male
                moforaja




                Poruka: 4103
                Location: USA

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od amra p.:

                  I mi smo davali predstave u nene , u sokaku , ulaznica 5 banki i predstava se zvala "Zuti balon ". I vrapce kad smo sahranjivali ! Nadjemo vrapca na vrh sokaka ( auto ga satralo ) i podje dzenaza (povorka) , sahranimo ga uz sve pocasti . A majka jednog druga se dere na nas sa prozora da "samo nesrecu slutimo". Ili zaigramo se ispod prozora a ono pljasss , komsinici , stara nena , dojadili pa nas posula vodom .A za pola sata ta ista nam baca bombona da se "malo osladimo" . A kad se KRAS otvorio , milineee ! Svaki dan se islo i kupovali Jadro keksici ili sarena lizala. Pa slasticarna na vrh sokaka , zimi se jeo " zimski sladoled " - shampita u kornetu. A ljeti me pita " je li ti nena rekla da mozes sladoled, znas da tebe vazda grlo boli ! " . Itd. , itd. , itd. , ...

                p.s. izvini ali neshto mi govori da smo komshije....koji sokak... 14.gif 11.gif 11.gif

                ___________________________________________________________________
                audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
                autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
                Princ cuvaj mjesto na seciji....

                11-28-2005 21:00 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
                glumica glumica is a Female
                Trn u oku


                Poruka: 4415

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od djemila:

                  Nema sanse, ........


                  Fishek je zakon 07.gif 10.gif


                  a sjecate li se one plastike, sto smo premetali preko ruka 01.gif


                kakav sam degenek od nene rahmetli dobila, jer sam dohakala njenom omiljenom cekeru, zbog te famozne plastike

                djemka,

                je li ono vako bilo:
                kolaricu panicu
                sami sebe oplicu.....




                ne znam daljeee 13.gif

                11-28-2005 21:10 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
                amra p. amra p. is a Female
                carica mjeseca maja




                Poruka: 5016
                Location: DK

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od beli:

                      citat od amra p.:

                    I mi smo davali predstave u nene , u sokaku , ulaznica 5 banki i predstava se zvala "Zuti balon ". I vrapce kad smo sahranjivali ! Nadjemo vrapca na vrh sokaka ( auto ga satralo ) i podje dzenaza (povorka) , sahranimo ga uz sve pocasti . A majka jednog druga se dere na nas sa prozora da "samo nesrecu slutimo". Ili zaigramo se ispod prozora a ono pljasss , komsinici , stara nena , dojadili pa nas posula vodom .A za pola sata ta ista nam baca bombona da se "malo osladimo" . A kad se KRAS otvorio , milineee ! Svaki dan se islo i kupovali Jadro keksici ili sarena lizala. Pa slasticarna na vrh sokaka , zimi se jeo " zimski sladoled " - shampita u kornetu. A ljeti me pita " je li ti nena rekla da mozes sladoled, znas da tebe vazda grlo boli ! " . Itd. , itd. , itd. , ...

                  p.s. izvini ali neshto mi govori da smo komshije....koji sokak... 14.gif 11.gif 11.gif


                FALADZICA 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  28.gif

                  11-29-2005 22:22 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
                  ZutaRuzica ZutaRuzica is a Female
                  mofo beba


                  Poruka: 5
                  Location: USA

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  A joj, kakva ste sijecanja u meni probudili!

                  Kakvi smo mi bili 11.gif

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ZutaRuzica dana 01-23-2006 u 03:22.

                  01-23-2006 03:21 ZutaRuzica is offline Pregledaj poruke od ZutaRuzica Dodaj ZutaRuzica u listu prijatelja
                  habiba75 habiba75 is a Female
                  raja




                  Poruka: 2339
                  Location: lebdim

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  sjecam se sta sam degeneka primila jer sam volila da setam...
                  meni 4-5 god a ja ko sretna po mostaru obidji ga,obavezno preko starog..
                  3.osnovne u sarajevu kod rodice..opet ja setala i izgubila se,zavrsila u policijskoj stanici...
                  zovu rodicu da dodju po mene ova 2 tramvaja promjenila dok je dosla 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JESAM LI VAM GOVORILA!?

                  01-24-2006 00:54 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
                  LanaMo LanaMo is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 2125
                  Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  joj kad se sjetim ovako ponekih sitnica... 21.gif 21.gif vecinu mog djetinstava nisam provela tamo gdje sam trebala...nego po inostranstvu..ali hebiga takav grah pao..uglavnom sta je tu je... 10.gif

                  ali se sjecam vrlo dobro joj..neznam ni koliko mi je bilo mozda 6 godina...imala ja diktat u skoli...i posto nisam ucila nista..dobijem ti ja 2.... 26.gif 21.gif vise sam se ustravila kako cu ja sad taj dikatat donjeti kuci nego sto sam dobila tako losu ocjenu..jer znam sta me ceka kad kuci dodem...degenek i to ti ga je to...medutim posto nisam bila spremna za to..odlucim se ja da ga sakrijem...i to pod ves masinu...konta Lana nikad niko za to nece saznati...i tako prolaze dani..mama pita "Lana..gdje diktat jeli vam ga vratila"..reko "ma nije bona ta znala bi...jest da je bila vrlo sumnjivo ali hajde nije se previse raspitivala...jednog finog suncanog dana..Lana se igra u dvoristu,..sva sretna...kad cuje sa balkona..."Lana de izaci malo gore trebas mi...ja sva sretna otrci gore...kad ce ti mama Lana jeli vam vratila dikatat...reko nije valjda da si me zbog toga zvala da izadem gore..ta vidis da se igram...kad je ona mene za ruku i na balkon...kad tamo ima sta vidjeti...teka se susi po sred balkona...sta ti je bilo ves masina pustila vodu i teka isplovila.... 02.gif joj kad sam vidjela teku i kad sam pocela bjezati po stanu...ali nije mi bilo spaha...uhvatila me i ubila hljeb u meni...kaze nije sto sam dobila 2 nego sto sam slagala... 05.gif od tada sta god da sam dobila odma njoj u ruke...i dan danas.... 02.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

                  01-24-2006 01:23 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
                  refleksija refleksija is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3364
                  Location: dark side

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  pa nemam bas za necim bit nostalgicna posto sam bila 3 osnovne kad je rat poceo.
                  dobro, eto mozda bih klavir svirala 02.gif i sigurno je da bi belaje pravila posto sam ih do rata dosta napravila.
                  zapali komsiji kucu, razbi curi glavu, izbi prijatelju zub (mljecni je bio sta ima veze) propadni kroz krov i tako te nebuloze 19.gif da ne bi rata ko zna u kakvog bi ja monstruma izrasla 04.gif

                  ___________________________________________________________________


                    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                    01-24-2006 20:29 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                    habiba75 habiba75 is a Female
                    raja




                    Poruka: 2339
                    Location: lebdim

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    refleksijo e nek si joj mljecni izbila 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    JESAM LI VAM GOVORILA!?

                    01-24-2006 21:36 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
                    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                    Licnost godine '05




                    Poruka: 9946
                    Location: Eo me tu sam !!

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    nemoj da ja pocnem svoje bisere valjat ovda 21.gif 19.gif qq nekad se izbezumim kad pomislim 21.gif 19.gif

                    ___________________________________________________________________


                      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                        13.gif

                        01-24-2006 21:45 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                        Ledeni Ledeni is a Female
                        mofo beba


                        Poruka: 2
                        Location: München

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        a ja se sijecem cesto kako sam u medreskoj ulici ucio voziti bicikl. malo je strmo bilo pa odozgo dole ,padni,ustani ,pa opet,isto se ponavlja .Koljena mi krvava,modra,ali neodustajem. Niko nije bio sretniji od mene kad sam prvi put uspio da se spustim sa vrha na dno ulice a nisam pao. A danas,danas kad dodejm i vidim medresku ulicu,nema one raje,nema one koceke po kojoj sam vozio bicikl,sve prekopano nekim kanalom za vodu. Nikad vise i neznam dali ce ikad ona djeca koja ziv esad dole imati taj neki rahatluk i djetinjstvo kao ja tada.

                        02-07-2006 15:14 Ledeni is offline Pregledaj poruke od Ledeni Dodaj Ledeni u listu prijatelja
                        HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                        moforaja




                        Poruka: 2645
                        Location: Montenegro

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        joj,kad se sjetim....svasta se radilo.kuca me nije gledala.neko vristi,neko lupa,neko se bije...neko lomi stakla:)
                        01.gif

                        ___________________________________________________________________
                        HoneyMNE
                        *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                        puca.gif

                        06-12-2007 23:17 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                        Stranica (7): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com