Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    inace sta je ljubav?
    - hemijska reakcija izvan nase kontrole
    - svjestan izbor
    - slucajnost
    - laz i obmana
    - samozavaravanje
    ............
    dodaj na listu


    helem dva pitanja:
    - sta je ustvari ljubav
    - da li ste ikada osjetili istinsku ljubav


Samozavaravanje. Sigurna sam. Bez da me ista od svega interesuje, cisto komentiram. 33.gif

08-15-2011 20:53 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ih po Mostaru sto se nikad nisu zenili ,a usli su u duboku starost kao npr profesor Alija Hadzajlic predavao u Shupu u ekonomskoj itd odbranu i zastitu.

08-16-2011 00:08 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zivjeti bez ljubavi? Pa nije ljubav samo biti sa partnericom/partnerom. Ljubav prema roditeljima, bratu, sestri, kucnom ljubimcu...sta je s tim? To u stvari i jesu prave ljubavi...ljubavi bez nekog interesa, znaci nesto od srca. A ovo partneri ili partnerice...zar to nekad nije prolazno i iz interesa? Neki se zaljube u dobar guz, neki u dobre sifone, neki u mercedesa...ali nista nije vjecno. Ja bih prije nazvao temu...kakav je zivot bez ISTINSKOG PRIJATELJA? 10.gif

08-16-2011 12:00 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dakle po tebi je ljubav samozavaravanje ....

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-16-2011 18:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako mene pitas, ljubav ne ide sama. To je sve. Mislim da ide jos nesto sto treba.. i jos nekih stvari, i stotinu sitnica. Ako pitas mene. Za mene je to vrlo komplikovano...

08-16-2011 18:33 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam ....ja sam uvijek zaljubljena 05.gif

___________________________________________________________________

    08-17-2011 16:38 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    De pricaj nam malo kako je to 02.gif

    08-17-2011 19:54 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    super...

    ___________________________________________________________________

      08-17-2011 21:27 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Haj pricaj 33.gif

      08-17-2011 21:53 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6104
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

            citat od TigricaX:

          Eh sad bi mjenj'o naziv teme...osam godina kasnije 35.gif


        djes' tigrice, sta ima?

        sta ima veze 8 godina ko 8 dana nekome. 23.gif


      Evo me tana...svasta ima al' da te zanima, znao bi 35.gif

      Nema potrebe za sarkazmom...samo sam se malo nashalila. 01.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      08-20-2011 05:53 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      uopste nisam bio sarkastican. evo i tebi jedan ovaj 35.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      08-22-2011 19:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13 RAZLOGA ZA SEKS SA SUPRUGOM, SVAKI DAN!

      21 maj | 18:45


      Kada vas životne obaveze preokupiraju, jedna od prvih stvari u vezi je seks. Parovi su previše umorni, pod stresom, rastreseni. Jednostavno - nisu raspoloženi.

      Huffington Post anketirao je svoje èitatelje i na osnovu odgovora napravio listu od 13 razloga zbog kojih svakog dana treba da imate seks sa svojim suprugom.

      1. Pruža prijeko potrebno vrijeme parovima

      "Moj suprug i ja imamo spolni odnos svake noæi, jer je to trenutak u danu koji je samo naš. Mi smo roditelji djeteta, pa kad smo ga uspavamo, ostatak noæi možemo provesti pokazujuæi jedno drugom šta osjeæamo. Seks nam omoguæava da budemo strastveni, pokažemo ljubav i uživamo jedno u drugome. " - Christie M., u braku tri godine.

      2. Dovodi do jaèe privlaènosti izvan spavaæe sobe

      "Vrlo se fizièki izražavamo jedno prema drugom, èak i kada se ne seksamo. Dosta se držimo za ruke, on me udari po guzi kada sam u kuhinji, ja se priljubim uz njegov vrat kada je u poslu." - Jesse N., u braku manje od godinu.

      3. Može biti vježba ako ga radite ispravno

      "Kada imate èetvero djece i nemate vremena, seks je najbolja vježba." - Tera M., u braku manje od godinu.

      4. Bijeg od stvarnosti

      "Seks za mene, a i za mog supruga otkako smo zajedno, je potpuni bijeg od stvarnosti. Prekrasan je osjeæaj ne biti ja na neko vrijeme, potpuno se iskljuèiti iz svakodnevnosti i samo se posvetiti nama i našem uživanju. " - Sara C.,udana godinu.

      5. Gradi povjerenje

      "Nove poze i granice seksualnosti grade puno povjerenje u vašeg partnera, a takva vrsta povjerenja najbolje se stekne nakon nekoliko godina liènog i zajednièkog tjelesnog istraživanja." - Kristena M., u braku 10 godina.

      6. Naèin da se povežete bez rijeèi

      "Seks je bitan dio braka. On ujedinjuje parove na naèin na koji to druge stvari ne mogu. Mislim da promièe zajedništvo, toplinu i maženje, a to je naèin da se povezujete, bez rijeèi." - Teresa F., u braku 37 godina, prenosi Osloboðenje.

      7. Možda se budete manje svaðali

      "Znamo kako je kada nam nešto smeta kod onog drugog. Što je najvažnije, ne svaðamo se i ne prepiremo. Sjednemo i razgovaramo o tome. Takva vrsta povezanosti omoguæava nam bolju komunikaciju izvan spavaæe sobe." - Libby S.; u braku 2 godine.

      8. Tjera vas da budete kreativni

      "Kada ste èesto intimni, i dijelite ono što je osobi potrebno, to dopušta slobodu kreativnosti. Nema položaja ili stanja koje je jedno od nas uskratilo drugom. To nas èini još više opuštenim u fantazijama, da ukažemo na zgodnu djevojku ili momka, i kažemo šta bi voljeli da im radimo u krevetu. " - Arlene B.; u vezi 3 godine.

      9. Lakše je od formalnog izlaska

      "Mislim da je to najlakši naèin da imate neke romantiène trenutke, s obzirom na to da ne prakticiramo veèernje sastanke ili odlaske na odmor sami. Osim toga, znam da moj muž uživa u tome." - Emily D., u braku 12 godina.

      10. Jedna rijeè: orgazam.

      "Osjeæaj je, jednostavno, fenomenalan. Takoðer, volim da vidim kada se moj suprug jednostavno izgubi u tom trenutku. Biti u stanju vidjeti taj nivo potpunog zadovoljstva na njegovom licu predstavlja mi veliko zadovoljstvo." - Stacia L. u braku 11 godina.

      11. Poboljšava samopoštovanje

      "Seks mi je donio novi nivo sreæe. Znajuæi da sam nakon dvoje djece i dalje seksi svom suprugu, podiže mi samopoštovanje." - Karri H., u braku šest godina.

      12. Zagarantovano poboljšava raspoloženje

      "On skoro svaki put pjeva pod tušem nakon jutarnjeg seksa. To mi je dokaz da seks podiže raspoloženje kod njega. I volim saznanje da sam ja razlog što se smiješi na poslu. " - Jesse N; u braku manje od godinu.

      13. Ako ga upražnjavate, ne možete izgubiti

      "Ako je seks tako veliki dio vaše rutine i veliki prioritet, nikad ne postane manji prioritet, ili postane èudno ili nezgodno. I neæete morati brinuti o tome kako da opet nastavite ili se ponovo povežete. Samo nemojte nikada prestati da ga upražnjavate! " - Lara G., u braku 24 godine.

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-22-2017 19:37 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      gandalf gandalf is a Male
      Mo-Starac




      Poruka: 4675
      Location: NEBUCHADNEZZAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        inace sta je ljubav?
        - hemijska reakcija izvan nase kontrole
        - svjestan izbor
        - slucajnost
        - laz i obmana
        - samozavaravanje
        ............
        dodaj na listu


        helem dva pitanja:
        - sta je ustvari ljubav
        - da li ste ikada osjetili istinsku ljubav



      Bas tako nekako... Hajde da prvo definisemo STA je ljubav, pa da onda pricamo dalje...

      Mislim da sam isto napisao davno na jednoj od tvojih mnogoposjecenih tema, hajde da prvo definisemo sta je bog (sto mislim da je nemoguce i nepojmljivo) pa da onda raspravljamo o tome...

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      05-22-2017 19:50 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovaj srbijanski doktor, inaèe ekspert za mozak, tvrdi da ljubav ne postoji, to je samo hemijska reakcija koja "drži vodu" odreðeno vrijeme i kad-tad izhlapi. fazon je da ljubavna veza preðe u naviku i obostrano razumijevanje, prije nego što taj hemijski spoj ne popusti:

        _qlXfCOMM34

      ___________________________________________________________________

        05-22-2017 20:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        gandalf gandalf is a Male
        Mo-Starac




        Poruka: 4675
        Location: NEBUCHADNEZZAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sigurno je tako, ako pod ljubavi mislimo na strast i pozudu....

        ___________________________________________________________________
        Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
        Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

        05-22-2017 20:04 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ja znam samo da je brak kanta govana sa malo meda ,kad pokusas med ostaju govna za cjeli zivot ..ljubav je nesto drugo 02.gif narociti sa jubavnicom 27.gif
        ..jubavnica je najbolja stvar sto se jednom covjeku odnosno muskarcu moze destiti a nije na odmet ni zenama

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        05-22-2017 21:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        eh vjetre i ti ga sada pretjera. ima nas koji smo sretno ozenjeni i ne bi se mijenjali za dunjaluk 11.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        05-23-2017 18:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        gandalf gandalf is a Male
        Mo-Starac




        Poruka: 4675
        Location: NEBUCHADNEZZAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..ja znam samo da je brak kanta govana sa malo meda ,kad pokusas med ostaju govna za cjeli zivot ..ljubav je nesto drugo 02.gif narociti sa jubavnicom 27.gif
          ..jubavnica je najbolja stvar sto se jednom covjeku odnosno muskarcu moze destiti a nije na odmet ni zenama


        Vidis, tu se mogu sa susjedima sloziti... Oni ne kazu ljubavnica, vec dojebnica... To je pravi izraz za ono sto govoris... 11.gif

        ___________________________________________________________________
        Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
        Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

        05-23-2017 19:15 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2847
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif bravo vjetre. Taman tako


        Mada sve ima svoje uzroke-posljedice, potrebna je dublja analiza

        11.gif

        Kad bi se ozenio sa jubavnicom, sta bi onda bilo???? Med citav zivot, ili bi se i on pojeo 14.gif



        Pouka:
        Najbolje je imati dobru zenu, i odlicnu fiksnu ljubavnicu
        10.gif

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        05-23-2017 19:50 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        REALISTA REALISTA is a Male
        samo sto nisam


        Poruka: 1375
        Location: Bosna i Hercegovina

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..ja znam samo da je brak kanta govana sa malo meda ,kad pokusas med ostaju govna za cjeli zivot ..ljubav je nesto drugo 02.gif narociti sa jubavnicom 27.gif
          ..jubavnica je najbolja stvar sto se jednom covjeku odnosno muskarcu moze destiti a nije na odmet ni zenama


        Zasto onda biti u splacini od braka ako je vrcani med okus govana? 14.gif

        05-23-2017 19:56 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
        Stranica (12): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com