Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » kupovina » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obala obala is a Female
puterica


Poruka: 80

kupovina Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da nas vecina uziva u kopovini

to nam je slabost 01.gif

sta najvise kupujete tj. u cemu uzivate..

neko sminku,neko cipele,neko ves.......

imam prijateljicu koja uziva da kupuje tasne(to joj je slabost)

Ja recimo,obucu

Sta je vasa slabost?

01-04-2004 23:00 obala is offline Pregledaj poruke od obala Dodaj obala u listu prijatelja
Ingrid Ingrid is a Female
liska foruma '03




Poruka: 701

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kaishevi i djindjulihe,

vise ne znam dje chu s njima


a boga mi i donji vesh 19.gif

___________________________________________________________________
010101010101010................1 05.gif

01-05-2004 00:23 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na obucu i tasne bih maltene dala zadnju paru 29.gif

Svaki put kad selim pitam se "uhhhh zar stvarno imam OVOLIKO obuce i tasni 14.gif "

I kad hocu da se "pocastim" - vazda zavrsim na cipalama ili tasnama 29.gif

02.gif

___________________________________________________________________

    01-05-2004 00:24 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3840
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vesh...cipele....tashne....qq meni.....i jope qq meni....sve volim da kupujem, jednostavno uzivam u tome, kao i mnoge zene..........ako treba da se "stisnem " iz nekih razloga..jedino rjesenje je da sjedim kuci i ne mrdam nigdje, da mi neko sakriva reklame sto dobijem..i qq meni 21.gif 11.gif

    01-05-2004 04:09 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Sjeta Sjeta is a Female
    seka




    Poruka: 528

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    1. cipele
    2. tasne
    3. knjige
    4. sminka
    5. garderoba
    6. kozne jakne 02.gif

    ___________________________________________________________________

      01-05-2004 06:16 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bolest su mi cipele. U pravom smilsu rijeci. Imam oko 150 - 200 pari cipela (bez zezanja, a u jednom trenutku slabosti broj se bio povecao do skoro 300) i svako malo odlucim da ih rascistim, pa odaberem neke i razdijelim. Onda se cvrsto drzim mjesec dana i na kraju ih opet nadoknadim. Najzalosnije je sto redovno nosim samo mozda 10 -15 parova.

      ___________________________________________________________________

        01-05-2004 16:44 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        First Lady First Lady is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1404
        Location: NY

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        1. knjige
        2. cipele/cizme
        3. tasne
        4. parfeme/kreme za kozu/produkte za kosu
        5. ves

        cipele i tasne...
        pojma nemam koliko ih imam, ali samo jedne nosim 21.gif
        kad su udobne, nema sanse da ih promjenim dok sve ne ode u helac (obicno to meni traje 3 mjeseca i onda moram nove potpetice stavljat... ili jos bolje nove cipele kuptiti)

        ___________________________________________________________________
        Live, and let LIVE!!!

        01-05-2004 16:45 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
        hanka kafanka
        carica, gaborka i prva nanulasica

        Poruka: 1118

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        -

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 19:22.

        01-05-2004 20:52 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
        sarah sarah is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 309
        Location: stvaram novi svijet ...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od hanka kafanka:

          uzivam u kupovini bez obzira sta kupujem


        10.gif meni sitnice itakako znaju popraviti dan 01.gif

        01-08-2004 17:38 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
        Mika Mika is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 310

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Meni kupovina ne znaci puno, ali sto mi posjeta frizeru moze uljepsati dan, cudo jedno. Sebi stvarno kupujem samo ono sto mi treba, ne volim da hodam po prodavnicama, obicno to radim rano ujutro, dok nema guzve. Ali zato obozavam da kupujem za djecu, to mi je pravo uzivanje, uvijek mi puno srce kad zamisljam njihovu reakciju. Inace vise volim da kupujem za druge nego sebi. Mozda me zato tudja djeca i vole, uvijek im nesto donesem, obicno knjige, igrice. 29.gif

        ___________________________________________________________________

          01-09-2004 09:45 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nisam bas veliki ljubitelj svrljanja po radnjama
          ne ispunjava me gledanje i prevrtanje noviteta
          ako idem da kupim sebi neku krpicu , ves i tako to
          onda idem gledati samo to
          e sad ako kupujem pantalone ili suknju , obavezno kupim bluzu ili kakav sal koji
          pashe uz to
          jedino odjel kozmetike , parfema i tasna me uvijek interesuje
          ustvari kupovina me zamara , specijalno kad moram probati
          ali kad se nadjem u nekom drugom gradu meni nepoznatom , volim obilaske
          i svrljanje po prodavnicama
          ne zbog kupovine toliko , koliko zbog upoznavanja neceg novog

          01-09-2004 10:09
          rozalija rozalija is a Female
          trudim se




          Poruka: 239
          Location: Sarajevo

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          lelo, ti si ko moja mama. cim dodjemo u neki grad gdje nije prije bila, ona prvo krene obilaziti radnje, robne kuce i posebno PIJACU! E jes joj to merak, uvaliti se na pijacu i razgledati vocke, sir, meso...tata uglavnom sa njom ide u te pohode dok brat i ja najcesce cekamo u kakvom obliznjem kaficu i onda zavirujemo u kese da vidimo sta nam je kupila. 02.gif
          sto se mene tice, ja sam za razliku od vecine zena, skroz operisana od cipela. jednostavno mi nije neki gust imati 50 pari cipela, meni je sasvim dovoljno dvoje maximalno od svake sezonske obuce i ja sam zadovoljna. trenutno imam dvoje cizama, jedne su ravne koje nosim svaki dan i jedne su "spicoke" koje obujem onako povremeno, kad mi naumpadne da se sriktam. jedino ljetnih imam dosta, ko kad tih sandalica i papucica nikad dosta 01.gif
          ali zatooo...manijak sam sto se pantalona tice! ako postoji ista zbog cega ce mene moja mati iz kuce nogirati prije nego joj sama odem, jesu pantalone. trenutno ih sigurno imam oko 15 komada i to samo zimskih ovih malo debljih. na ljetne ne smijem ni pomisliti... 21.gif
          u koju god radnju da udjem prvo letim na hlace, bez obzira imam li takve iste ili cak i ljepse al jok...stvarno pretjerujem al dzaba... ja sam hepi po cijelu narednu sedmicu kad sebi kupim nove tole, kakve god da su one!
          osim hlaca, volim jako kupovati i parfeme, dezodoranse, kupke, kreme, mlijeko za tijelo...ma sve one mirisljave preparate, i od toga me covjek treba sipkom tjerati.
          eh da...sto kaze Mika, volim frizeru ici to je cudo jedno! to mi zaista pravo popravi dan, i naredni dan i onaj poslije njega... 02.gif
          ih, kad malo bolje skontam volim ja kupovati, sto se mene tice mogla bi svaki dan ali.... 21.gif 02.gif

          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rozalija dana 01-09-2004 u 10:37.

            01-09-2004 10:35 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od rozalija:

              lelo, ti si ko moja mama. cim dodjemo u neki grad gdje nije prije bila, ona prvo krene obilaziti radnje, robne kuce i posebno PIJACU! E jes joj to merak, uvaliti se na pijacu i razgledati vocke, sir, meso...tata uglavnom sa njom ide u te pohode dok brat i ja najcesce cekamo u kakvom obliznjem kaficu i onda zavirujemo u kese da vidimo sta nam je kupila. 02.gif


            nasmija me kad kazes , a ja i brat cekamo ......... 04.gif

            bas tako , volim obici kako ja kazem "tudje pijace i radnje"
            a djeca po sto puta pitaju
            pa sta vidis u tome , samo nam objasni 02.gif
            tesko za objasniti , a cini mi zadovoljstvo

            01-09-2004 11:45
            Black_Witch Black_Witch is a Female
            rodjena




            Poruka: 985
            Location: na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ne volim kupovine, odjecu i sve ostalo onako usput kupim, kad mi naleti.

            najvise imam carapa, to redovno nabavljam

            svih boja i svih sara 19.gif

            ___________________________________________________________________
            .............

            01-09-2004 14:42 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Evo da narod ne pomisli da sam stonoga, svih drugih stvari koje kupujem imam previse, pa s vremena na vrijeme otkrijem nesto u ormaru, sto se tu krilo 2 godine, a ja i zaboravila, jos je gore kad se ne mogu sjetiti ni kada sam kupila. Ipak me obraduje.

            Sto Selma kaze imam carapa svih mogucih dezena, sara, debljine, boja itd. Ali to ne smatram slaboscu.

            Slabost su mi lakovi za nokte 02.gif Nekad skontam da imam 7 lakova koji se razlikuju u nijansu, pa sve to izgleda isto, ali eto svaki put kad odem do prodavnice, capim jedan.

            ___________________________________________________________________

              01-09-2004 15:53 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              najvise volim da kupujem tene...ko maggie cipela tako ja tena 05.gif

              svih boja, vrsta, marka...koda lopte igram.



              i nakit....mhhh 02.gif

              01-09-2004 16:54
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              tene - ja imam 2 para 07.gif


              samo

              ___________________________________________________________________

                01-09-2004 17:02 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ma ja se ko biva nedam godinama pa se sportskije nosim 05.gif

                01-09-2004 17:08
                Maggie Maggie is a Female
                moforaja




                Poruka: 2736
                Location: daleko

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                13.gif

                ___________________________________________________________________

                  01-09-2004 17:20 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                  toma
                  SexNepoznat

                  Poruka: 675

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ...ja najvise trosim na zene...im'o sam ih nekoliko pari a preferiram second handhihi.gif

                  01-10-2004 14:58 toma is offline Posalji Email za toma Pregledaj poruke od toma Dodaj toma u listu prijatelja
                  Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com