Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***e haj sad...*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dje nesta ova koka 14.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

01-22-2005 00:33 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Otisla koka....u mornare 13.gif

(k'o mujo 04.gif )

01-22-2005 09:54
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zivco drz se teme 05.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

02-15-2006 20:15 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E Gara draga, gledam datum kad sam napisao ovaj komentar i kontam da je mogao biti drugi ili treci komentar koji sam napisao na ovom forumu. Nisam imao pojma sta su zvjezdice, o cemu se radi....samo vidjoh da si neku "koku" spominjala....i eto 11.gif

"Glede" teme...

Ljubav preko chata.....why not? Vratimo se 15ak godina unazad. Sjecate li se onih tinejdzerskih novina i casopisa, pa tamo na zadnjim stranicama onih oglasa tipa "trazim momka/curu za dopisivanje". Sta mislite koliko je sretnih ljubavi i brakova proizislo iz svega toga?
Svako od nas zeli upoznati nesto novo, po mogucnosti lijepo i uzbudljivo. Svi smo mi isti.

U "stvarnom zivotu", prilikom upoznavanja sa nekim stvari idu otprilike ovako:

vidis njega/nju, na osnovu izgleda odmah pocinjes da simpatises ili da pravis shtit oko sebe jer ti se fizicki svidja / ne svidja

pricate, a onda ti se i njegova / njena pricha svidja ili ne svidja

drzite se za ruke, a onda ti se njegov/ njen dodir svidi ili ne

ljubite se, a onda skontas da li se dobro ili loshe ljubi...

....i tako dalje (da ne detaljisemo 11.gif )

Kroz sve to, upoznajete se i u "dushu"...spoznajete neke stvari jedno o drugome.


Vraticu se sad na ono o izgledu....koliko je u stvari izgled bitan u svemu? Cini mi se da je jednom Sandra pokrenula tu temu i da smo svi nadugo i nasiroko "razglabali" o tome. Ukusi su razliciti, ali dvije stvari se nikada nece promijeniti:

1. Ljepota je prolazna

2. Izgled blijedi (treba li ovo "elaborirati"?)


Kada se sa nekim upoznajes na chatu i kada "pricate" sta se u stvari deshava? Sve ono gore navedeno ide u obrnutom smijeru.
Kroz pricu se vi prvo upoznajete "u dushu", naravno ako ne lazete jedno drugome

Samim tim sto provodite (nekada) i sate na chatu, ocigledno je da imate o cemu "pricati"...i da vam ta "prica" godi...
Izgled onog "sa druge" strane vam je sporedna stvar...jer nasli ste se u "prici", lijepo vam je...i to je bitno. Mozda cete kasnije razmijeniti slicice i vidjeti se....ali kao sto sam rekao ranije, "izgled blijedi", koliko god da ste "lijepi" ili "ruzni", to ce se potisnuti negdje u stranu...jer bitno je da ste "srodne dushe" sto se price, razmisljanja i pogleda na zivot tice.

Slozit cu se sa svima onima koji rekose da PRAVE ljubavi nema dok se ne dodirnete i pogledate u oci...ali to su valjda samo "nijanse" u cijelom spektru koji ste vec ranije stvorili 10.gif

02-15-2006 22:22
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

02-15-2006 22:24 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
LanaMo LanaMo is a Female
moforaja




Poruka: 2125
Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve je moguce... 10.gif

___________________________________________________________________
Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

02-15-2006 22:26 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ili...

...IMPOSSIBLE IS NOTHING! 11.gif 12.gif

(kopirao bih cijeli potpis, ali nema ga trenutno 11.gif 12.gif )

02-15-2006 22:39
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zivcho:

    E Gara draga, gledam datum kad sam napisao ovaj komentar i kontam da je mogao biti drugi ili treci komentar koji sam napisao na ovom forumu. Nisam imao pojma sta su zvjezdice, o cemu se radi....samo vidjoh da si neku "koku" spominjala....i eto 11.gif

    "Glede" teme...

    Ljubav preko chata.....why not? Vratimo se 15ak godina unazad. Sjecate li se onih tinejdzerskih novina i casopisa, pa tamo na zadnjim stranicama onih oglasa tipa "trazim momka/curu za dopisivanje". Sta mislite koliko je sretnih ljubavi i brakova proizislo iz svega toga?
    Svako od nas zeli upoznati nesto novo, po mogucnosti lijepo i uzbudljivo. Svi smo mi isti.

    U "stvarnom zivotu", prilikom upoznavanja sa nekim stvari idu otprilike ovako:

    vidis njega/nju, na osnovu izgleda odmah pocinjes da simpatises ili da pravis shtit oko sebe jer ti se fizicki svidja / ne svidja

    pricate, a onda ti se i njegova / njena pricha svidja ili ne svidja

    drzite se za ruke, a onda ti se njegov/ njen dodir svidi ili ne

    ljubite se, a onda skontas da li se dobro ili loshe ljubi...

    ....i tako dalje (da ne detaljisemo 11.gif )

    Kroz sve to, upoznajete se i u "dushu"...spoznajete neke stvari jedno o drugome.


    Vraticu se sad na ono o izgledu....koliko je u stvari izgled bitan u svemu? Cini mi se da je jednom Sandra pokrenula tu temu i da smo svi nadugo i nasiroko "razglabali" o tome. Ukusi su razliciti, ali dvije stvari se nikada nece promijeniti:

    1. Ljepota je prolazna

    2. Izgled blijedi (treba li ovo "elaborirati"?)


    Kada se sa nekim upoznajes na chatu i kada "pricate" sta se u stvari deshava? Sve ono gore navedeno ide u obrnutom smijeru.
    Kroz pricu se vi prvo upoznajete "u dushu", naravno ako ne lazete jedno drugome

    Samim tim sto provodite (nekada) i sate na chatu, ocigledno je da imate o cemu "pricati"...i da vam ta "prica" godi...
    Izgled onog "sa druge" strane vam je sporedna stvar...jer nasli ste se u "prici", lijepo vam je...i to je bitno. Mozda cete kasnije razmijeniti slicice i vidjeti se....ali kao sto sam rekao ranije, "izgled blijedi", koliko god da ste "lijepi" ili "ruzni", to ce se potisnuti negdje u stranu...jer bitno je da ste "srodne dushe" sto se price, razmisljanja i pogleda na zivot tice.

    Slozit cu se sa svima onima koji rekose da PRAVE ljubavi nema dok se ne dodirnete i pogledate u oci...ali to su valjda samo "nijanse" u cijelom spektru koji ste vec ranije stvorili 10.gif


10.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    02-15-2006 22:42 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Zivcho
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od LanaMo:

      Sve je moguce... 10.gif


    Evo ga Lana 11.gif 04.gif


    "Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier
    to live in a world they've been given than to explore the power they
    have to change it.
    Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary.

    IMPOSSIBLE IS NOTHING"

    02-16-2006 01:15
    MadMax
    SexNepoznat



    Poruka: 481
    Location: Sin City

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E zzivccani 02.gif
    Da te ne kopiram i ne quotam cijeli text. 19.gif

    Ima istine u tome shto pishesh, ccak stavishe i sam sam pobornik ovog naccina upoznavanja. 19.gif Nema govora da ima svojih prednosti.
    Mislim da mogu napisati koju ovdje jer mi je u zadnjih 10 -tak godina 70 % veza koje sam imao, bile internet 04.gif
    U jednoj sam zagalvio, pa gotovo 3 i pol godine, u ostalim smo samo ispunili "shto se od nas occekuje" tj posexali se i svatko svojim putem. 02.gif

    Upoznavanje i prvi dodiri nisu nijanse, bliv mi...
    Nishta ne mozze zamijeniti prve izlaske, prvo drzzanje za ruku, prve poljupce..Prve ljutnje jednog na drugog, al prave..Kad vidite jedno drugo za raziccitim stolovima u kaficu, pa shaljete prijatelje da malo ispipkaju teren.. 11.gif Mislim, ima toga puno.

    Istina i ccinjenice jesu da ce svaka ili gotovo svaka internet veza zavrshiti sexom 23.gif
    Priccate o tome, napaljujete jedno drugo, iz dana u dan..Podijelili ste puno toga..I kao logiccan zakljuccak dolazi da te vashe mashtarije i fantazije pretvorite u javu.
    Tad ste jedno drugom sve, jer u osnovi i ne mislite na bilo shto drugo, neg kako zadovoljiti one prirodne strasti koje su ccekale svo to vrijeme 11.gif
    Problem nastaje kasnije, kad tek poccnesh upoznavati tu osobu.Upoznavati njene navike,obiccaje..
    I tu dolazi ona hemija sa poccetka ove pricce, koja je sve drugo sem nijansa.
    Ako je nema, izvjetri ono poccetno svidjanje i dolazi do poccetka kraja.

    -Naravno, ima izuzetaka 10.gif

    Mozze ccovjek biti sretan pa da otvori one novine i da mu prva zzena iz oglasa bude polovica koju trazzi 04.gif Hajd, pa ga znaj.. 13.gif

    p.s

    Jes ovaj Dr. pametan jebo sliku svoju 11.gif ..Jebe ga samo shto je kategoiriccan previshe 13.gif 13.gif

      Virtuelni svijet je jako opsan,pun skrivenih zamki,skrivenih prolaza..A i tvoje pitanje je teshko.Ljubav ?!
      Upoznati se -moguce .I to pod uslovom da krecu sa dobrih startnih pozicija (da su bar 70 % iskreni prema svom sagovrniku)..
      A veza,kategoricki tvrdim ne da nemoze uspjeti..

    ___________________________________________________________________

      02-16-2006 02:15 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
      LanaMo LanaMo is a Female
      moforaja




      Poruka: 2125
      Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nikad ne reci nikad... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

      02-16-2006 03:44 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
      MadMax
      SexNepoznat



      Poruka: 481
      Location: Sin City

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od LanaMo:

        Nikad ne reci nikad... 01.gif

      Priccaj ti shta hocesh, al sam tu kategoriccan kao i Dr. 04.gif
      Ne pada mi na pamet da probam internet vezu.
        Upoznavanje DA, internet veza ; NE..
      01.gif
      Imam toliko toga precceg od sjedjenja uz kompjuterski ekran i ponavljanja one fraze "Bash bih volio da sam tu pored tebe.." Ili maratonskih razgovora preko telefona. 19.gif

      Ja sam veoma realan ccovjek, kad sam nalazio "srodne dushe" na virtuelnim vodama, gledao sam da se nadjemo, upoznamo i planiramo neshto..Ali imati vezu, jock 01.gif

      ___________________________________________________________________

        02-16-2006 18:52 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
        Zivcho
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hebem te u kategoricnost 04.gif 35.gif


        "Upoznavanje i prvi dodiri nisu nijanse, bliv mi..."

        Evo aj biliv ju na rijec 04.gif jer nikada nisam osjetio dodire 35.gif 11.gif 12.gif

        shalim se buraz, ali moras uzeti u obzir i onaj drugi dio u kojem sam napisao "...u cijelom spektru koji ste vec ranije stvorili". A taj "spektar" je prilicno velik pojam....svasta nestA se mora desiti da "to bude to" odnosno da se osjeti / desi PRAVA ljubav.

        Kao sto rekoh, bas te prave ljubavi nema i ne moze biti bez dodira i pogleda "oci u oci"....ali i ostalih stvari iz "spektra" 10.gif.

        I kategoricki to tvrdim 13.gif 35.gif

        02-16-2006 21:57
        Nepoznata1
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Po meni je kategoricno NE!!!

        Ni danas, poslije 14 godina ne mogu zaboraviti osjecaj koji sam imala kad sam usla u prostoriju i ugledala Mr Nilsona i njegov osmijeh.
        Rekla sam sebi "ovo je covjek mog zivota" !!!!
        Nikakav internet chat mi ne bi mogao zamijeniti taj osjecaj....

        Sto se tice "net poznastava koja zavrasavaju sexom", e to tek ne razumijem....
        Zasto sebi komplikovati zivot i traziti sex partnera na taj nacin, kad je puno lakse izac u kafic i naci osobu s kojom se moze imati "one night stand"?

        Bice da sam iz one stare generacije koja nije navikla na ovaj virtueni nacin zaljubljivanja...

        Ostajem pri poziciji koju sam napisala u jednoj slicnoj temi, vjerujem da se na taj nacin mogu naci prijatelji, ljudi s kojima mozemo fino porazgovarati jer nas vezu isti obicaji i nacini razmisljanja.

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nepoznata1 dana 03-05-2006 u 16:47.

        02-17-2006 00:33
        MadMax
        SexNepoznat



        Poruka: 481
        Location: Sin City

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Zivcho:

          Hebem te u kategoricnost 04.gif 35.gif


          "Upoznavanje i prvi dodiri nisu nijanse, bliv mi..."

          Evo aj biliv ju na rijec 04.gif jer nikada nisam osjetio dodire 35.gif 11.gif 12.gif

          shalim se buraz, ali moras uzeti u obzir i onaj drugi dio u kojem sam napisao "...u cijelom spektru koji ste vec ranije stvorili". A taj "spektar" je prilicno velik pojam....svasta nestA se mora desiti da "to bude to" odnosno da se osjeti / desi PRAVA ljubav.

          Kao sto rekoh, bas te prave ljubavi nema i ne moze biti bez dodira i pogleda "oci u oci"....ali i ostalih stvari iz "spektra" 10.gif.

          I kategoricki to tvrdim 13.gif 35.gif

        Heheh, meni je stvarno zzao ako sam "bezosjecajni manijak" i ne meljem "na tvoju vodenicu" 11.gif Vjerujem da ti lakshe bude ccitati kad svi kazzemo da je cool i da je sve ruzzicasto 04.gif 04.gif A nije jebat ga 19.gif
        Ja bih fakat volio da si ti jedan od onih kojima se posreci 11.gif 10.gif

          Moja poenta je da bih nekog upoznao, trebao zzivjeti sa njim pod istim krovom.
          Samo tako i samo tad mozzesh upoznati neku osobu sa svim njenim manama, nedostatcima i prednostima.

        Dzaba sve ono shto priccate jedno drugom sad, sve se te stvari vrlo brzo zaborave.I kao da ccak nisu ni reccene.Nazzalost.
        Ja se sjecam svoje veze i planova kojih smo imali zajedno.I kad se sve zavrshi..., nekad nadjem stara pisma ili poruke i pitam se jesam li to ja stvarno rekao..
        To je nazzalost dokaz da je ccovjek najgora zzivotinja.Vjerujem da znash na shta mislim.


        Ja ti u svakom sluccaju zzelim srecu i uspjeh 10.gif

        @pipi

        Rekoh interet veze, ne poznanstva.. 10.gif

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane MadMax dana 02-17-2006 u 00:41.

          02-17-2006 00:38 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
          Zivcho
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Maxo bola... 19.gif

          ne pricam ja o sebi 02.gif

          sve sto sam napisao je "uopsteno govoreci" i neko moje vidjenje stvari...11.gif

          Svakako da ne ocekujem da se svi sloze sa mojim misljenjem niti da melju "na moju vodenicu"...zato se ovo valjda i zove "forum" 10.gif
          Jest da je malo "netakticno" reci "kategoricki tvrdim 04.gif ", ali hebiga...100 ljudi - 100 cudi (100 zena - 200 grudi 13.gif )

          anw, hvala na lijepim zeljama 11.gif 10.gif

          Eo tebi smiley26.gif 13.gif

          02-17-2006 00:58
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a sto ga vi znate zakomlikovat ! 21.gif 19.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              02-17-2006 01:00 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              vjetar vjetar is a Male
              moforaja


              Poruka: 13977
              Location: dk

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ...zivco jesi kad pomislio da ta ista sa kojom pises na catu ,kad kaze da je boli glava i da mora da ide u krevet ima jos neku vezu samo na drugoj adresi ..jer na njenoj listi se logovo vec neko drugi..probaj da joj das adresu koju ti otvoris sa tvojim imenom na niku ..mozad i da progledas ...ima jos dobri metoda ali eto iz iskustva mnogih koji su vodili ljubav na catu ,mogu ti reci da su te veze uvjek zavrsavale na naj ruzni nacin ..mozda je ipak bolje prosetat niz polje do kapije Unisa i nazad ,,mozda neko cuno il plavo oko gleda iza zavjese ,,a gledati i cekati onoga cikca da pozeleni i iskoci poruka u cosku kompjutera i nije bas neka stvar pogotovu za mlade ljude kao sto si ti ..haj evo sto mi starohani 35.gif ..kani se cata dok ti je jos vrijeme 10.gif

              ___________________________________________________________________
              laku vam noc pijuni

              spavajte ko lavovi i ko kraljevi

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-17-2006 u 01:11.

              02-17-2006 01:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
              Zivcho
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hehehehhe....
              opet oni po meni "udaraju" 04.gif
              cek da citiram jedan dio koji sam napisao u svom komentaru

              "Kroz pricu se vi prvo upoznajete "u dushu",

                naravno ako ne lazete jedno drugome
              "


              I zaista ne znam jel' se moze ovdje ista napisati a da neko kroz komentar odmah ne pomisli da autor pishe o sebi ili svojim iskustvima. 29.gif


              Vjetar, hvala tebi na savjetima ali onaj ko stoji iza NICKA "Zivcho" ima svoj zivot...onaj pravi i realni... 10.gif

              (nije bas sve za foruma 10.gif )

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Zivcho dana 02-17-2006 u 01:17.

              02-17-2006 01:15
              MadMax
              SexNepoznat



              Poruka: 481
              Location: Sin City

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Zivcho:

                Maxo bola... 19.gif

                ne pricam ja o sebi 02.gif

                sve sto sam napisao je "uopsteno govoreci" i neko moje vidjenje stvari...11.gif

                Svakako da ne ocekujem da se svi sloze sa mojim misljenjem niti da melju "na moju vodenicu"...zato se ovo valjda i zove "forum" 10.gif
                Jest da je malo "netakticno" reci "kategoricki tvrdim 04.gif ", ali hebiga...100 ljudi - 100 cudi (100 zena - 200 grudi 13.gif )

                anw, hvala na lijepim zeljama 11.gif 10.gif

                Eo tebi smiley26.gif 13.gif

              Neda nana 13.gif 13.gif 13.gif
              Hajde ne zajebaji oko toga..Sami ste krivi, rekao sam ti to 11.gif 04.gif

              Anw, ne volim da poistovjecujem nick i temu.Ne pada mi to na pamet.
              Ono shto sam pisao, pishem iz vlastitog iskustva, a tebe sam se zakaccio jer si jedini pisao toliko pozitivnih stvari o svemu tome, a ovi jalijashi samo upadaju k'o padobranci i klepcu po ledjima 04.gif 04.gif
              I Doc je napisao na poccetku da ako krenu sa dobrih startnih pozicija, da postoji mogucnost nekog iskrenog prijateljstva.
              Ja nikad nisam rekao niti mislim da prijateljstvo nije moguce..Moja kategoriccnost je za vezu.
              Ta veza ne mozze opstati ma kako jaka bila.


              A ove ostale bih zamolio da proccitaju cio komentar prije neg se odluccce napisati post 19.gif

              I prinac, shta ti sad nije jasno i ccemu to mahanje glavom? 04.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________

                02-17-2006 01:25 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
                Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com