Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Afo-sablon » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Afo-sablon Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da vidim Mostarci ko jos poznaje Sablona.(osim Amira,Kisa)
Covjek je u stanju da vam nadze vaseg dvojnika(sablona) u nekoj drugoj drzavi ili gradu.
PR.-Elvis Prisli ima svoj sablon u Stocu,itd.
Da li vjerujete u to!

01-27-2004 00:53 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48
pokretac teme Thread Started by crne spile

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Amireeeeeeee,ne spavaj!

01-27-2004 00:58 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e pa ovako, moj shablon je u Parizu, Sovin u Albaniji, Ninin u Indiji...AFO JE TITO
Ceca je Dule iz Beograda,
JAse sjecam Afe jos od prije rata, dok mu je furka bila"sve je to Medzugorje i Neda Ukraden, Jagoda itd... Trazio bi suncobran kada pada kisa, mal bi mu bio kisobran 10.gif Dobar je AFAN

01-27-2004 02:16 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48
pokretac teme Thread Started by crne spile

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Afo je Sovin najbolji jaran. 13.gif

01-27-2004 02:43 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
easy rider easy rider is a Male
proplivo




Poruka: 16
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Afo je strasan.......

Ljetos vozam se ja na motoru...sunce sija motor jos vise - nov sjaji se.....i kod stanice na raskrsnici snimi me afo i izleti ispred na ulicu..kontam OK afo bice markica samo da stanem kad tamo kaze afo.....dobar ti motor ..kad ga budes prodavo reci meni......... 11.gif

01-28-2004 10:33 easy rider is offline Posalji Email za easy rider Homepage of easy rider Pregledaj poruke od easy rider Dodaj easy rider u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com