Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » **Inteligencija?** 1 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od antiprotivan:

    danas sam ipak inte ligentan, vecinu vremena sam proveo na guzi...

    upss.. mislim... na temi "guza"...


eh onda sam ja super-pametan

ja citav dan na dubokom 27.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-20-2005 19:48 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...evo me dubim na glavi.


Mozel' se pamet kupit' na tezgi - ono, k'o kad si od oka napunis onaj ofucani fishek oraha?
I onda stavis na vagu...

07-08-2005 20:22
Lvisz Lvisz is a Male
avenija kruzno




Poruka: 114

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pregledao sam teme redom, pa odlucih da na ovu stavim svoj prvi post...kompliment moderatorici...
sto se tice relacije profesori vs. inteligencija, iz osobnog iskustva mogu reci da sam se iznenadio velikim procentom [cca 66%] profesora za koje sa sigurnoscu mogu tvrditi da nemaju nadprosjecnu inteligenciju, i koji svoje praznine prikrivaju time sto prave "bauke" od svojih predmeta i sl. Inteligenciju bih definirao kao duhovnu kategoriju, odnosno nivo duhovne svijesti, tj, blizina duse univerzalnom znanju...a ono sto priblizava dusu tom univerzalnom znanju je aktivnost [rad, trud] da se dusa razvija u pozitivnom trendu...umijece inteligencije takodjer smatram i sposobnost jasnog izrazavanja, zako da se prenosi znanje na druge sa lakocom...jer nije dovoljno samo to da neko ima visok koeficient inteligencije, ako ta inteligencija nema svoju upotrebnu vrijednost i stoji neiskoristena...

___________________________________________________________________

      08-23-2005 11:37 Lvisz is offline Posalji Email za Lvisz Homepage of Lvisz Pregledaj poruke od Lvisz Dodaj Lvisz u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com