Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ljubav.. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Balnovac Balnovac is a Male
trudim se




Poruka: 176
Location: Slovenija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Covjek kad nema ljubav "PATI". 10.gif 18.gif

___________________________________________________________________
Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

04-02-2004 21:13 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma znam brato razumijem te !!!!Nisam ti nista mislio lose reci majke m,i nego savjetujes ti mene i ja tebe !!!prema tome obadvojica ucimo !!!!! 07.gif 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      04-02-2004 21:14 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Balnovac Balnovac is a Male
      trudim se




      Poruka: 176
      Location: Slovenija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Princ ako je ovo meni upuceno,nema frke.
      Ne kontriram nista,nije moj stil.
      Nego jednostavno misljenje sto ga se cesto sjetim.
      Svak od svakoga moze ponesto naucit neovisno koliko je ko star.
      Razlicita iskustva su uvjek dobro dosla.
      Ako je iskreno moze se bilo sta prihvatiti.
      Samo da je fer.
      Dobro je ponekad na ove skakljive teme razvit pricu.Prate ove price ljude kroz zivot,samo niko ne voli o tome.
      Ljubav ili sigurnost?
      Mogo bi se roman napisat.

      ___________________________________________________________________
      Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

      04-03-2004 10:46 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
      nadia nadia is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 397
      Location: CH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      aaaa golemo se muskadija raspricala o ljubavi... ih , muzika za moje usi , inace je to tema za zene i one o tome raspredaju.

      imate svi od mene po jednu 33.gif a za dr. stvarno si 10.gif zaista ( nema ironije sekunde jedne)

      ___________________________________________________________________

        \ | /

        (@ @)

        -----o00-(_)-00o-----

      04-03-2004 12:33 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
      Balnovac Balnovac is a Male
      trudim se




      Poruka: 176
      Location: Slovenija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od nadia:

        aaaa golemo se muskadija raspricala o ljubavi... ih , muzika za moje usi , inace je to tema za zene i one o tome raspredaju.

        imate svi od mene po jednu 33.gif a za dr. stvarno si 10.gif zaista ( nema ironije sekunde jedne)

      Ha,ha ova je dobra Nadia.
      A jesmo li hable dok o ljubavi pricamo.
      Mos mislit.
      Bujrum i za zenske(zene).
      Valja malo razmjenit misljenja.
      Da vidimo djesmo u tom. 11.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

      04-03-2004 15:30 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
      Dr. Dr. is a Male
      trudim se




      Poruka: 189
      Location: u blizini zena..
      pokretac teme Thread Started by Dr.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Slabo se one javljaju moj jarane,slabo.. 19.gif Zamisli josh da kazzemo da smo zaplakali za nekom ..huhh.. 02.gif Mozzda bi se i javljale ako temu prebacimo u bife.. 11.gif

      ___________________________________________________________________

        ..100 ljudi,100 cudi..100 zena -> 200 sisa ...

      04-03-2004 15:59 Dr. is offline Pregledaj poruke od Dr. Dodaj Dr. u listu prijatelja
      Balnovac Balnovac is a Male
      trudim se




      Poruka: 176
      Location: Slovenija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A isto je ovde ili u bife.
      Kaze Nadia ovo je tema za zene.
      zanimljivo.
      Valjda je to misljeno da samo zene "osjecaju".Valjda.
      I cudno je kad par muskih pocne o ovome.
      Neprirodno,sta li??
      21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________
      Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

      04-03-2004 16:52 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
      nadia nadia is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 397
      Location: CH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma nisam rekla da je SAMO tema za zene ali zene cesce o tome pricaju i kad vidim da ste vi u vodstvu na ovoj temi meni pravo drago.

      ovo je 100% odobravanje....

      ___________________________________________________________________

        \ | /

        (@ @)

        -----o00-(_)-00o-----

      04-03-2004 17:01 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      -

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 18:56.

      04-03-2004 22:54 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3840
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...o kako tuznih ljubavi ima

      ovaj svijet je ispunjen njima...

      tuzna prica

      04-04-2004 00:24 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Dr. Dr. is a Male
      trudim se




      Poruka: 189
      Location: u blizini zena..
      pokretac teme Thread Started by Dr.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sandy:

        ...o kako tuznih ljubavi ima

        ovaj svijet je ispunjen njima...

        tuzna prica

      To uopshte nije tuzzna pricca..Ne slazzem sa tobom.Prije svega ,vjerujem da je ON volio tu drugu,djeca valjda dolaze iz ljubavi,a tako isto je i sa njom.
      E josh ima sretniji zavrshetak,ipak su zzivjeli zajedno 12 godina i ipak je zaprosio.
      Ja gledam tako na "priccu" a i na stvari.. 01.gif

      ___________________________________________________________________

        ..100 ljudi,100 cudi..100 zena -> 200 sisa ...

      04-04-2004 02:29 Dr. is offline Pregledaj poruke od Dr. Dodaj Dr. u listu prijatelja
      nadia nadia is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 397
      Location: CH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      12 godina ili 12 minuta , nema veze koliko...

      oni su sretni jer su upoznali PRAVU LJUBAV. koliko od nas hrle kroz zivot bez i da pojme sta je to prava ljubav a kamo li da je dozive...

      ___________________________________________________________________

        \ | /

        (@ @)

        -----o00-(_)-00o-----

      04-04-2004 10:40 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
      Balnovac Balnovac is a Male
      trudim se




      Poruka: 176
      Location: Slovenija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

        Dr. , hvala za lijepu temu a ja cu ti ispricati sta sam citala prije par mjeseci bas nesto slicno ovoj temi.
        Naime, bili su mladi , isli u isti razred, simpatije bile.Vrijeme dodje i podjose u Gimnaziju i to u istu.Pocese se zabavljati, ljubav cvjetala.Planirala se buducnost, kleli se u vjecnu ljubav.Bili su idol mnogim u skoli.

        Zavrsise i gimnaziju.Dodje vrijeme fakulteta.Ono sto je on htjeo da postane, fakultet u drugom gradu i to daleko.Vremena bijahu druga i nemade se novca za ceste posjete svom rodnom gradu i voljenoj djevoci.Pisma su se pisala svakim danom ali samotinja u tudjem gradu ucini da upozna jednu djevojku.Pocese se zabavljati.

        Pisma djevojci u rodnom kraju, isla su rijedje.Silno je volio da bi je mogao lagati i dalje se kleti na vjecnu ljubav.

        Djevojka iz siromasne familije, bila je prinudjena da pocne zaradjivati.Svaki dan po povratku s posla gledala je postu.Svako vece je pisala i jutrom slala pisma ali uzalud.

        Kako je vrijeme odmicalo, shvatila je da ju je zaboravio.Nasao novu ljubav.Ona je patila.
        Jednog dana , cula je da je dosao u grad i sa sobom je imao drugu.........Svijet joj se srusio.

        Pocela je razmisljati drugacije, ali pusto srce voljelo je samo njega.

        Jedne subote bio je ples u obliznjem Domu i jedan momak ju je zamolio za ples.Teska srca je isla ka podiju ali........isla je.
        Neka iskra se pojavila izmedju njih i oni se dogovorise i pocese vidjati.Zaljubili su se jedno u drugo, uzese se i dobise djecu.
        Godine su prolazile. Postali su starci.Njen muz se razboli i umre, djeca svojim putevima i ona ostane sama.
        Jednog dana dobije pozivnicu na proslavu 50-godisnjicu mature..Sjecanja.suze .....hoce li biti On a s druge strane... .isto, hoce li biti Ona ??

        Na dan proslave, nazalost mnogi nisu bili medju zivima ali On i Ona su bili.Nervozni su bili obadvoje ali ipak su se pozdravili.Lica su im gorila , glas drhtao oci se navlazile suzama.Proslo je 50 godina.

        Poslije proslave dogovore se da se sretnu u obliznjem parku i to na klupi gdje su cesto sjedili kad su se kleli na vjecnu ljubav.
        Sjecanja su navirala, suze su tekle.......saznadose da su obadvoje ostali bez zivotnih saputnika.
        Taj dan, on je kleknuo pred nju u tom parku i ispred te iste klupe i pruzio joj jedan mali paketic , paketic sto je mislio da joj dariva prije 50 godina.
        Ona je prihvatila prsten i......... prihvatila je ljubav .............ljubav nakon 50 godina, koja se opet rasplamsala,..........a saznadose da se nikad nije ni gasila.

        Zivjeli su zajedno 12 godina i umrli su obavoje u istoj sedmici.

      Zanimljiva prica koja govori da se najzesce ljubavi nikad ne mogu rastati.
      Sudbina ih kad tad vrati na pocetak.
      Bez obzira sto ih je splet okolnosti rastavio.
      Poucno.Za sve nas. 10.gif 01.gif 01.gif

      ___________________________________________________________________
      Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

      04-04-2004 17:51 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3840
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Dr.:

            citat od Sandy:

          ...o kako tuznih ljubavi ima

          ovaj svijet je ispunjen njima...

          tuzna prica

        To uopshte nije tuzzna pricca..Ne slazzem sa tobom.Prije svega ,vjerujem da je ON volio tu drugu,djeca valjda dolaze iz ljubavi,a tako isto je i sa njom.
        E josh ima sretniji zavrshetak,ipak su zzivjeli zajedno 12 godina i ipak je zaprosio.
        Ja gledam tako na "priccu" a i na stvari.. 01.gif


      ...ja ne gledam.....i nije obavezno da djeca dodju iz ljubavi...to je samo moje misljenje zasnovano na mnogim primjerima oko mene....i ne tvrdim da sam u pravu ili da ti nisi

      04-04-2004 21:23 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      beli beli is a Male
      moforaja




      Poruka: 4103
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovoga puta pohvalio bih Sandy.....
      Svaka ljubav ima svoje cari i mane, pa tako i ova sto Djemila napisa...
      i skoro svaka dolazi na kusnju da li je prava(prije ili kasnije), a djeca....
      po tome malo ko bi ih imao ovoliko, da smo svi nasli "idealne" ljubavi....

      ___________________________________________________________________
      audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
      autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
      Princ cuvaj mjesto na seciji....

      04-04-2004 23:00 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
      Dr. Dr. is a Male
      trudim se




      Poruka: 189
      Location: u blizini zena..
      pokretac teme Thread Started by Dr.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja rekoh da JA tako gledam na stvari shto naravno ne znacci da je apsolutno taccno.Iznio sam samo svoje misljenje.Naravno,svjestan sam toga da djeca "ne dolaze" samo iz ljubavi.

      ___________________________________________________________________

        ..100 ljudi,100 cudi..100 zena -> 200 sisa ...

      04-05-2004 00:27 Dr. is offline Pregledaj poruke od Dr. Dodaj Dr. u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6104
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da li je iko ikad zapravo napravio pravu definiciju ljubavi? Sve mi se cini da je za svakoga od nas ona toliko jednaka koliko i razlicita. Svi smo mi drugacije osobe, drugacije gledamo na neke stvari i drugacije ih pokazujemo. Meni je, konkretno, vazan osjecaj. Osjecaj koji se stvara na puno razlicitih sitnica....Ljubav nije dovoljna da bi dvoje bili zajedno. I to znam....Znam dosta, al' sam skontala da manje boli praviti se lud/a.

      Djeca, na zalost, ne dolaze samo iz ljubavi. I to je dio zivota...Ja bih volila da ako ikad imam, moje se bas iz ljubavi rodi. Ali ko zna......To se ne moze naruciti 29.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      04-05-2004 02:53 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      Balnovac Balnovac is a Male
      trudim se




      Poruka: 176
      Location: Slovenija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TigricaX:

        Da li je iko ikad zapravo napravio pravu definiciju ljubavi? Sve mi se cini da je za svakoga od nas ona toliko jednaka koliko i razlicita. Svi smo mi drugacije osobe, drugacije gledamo na neke stvari i drugacije ih pokazujemo. Meni je, konkretno, vazan osjecaj. Osjecaj koji se stvara na puno razlicitih sitnica....Ljubav nije dovoljna da bi dvoje bili zajedno. I to znam....Znam dosta, al' sam skontala da manje boli praviti se lud/a.

        Djeca, na zalost, ne dolaze samo iz ljubavi. I to je dio zivota...Ja bih volila da ako ikad imam, moje se bas iz ljubavi rodi. Ali ko zna......To se ne moze naruciti 29.gif


      Jako kvalitetno razmisljanje.Slazem se u potpunosti.
      Znam dosta takvih primjera.Majki su vazna djeca a muz je tu usput,tek tako.
      I zive muz i zena zajedno da ne bi djeci nanjeli tugu i bol svojom eventualnom rastavom braka.E budi pametan.Svaka cast majki jer djetetu nece oduzeti pravo da upozna oca.
      To je fer i posteno zbog djece.Ali zbog njih dvoje????Znaci sve se svodi na "ZRTVU"zbog djece.Jer da nije toga "razvelo bih i se"na tone.
      U jednu ruku je to o.k u drugu patnja.Svak izabere svoj put. 21.gif

      ___________________________________________________________________
      Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

      04-05-2004 09:47 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com