Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Mijesani Brakovi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (23): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U mojoj familiji postoji jako mnogo slucajeva mijesanog braka.

I ono sto mogu tvrditi je da se izuzetno lijepo slazu, mozda se zbog te cinjenice sto su "pomijesani" jos vise trude da uspiju...

Medjutim, gledajuci sada njihovu djecu ili gledajuci od pocetka rata (isto je), vidim "rupe".

Djeca ili su vise na "necijoj strani", sto dakako zavisi od emocionalne inteligencije , sto Hople spomenu, ili su izgubljena..

Ispravite me ako grijesim...Ako znate za drugacije slucajeve..

03-05-2003 10:55 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slazem se...
Uklopimo se...tolerancija...
Sredina ne pise istoriju...uklapa se...linija manjeg otpora.
Ne znam lozim li previse...ili da nastavim ?
Dame biraju...

03-05-2003 10:59 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma asja moja !
svi mi kazemo da smo tolerantni i da za nas nema veze ...
ali kad bi , recimo , mojoj kcerki neko probleme stvarao zato sto je to sto jeste ... ne znam boga mi!

a nije da nema toga.ima vise nego sto nema!
zato sam i rekla , kad nam esperanto bude sluzbeni jezik!

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

03-05-2003 11:01 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma nos te davo , evo moram stan pospremati i rucak kuhati ali ne mogu da se odvojim od kopiutera!

ali nastavite vi!
ja cu virnuti pokadkad.... 10.gif

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

03-05-2003 11:03 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Licno mislim, ovo mislim iskljucivo na MOstar, da je vruca faza sklapanja mijesanih brakova bila 70-ih i 80-ih.

Posto mi , nazalost, nismo isli po Maslow-oj piramidi potreba, vratili smo se ponovo na pocetak. Nema mjesta za razmisljanja o transendenci nego o osnovnim potrebama.

Dosta ce Neretva vode pronijeti dok se mi vratimo na te transendence....Nazalost, ali je tako...

03-05-2003 11:07 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

'Mama" okle rucak u ova doba ?
Izvedi ih na cevape(brza) i reci :"mama imala posla..."
Pa ne moze svaki dan rucak ?
Tolerancija...molim lijepo !

03-05-2003 11:08 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hajmo, rikverc na temu... 07.gif

03-05-2003 11:10 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Asja oko moje...dobro ti ide ova loza..aaa ?

03-05-2003 11:10 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma nek sam ja "oko tvoje" pa nek sve ide u hendek, ako hoce... 02.gif

03-05-2003 11:12 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

'Mama" okle rucak u ova doba ?
Izvedi ih na cevape(brza) i reci :"mama imala posla..."
Pa ne moze svaki dan rucak ?
Tolerancija...molim lijepo !

cuj mama ,ma nisam ja samo mama!!!
a kod mene je 1013 ih izvini 10:13 ujutro!

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

03-05-2003 11:13 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav damama...bila mi je cast.
Odlazim na erotiku...majka priroda zove.

03-05-2003 11:14 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znaci , na osnovne potrebe...

03-05-2003 11:16 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

za muskarce u svakom slucaju ! 35.gif

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

03-05-2003 11:22 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Reko` majka priroda ,ne otac priroda.

03-05-2003 11:36 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To Hople, samo ti nama dodji, igrat cemo se fino.

03-05-2003 11:51 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Mogu li ja donijet svijecu 04.gif 35.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      03-05-2003 15:21 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Asja:

        U mojoj familiji postoji jako mnogo slucajeva mijesanog braka.
        I ono sto mogu tvrditi je da se izuzetno lijepo slazu, mozda se zbog te cinjenice sto su "pomijesani" jos vise trude da uspiju...

        Medjutim, gledajuci sada njihovu djecu ili gledajuci od pocetka rata (isto je), vidim "rupe".

        Djeca ili su vise na "necijoj strani", sto dakako zavisi od emocionalne inteligencije , sto Hople spomenu, ili su izgubljena..

        Ispravite me ako grijesim...Ako znate za drugacije slucajeve..

      Mozda Asja ,ali ne uvijek . Moja djeca su iz mjesanog braka i ne osjecaju da trebaju biti na "necijoj strani".
      To su vec odrasle , formirane licnosti , pa zasigurno mogu reci da nema tih "rupa".
      Mozda opet sve zavisi od odgoja . U nas nikada nije bilo natezanja na "neku stranu", ne samo sto se tice muza i mene , nego i ostalih u familiji sto je jako vazno.

      03-05-2003 15:33
      Aleksandra Aleksandra is a Female
      moforaja




      Poruka: 10252
      Location: Mostar
      pokretac teme Thread Started by Aleksandra

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ima li ista ljepse.......

      .......mjesani brak........pa odes na bajram........

      .........pa na bozic.........pa vaskrs\uskrs..........

      .............pa se pjeva........pa se mezi.......ma divota......


      da ,da sve kod istog bracnog para........... 10.gif

      ___________________________________________________________________






              03-05-2003 15:36 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Tako je Sandra 10.gif

              03-05-2003 15:54
              Asja
              Ruzica



              Poruka: 337

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Lela:

                    citat od Asja:

                  U mojoj familiji postoji jako mnogo slucajeva mijesanog braka.
                  I ono sto mogu tvrditi je da se izuzetno lijepo slazu, mozda se zbog te cinjenice sto su "pomijesani" jos vise trude da uspiju...

                  Medjutim, gledajuci sada njihovu djecu ili gledajuci od pocetka rata (isto je), vidim "rupe".

                  Djeca ili su vise na "necijoj strani", sto dakako zavisi od emocionalne inteligencije , sto Hople spomenu, ili su izgubljena..

                  Ispravite me ako grijesim...Ako znate za drugacije slucajeve..

                Mozda Asja ,ali ne uvijek . Moja djeca su iz mjesanog braka i ne osjecaju da trebaju biti na "necijoj strani".
                To su vec odrasle , formirane licnosti , pa zasigurno mogu reci da nema tih "rupa".
                Mozda opet sve zavisi od odgoja . U nas nikada nije bilo natezanja na "neku stranu", ne samo sto se tice muza i mene , nego i ostalih u familiji sto je jako vazno.


              E super onda. Dobro je da ima i tih slucajeva.
              To daje nadu.

              03-05-2003 16:01 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
              Stranica (23): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com