Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Samopouzdanje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vazda 10.gif

ne ozbiljno, sad sam procito temu od pocetka do kraja i pravo mi legla.
totalno sam zaboravio na nju, kad maloprije vidim posmatrac cita temu "samopouzdanje"
haj reko da vidim koja je to tema - dodjem i vidim sjetim se diskusije.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-09-2003 05:36 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528
pokretac teme Thread Started by Sjeta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u pravu si. I ja evo procitah, mada se sjetih Hamzica i Sandre, pa mi malo fale. A i ona Lutka. Fino se sjetit.

___________________________________________________________________

    06-09-2003 05:38 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    Mala
    Dobri duh

    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo procitala je i ja...citavu, elem, sve kontam sta ustvari znaci samopouzdanje??? PO meni, ljudi cesto brkaju samopouzdanje i tvrdoglavost, recimo!
    Mene cesto goni ta moja tvrdoglavost, a ljudima sa strane izgleda da sam ja neko sa brukom samopouzdanja u sebi, mozda i jesam, ali meni se ne cini tako!
    Nekako previse vidim svoje "minuse", naravno, pokusavam ih pretvarati u "pluseve", ali ne ide uvijek lako, sve u svemu trudim se biti bolja, sto se naravno odrazava na moje samopouzdanje!
    Druga kategorija samopouzdanja je kada ti ljudi, tebi bitni u zivotu kazu ili pokazu da nesto radis dobro! Banalan primjer, ja sam nenormalno sigurna u sebe kada sam u autu, iako sam se "lupala" par puta, ali mislim da sam i to odradila kako treba, nosila se sa trenutnom situacijom!
    uf....bas sam ga zakukuljila i zamumuljila 04.gif
    sta su dosadno mi, svi kuci pobjegli, ni na forumu nikoga...odoh dalje heklati po forumu 35.gif

    06-11-2003 11:50 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hos' jedan vilerov 19.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-11-2003 17:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    john smith's john smith's is a Male
    trudim se




    Poruka: 169

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      hos' jedan vilerov 19.gif


    starinska 04.gif 04.gif

    06-11-2003 17:58 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
    john smith's john smith's is a Male
    trudim se




    Poruka: 169

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    trebalo bi novi post, ko ce vise vilerovih goblena nabrojati
    i to ovdje pod religija
    (zar nisu bili religija 70-tih 21.gif )

    06-11-2003 18:00 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
    Mala
    Dobri duh

    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a sto ste grozni 21.gif

    ja danas "heklala" po starim temama i odusevljavala se.......ovo mi je jedna od mocnijih, i snovi ...... pocuri tamo Tana



    A evo sam bila i na goblenima 04.gif 02.gif 04.gif

    06-11-2003 18:13 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    trenutno je najvaznija tema foruma - vilerovi gobleni. 19.gif

    SVI NA GOBLENE ! 08.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-11-2003 18:15 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Mala
    Dobri duh

    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo odoh ~346~

    06-11-2003 18:20 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
    kapljica
    Gost


    RE: Samopouzdanje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Sjeta:

        Kakvo vam je samopouzdanje?

      - koliko cesto se pitate koliko ste ustvari inteligentni, atraktivni, interesantni, uspjesni ..
      - koliko cesto pozelite da ste vise no sto jeste ...

        Sta vam daje samopouzdanje?

      - jednostavan kompliment
      - uspjeh na poslu
      - partner/ica

    Stalno
    cesto
    kad mi e nesto desi a ja iz toga nadjem izlazi, pravilno postupim ili ne postupim (boze moj) i onda npravim rezime sta sam to naucila iz toga!
    Ovih dana nemam samopouzdanja ali imat cu 02.gif

    08-06-2005 18:34
    Lvisz Lvisz is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 114

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    samopouzdanje je poznavanje sebe i svojih sposobnosti, sa pozitivnom ocjenom sebe...
    nedostatak samopouzdanja vuèe korjene iz djetinstva...uslijed nedovoljne pažnje, ljubavi i topline prema djetetu...

    ___________________________________________________________________

        08-23-2005 16:05 Lvisz is offline Posalji Email za Lvisz Homepage of Lvisz Pregledaj poruke od Lvisz Dodaj Lvisz u listu prijatelja
        kapljica
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Lvisz:

          samopouzdanje je poznavanje sebe i svojih sposobnosti, sa pozitivnom ocjenom sebe...
          nedostatak samopouzdanja vuèe korjene iz djetinstva...uslijed nedovoljne pažnje, ljubavi i topline prema djetetu...

        mene moji nisu pazili i zato ja nisam zadnjih dana imala samopouzdanja hahaah jah right
        iz koje je ovo knjige?

        08-23-2005 16:36
        Lvisz Lvisz is a Male
        avenija kruzno




        Poruka: 114

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od kapljica:

              citat od Lvisz:

            samopouzdanje je poznavanje sebe i svojih sposobnosti, sa pozitivnom ocjenom sebe...
            nedostatak samopouzdanja vuèe korjene iz djetinstva...uslijed nedovoljne pažnje, ljubavi i topline prema djetetu...

          mene moji nisu pazili i zato ja nisam zadnjih dana imala samopouzdanja hahaah jah right
          iz koje je ovo knjige?


        ako ti kažem iz koje, hoæeš li je proèitati 21.gif
        samopouzdanje nije prekidaè, pa da ga pališ i gasiš...sad ga ima, a sad ne...doduše, za one koji ga nemaju, radom na sebi, može se steæi...samo dobre volje...pa æe biti bolje...

        ___________________________________________________________________

            08-23-2005 17:13 Lvisz is offline Posalji Email za Lvisz Homepage of Lvisz Pregledaj poruke od Lvisz Dodaj Lvisz u listu prijatelja
            kapljica
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Lvisz:

                  citat od kapljica:

                    citat od Lvisz:

                  samopouzdanje je poznavanje sebe i svojih sposobnosti, sa pozitivnom ocjenom sebe...
                  nedostatak samopouzdanja vuèe korjene iz djetinstva...uslijed nedovoljne pažnje, ljubavi i topline prema djetetu...

                mene moji nisu pazili i zato ja nisam zadnjih dana imala samopouzdanja hahaah jah right
                iz koje je ovo knjige?


              ako ti kažem iz koje, hoæeš li je proèitati 21.gif
              samopouzdanje nije prekidaè, pa da ga pališ i gasiš...sad ga ima, a sad ne...doduše, za one koji ga nemaju, radom na sebi, može se steæi...samo dobre volje...pa æe biti bolje...

            mozda hocu, volim citat knjige 01.gif
            a ljudi nekad imaju vise samopouzdanja a nekad ne, zavisi u kakvom se psihickom stanju u datom trenutku nalaze. Ako si u depresiji mislim da nemas nista a kamo li samopouzdanje.

            08-23-2005 17:45
            Lvisz Lvisz is a Male
            avenija kruzno




            Poruka: 114

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od kapljica:

                  citat od Lvisz:

                    citat od kapljica:

                      citat od Lvisz:

                    samopouzdanje je poznavanje sebe i svojih sposobnosti, sa pozitivnom ocjenom sebe...
                    nedostatak samopouzdanja vuèe korjene iz djetinstva...uslijed nedovoljne pažnje, ljubavi i topline prema djetetu...

                  mene moji nisu pazili i zato ja nisam zadnjih dana imala samopouzdanja hahaah jah right
                  iz koje je ovo knjige?


                ako ti kažem iz koje, hoæeš li je proèitati 21.gif
                samopouzdanje nije prekidaè, pa da ga pališ i gasiš...sad ga ima, a sad ne...doduše, za one koji ga nemaju, radom na sebi, može se steæi...samo dobre volje...pa æe biti bolje...

              mozda hocu, volim citat knjige 01.gif
              a ljudi nekad imaju vise samopouzdanja a nekad ne, zavisi u kakvom se psihickom stanju u datom trenutku nalaze. Ako si u depresiji mislim da nemas nista a kamo li samopouzdanje.


            ali ako si u depresiji, to ne znaèi da nemaš samopouzdanje...možeš reæi da se osjeæaš prazno, ispijeno, bez energije, bez snage, volje...ali u tom momentu samopouzdanje ne igra bitnu ulogu...ali nije bitno, jer ne želim da ti mijenjam mišljenje...mada mi je dargo što voliš da diskutuješ...ciao 10.gif

            ___________________________________________________________________

                08-23-2005 17:51 Lvisz is offline Posalji Email za Lvisz Homepage of Lvisz Pregledaj poruke od Lvisz Dodaj Lvisz u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com