Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li postoji....(jos jedan pokusaj) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Balnovac Balnovac is a Male
trudim se




Poruka: 176
Location: Slovenija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zara:

    Ma moze se voljeti vise puta...svako se voli na drugi nacin. I bilo bi tuzno kad bi jedan covjek/zena samo jednom volio.

    Svaka veza je drugacija, svaka cura, svaki momak....ma ima tu pisat kijamet 07.gif

10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

04-16-2004 14:54 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Naravno da postoji.
Pa zar nije tacno da je najlakshi put da se stara ljubav prebrodi, naci novu?
Nema vam nishta gore nego kad te momak ostavi, zatvoriti se u sobu, pustit sentish i citat ljubavne romane. Zato se obucite sexy, popijte cashicu-dvije i u zivot 05.gif

Vjerujem da Tigrica nije mislila na roditeljsku ljubav, ali cu se ipak nadovezati na Sjetin post.
Ako ljubav definishemo kao paznju i vrijeme koje poklanjamo djetetu, mislim da je ipak tacnije da se "ljubav dijeli". Prvom dijetetu damo svu ljubav, a svako sledece ulazi u okvir vec postojece ljubavi i vishe nismo u mogucnosti da prvom djetetu dajemo istu kolicinu ljubavi kao ranije. Dijelimo je.
Proporcija te podjele je u zavisnosti od starosti djeteta. Novorodjencetu pruzamo vishe ljubavi nego starijem djetetu jer je ona njemu i potrebnija.
Zar nije tacno da su najmladja djeca najceshce mezimci.

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

04-16-2004 14:55 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lani kenzo lani

sta si se uozbiljio

04-16-2004 15:28
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana
pokretac teme Thread Started by TigricaX

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od babusha:

    Prema nekim mojim saznanjima
    svaki period u zivotu ima svoju najvecu ljubav
    ne radi se o intenzitetu
    nego o okolnostime
    pa zato izgleda drugcije 11.gif


Pravo puno istine ima u tome 10.gif Kad se okrenem i malo razmislim, upravo bih sve mogla sazeti u tvoje rijeci. Moze bit' ljudi to nekad iskomplikuju bespotrebno 29.gif 02.gif

Sjeta, napravila si predivnu komparaciju 10.gif Sve vrste ljubavi su drugacije, ali se moze naci zajednicka nit u nekim stvarima. Ljubav je ljubav, pa bilo to prema djeci, roditeljima, prijateljima, ljubavnicima....

Kenzo, svako od nas drugacije preboli staru ljubav....Po meni nije bas posteno lijeciti neke rane na novoj osobi. Znajuci sebe, taj bi ebo jeza u ledja sa mnom, ako ne bih bila totalno "over" ranije veze i tog covjeka. Svi drugacije reagujemo i prihvatamo stvari...u svemu, pa i u ljubavi.

Zara, kratko i jasno 11.gif

Harise, usi cu ti na masnu 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

04-16-2004 15:53 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Heineken
SexNepoznat

Poruka: 8

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da postoji mogucnost da covjek nadje "pravu" ljubav vise puta u zivotu.Medjutim svaka ljubav je posebna na svoj nacin i nikad nisu iste, al to ne znaci da obadvije nisu "prave".Medjutim vjerujem da je ljudima koji su vec jednom osjetili tu pravu ljubav mnogo teze zapoceti nove veze, jer ocekivaju vise nego oni koji nisu bili zaljubljeni do usiju.Isto tako cini mi se da se najlakse zaljubiti u godinama puberteta ( ili takozvane tinejdjerske godine) jer tad nemamo toliko zahtjeva i nismo ni sami svjesni sta zelimo dok sgodinama zahjtevamo vise...Uglavnom sigurna sam da mozemo voliti vise puta u zivotu, samo sto nazalost neki od nas nikad ne dozive tu pravu ljubav.

04-16-2004 19:36 Heineken is offline Pregledaj poruke od Heineken Dodaj Heineken u listu prijatelja
Heineken
SexNepoznat

Poruka: 8

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

[quote]

    citat od KENZO:

Naravno da postoji.
Pa zar nije tacno da je najlakshi put da se stara ljubav prebrodi, naci novu?
Nema vam nishta gore nego kad te momak ostavi, zatvoriti se u sobu, pustit sentish i citat ljubavne romane. Zato se obucite sexy, popijte cashicu-dvije i u zivot 05.gif

kenzo potpuno se zlazem 10.gif

04-16-2004 19:39 Heineken is offline Pregledaj poruke od Heineken Dodaj Heineken u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana
pokretac teme Thread Started by TigricaX

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Heineken:

    Mislim da postoji mogucnost da covjek nadje "pravu" ljubav vise puta u zivotu.Medjutim svaka ljubav je posebna na svoj nacin i nikad nisu iste, al to ne znaci da obadvije nisu "prave".Medjutim vjerujem da je ljudima koji su vec jednom osjetili tu pravu ljubav mnogo teze zapoceti nove veze, jer ocekivaju vise nego oni koji nisu bili zaljubljeni do usiju.Isto tako cini mi se da se najlakse zaljubiti u godinama puberteta ( ili takozvane tinejdjerske godine) jer tad nemamo toliko zahtjeva i nismo ni sami svjesni sta zelimo dok sgodinama zahjtevamo vise...Uglavnom sigurna sam da mozemo voliti vise puta u zivotu, samo sto nazalost neki od nas nikad ne dozive tu pravu ljubav.


Kao prvo, dobro dosla na Moforaja 10.gif 33.gif
Hvala na lijepom odgovoru 01.gif

Licno, ne poznajem nikoga ko nekad nije bio zaljubljen i volio (ili bar mislio/mislila da voli). Nekad se prave ta poredjenja, u stilu da nikad nece biti kao nekad s tom nekom osobom, sto je bilo. I ne mora....Mozda i ne treba. Mozda ce biti posebno na neki svoj specifican, unikatan nacin. Samo neki mogu da se napucaju, srede, popiju par casica i u potragu za novom ljubavi, a neki trebaju da smire duhove u sebi, pa tek onda da krenu dalje. Ne mislim da treba lupati glavom o zid, rezati vene i zaliti svoju sudbinu - daleko od toga. Isto tako ne mislim da je moguce tako presaltati osjecanja s jedne osobe na drugu.

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

04-16-2004 19:45 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako ne poznajes majke ti !!!! Eo mene ja ti to iskreno govorim !! 07.gif 10.gif procitaj onaj prijasnji post pa vidi !!!!! 07.gif 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      04-16-2004 19:54 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6104
      Location: Nesvrstana
      pokretac teme Thread Started by TigricaX

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Procitala sam...I postujem tvoj stav i razloge. Ovo me opcenito zanimalo kako ljudi na to gledaju - jer svi smo drugaciji. Mozda meni, mozda nekom drugom, to moze pomoci da bolje sagleda situaciju u kojoj je i kako se nositi sa tim. Nikad nije na odmet poslusati tudje misljenje.
      10.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      04-16-2004 20:00 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9946
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif 11.gif 07.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          04-16-2004 20:02 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          nepoznat
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bicu koncizna;
          Sve sto volimo je nezamjenjivo i svemu cemu
          zamjena i zamisliti se moze...

            nikad
          stvarno voljeli nismo.


          01.gif

          04-16-2004 20:59
          Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
          rezimski novinar




          Poruka: 3241
          Location: Iza

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Budi kenzizna, vidjet cesh da ce ti odma' sve bit ljepshe isladje 05.gif

          ___________________________________________________________________
          Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

          04-17-2004 00:21 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9946
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Vidi Kenzo ti majke mi ko Rambo uletis kad treba !!!!!! 13.gif

          hahahah samo mojne joj dvaput reci !!! 07.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              04-17-2004 00:27 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              TigricaX TigricaX is a Female
              zvrk hanuma




              Poruka: 6104
              Location: Nesvrstana
              pokretac teme Thread Started by TigricaX

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ehhh, dobro ste izdrzali normalno malo manje od dvije stranice....Dizem ruke 18.gif

              ___________________________________________________________________
              "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
              i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

              04-17-2004 00:51 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9946
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Cujemo li se profesore !!!!!!!!!!!!! 13.gif 07.gif

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  04-17-2004 00:55 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  Dr. Dr. is a Male
                  trudim se




                  Poruka: 189
                  Location: u blizini zena..

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Evo vas ccitam i vishe vas spominje "razliccite" ljubavi a nekako povlaccite "paralelu" na bivshe..
                  Smatram da je velika greshka ako se voli ponovo,kao shto se volio netko prije.I dobra stvar je da se svi u neccemu razlikujemo.
                  Sjecam se opaske od moje djevojke,kad je rekla neshto kao ;
                  "Drago mi je da nisi isti kao on i drago mi je da te volim na drugi naccin neg kao shto sam voljela njega".Tada mi je to znaccilo,puno..Jer sam znao da su njih dvoje imali vezu od 5 godina i da se sve ne mozze tek tako zaboraviti.

                  ___________________________________________________________________

                    ..100 ljudi,100 cudi..100 zena -> 200 sisa ...

                  04-17-2004 02:29 Dr. is offline Pregledaj poruke od Dr. Dodaj Dr. u listu prijatelja
                  Sandy Sandy is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3840
                  Location: kod Hita...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  zar mogu biti dvije osobe iste i zar mozes voljeti na isti nacin vise puta

                  04-17-2004 02:49 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
                  Dr. Dr. is a Male
                  trudim se




                  Poruka: 189
                  Location: u blizini zena..

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Sandy:

                    zar mogu biti dvije osobe iste i zar mozes voljeti na isti nacin vise puta

                  Pa ja rekoh svoje misljenje,i proccitaj malo bolje,nemoj samo preletiti occima..hehe..

                  ___________________________________________________________________

                    ..100 ljudi,100 cudi..100 zena -> 200 sisa ...

                  04-17-2004 03:50 Dr. is offline Pregledaj poruke od Dr. Dodaj Dr. u listu prijatelja
                  MasalaPijan MasalaPijan is a Male
                  trudim se




                  Poruka: 241
                  Location: Toronto a inace Sarajevo

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ja sam samo jednom volio, al ne vjerujem da ce to biti zadnji put
                  bruka bi bila da bude

                  ___________________________________________________________________
                  GO LEAFS GO!! GO LEAFS GO!! GO LEAFS GO!!

                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."

                  04-17-2004 05:39 MasalaPijan is offline Pregledaj poruke od MasalaPijan Dodaj MasalaPijan u listu prijatelja
                  TigricaX TigricaX is a Female
                  zvrk hanuma




                  Poruka: 6104
                  Location: Nesvrstana
                  pokretac teme Thread Started by TigricaX

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ma nije ni dvije recenice, nego jedna kompletna ili ne tako kompletna 21.gif 21.gif 21.gif (ovo nije upuceno za one koji su dali komentar pa nastavili dalje)

                  Sta mislite da kakvih traceva ukljucim u ovo sve? Hoce li bolje ici? Hocete li imati vise reci? Kako to ovdje radi?

                  Ako iko moze naprdivati, mogu ja....sto broj mojih postova moze pokazati. Vec postala poznata po tome 29.gif 02.gif
                  Elem, sunce li mu kalajisano, zar se ne moze nesto nesto bez suplje napraviti i na ovakvoj temi 14.gif 29.gif

                  ___________________________________________________________________
                  "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                  i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane TigricaX dana 04-17-2004 u 05:51.

                  04-17-2004 05:49 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                  Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com