Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li postoji....(jos jedan pokusaj) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam se bio izjasni kratko i jasno Tigrice prema tome nemozes od mene ocekivat amn odgovora ovde !!!!! Eo nek ti objasne ovi zaljubljeni i ozenjeni i nek opisu svoje iskustvo ovde tako da svi razumjemo bolje !!!! 07.gif 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      04-17-2004 06:40 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6104
      Location: Nesvrstana
      pokretac teme Thread Started by TigricaX

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Princ, vec sam dala komentar na tvoj odgovor, tako da ovo nije bilo upuceno tebi. Ne treba meni da mi neko objasni stvari u zivotu, nego sam postavila temu na koju sam htjela dobiti konkretne odgovore a ne naprdivanje. Eh, sad.......ja sam poznata po naprdivanju, tako da me nista ne moze iznenaditi.
      Pokusala sam, i Kenzo pokusava, i jos par ljudi, i to je to........Elem nejse, da se vratim na temu, mislim da ima ljubavi poslije ljubavi. Bar ima zelje da je bude....... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      04-17-2004 07:06 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9946
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma znam bona ma bjaaaaaazi !!!!!!!! jao nje ma znam majke mi nemoj me pogresno shvatit ! 07.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          04-17-2004 07:10 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com