Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Vjerujete li u male zelene? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
DarthVader DarthVader is a Male
ne more meda




Poruka: 17
Location: Death Star

Vjerujete li u male zelene? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

(sljedeci clanak je izvadjen iz oslobodjenja)

Neidentifikovani leteci objekti iznad Makedonije?
Bliski susreti trece vrste
SKOPLJE - Cetvorica zitelja kicevskog sela Srbjani od straha ne mogu da dodju sebi. Tvrde da su vidjeli kako se 200 metara od posljednje seoske kuce, na jednu livadu, spusta neidentifikovani leteci objekat, iz koga su nesto kasnije izasli "svemirci". "Oko jedan sat iza ponoci, kada sam se sa jos trojicom prijatelja vracao iz Kiceva, u blizini sela, kod mjesta zvanog Nevstinski grob, vidjeli smo kako se velikom brzinom na zemlju spusta svijetleci objekat okruglog oblika", prica Goce Djurcinovski. Cetvorica prijatelja su pjesice otisli na livadu, gdje se navodno spustio NLO. U blizini neidentifikovanog leteceg objekta ugledali su konture nepoznatih bica koja su licila na ljude, a koja su na glavama imali zastitne kacige. "Kada smo se priblizili letjelici, ona je velikom brzinom poletjela i izgubila se u nepoznatom pravcu. Ovakve scene do sada sam gledao samo u naucno-fantasticnim filomovima", kaze Djurcinovski. Unazad godinu ovo je drugi slucaj da su "vanzemaljci" posjetili kicevski kraj. U avgustu prosle godine bivsi policajac Milan Siljanovski primijetio je kako se na jednu poljanu spusta "leteci tanjir". O tome je odmah obavijestio policiju koja je na "mjestu dogadjaja", na zemlji, zaista otkrila vidljive tragove u obliku prstena precnika cetiri metra i sirine cetrdesetak centimetara. Stanovnici Stenja, sela u blizini Prespanskog jezera, jos 1997. godine bili su svjedoci "neidentifikovanog leteceg objekta", a NLO su vidjeli i stanovnici Stipa, tvrdeci da je "leteci tanjir" iznad tvrdjave Isar visio kao ogroman osvijetljeni luster. Slicne letjelice vidjene su 1999. i 2000. godine. "Jasno sam vidio leteci objekat u obliku nepravilnog kruga kako prema zemlji ispusta snazan snop svetlosti", izjavio je tada Jovan Kazazov. S obzirom na veliki broj "svjedoka" koji su imali "blizak susret trece vrste", tesko je reci o cemu se zaista radi. U svakom slucaju, ucestale pojave "letecih tanjira","marsovaca" i "vanzemaljaca" prilicno uzbudjuju, ali i uveseljavaju makedonsku javnost, kojoj je politike i tuzne svakodnevice odavno preko glave.

03-05-2003 07:39 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
Joki
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kakvi zeleni. Sto si nacionalista.

03-07-2003 07:04
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima jedan medju moderatorima :)

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-07-2003 07:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
DarthVader DarthVader is a Male
ne more meda




Poruka: 17
Location: Death Star
pokretac teme Thread Started by DarthVader

Evo ih ovaj pravi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    03-07-2003 09:30 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
    DarthVader DarthVader is a Male
    ne more meda




    Poruka: 17
    Location: Death Star
    pokretac teme Thread Started by DarthVader

    A sad ozbiljno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo jedan link o onom cuvenom licu na marsu

      03-07-2003 09:52 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      D.V. ti pitas nas a nisi sam rekao vjerujes li ti u male sa druge planete.

      Ako postoje , odakle dolaze ?
      Ako vec dolaze , prva pomisao je ,da nas osvoje.
      A zasto nas nisu vec osvojili?
      Ako hoce neki kontak , kad su vec tu ,sto ga ne uspostave ?
      Mozda dolaze kao turisti ? 21.gif 21.gif

      03-07-2003 09:59
      DarthVader DarthVader is a Male
      ne more meda




      Poruka: 17
      Location: Death Star
      pokretac teme Thread Started by DarthVader

      Oprosti mi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nisam pretpostavio da ja treba da budem prvi.
      Mali zeleni vjerujem da postoje (dobro ne moraju bas biti zeleni 01.gif ) iz prostog razloga sto mi je nevjerovatno u ovoj beskonacnosti da smo mi jedini. Dolaze iz daleka (jer im mi ne vidimo kuca odavde), a ako vec dolaze i imaju tu mogucnost onda su puno tehnoloski razvijeniji od nas pa mozda i nismo toliko interesantni za osvajanja. Mozda nas i kontaktiraju ali mi jos ne kontamo. Kao turisti vjerovatno dolaze ali gdje nemam pojma jer je za Ameriku sada pravo tesko dobiti vizu. 01.gif
      Salu na stranu, postoji legenda da im se "tanjir" srusio u julu 1947 u Roswell-u (New Mexico) i da su nadjena 4 tijela od vanzemaljaca od kojih je jedan prezivio. Onda dalje legenda govori da ih je Americka vojska pokupila pa odnjela na neko tajno mjesto (Area 51) i da su tu vrsili razna istrazivanja i ispitivanja.

      Zalazak sunca:

      03-07-2003 10:57 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Postoje teorije da je na marsu postojao daleko razvijeniji zivot nego na Zemlji i da smo u neku ruku potomci doseljenika s Marsa

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          03-07-2003 13:31 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          DarthVader DarthVader is a Male
          ne more meda




          Poruka: 17
          Location: Death Star
          pokretac teme Thread Started by DarthVader

          jeste Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Babusha, zato sam postirao onaj link o cuvenom licu na Marsu. A sta mislis o ovome:

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane DarthVader dana 03-07-2003 u 19:06.

          03-07-2003 19:05 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
          Sona Sona is a Female
          gusterica




          Poruka: 80

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja ne mislim da smo sami u svemiru

          toliko

          03-07-2003 21:33 Sona is offline Posalji email za Sona Pregledaj poruke od Sona Dodaj Sona u listu prijatelja
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Je li ono Nasa slikala

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              03-07-2003 23:22 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17887
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              meni je vrlo logicno da nismo sami u kosmosu ....
              velika je to carsija bolan ..... mora biti jos neko ......

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              03-07-2003 23:23 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Monija Monija is a Female
              puterica


              Poruka: 94

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              cuj vjerujem li u male zelene 21.gif i u maje i u vejike 10.gif

              shala na stranu, normalno da vjerujem... a ta tajanstvenost me intrigira....

              ___________________________________________________________________
              Prijateljstvo se ne bira, ono biva, ko zna zbog cega, kao ljubav. -Mesa Selimovic

              03-08-2003 00:47 Monija is offline Posalji Email za Monija Pregledaj poruke od Monija Dodaj Monija u listu prijatelja
              R2-D2 R2-D2 is a Male
              BUKACHAAAAA


              Poruka: 5594
              Location: La La Land

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kako je ono Morrison (doors) rekao
              PLANETA ZEMLJA JE SAMO PAKAO NEKE DRUGE BOLJE PLANETE....

              Kao sto je Tana rekao...velika je to carsija..... Mi smo ograniceni samo nas suncev system..
              Takvih slicnih ima milijarde...
              Oko nas je oko 120 galaxija da imamo podatke...a svaka se sastoji od minimalno 100 miliona zvijezda....
              Koliko toga ima da ne znamo i koliko brzo se universe siri...
              Pa da smo sami to bi bila steta...

              ___________________________________________________________________
              I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
              Sha-Shi is my name..and off course,

                I do piss excellence in the morning..

              03-08-2003 01:11 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
              DarthVader DarthVader is a Male
              ne more meda




              Poruka: 17
              Location: Death Star
              pokretac teme Thread Started by DarthVader

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od babusha:

                Je li ono Nasa slikala


              Jes' Babusha, oni su jos 1997 poslali ovo malo cudo :
              da oblece oko Marsa i da ga slika uzduz i poprijeko. Otud i sve one slike.

              03-08-2003 04:30 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
              Joki
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Dobro, moze li mi neko dokazati da postoji vise galaksija?

              Moze li mi neko dokazati, da postoji vise planeta?

              Necu teorije, hocu cinjenice.

              Zasto se niko nemoze pomiriti sa tim da ima negdje kraj? Zasto uvjek mora sve biti beskonacno? Ako ne znamo koliko je svemir, odmah kazemo beskonacno.


              Koliko su ljudi na ovoj planeti, nekoliko hiljada godina sto je zapisano, a ono sto nije zapisano mozda i vise od hiljade, mozda stotine hiljada, jos niti jednom u tih hiljadu godina nije zapisan to jeste snimljen niti jedan vizuelno cist leteci svemirski objekat ili vanzemaljac. Sve neka svijetla, koja se mogu montirati. I uvjek u nekim selima ili manjim gradicima.
              I vi opet vjerujete da neko ima?

              Ja, ne.


              Ja mislim da je vrijeme da se pomirimo s tim da smo mi jedini. I da nema niko drugi.

              03-08-2003 06:10
              DarthVader DarthVader is a Male
              ne more meda




              Poruka: 17
              Location: Death Star
              pokretac teme Thread Started by DarthVader

              negdje ima kraj? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pokusaj zamisliti kraj! Gdje to onda visi?

              03-08-2003 11:01 DarthVader is offline Posalji Email za DarthVader Pregledaj poruke od DarthVader Dodaj DarthVader u listu prijatelja
              daors daors is a Male
              brato




              Poruka: 817
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Joki,
              u pravu si.
              Mi smo jedini,
              na Zemlji.

              A za komsiluk nisam siguran.

              ___________________________________________________________________
              Budi na kojoj si

              03-08-2003 17:00 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
              airuno airuno is a Male
              trudim se


              Poruka: 162

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Poruka iz komsiluka:


              Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

              broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane airuno dana 03-12-2004 u 09:07.

              03-12-2004 09:03 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
              MasalaPijan MasalaPijan is a Male
              trudim se




              Poruka: 241
              Location: Toronto a inace Sarajevo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nedo im bog da otkriju ulje tamo.....odma bi amerika isla da im donese mir... 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              GO LEAFS GO!! GO LEAFS GO!! GO LEAFS GO!!

              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."

              03-12-2004 10:04 MasalaPijan is offline Pregledaj poruke od MasalaPijan Dodaj MasalaPijan u listu prijatelja
              Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com