Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Sjeca li se iko Sele Postara ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
anamaria anamaria is a Female
mofo beba


Poruka: 2
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

18.gif ŠELA JE SUPER ÈOVJEK SA KAKVIM BUDALAMA ŽIVI I RADI OSTAO JE PAMETAN I SMIJEŠAN JOŠ UVIJEK ZA RAZLIKU OD MNOGIH................

___________________________________________________________________
anamaria

02-07-2007 23:20 anamaria is offline Pregledaj poruke od anamaria Dodaj anamaria u listu prijatelja
miko miko is a Male
mofo beba




Poruka: 5
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jok ne sjecam se...
gledam ga svaki dan....
faca i gotovo...

02-08-2007 00:44 miko is offline Pregledaj poruke od miko Dodaj miko u listu prijatelja
bruce lee bruce lee is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 434
Location: oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Proslo ljeto stara i ja setamo pored 10 osnovne, sela tito jede pitu s noga i naprdiva sa nekom rajom, a jedna mu noga u zavoju. Pita ga stara, sela sta ti je snogom, a on kaze, vene moja maida. Pa okle tebi vene, pita stara. pa moja maida nisam bio ginekolog vec postar. Ja lego na trotoar. Sela je velika mostarska legenda. pozdravljam mu i sina edina, sela jr.

02-13-2007 11:25 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
malteze
SexNepoznat



Poruka: 2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

okle tebi vene 13.gif

nego, šta ima sada sa šelom?

08-18-2011 02:57 malteze is offline Pregledaj poruke od malteze Dodaj malteze u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da radi za brzu poštu. Vrti se po gradu non stop, èesto je u novoj slastièarnoj kod starog prodajnog.
Jedno mu se mora priznati...ima extra memoriju 10.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

08-18-2011 08:29 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5017
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

___________________________________________________________________

    08-18-2011 09:59 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ona poznata prica kako ko je cuo ponesto se i dodalo.To je ta legendarna prica o telegramu samo ono sto je ubaceno da je zena bila u kadi.Zato sto je dosao iza 2 popodne kad svjet odmara rekla odakle postara u ova doba.Onda je on upitao ko vam je taj i taj,a ona ce ti moj muz,a Sela ce e on vam je alarahmetile

    08-18-2011 10:12 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Mislim da radi za brzu poštu. Vrti se po gradu non stop, èesto je u
        novoj slastièarnoj kod starog prodajnog
      .
      Jedno mu se mora priznati...ima extra memoriju 10.gif


    nevezano za temu, ali kako mi je smijesno ovo :). mi smo se salili u mostaru jos kad je poceo s radom drugi trzni centar, pa su prvi zvali "stari" a drugi "novi". govorili smo - kakva ce konfuzija biti kad dodje treci, pa kad raja kaze "cekaj me kod starog trznog" a masa nece znati na koji "stari" se misli.

    tako i sad, ima nova slasticarna kod starog prodajnog

    a garant ima i stara slasticarna kod novog prodajnog. a ako nema , bice 04.gif

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      08-18-2011 11:34 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sela je veliki covijek to se moze reci za njega.
      Godine ga jesu nagrizle,ali ostao je i dalje saljivdzija i uvijek rado s njim progovorim koju.
      Povremeno navrati u Abrasevic,oceifi svoju kafu sa rajom koja ga gotivi,zajase biciklo kao da mu je 18-st godina i ode za svojim poslom dok iza njega se cuje smijeh i dobro raspolozenje.

      ___________________________________________________________________



          08-18-2011 12:19 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Morpheus:

                citat od Carmela:

              Mislim da radi za brzu poštu. Vrti se po gradu non stop, èesto je u
                novoj slastièarnoj kod starog prodajnog
              .
              Jedno mu se mora priznati...ima extra memoriju 10.gif


            nevezano za temu, ali kako mi je smijesno ovo :). mi smo se salili u mostaru jos kad je poceo s radom drugi trzni centar, pa su prvi zvali "stari" a drugi "novi". govorili smo - kakva ce konfuzija biti kad dodje treci, pa kad raja kaze "cekaj me kod starog trznog" a masa nece znati na koji "stari" se misli.

            tako i sad, ima nova slasticarna kod starog prodajnog

            a garant ima i stara slasticarna kod novog prodajnog. a ako nema , bice 04.gif


          Svaki slijedeæi tržni centar ima svoje ime 19.gif , a slastièarna kod novog 29.gif ....ima ona radnja sa slatikišima, pika li to 35.gif 13.gif

          A Šela....ma taj zna i koju bolu boluje svaki mostarac i mostarka 10.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          08-18-2011 13:09 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          malteze
          SexNepoznat



          Poruka: 2

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od funkyg:

            Sela je veliki covijek to se moze reci za njega.
            Godine ga jesu nagrizle,ali ostao je i dalje saljivdzija i uvijek rado s njim progovorim koju.
            Povremeno navrati u Abrasevic,oceifi svoju kafu sa rajom koja ga gotivi,zajase biciklo kao da mu je 18-st godina i ode za svojim poslom dok iza njega se cuje smijeh i dobro raspolozenje.


          ovo je lijepo èuti i proèitat 01.gif
          dobar èovjek, zajebant

          08-18-2011 13:56 malteze is offline Pregledaj poruke od malteze Dodaj malteze u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          legenda, jastaje

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          08-18-2011 19:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Rashtika Rashtika is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 271
          Location: Podhum

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sela lopov prve klase...ukro bi hodzi cilim kad klanja 10.gif

          ___________________________________________________________________
          25.gif

          10-11-2013 00:36 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
          Ricina Ricina is a Male
          raja




          Poruka: 1689
          Location: Predaleko od Mostara

          Šela Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Znamo se 40 godina...Bio neki dan u Udruženju graðana "Moj Mostar" za popis... Isti kao i prije samo malo stariji...

          ___________________________________________________________________
          "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

          10-15-2013 14:11 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nekad su ga falile domachice po Mostaru da ima veceg HASHIMAGU od CHAFETA

          10-15-2013 17:36 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          prowler2 prowler2 is a Male
          moforaja


          Poruka: 5248
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sjecham se Shele onako kroz maglu. Kad sam igrao flipera u Narce ili Vlahe. Dolazio je sa poshtarskom torbom ali shto mi je bilo neobichno bili su povici raje ... Djesi Shela ...haj na piche ...on bi im odgovorio neshto duhovito I to je bila shega. Nikad ga nisam upoznao lichno. Bio sam mladja raja.

          10-15-2013 17:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          umro mom najboljem prijatelju otac prije par godina i sela im komsija, kucni prijatelj...dosla ja na zalost a umalo se ne spisah u gace od smijeha 28.gif 19.gif

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            10-15-2013 19:28 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9495
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Šela poštar..17.12.1947.-30.12.2018...Jutros u 4 sata, prestalo je da kuca srce još jednog Mostarca. Dženaza sutra 31.12. u 14.00 Sutina.


            Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

            12-30-2018 15:56 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            makso makso is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 2847
            Location: andaluzija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Rahmet mu duši.
            33.gif

            ___________________________________________________________________
            prest'o sam 18.gif

            12-30-2018 16:49 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17853
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            rahmet mu dusi 33.gif

            sela je bio legenda

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            12-31-2018 06:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com