Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Iskljucivo Fizicka Privlacnost? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dosadno
Gost


Iskljucivo Fizicka Privlacnost? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vec smo svi culi ovaj cuveni stereotip. Muskarci se zaljubljuju iskljucivo u lijepe plavuse sa puno "atributa", dok zene cesto prave cudne izbore tako sto se zaljubljuju u onog smotanog komsiju od preko puta, jer je jaaaako dobre duse. 29.gif 19.gif Za muskarce je i seks vise fizicko iskustvo, dok za zene ipak stvar emocija.
Sta vi mislite jeli to tako? Ja mislim ~126~

06-14-2004 13:46
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne mora znaciti. Ima nas svakakvih.

(da naglasim, da ne bude zabune:

ne kazem da sam ja jedna od ovih fizikalaca, vec samo da smo svi razliciti i da je tesko generalizovati po ovom pitanju)

___________________________________________________________________

    06-14-2004 13:49 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    OMAHA OMAHA is a Male
    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




    Poruka: 1488
    Location: XYZ

    RE: Iskljucivo Fizicka Privlacnost? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Limvo ne plavushe... 21.gif 29.gif



      Izgled je vazan... bez sumnje... 11.gif

      Brez emocija... nije ono pravo... 21.gif

      Moresh otic u teretanu i dobro se oznojit... 19.gif 25.gif 19.gif

      Ako je do fizike...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane OMAHA dana 06-14-2004 u 14:04.

      06-14-2004 13:53 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jah sta cu kad se nikad nebi okrenula za plavim ako cemo ruku na srce prvo se svak od nas zaleti na izgled doticne osobe pa tek onda skontamo jesmo li fulili il ne 23.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      06-14-2004 14:04 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Maja Maja is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 307
      Location: Oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Stipu to dobar u dusi, ko hljeb....to skontas prije ili kasnije, svi ljohnu na izgled i to ko iz pika! Ko kaze drugacije, svaka cast.

      ___________________________________________________________________
      Zivjeli 100 godina!

      06-14-2004 14:07 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tako je majo.

      prvo ide ono "hm vidi dobre koke, de da vidimo mozel' se tu stagod uradit'" 27.gif

      pa tek kasnije kakva je u dusi i ostale djidje.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      06-14-2004 16:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Eddy Eddy is a Male
      puter




      Poruka: 76
      Location: DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ~126~ ~126~ ~117~ 26.gif

      ___________________________________________________________________
      u pustinji covjecanstva
      najdoh i ja oazu

      06-14-2004 16:37 Eddy is offline Posalji Email za Eddy Pregledaj poruke od Eddy Dodaj Eddy u listu prijatelja
      adis b adis b is a Male
      rambling reck




      Poruka: 1083

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tc tc tc

      jeste i vi neki 21.gif 21.gif


      ja cim ugledam

        zensko odma pomislim "bas me zanima kakve je duse" 11.gif 11.gif 19.gif

        ___________________________________________________________________
        ...

        06-14-2004 16:47 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ufh jasta si adise ko da si meni nesto !!!!!! 13.gif

        jao divi joj labrnje !!!! Sta je ona nabacila one dzozluke fola ona nesto ! mashala i onda ono standarno jao solje u male !!!!!!drama ! 13.gif ma zavisi sve od ljudi, ali u svakoga je atrakcija i fizicki izgled prvo sto coek primjeti i djaba mi ima ista iko govoriti kad je tako !! 10.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            06-14-2004 17:16 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            Dosadno
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od djemila:


              Ne pise mu na celu da li je dobar kao ni meni 01.gif ......


            kako moja Djemila 14.gif ja neznam kako ti to nevidis 21.gif 19.gif

            pogledaj ovu dusu 27.gif 02.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dosadno dana 06-14-2004 u 20:55.

            06-14-2004 20:54
            Ninja Nijaz Ninja Nijaz is a Male
            trudim se




            Poruka: 259
            Location: Sedmo Nebo bb

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Veoma traljava i kratkovidna generalizacija. Iz duse zalim one koji prodju kroz zivot poznavajuci samo jednu vrstu ljudi...

            ___________________________________________________________________
            ...

              that darn boy will screw anything that isn't nailed down
            ... 13.gif

            06-14-2004 21:06 Ninja Nijaz is offline Pregledaj poruke od Ninja Nijaz Dodaj Ninja Nijaz u listu prijatelja
            daors daors is a Male
            brato




            Poruka: 817
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            eno jastuk mu mehak ko dusa
            13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            Budi na kojoj si

            06-14-2004 21:07 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
            daors daors is a Male
            brato




            Poruka: 817
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Ninja Nijaz:

              Veoma traljava i kratkovidna generalizacija. Iz duse zalim one koji prodju kroz zivot poznavajuci samo jednu vrstu ljudi...


            vidi ovog Bude sto je dusevan

            imas jedan Ipon od mene 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Budi na kojoj si

            06-14-2004 21:10 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
            Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
            rezimski novinar




            Poruka: 3241
            Location: Iza

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            .

            ___________________________________________________________________
            Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-26-2005 u 09:43.

            06-14-2004 22:41 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
            nepoznat
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            'Ta ce fizicka, meni primamljiva psiHicka... 27.gif 05.gif


            Ali ako ima lijepe zubice i osmjeh..."prodana sam"! 04.gif

            06-14-2004 23:46
            Dr. Dr. is a Male
            trudim se




            Poruka: 189
            Location: u blizini zena..

            RE: Iskljucivo Fizicka Privlacnost? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Dosadno:

              Vec smo svi culi ovaj cuveni stereotip. Muskarci se zaljubljuju iskljucivo u lijepe plavuse sa puno "atributa", dok zene cesto prave cudne izbore tako sto se zaljubljuju u onog smotanog komsiju od preko puta, jer je jaaaako dobre duse. 29.gif 19.gif Za muskarce je i seks vise fizicko iskustvo, dok za zene ipak stvar emocija.
              Sta vi mislite jeli to tako? Ja mislim ~126~

            Da se i ja tuspasim i nadovezzem ;
            Evo neki dan gledam neki reality show koji se zove "average joe"..Jedna koka,a vishe frajera.E,za one koji ne znaju ili nisu cculi ili ne prate da pojasnim :)
            Koka konta da ce birati izmedju pravih ljepotana akad tamo,normalni mushkarci al' dobre dushe,jel..
            I kotrlja se to tako,kotrlja,dok ne ostanu trojica "dobrodushecih" i ne dodju trojica ljepotana,njima ,kao neki,izazov..Shta li..
            Uglavnom,shta sam ono htio reci..Ah,da..Da vidite rekacije koke kad je vidjela tipove koji ulaze (trojica ljepotana)..Da nije imala obrvamocci bi joj otishle na potiljak,eto koliko je zinula..K'o pesh,shto bi nash narod znao rec 13.gif 13.gif
            I daj ba nemojte mi te filozofije i sviranja uz "tamburu"..Gledate i vi isto k'o i mi..Na plazzi vam prvo pogled leti na donje extremitete,pa tek onda na occi..Bog sami zna kad je dusha na redu 19.gif
            Jah,ne kazzem ja da si ti takva,nego generalizujem.. 18.gif 35.gif

            ___________________________________________________________________

              ..100 ljudi,100 cudi..100 zena -> 200 sisa ...

            06-15-2004 03:31 Dr. is offline Pregledaj poruke od Dr. Dodaj Dr. u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            a sta je to fizicka privlacnost 01.gif

            uporedimo dva tipa muskarca ( za zene )

            tip Toma Kruza
            tip Klint Istvud

            zanemarite da su slavne licnosti
            koga ce te izabrati ( nije ruzan ,ni jedan )

            hajde klinke da vas cujem

            licno ja cu izabrati ,Carlsa Bronsona

            06-15-2004 09:13
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pa tako djemka ..kao sto kazes

            tebi se svidja i tebi je najljepsi ...

            zato je to sve relativno .....

            06-15-2004 10:23
            Eddy Eddy is a Male
            puter




            Poruka: 76
            Location: DK

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja eto,hajde da postavimo malo drugacije ovu fiziku....
            i muski i zenske...
            odrastes sa nekim tipa Tom Kruz,Orlando Bloom....
            Severina,Zerina,Madona.... 12.gif
            zna ih cojek u dusu 14.gif
            svi lude za njima(fizicki)...
            a mi najdemo nekoga opet fizicki 14.gif 19.gif

            ___________________________________________________________________
            u pustinji covjecanstva
            najdoh i ja oazu

            06-15-2004 10:29 Eddy is offline Posalji Email za Eddy Pregledaj poruke od Eddy Dodaj Eddy u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            a bjezi Eddy

            lude iz jednog razloga

            nije zivot , samo ......

            zar bi ti volio imati madonu za zenu 14.gif

            06-15-2004 11:25
            Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com