Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Pomoc: PUT do BiH!!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Armani Armani is a Male
avenija kruzno


Poruka: 170
Location: Belize

Pomoc: PUT do BiH!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cavo Raja :)

jutros oko 4 ujutro smo se ja i moj jaran Svabo dogovorili da spicimo do BIH :).

Ja nikada nisam isao autom do BIH, a pogotovo on. Sta ce svabo :)

Krecemo iz Danske, preko Kassela, Austrije pa do Zagreba.

Eh, trebao svratiti u Jajce, prije Mostara da pokupio ovo jednu koku. Prema tome je pitanje.

Iz Zagreba do Jajca, kako je najlakse doci? Putevi, zastoji itd?

Preko Bosanske Gradiske > Banja Luka > Jajce. Ili produziti malo do Bosanskog Broda pa tim putem do Jajca? Kakvi su putevi?


Imali treca alternativa?

Hajde da vidim moze li ko pomoci :)

___________________________________________________________________

    [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

    07-15-2004 09:12 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
    zgera
    SexNepoznat

    Poruka: 296

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma to ti je najbolja alternativa: Gradiska-Banja Luka-Jajce-Donji Vakuf-Bugojno-Makljen-Prozor-Jabalania-... dalje ces valjda znat sam 07.gif
    Dobar put, nije guzva velika. I fantastican dozivljaj proci tim putem. VIdices da ce ti se taj prijatelja odusevit kanjonom Vrbasa

    07-15-2004 09:43 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
    rezimski novinar




    Poruka: 3241
    Location: Iza

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Isti ti je hurac.
    Jedina razlika je kod eventualnih zastoja na granicnom prelazu.
    Zato ukljuci radio i slushaj informacije, koji ti je prelaz prohodniji.

    ___________________________________________________________________
    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

    07-15-2004 10:04 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
    Armani Armani is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 170
    Location: Belize
    pokretac teme Thread Started by Armani

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Supericka :)

    Hvala na odgovorima. Inace mrzim voziti se autom daleko. Ali on navalio hoce da vidi BiH pa hajde. :)

    ___________________________________________________________________

      [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

      07-15-2004 10:15 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odvedi ga malo na Boracko jezero i kanjon Neretve 10.gif 11.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          07-15-2004 10:31 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          Maja Maja is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 307
          Location: Oslo

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma kad tu koku vidi zaboravice i na kanjon Vrbasa i Neretve 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          Zivjeli 100 godina!

          07-15-2004 10:39 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
          Armani Armani is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 170
          Location: Belize
          pokretac teme Thread Started by Armani

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Obavezno sam ga mislio odvesti na Boracko. A i na Neretvu, ali gore malo vise da izbjegnemo smece koje pluta 08.gif .


          Rekoh njemu, nema mora, idemo na salakovac :) hahaha

          ___________________________________________________________________

            [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

            07-15-2004 10:57 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
            Armani Armani is a Male
            avenija kruzno


            Poruka: 170
            Location: Belize
            pokretac teme Thread Started by Armani

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Maja:

              Ma kad tu koku vidi zaboravice i na kanjon Vrbasa i Neretve 13.gif 13.gif


            Majo hoces li ti biti negdje u blizini da zaboravimo i Salakovac 19.gif

            ___________________________________________________________________

              [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

              07-15-2004 10:58 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Armani evo ti routen planer
              pa sam sebi napravi plan puta
              ako treba pomoc javi mi se na pp.
              pa cemo to zajedno odraditi


                http://www.trazim.com/Auto/Ruta/Auto-Ruta.htm

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              07-15-2004 12:09 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Inace ja idem za Ljubljanu - Novo Mesto -
              Karlovac - Izacic - Bihac - Mrkonjic Grad - jajce - Bugojno - Prozor -
              Jablanica - Mostar.


              Oprobaj ovaj put neces se pokajati 10.gif

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              07-15-2004 12:16 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              zgera
              SexNepoznat

              Poruka: 296

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Meni je ova dionica preko Mrkonjica morbidna, sve spaljeno, nide nikoga, ljepo losh poslje nje bio

              07-15-2004 12:25 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              meni isto..
              ova preko gradiske mi nekako vise lezi.

              07-15-2004 12:42
              Armani Armani is a Male
              avenija kruzno


              Poruka: 170
              Location: Belize
              pokretac teme Thread Started by Armani

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Ferrari:

                Inace ja idem za Ljubljanu - Novo Mesto -
                Karlovac - Izacic - Bihac - Mrkonjic Grad - jajce - Bugojno - Prozor -
                Jablanica - Mostar.


                Oprobaj ovaj put neces se pokajati 10.gif


              Hej Mister foruma hvala na ovoj marsuti te Planeru ruta. Cackao sam i ja nesto po nekim stranicama :)

              Znam da za Austriju trebaju one naljepnice za autoput. Kakavo je stanje sa Slovencima i Hrvatima? Imali kod njih putarine?

              Moram priznati da sam novajlija sto se tice voznje dole.
              Zato me isto zanima kakva su oznacenja od Austrija pa do BIH. Jeli ono sta bude da bude? Ili je lijepo oznaceno?

              P.S: Znam citati cirilicu 24.gif

              ___________________________________________________________________

                [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

                07-15-2004 13:21 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                za austriju kupis onu naljepnicu, imas za sedmicu dana pa gore, ona za sedmicu kosta 7,5 eura...plus platis tunel isto kroz austriju oko 10-11 eura. u sloveniji placas tunel opet tj. karavanke iz pravca austrije austrijancima, a iz slovenije slovencima..oko 13 eura. i onda moras opet u sloveniji putarinu platit, ali nesto malo. (plus kazna ne gine..pojas, svjetla, voznja..ma nadju oni vazda nesto.. 02.gif )
                a ja kroz sloveniju moras imat svjetla upaljena 12.gif

                u hrvatskoj platis kad ulazis putarinu i onda opet onaj "autp-put" zagreb-slavonski brod..zavisi gdje izadjes. ja izlazim u gradiski i dode oko ( 14.gif )...ne znam tacno..oko 15 eura..


                ma brate vako ja odem i vratim se za 300 eura sa benzinom i putem...i kafom na plitvicama 29.gif 05.gif

                07-15-2004 13:44
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                a ja oznake..ma nisu lose, sad su super kako je prije bilo.

                iz austrije pratis Villach (ne znam jel se vako pise) onaj granicni prelaz, pa onda karavanke, onda zagreb...i onda imaju vec table prema BiH..u svakom slucaju kad dobijes onu karticu za auto-put zagreb-slavonski brod...ima kao mala karta na njoj i tu ti pise tacna kilometraza..do npr. gradiske ili izacica...kad izadjes ( ako ces na gradisku) vozis pravac BiH normalno i poslije se table odvajuju ua mostar, split ili sarajevo...i eto te caskom.. 19.gif

                07-15-2004 13:55
                Gianni Gianni is a Male
                raja




                Poruka: 2201
                Location: North see

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                MA najbolje ti za Knin pa onda za BOsanko Grahovo . pa preko Duvan LIvna na SKutoriju , i onda preko Sirokace spustis se u MOStar 19.gif 13.gif 13.gif




                Oprobano jednom 29.gif 04.gif 04.gif

                ___________________________________________________________________
                There are no wrong choices; there are only different choices.

                07-15-2004 14:13 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
                zgera
                SexNepoznat

                Poruka: 296

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Fino bola vidit onaj kanjon tamo oko Jajca. Samo Armani, nek Njemac gleda, ti gledaj preda se, usko je pravo.
                Ja mislim Zaro da nije bas 15 eura auto put od Slavonskog Broda do Zagreba, menscini da je manje nesto
                A zna li iko kad ce bit gotov taj auto put od Zagreba do Splita?

                07-15-2004 14:15 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ne znam ni ja tacno koliko je put.. 14.gif ..od prilike sam napisala.

                07-15-2004 14:18
                Armani Armani is a Male
                avenija kruzno


                Poruka: 170
                Location: Belize
                pokretac teme Thread Started by Armani

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Zara svaka ti dala :) 19.gif

                Lijepo to opisa. Bogami cu ja tvojim putem hehehe.


                A sta kazes Zgera da je zajeban put po onom kanjonu? Ma hajde laganice cemo :) Nemoj da me fata trta sada :)

                ___________________________________________________________________

                  [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

                  07-15-2004 20:32 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
                  Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                  Licnost godine '05




                  Poruka: 9968
                  Location: Eo me tu sam !!

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ako te ufati Trta samo zgrabi koku loma !!!! 07.gif 10.gif Lakopo sve po istilahu!!!! 13.gif 10.gif

                  ___________________________________________________________________


                    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                      13.gif

                      07-15-2004 22:00 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                      Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com