Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » prva uciteljica 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (21): « prva ... « prethodna 18 19 20 [21] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mes' cini niko nije imo ucitelja, same uciteljice.

je li i danas tako kod nas?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-21-2013 22:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Uciteljska i medicinska isti je to slucaj

..malo je bilo muskaraca koji su radili ko medicinski brat i bilo je vishe medicinski sestara

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-22-2013 02:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
neretva12 neretva12 is a Male
proplivo


Poruka: 11
Location: CANADA

Angry uciteli u o s hamza humo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko se sjeca pece enesa predavao matematimu i 3 o s a imao jako veliko prsten i nanjemu ugravirana zmija pa kad zvekne samarcinu a ono na licu ostane zmija ucrtana

___________________________________________________________________
nigdje nije tako nebo tako sjajno kao iznad moga mostara nigdje sunce negrije kao umom MOSTARU

07-16-2014 15:58 neretva12 is offline Homepage of neretva12 Pregledaj poruke od neretva12 Dodaj neretva12 u listu prijatelja AIM Screenname: na YIM Screenname: na
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6231
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Predavao je u trecoj a i NA gimnaziji kasnije. Vidio Sam ga nedavno NA trznici

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

07-17-2014 21:12 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gaševiæ Husein OŠ Salko Pezo

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

08-04-2014 14:47 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
Stranica (21): « prva ... « prethodna 18 19 20 [21] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com