Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Papucar sam, tim se (ne)dicim..... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

adis i ja kazem 34.gif

svoja je familija na prvom mjestu, a narod ce uvijek nesto prichati, ne mozes im usta zachepit'.....treba onda namjestiti da je tebi i tvojima fino, a oni nek valjaju po ustima sta god hoche.

curice, iznenadile bi se men' se cini da znate koliko se nasih na zapadu nije promijenilo od tog razmisljanja "bolje mrtav nego papuchar". 13.gif

sto reche antiprotivan, a svaka mu je zlatna, "sve je to u nasim glavama"

___________________________________________________________________
nopityA.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane shpica dana 08-23-2004 u 16:19.

08-23-2004 16:18 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znash sta shpica

ti sto govore su bas papauchari


i idu mi nazivce oni sto su kad su sami u kuci taki
a kad neko dodje il kad su naulici glume nesto

e to su papani,kreteni 08.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

08-23-2004 16:23 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od shpica:

    adis i ja kazem 34.gif

    svoja je familija na prvom mjestu, a narod ce uvijek nesto prichati, ne mozes im usta zachepit'.....treba onda namjestiti da je tebi i tvojima fino, a oni nek valjaju po ustima sta god hoche.

    curice, iznenadile bi se men' se cini da znate koliko se nasih na zapadu nije promijenilo od tog razmisljanja "bolje mrtav nego papuchar". 13.gif

    sto reche antiprotivan, a svaka mu je zlatna, "sve je to u nasim glavama"



nebi se iznenadili 10.gif

em smo na zapadu em ih ima lopatom 18.gif

08-23-2004 16:26
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA
pokretac teme Thread Started by beli

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zara:

    joj sta zapad uradi od ovih nasih momaka 10.gif 05.gif

    nisam se nadala da ih toliko misli da je to normalno..poznajem vecinu onog starog kova 23.gif gdje to nije normalno 29.gif


    p.s. sta rece ko je jos solo od ovih s modernim svatanjem 13.gif

10-15% naplacujem, reko li ti ja namlaticemo mi ovde lovu... 10.gif 19.gif 19.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

08-23-2004 16:27 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

upravo tako 10.gif

(ovo je bilo za zaru)

___________________________________________________________________
nopityA.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane shpica dana 08-23-2004 u 16:28.

08-23-2004 16:28 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od beli:

        citat od Zara:

      joj sta zapad uradi od ovih nasih momaka 10.gif 05.gif

      nisam se nadala da ih toliko misli da je to normalno..poznajem vecinu onog starog kova 23.gif gdje to nije normalno 29.gif


      p.s. sta rece ko je jos solo od ovih s modernim svatanjem 13.gif

    10-15% naplacujem, reko li ti ja namlaticemo mi ovde lovu... 10.gif 19.gif 19.gif



ih kad se mi slozimo 10.gif 19.gif


ja tebi 20% sto ti za ideju uleti 35.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane obrisana dana 08-23-2004 u 16:29.

08-23-2004 16:29
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zara:

    papucar je po meni muskarac koji radi normalne stvari... 23.gif

    sretne raju..oni kazu hajmo jos malo vani a on kaze necu dogovorui sam se sa zenom/curom vani.. 29.gif

    majka kaze sta ce ti ona...on je odbrani 29.gif

    kasni s posla... javi se telefonom da se ne brine 29.gif

    spreman i rucak skuhat ako ima vremena.. 29.gif


    sve sto je normalno...ali kod nas ko iz topa dobijes stembilj papucara.. 16.gif




    p.s. antiprotivan..to je neka komplexasica koja nikad nije imala rijec pa se uspjela udat za papka... 05.gif



Samo da potpisem ovu Zaru- Mocnu! 10.gif

08-23-2004 16:29
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    04.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 08-23-2004 u 16:42.

          08-23-2004 16:41 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          de reci babo da znamo 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          08-23-2004 16:45 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          OMAHA OMAHA is a Male
          Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




          Poruka: 1488
          Location: XYZ

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Shta ce ti zena... 19.gif 25.gif 19.gif


          Ako joj nemoresh mater j38.gif t ? 35.gif


          Ili je prebit, s vremena na vrijeme...~83~ 21.gif

          08-23-2004 16:50 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          omahaaaaaaa

          haj ti u kukuruze 27.gif

          trazi te neko 35.gif

          pa joj pisni ako smis 27.gif 05.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          08-23-2004 16:53 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          nepoznat
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od babusha:

              04.gif 13.gif 13.gif 13.gif




              Ma ti si narcisoid, kakav papucar, kakve trice i sestice...vidi ti potpisa. 04.gif


              OMAHA, gilii, gilli.... 05.gif

              08-23-2004 16:54
              OMAHA OMAHA is a Male
              Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




              Poruka: 1488
              Location: XYZ

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pa dobro... 19.gif

              Nisam mislio na prebijanje... zaprave... 19.gif 21.gif



              Shamarchina, ili slichno...

              Radi mira u kuci... 11.gif 13.gif

              08-23-2004 17:03 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
              Ninja Nijaz Ninja Nijaz is a Male
              trudim se




              Poruka: 259
              Location: Sedmo Nebo bb

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Zara:


                poznajem vecinu onog starog kova 23.gif gdje to nije normalno 29.gif


              A i ti mescheeny ne moRes ostat' od takvih "intelektualaca", cim u chakiji spas trazis 19.gif

              Nego, uz rizik da se ponovim po ko zna koji put : 'dje Evropa, 'dje smo mi 21.gif Kakvi su muski, kakvi su zeMski poslovi ? Ev' ja juce burek slozio, sedam jezika govori i ponosan sam samo tako 18.gif Ako druga strana cijeni ulozeni trud, nista nije tesko. A ako, medjutim, drugoj strani das prst, a ona vuce cijelu ruku, pa povuci 'vamo, potegni tamo...pa se ispostavi da se cijelo vrijeme radilo o noznom prstu, sve sto konsekventno dobije je - noga u gu'jcu 13.gif

              ___________________________________________________________________
              ...

                that darn boy will screw anything that isn't nailed down
              ... 13.gif

              08-23-2004 17:14 Ninja Nijaz is offline Pregledaj poruke od Ninja Nijaz Dodaj Ninja Nijaz u listu prijatelja
              taja_ch taja_ch is a Female
              cernichka




              Poruka: 1358
              Location: U najljepsem gradu na svijetu!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nekuzim bas sta je papucar 14.gif 19.gif al eto...

              i nesvidjaju mi se ti neki nazivi... 18.gif


              cuj papuchar... 21.gif 29.gif




              ps.ninja bola sto raji nedonese bureka 14.gif 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________

                La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

                11.gif

                08-23-2004 17:25 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
                Sandy Sandy is a Female
                moforaja




                Poruka: 3842
                Location: kod Hita...

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                svi oni sto laju po gradu, ja bi' joj 'vako, ja bi' joj 'nako....najveci su papucari kuci 19.gif 19.gif

                e haj sad 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                08-23-2004 17:25 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
                babusha babusha is a Male
                Licnost Foruma '03




                Poruka: 2959
                Location: donji trap

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Jel to neko Gandu spomeno 04.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________



                    19.gif

                    08-23-2004 17:31 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                    nidze veze nidze veze is a Female
                    miss foruma '05


                    Poruka: 4765
                    Location: na stolu

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    onda sandy

                    oni koji u grdau govore moja zena je divna krasna bla bla

                    dodje kuci i devar napravi 13.gif 13.gif 13.gif

                    ___________________________________________________________________

                      Ljudi su, opcenito,
                      nalik na pse koji pocnu lajati
                      cim izdaleka zacuju
                      lajanje drugih pasa.

                    08-23-2004 17:33 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                    Ninja Nijaz Ninja Nijaz is a Male
                    trudim se




                    Poruka: 259
                    Location: Sedmo Nebo bb

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od taja_ch:


                      ninja bola sto raji nedonese bureka 14.gif 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                    A dijete drago, nemoj se uvrijedit', ali to je isto k'o da ja tebe sad pitam: sto ne das "raji" prkna ? 13.gif 19.gif

                    'ebo raju, nego gledaj 'dje ces...burek pojest' 13.gif ...il' recimo zeljanicu 19.gif

                    ___________________________________________________________________
                    ...

                      that darn boy will screw anything that isn't nailed down
                    ... 13.gif

                    08-23-2004 17:37 Ninja Nijaz is offline Pregledaj poruke od Ninja Nijaz Dodaj Ninja Nijaz u listu prijatelja
                    taja_ch taja_ch is a Female
                    cernichka




                    Poruka: 1358
                    Location: U najljepsem gradu na svijetu!

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od Ninja Nijaz:

                          citat od taja_ch:


                        ninja bola sto raji nedonese bureka 14.gif 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                      A dijete drago, nemoj se uvrijedit', ali to je isto k'o da ja tebe sad pitam: sto ne das "raji" prkna ? 13.gif 19.gif

                      'ebo raju, nego gledaj 'dje ces...burek pojest' 13.gif ...il' recimo zeljanicu 19.gif



                    jesam li to negdje prkno spomenula? 14.gif 13.gif 13.gif 13.gif


                    bola ninja ja se malo salim...nemoj se odma lozit... 21.gif 13.gif 13.gif

                    peace 10.gif 11.gif

                    ___________________________________________________________________

                      La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

                      11.gif

                      08-23-2004 17:39 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
                      Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com