Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Pripreme Za Randevuuu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif jojjjjjjj kako ono Hankara kazeee

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-24-2004 18:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    13.gif 13.gif 13.gif JesToMeniReko.gif


Sve u cilju kvalitetnih priprema za randes 18.gif 11.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

08-24-2004 18:14 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

JaMojaTi.gif al koga da povedem na randes 14.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-24-2004 18:15 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Auuuuuuu, ja kontala bar to imas spremno, kad ono i to valja pripremiti 21.gif 13.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

08-24-2004 18:23 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
daors daors is a Male
brato




Poruka: 817
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    JaMojaTi.gif al koga da povedem na randes 14.gif


kakva komarca

___________________________________________________________________
Budi na kojoj si

08-24-2004 21:35 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Auuuuuuu, ja kontala bar to imas spremno, kad ono i to valja pripremiti 21.gif 13.gif


ama imam al ja bi malo da promjenim 35.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-24-2004 21:41 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
sehaaa sehaaa is a Male
trudim se


Poruka: 194
Location: u pm (da izvinete)

pripreme za randevu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

od kada pojedini pricaju EKAVICU i sta bi od onake na prvi pogled fine cure ...a bogami ni na prvi nije bog zna sta ali eto 35.gif 19.gif

___________________________________________________________________

    ....jednom kad shvatis da u meni imas sve zivot kraj tebe tako lako proci ce a mene nece biti tu...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane sehaaa dana 08-24-2004 u 22:36.

08-24-2004 22:35 sehaaa is offline Pregledaj poruke od sehaaa Dodaj sehaaa u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

otkud ti na mojoj temi 14.gif

zar se nespremas na randes

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

08-24-2004 22:42 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poljubac za laku noæ


Mnogi muškarci, a naroèito oni koji imaju manje iskustva ili samopouzdanja, posle prvog sastanka èesto ostaju u dilemi da li su ispunili oèekivanja i dopali se devojci sa kojom su izašli. Njen pristanak da se vide nipošto ne znaèi da želi i da se zabavljaju. Da bi se izbegla uobièajena konfuzija, preispitivanje i išèekivanje, treba pažljivo prouèiti sistem znakova prvog sastanka - time æete sebi znatno uštedeti energiju koju biste, možda, danima uludo trošili. Dakle, važno je da pokupite što više pozitivnih signala koje potom treba pažljivo analizirati.

Ukoliko vas devojka sa kojom ste izašli èesto nehajno dodiruje, drži pod ruku ili za ruku tokom šetnje, nežno tapše po ramenu ili sluèajno dokaèi kolenom u restoranu uz oklevanje pre uzmicanja, znajte da verovatno ima šanse. Ako je uzdržana i na odstojanju i ako se i ne seæate da je bilo nekih dodira, šanse su vam male.

Devojka koja je jako zainteresovana za vas tokom nekoliko sati prvog sastanka daæe vam nekoliko komplimenata propraæenih znaèajnim pogledima. Uètiva, ozbiljna pitanja tipa èime se bavite, gde ste odrasli i drugo odlièan su pokazatelj njenih romantiènih namera. Zainteresovanu damu æe iskreno interesovati šta je važno i podsticajno za vas. Ako se pri tom ispostavi da imate ista interesovanja za odreðene aktivnosti, makar to i ne bilo stopostotno taèno, šanse vam se znatno poveæavaju.

Na kraju dolazimo na teren poljupca na rastanku. Tu bi vi trebalo da napravite prvi korak. Ništa strašno - samo poljubac! Ipak, naèin na koji æe ona reagovati veoma je simptomatièan. Naime, ukoliko vam tom prilikom izmakne i okrene obraz, znajte da neæe biti drugog sastanka; da biste uštedeli sebi i vreme i živce, nemojte insistirati na ponovnom susretu. Ako kao odgovor dobijete divan, topao i ohrabrujuæi poljubac - znate šta vam je èiniti dalje.

Ma koliko godina i samopouzdanja imali, nije na odmet da se malo podsetite svih ovih simptoma. Oni mogu da budu od obostrane koristi i zadovoljstva.

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

09-19-2004 17:06 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com