Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Feste » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Feste Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kontam gdje da postavim ovu temu. Na Mostarsku Muziku ne ide, niti na Erotiku a Svastaru hocu malo da olaksam...

Ja obozavam druzenje sa prijateljima, familijom. Pogotovo kad se ne vidimo dugo.

Eh.

    . Vidim ima ih dosta sto kategoricki odbijaju narodnjake. Okay. I ja sam rezistentna na turbo-folk. U2 obozavam, evo vec skoro 15 godina. Od hard-a slusam sve osim trash-metala. Dzez i Blues moze uvijek.

    Ali Boga mi, na festi ne mogu bez sevdalinke, bez starogradskih, bez Mikija Jevremovica (njegova Grkinja i Pijem se odpjeva i po nekoliko puta). Nemam glasa, a volim pjevati (gadno me slusat`).Nocna sam mora svih karioka-barova.

    Sta vi pjevate?
    ~74~

    03-10-2003 11:58 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
    nadia nadia is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 400
    Location: CH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    asia ja se pridruzujem klubu ljubitelja sve muzike iako sam ja licno bez sluha . ne znam pjevati lijepo ali zato GLASNO 19.gif .
    ali bez sevdaha i nije nasa festa , tu bih jos dodala neke naftalinske kao i djemka a od ovih novih mozda harisa dzinovica.
    al`je bolo tuge one hladne zime
    ti me ljubis , das pa nestanes..........
    ako nemas kome opet mi se vrati........
    ja ne mogu dana bez tebe.....
    sjecas li se one noci kad si meni rekla ne.......
    pa se ne napij ( a nikad se u zivotu napila nisam 35.gif )

    ___________________________________________________________________

      \ | /

      (@ @)

      -----o00-(_)-00o-----

    03-10-2003 14:53 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
    Aleksandra Aleksandra is a Female
    moforaja




    Poruka: 10252
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moj dilbere

    snijeg pade na behar na voce

    zapjevala sojka ptica

    zasto su ti kose pobelele druze

    ucini bar jedan pogresan korak

    POLJEM SE SIRI MIRIS LJILJANA-------.......u ovom graduuuuu ja nemam nikogaaaaaaa 26.gif



    nastavak slijedi.........

    ___________________________________________________________________






            03-10-2003 15:07 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
            mala A mala A is a Female
            trudim se




            Poruka: 190
            Location: peroni sudbine

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ama brate, svega po malo.

            Malo srtanjskih. Pocne najcesce sa Latino Amreickim zivljeg ritma, da nas razdrma. Pa onda ono sto je populrano trenutno.

            Onda se na to nadoveze nas rock sve od Crvene jabuke i Merlina pa do Azre, Haustora... Narvno neizostavno je Pusenje. Ako su samo Mostarci ubaci se i Sareno kamenje.

            U medjuvremenu se naleti i pokoji sentis, neki nas, a neki strani. Cesto sam festala se ekipom koja voli Metalicu i U2, tako da su nerijetko u pitanju njihove baladice.

            Vremenom se i to pocne mjesati sa Zdravkom Colicem, Oliverom Dragojevicem, Leom...pa onda, u neka doba, Haris Dzinovic, Djej, kojekakvi drugi naordnjaci koje znam, al' nemam pojma ko ih pjeva.


            Eh, oko 5h u jutro se svi povaljaju po secijama i foteljama, po podu ako je kod nekog kuci...Izvuku se gitare i u osvit zore pocenu se pjesma tipa "Pismo" od "Na drugi nacin".... Svak sa svojim picem u ruci ispija svoju tugu i nostalgiju...

            "kroz kolut plavog dima
            vidim ti oci u suze u njima"

            ___________________________________________________________________

              03-10-2003 15:11 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
              Asja
              Ruzica



              Poruka: 337
              pokretac teme Thread Started by Asja

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Znaci krene se "rokerski" a zavrsi sa narodnjacima?

              03-10-2003 15:13 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
              mala A mala A is a Female
              trudim se




              Poruka: 190
              Location: peroni sudbine

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              A tako nekako. Nakon par pica pravo sam vesela, a onda mi je samo vazno da je i oko mene veselo. 35.gif

              Samo obrati paznju da se negdje pred zoru vratimo na rokic. 27.gif

              ___________________________________________________________________

                03-10-2003 15:18 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                Aleksandra Aleksandra is a Female
                moforaja




                Poruka: 10252
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ta ce rokerski


                nema feste bez narodnjaka i sevdaha........

                ......u svojooooj mladostiiiiiii.......

                ....ja sam ludo voleeeeeoooooo..........

                ......ljubav me je ranilaaaaaa........dragi druzeeeee moooooojjjjjjjj............

                i ja.. saaaam isteeee sreceeee ........kao sto si tiiiiiiiiii.........

                ....ovaj sveeeet je laaaaaaaazaaaaaaaaan to nek znajuuuuuu sviiiiiiiiiiiii..........

                ___________________________________________________________________






                        03-10-2003 15:24 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                        Asja
                        Ruzica



                        Poruka: 337
                        pokretac teme Thread Started by Asja

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Meni jedna od najdrazih

                        HANUMA

                        03-10-2003 15:29 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
                        iznogud iznogud is a Male
                        o'shta ti je to?


                        Poruka: 170

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        dok dodje red na narodnjake, ja se obicno ili zadeveram sa kakvom gospodjicom, ili pobjegnem sa takve "feste". sevdalinka je okej kad sjedim sa rajom moje mame, s njima cu zasvirat, zapjevat, i za pojas zadjenut.. a sa mladom rajom... sevdalinku ili starogradsku mozda mogu poslusati popodne ovako na radiju ili nesto tako, a dok pijem, i dernecim... slusam muziku svoje mladosti i muziku koju volim. narodbljake ne definitivno.

                        svjestan sam da postoji pet ljudi u toj cijeloj bosni i hercegovini koji ce se sloziti sa mnom i uopste se ne morate trudit da mi objasnite narodbljake, bio sam na dovoljno derneka da znam od cega mi se u stomaku okrece (a nije od mjesanja alkohola).

                        ne znam da li ste probali narodbljak-free parti. sumnjam ali ako treba repertoar van narodbljaka bicu vam ja DJ pa vas pitam poslije dermeka je'l valj'o.

                        03-10-2003 15:41 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                        Asja
                        Ruzica



                        Poruka: 337
                        pokretac teme Thread Started by Asja

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Iznogud.

                        De pokusaj sa tim repertoarom da vidim jesam li ista propustila

                        03-10-2003 15:49 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
                        nepoznata
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        pocnes sa onim brzim i divljim i na kraju zavrsis sa tomom...bez tome i nije festa da valja 05.gif

                        sad cu ja to kombinovat za rodjendan ako bog da 05.gif

                        03-10-2003 15:56
                        iznogud iznogud is a Male
                        o'shta ti je to?


                        Poruka: 170

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        jesi ali fakat nemam volje, to je izgubljena bitka od pocetka.

                        in vino veritas, znas kako kazu stari latini.

                        ja sam naucio jednu vaznu stvar: kad meni drustvo ne odgovara, recimo kada u po noci pocnu da treste narodbljaci, ja podjem kuci. jednostavno jer se vise ne osjecam ni mrve ugodno i ne zelim da peezdeem da i drugima mjenjam muziku - znaci ne zelim da drugima namecem svoje, a isto tako pokusavam da se sklonim od onog sto meni ne odgovara.
                        ne bi ni valjalo da smo svi isti.

                        ako bude ikad prilike, pokazat cu ti/vam rado da se odlicno moze oddernechit i uz druge zvuke pored defa.

                        03-10-2003 15:57 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                        Asja
                        Ruzica



                        Poruka: 337
                        pokretac teme Thread Started by Asja

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Normalno da moze.

                        Do unazad tri godine sam 100% vjerovala u to.
                        Opet ti kazem, ne turbo-folk.
                        Ne znam, mozda starim....

                        03-10-2003 16:00 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
                        Profesionalac Profesionalac is a Male
                        ne more meda


                        Poruka: 32

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        O bella ciao, se obavezno mora poslusati na festici. Lagano je plesati uz nju, navijacko-huliganski skokovi.

                        ___________________________________________________________________
                        Druze dok sam se budio,ukrali su moju mladost moje ludilo...

                        Jebo moral, hocu oral !!

                        03-10-2003 16:01 Profesionalac is offline Posalji Email za Profesionalac Pregledaj poruke od Profesionalac Dodaj Profesionalac u listu prijatelja
                        HDZ
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        mene sve vozi

                        a kda je meni dobro

                        znam makar petoricu kojima je lose

                        pa onako pjan kada pocnem da grlim

                        sutra vidim sve iskrivljenih vratova

                        ni "shutke" mi nisu mrske

                        a zna biti i zbijenih zuba, kako se tu treha i lakta


                        pa onda opet pjanska

                        grljenje, ljubljenje

                        do laganog komiranja

                        i kada razvalim pet auta, semafor i uletim u skolu kroz metalnu ogradu
                        samo se pitam

                        sta ce meni sve ovo??

                        a specijalno kako su svi dosadni kada se napiju

                        sreca nisam bartender

                        i ne moram se "peglati"

                        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HDZ dana 03-10-2003 u 16:34.

                        03-10-2003 16:33
                        Aleksandra Aleksandra is a Female
                        moforaja




                        Poruka: 10252
                        Location: Mostar

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        shmsfl......vidi ....brrrate moj.....da ti ka'rem...........smiley24.gif

                        ___________________________________________________________________






                                03-10-2003 16:40 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                Mystica Mystica is a Female
                                bice nesto od mene




                                Poruka: 406
                                Location: Tamo gdje pada milosnica...

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                Volim muziku, volim pjevati i plesati, lazem obozavam pjevati i plesati. Volim se razbacati, nisam neka pristalica narodnjaka, volim Harisa Dzinovica i jos ponekog, neku sevdalinku, nista precherano. 21.gif

                                Pocne se sa rockom, pa pop muzika, pa malo narodnjaka, vec sam znaci u pripitom stanju...

                                malo valjanja po sofi ili stolici, ali se ubrzo digne na noge jer moram svaku stvar otplesati...

                                Ako se ikad budem udavala, pozivam sve forumase da dodju, d ase razbacamo.

                                Sandra ne lazi, ne volis narodnjake... 21.gif 28.gif

                                03-10-2003 18:06 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
                                Mystica Mystica is a Female
                                bice nesto od mene




                                Poruka: 406
                                Location: Tamo gdje pada milosnica...

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                Zaboravila sam dodati da se onda na kraju oduzimam(o) na Uniju, Sareno kamenje,Josipu Lisac,malo se raskrivimo sto nismo u Mostaru...i onda opet isto... 26.gif 21.gif 19.gif 10.gif

                                03-10-2003 18:23 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
                                znaru_dibidus-2
                                Gost


                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                Ljudi vi ste mi super.Ima li gdje nabavit pjesme S.Kamenja???

                                03-10-2003 20:51
                                Ruzica Ruzica is a Female
                                ne more meda


                                Poruka: 29

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                Bez oba Halida ne moze proc'. A nekad im i Dusko K. pomogne.

                                (Ovo spominjem samo narodnjake, za ostalo citaj postove prije moga - standard).

                                ___________________________________________________________________

                                  03-11-2003 22:54 Ruzica is offline Posalji Email za Ruzica Pregledaj poruke od Ruzica Dodaj Ruzica u listu prijatelja
                                  Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com