Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Seat Leon 1.6 8V vs. Peugeot 307 1.6 XR » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Armani Armani is a Male
avenija kruzno


Poruka: 170
Location: Belize

Seat Leon 1.6 8V vs. Peugeot 307 1.6 XR Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cao raja :)

Nakon sto sam prosnjuhao sva auta sto postoje, a koja su meni zanimljiva dosao sam do ova 2. Audi A3 je otpao pred samim ciljem, zato sto covjek ne dobija nista ekstra osim prestiza.

Seat Leon je ustvari Audi A3/ Golf IV sa malo jeftinijim interijerom.

To sto me ne privlaci kod bas ovog modela sto sam ja nasao je, da je samo 8V.


Peugeot 307, opet sam cuo i citao da imaju frka problema sa motorom! Pakning da ne valja te da su stalno u radioni.


Sta vi kazete, hajde da cujem.... :)

___________________________________________________________________

    [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

    09-16-2004 17:00 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
    Ferrari Ferrari is a Male
    mister foruma '03, '04




    Poruka: 1841
    Location: Maranello

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A ne znam sta bi ti reko ,
    Peugeot - nako na oci su ljepi , ali ostalo ????
    (masina - pleh - pouzdanost 21.gif tipicno Francusko -zensko auto- )

    Seat - VW marka , to im je jedino sto im valja ,
    da im nije Svabo Sef bili bi gori od Zastave (moje misljenje , nakon
    sto sam se ljetos uvjerio u 'valjanost' Spanjolaca.


    Ja da sam na tvom mjestu , ako bi bas moro birat
    izmedju ova dva Auta , izabro bi Seata .
    A inace , moje misljenje je da je Auto samo ono Auto
    'koje govori Njemacki' 02.gif ,
    vjeruj mi nema bez Svabe nista , moze nekad neko izbaciti ,
    brze , jeftinije , ljepse , vece , jace auto ,
    ali dzaba im sve ako nije made in Germany 19.gif
    I prije bi uzo 3 godine starog A3 nego i jedno od ova dva sto si ih naveo .
    Opet kazem - ovo je moje misljenje- , a tebi je najbolje da sam odlucis ,
    jer na kraju krajeva opet ces ga ti vozati . 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

    09-18-2004 13:54 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
    Armani Armani is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 170
    Location: Belize
    pokretac teme Thread Started by Armani

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala na komentaru Ferrari :)

    Ne slazem se u tome samo da svabe proizvode dobra auta :) U Toyotu se kunem :) Ali ona nije aktuelna sada.

    Bjeri tamo bacio si me u dielmu

    ___________________________________________________________________

      [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

      09-18-2004 15:01 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Armani ne daj se zbuniti ,
      ja sam sao moje misljenje , i znam da
      sam ti ja jedan veliki Tabijasuz sto se tice Auta .
      Imam neko svoje misljenje i tesko ga mjenjam .
      Pa zato i izbjegajem davati nekome savjete.
      najbolje je da svak kupi ono sto mu odgovara ,
      a ko sto si vidio za mene su Auta samo Svabe ,
      doduse za Terence su zakon Japanci , za motore isto Japanci ,
      a ovo ostalo samo ono 'was deutsch spricht'

      i samo jedno pitanje zasto ti je spao izbor samo na ova dva modela ,
      jesi li razmisljo o novom Golfu , ili novoj Astri ?












      opet ja o svabama :-)))

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      09-18-2004 15:19 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      Armani Armani is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 170
      Location: Belize
      pokretac teme Thread Started by Armani

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hehe dobar dobar :)

      Golf V ili nova Astra ne dolaze u obzir.

      Opel mrzim ,a novi golf je preskup.. Necu da dajem tolike pare .)

      ___________________________________________________________________

        [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

        09-19-2004 02:31 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2825
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A ford Focus, Armani, ja vozim Mondea, i skroz sam zadovoljan ?

        Cujem isto tako puno finih stvari o Focusu, a sad izlazi i novi model.

        Vidim da nisi u trci za prestizom, i ako kupujes novo auto, onda se moze napraviti dobra kupovina jer prodavnice zele da se trse starih modela, tako da je moguce doci dosta jeftino do novog Focusa...

        10.gif

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          09-19-2004 10:46 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          Armani Armani is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 170
          Location: Belize
          pokretac teme Thread Started by Armani

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Joj Antiprotivni :)

          Samo da vam kazem, prosli put kada sam kupovao auto trebalo mi je 6 mjeseci da se odlucim. :)

          97,5 % sam siguran da je to auto u Golf klasi, gdje i Focus spada... :)

          Ford mi je mrzak kao kompanija, ne mogu i reci zasto :(. A u Focusu se sjedi previsoko. Opel nikada nisam volio. BMW novi 1, je preskup. Citroen Xsara mi je ruzna. hehe :)

          Jesam i ja nalet me bilo 21.gif

          ___________________________________________________________________

            [/COLOR][/CENTER] [/SIZE]

            09-19-2004 10:56 Armani is offline Posalji email za Armani Pregledaj poruke od Armani Dodaj Armani u listu prijatelja
            liberty liberty is a Male
            brato




            Poruka: 645
            Location: Washington

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              inace , moje misljenje je da je Auto samo ono Auto
              'koje govori Njemacki' ,
              vjeruj mi nema bez Svabe nista , moze nekad neko izbaciti ,
              brze , jeftinije , ljepse , vece , jace auto ,
              ali dzaba im sve ako nije made in Germany
              I prije bi uzo 3 godine starog A3 nego i jedno od ova dva sto si ih naveo



            Slazem se upotpunosti.

            ___________________________________________________________________
            Prosla recesija.

            04-03-2005 20:28 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
            BISCANIN2
            SexNepoznat

            Poruka: 52

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Od kada sam 96 za Hendicap internacional sjeo u peugota 205 i 405 i vidio šta je peugeot ,od tad pa do dan danas peugeot only .Prodao sam FORDA DA BI KUPIO PEUGEOT
            Sad vozam 205 staru 14 god ,75 konja xs verzija sportska .

              Samo audi ima pleh koji se može porediti sa pežo, ko naðe trun hrðe na pežou poslije 85 dobija nagradu
            .
            Motori su fantastièni puno prelaze a mali su potrošaèi bez kvarova ,dizel motori su odmah iza mercedesa ,ODMAH DA SE ZNA DA JE PEŽO NAJVEÆI PROIZVOÐAÈ DIZEL MOTORA U SVIJETU (OVO JE ZA WW LJUBITELJE )ko ne vjeruje nek provjeri .
            Drugo ergonomija kako i untrašnjost su za klasu iznad ostalih ,pežoa vozat je užitak .

            Nedostak je nerazvijena servisna mreža kod nas ,ja po dijelove idem u kralovac ili u bl ,i osjetljviji je u upravljaèkom mehanizmu od švaba .
            Samo da napomenem da je pežo triput zaredom osvajao svjetsko prvenstvo u wrc a sad ga je zamjenio citroen xara,taj isti leon je nakon pola sezone povuèen iz wrc zbog katastrofa rezultata.
            Mislim sve u svemu
                  smješno
            je porediti leona i peugeot 307 oni su samo ista klasa fizièki dok je leon iza 307 nekoliko klasa .
            Trenutno u toj klasi ti je najjaèi novi ford focus i jedino bi njega osim pežoa izabrao .

            ___________________________________________________________________
            zdravlja,para ili use ,nase i podase

            04-04-2005 08:19 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
            MadMax
            SexNepoznat



            Poruka: 481
            Location: Sin City

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Slazzem se sa Biscaninom2.

            Nema boljeg auta od pezzoa.Komfor,udobnost...

            Vozio sam 306,pa preshao na 406 sa 200 konja i 2.0 Em je bila udobna,em pouzdana,komforna..
            Ako Bog da zdravlja i nafake zapela mi je za oko 607-a

            Jedina "mana" ako se mozze nazvati manom,kod pezzoa jeste-mijenjacc.Ne ide bash tako glatko kao kod ww,recimo ili mercedesa.
            I imaju daleko najbolju liniju ako vec gledamo na izgled 01.gif
            Anw,svako zna svoje i o ukusima ne vrijedi raspravljati 10.gif

            ___________________________________________________________________

              04-04-2005 18:40 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
              Black_Mamba Black_Mamba is a Female
              rodjena




              Poruka: 1055

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pezo je koristio tijela mrtve djece da bi testirao airbags, i njihova politika mi zgadila auto ko masinu

              nebi pezo kupila za drzavu da je ne znam kakvo auto . Isto kosto ne kupujem ni miselin gume, nit sipam gorivo na shellu

              ___________________________________________________________________
              Eh kakve je Pesta kupleraje imala

              04-04-2005 21:12 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
              ShuShuu ShuShuu is a Female
              avenija kruzno


              Poruka: 209

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sto sta je miselin radio

              04-04-2005 22:10 ShuShuu is offline Posalji Email za ShuShuu Pregledaj poruke od ShuShuu Dodaj ShuShuu u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Halo Francuzi ohanite malo
              dje ce te usporedjivati Pezoa sa Mercedesom

              (Biscanine za tebe) - To bi isto bilo kad bi
              usporedio Kljukusu sa Burekom - pa dje to ima 13.gif

              Mad Max jedino bih se slozio s tobom da je 607 lijep na oci ,
              ali moram ti reci da ga nisam vozio pa ne bih pisao nista o njemu
              sto jest jest lijep je ko da ga je Svabo pravio onako zutog 18.gif .

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              04-04-2005 22:29 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              Black_Mamba Black_Mamba is a Female
              rodjena




              Poruka: 1055

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Mostarka27:

                sto sta je miselin radio


              Ma nisu haman nista puno osim sto pokrcise svu brazilsku sumu, potrashe indijance i sav balans u prirodi 21.gif 21.gif

              NE kazem da su jedini al su najgori

              ___________________________________________________________________
              Eh kakve je Pesta kupleraje imala

              04-05-2005 08:38 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
              BISCANIN2
              SexNepoznat

              Poruka: 52

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Mercedes je mercedes ,ovi novi su stvarno fantastièni ,meni se najviše svidjaju 124 linija ona stara,ili recimo bendže ,bendže su mi još bolje .

              Ja nisam Francuz ,niti sam schavaba ,niti patim od stereotipa .
              Jednostavno imao sam šansu da vozam svašta i nakon svega sam skužio da je najoptimalnije za moje potrebe peugeot .
              Reokao sam dosta muzike za malo para .

              Ko nije vozao pežoa ne zna šta propušta .
              Da mjenjaè nije precizan kao kod FORDA RECIMO ali je za to prenos puno adekvatniji našim uslovima.

              Porediti leona i307 kao što reèe ferari je porediti kljukušu i burek .Znaèi samo ko nije baš dobro obaviješten .
              U nacjenjenijem auto sportu pored formule 1 wrc vlada veæ nekoliko god ,što je stvarno uspijeh i vrijedno poštovanja .

              A dizelske verzije su san mnogih evropljana ,dugotrajnost i fantastièno mala potrošnja + ležanje i komfor.

              I ja bi prije izabrao goodyear nego michelin , goodyear ultragrip najbolja guma ikad po meni ,nevjerovatno kakvu sigurnost pruža , dok za velike brzine ipak michelin pilot exalto je nmb 1

              ___________________________________________________________________
              zdravlja,para ili use ,nase i podase

              04-05-2005 08:42 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
              metallica metallica is a Male
              moforaja




              Poruka: 8228
              Location: CH.WILLA(uglavnom)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jarane ozbiljno pregledaj japanske modele u toj klasi garantujem ti da æeš za iste pare dobiti
              bolje auto (jer kod evropljana a i amera plaæaš ime) vjeruj mi a nisam levat za auta sad stjecajem ratnih okoln itd vozim fiata punta mali troši doba za gradske gužve ali kad se još malo sastavim sa parama odmah æu pregledati mode TOYOTA HONDA NISAN to su auta
              bez greške (almera primera avensis civic itd haos dobra vozila)
              kad provozaš jedan krug vidjeæeš na šta sam mislio 10.gif

              (ovde u bosni samo luðaci i krimnalci kupuju njemaèke modele em su skupi hajde to ali kradu se nema šanse da ga sèuvaš ako ''braæa'' odluèe da te odrade 12.gif

              ___________________________________________________________________

                04-05-2005 09:26 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                nidze veze nidze veze is a Female
                miss foruma '05


                Poruka: 4765
                Location: na stolu

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                hahhaha


                svabo je uvijek govorio

                Na svjetu postoje dvije vrste automobila


                1. mecedes

                2. svi ostali

                Mercedesa kojeg imam...hm... vise stoji parkiran nego u pokretu...jebiga..trosi 25 l sto je za nas vamo..wowwwww ali je cuuuuuuuuuddddddddooooooo 10.gif

                ali to ja ono kad se malo foliram vikendom hahahahahahha sala ...muz ga najvise vozi

                ja vozim forda eskorta karavana..turbodizel..i cudo sam prezadovoljna njime( kako necu..naspem 40 km nafte, odem u visegrad , vratim se i jos ima nafte 35.gif

                obiteljsko auto...cvrsto , stabilno, nisu aman skupi kvarovi..koji se meni rijetko dese( za ovi 5 godina se samo jednom zapalila lamela 08.gif ) a bog sami zna koliko je u pokretu

                kad bi ponovo uzimala sebi i djeci auto ..opet bi bio ford..samo ovaj put mozda mondeo 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  Ljudi su, opcenito,
                  nalik na pse koji pocnu lajati
                  cim izdaleka zacuju
                  lajanje drugih pasa.

                04-05-2005 09:51 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                BISCANIN2
                SexNepoznat

                Poruka: 52

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Najkvalitetnija auta i sinonim za izdržljivost su japanci ,sve je i statistièki podržano ,i poèetna cijena im je ok ,medjutim u bih servisna mreža je 0 , moguænost nabave osnovnih dijelova je takoðe jednaka 0 ,u našoj ergeli imam subaru justy ,šta je taj posla napravio to je za prièu ,ali sad mi je otišao zglob i šipak ,zglob ima ali je jednostvno preskup .Glavna mana su katastrofalno skupi dijelovi .Samo iz tog razloga teško da bis e u bih odluèio za japanere.
                Fordove u u familiji imamo od 87 god ,oni uvjek idu ne staju ali im uvijek neke sitnice fale .
                Auto na kojem sam se uèio voziti je ford taunus .
                Èuo sam da su sve nedostatke fordove otklonili sa focusom da on ne pati od fordovih mana ,hrðe na obrvama alanserom itd.

                ___________________________________________________________________
                zdravlja,para ili use ,nase i podase

                04-05-2005 14:05 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
                ShuShuu ShuShuu is a Female
                avenija kruzno


                Poruka: 209

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Black_Mamba:

                      citat od Mostarka27:

                    sto sta je miselin radio


                  Ma nisu haman nista puno osim sto pokrcise svu brazilsku sumu, potrashe indijance i sav balans u prirodi 21.gif 21.gif

                  NE kazem da su jedini al su najgori


                aha
                e pa i ja mijenjam za godyear 18.gif 10.gif
                da mi savjest bude cistija 19.gif

                04-05-2005 15:34 ShuShuu is offline Posalji Email za ShuShuu Pregledaj poruke od ShuShuu Dodaj ShuShuu u listu prijatelja
                Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                rodjena




                Poruka: 1055

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Mostarka27:

                      citat od Black_Mamba:

                        citat od Mostarka27:

                      sto sta je miselin radio


                    Ma nisu haman nista puno osim sto pokrcise svu brazilsku sumu, potrashe indijance i sav balans u prirodi 21.gif 21.gif

                    NE kazem da su jedini al su najgori


                  aha
                  e pa i ja mijenjam za godyear 18.gif 10.gif
                  da mi savjest bude cistija 19.gif


                A beMzin sipLJi samo na Energopetrolovim crpkama 10.gif 10.gif 10.gif

                ___________________________________________________________________
                Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                04-05-2005 15:38 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com