Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Stranjak Imptijas » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Stranjak Imptijas Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stranjak Imptijas ( rahmetli ) je ime devetogodisnjeg djecaka ciji se zivot danas ugasio , u minskom polju u Podvelezju ..
Sasvim slucajno sam tog divnog djecaka upoznala ovo ljeto i isad sam pod sokom od ove vjesti ..
Do kada ce djeca da ginu od minskih polja 21.gif

nek ti je rahmet dusi djecace 33.gif 26.gif

10-19-2004 00:18 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

RE: Stranjak Imptijas Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:


    nek ti je rahmet dusi djecace 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane shpica dana 10-20-2004 u 21:50.

10-19-2004 00:20 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gluho bilo, rahmet mu dusi 33.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-19-2004 04:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
zorro13 zorro13 is a Male
trudim se




Poruka: 194

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dusi 33.gif

___________________________________________________________________




          10-19-2004 07:47 zorro13 is offline Pregledaj poruke od zorro13 Dodaj zorro13 u listu prijatelja
          zvechka zvechka is a Female
          samo sto nisam


          Poruka: 1374
          Location: Somewhere nice

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Cula sam za tragediju, poginula su dva desetogodisnja djecaka .
          Iako ih ne poznajem stisne me u srcu, dokle ce ovako ginuti neduzna djeca 26.gif

          Kako li je tek tebi Gara, kad si poznavala tog djecaka 15.gif


          Rahmet im dusicama djecijim 33.gif 33.gif

          10-19-2004 08:12 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland
          pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma sta kako mi je zveckice nocas nikako zaspat , a mali je bio tako fino djete bas ga ovo ljeto vodili na more , a sto je naj tuznije umro je na rukama svog oca , taj covijek mora imati kameno srce mescini da sve to prezivi , ...
          Drugi djecak je takodje cula sam sav iskomadan i na srecu stariji brat tog djecaka je bio malo dalje pa je on lakse povrjedjen, zamisli da su 2 brata stradala , jadna im majka ...

          Nemam rjeci sokirana sam do bola sa ovim dogadjajem , odma mi kroz glavu prolazi njegova sestra koja mu je bila kao druga majka kazu gubi se nonstop i da je jako lose ,
          i ja sam sestra i nedaj boze da je mogu razumiti ..

          Draga Amila uz tebe smo svi 33.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane GARAVUSA dana 10-19-2004 u 10:45.

          10-19-2004 10:43 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          antiprotivan antiprotivan is a Male
          moforaja




          Poruka: 2825
          Location: Norway

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Grozno, moja Gara, zaista grozno.... 30.gif

          i sto je jos groznije, od toga umiru najcesce djeca, ni kriva ni duzna...


          To dijete nazalost vise nista ne moze vratiti, saosjecam i sa tobom i sa njegovom familijom, a duboko se nadam, mada istovremeno i ne vjerujem, da ce on biti i zadnja zrtva onog *ebenog rata !!!


          33.gif 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            21.gif

            10-19-2004 12:43 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
            nidze veze nidze veze is a Female
            miss foruma '05


            Poruka: 4765
            Location: na stolu

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            rahmet im dusi 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________

              Ljudi su, opcenito,
              nalik na pse koji pocnu lajati
              cim izdaleka zacuju
              lajanje drugih pasa.

            10-19-2004 14:03 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
            adis b adis b is a Male
            rambling reck




            Poruka: 1083

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            rahmet im dusi...


            nazalost, BiH je i dalje zemlja sa jednom od najvecom koncentracijom mina...ovakvi slucajevi nas podsjecaju...
            ne ponovilo se...
            hoce da salju vojnike i deminere u Irak...a u BiH i dalje stradaju neduzni od mina... 08.gif 08.gif

            ___________________________________________________________________
            ...

            10-19-2004 14:43 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
            beli beli is a Male
            moforaja




            Poruka: 4109
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Zalosno, ali i istinito i stvarnost nasha.... 16.gif 21.gif 21.gif
            Rahmet im dushi.... 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
            autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
            Princ cuvaj mjesto na seciji....

            10-19-2004 14:48 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
            zvechka zvechka is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1374
            Location: Somewhere nice

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Moja Garava, kako me rasplaka 26.gif

            Jadan li je taj covjek, nije bilo dosta da mu dijete nastrada nego

            mu jos u narucju umire, qq tuge i zalosti 15.gif

            Ta slika ce ga pratiti cijeli zivot 21.gif 16.gif



            Sta covjek covjeku moze da uradi, to ne rade ni najgore zivotinje.

            10-19-2004 15:12 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
            Edo Edo is a Male
            Bad Company




            Poruka: 2324
            Location: Somewhere in time......

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Rahmet mu dusi.... 33.gif

            ___________________________________________________________________

            10-19-2004 15:15 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
            sultan sultan is a Male
            bice nesto od mene




            Poruka: 280
            Location: Zalik

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Rahmet mu dusi 33.gif

            ___________________________________________________________________

              10-19-2004 15:30 sultan is offline Pregledaj poruke od sultan Dodaj sultan u listu prijatelja
              Maja Maja is a Female
              bice nesto od mene


              Poruka: 307
              Location: Oslo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Uzasno. Do bola sam potresena. Rahmet vam lakoj dusi djecackoj. Suosjecam s porodicom. Ovo je tragedija cijele Bosne i Hercegovine a ne samo vasa!

              ___________________________________________________________________
              Zivjeli 100 godina!

              10-19-2004 16:23 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
              Sandy Sandy is a Female
              moforaja




              Poruka: 3842
              Location: kod Hita...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Tragedija, na zalost ne jedina...

              Rahmet im dushi 33.gif 33.gif

              10-19-2004 16:58 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
              Mara
              SexNepoznat

              Poruka: 806

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Uzas, kad covjek vako nesto procita, stisne mu se u grlu. E djeco moja kome ste vi ista krivi. A odrasli hajvani nikad do pameti...............
              laka ti zemlja neduzno dijete 33.gif

              __________________________________________________________

              10-19-2004 17:19 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Laka mu zemlja bila 33.gif Gluho bilo pa dokle ovako vise 21.gif Rahmet mu dusi 33.gif

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  10-19-2004 18:04 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  Plastic Plastic is a Male
                  moforaja


                  Poruka: 2533
                  Location: space

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  rahmet mu dusi, mozemo se samo nadati i Boga moliti da se ovo vise ne desi, ali na zalost ne mozemo biti sigurni, tuga

                  10-20-2004 00:03 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
                  pasha pasha is a Male
                  Super Moderator




                  Poruka: 9503
                  Location: uh jebo te

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Allah rahmeteile.

                  neponovilo se

                  10-20-2004 18:39 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                  First Lady First Lady is a Female
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1404
                  Location: NY

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Maja:

                    Uzasno. Do bola sam potresena. Rahmet vam lakoj dusi djecackoj. Suosjecam s porodicom. Ovo je tragedija cijele Bosne i Hercegovine a ne samo vasa!



                  ja ne znam sta na ovo da dodam

                  uzasno,
                  suze same teku









                  33.gif 33.gif Rahmet mu dusi 33.gif 33.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Live, and let LIVE!!!

                  10-21-2004 05:25 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                  Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com