Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » III Osnovna, Hamza Humo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo jos jedan dobrovoljac 02.gif 02.gif

06-24-2003 22:24
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lelo ... (a vidi mene, Lela u MO) ...



htjedoh je upitati ko su joj mama i tata??? I moja mama radila i danas radi u trecoj, a i tetka mi.

___________________________________________________________________

    06-25-2003 04:45 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    nepoznata
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    aaaaaaaaaaaa i ja sam isla u 3.osnovnu ali sam ja malo mladja generacija 04.gif
    kao sto znate 82 sam godiste 02.gif

    meni predavala biljana janjic,mozda nekom poznata... 01.gif

    06-28-2003 13:05
    obrisana
    Gost


    Za Sjetu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sad sam citajuci stare teme nasla ovaj tvoj post

    Mislim da znam i tvoju mamu i tetku 01.gif

    07-21-2003 01:08
    Sjeta Sjeta is a Female
    seka




    Poruka: 528

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    01.gif

    ___________________________________________________________________

      07-21-2003 02:37 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
      galeb galeb is a Male
      mofo beba




      Poruka: 18
      Location: pored konpijutera

      Stara raja iz 3 Osnovne Skole Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Raja dali neko ista zna o ovim osobama??????

      Aida Dizdarevic
      Danijela Preljevic
      Monija Raspudic
      Igor i Leo Martinovic
      Dragan Coric- Cora
      Mirela Pezo
      Azer Curic
      Edo Merdjanic
      Dragan Kreso

      ITD ITD UGLAVNOM OVA GENERACIJA

      12-19-2003 11:21 galeb is offline Pregledaj poruke od galeb Dodaj galeb u listu prijatelja
      Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
      rezimski novinar




      Poruka: 3241
      Location: Iza

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      ___________________________________________________________________
      Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 03-05-2005 u 12:12.

      12-19-2003 14:59 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
      mother mother is a Male
      mofo beba




      Poruka: 4

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo da se puspasim i na ovom forumu. Godiste '71, razredna mi bila rah. Nermana Mahmutcehajic.

      12-19-2003 15:11 mother is offline Pregledaj poruke od mother Dodaj mother u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mother:

        Evo da se puspasim i na ovom forumu. Godiste '71, razredna mi bila rah. Nermana Mahmutcehajic.


      Dobrodosao Mother i ovde 05.gif 33.gif
      Ima ovde i raje iz III osnovne i iz GSCa haj sada malo aktivnosti i na ovom forumu.
      Nije fazon vise biti samo na jednom nego na 10ak njih 19.gif 13.gif

      Pozdrav Kise 05.gif
      (ona - ja ona Kise ista kao i uvijek 12.gif 05.gif )

      Pozdrav svim tvojim 10.gif

      12-19-2003 15:46
      uglovnica uglovnica is a Female
      mofo beba


      Poruka: 4
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo da se i ja javim god 73 ali isla sa gen 72 do 4.razrednica
      bila Ankica Istuk, a do 8.Davor Milos

      12-22-2003 04:56 uglovnica is offline Posalji Email za uglovnica Pregledaj poruke od uglovnica Dodaj uglovnica u listu prijatelja
      JEDAN_MOSTARAC JEDAN_MOSTARAC is a Male
      mofo beba


      Poruka: 25
      Location: Pa zna se....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kise - Seki,

      Iz koje je godina ona slika? Djeluje mi kao poslije drugog svjetskog rata generacija....hehe...sala. Ja mislim da je ona slika iz kasnih 70-tih. Jesam li blizu?

      Ajlic,

      I meni je Biljana bila razrednica...ali prije tebe. Ostala mi je u finom sjecanju. Ali glupo je imenovati jednu osobu. Bilo je finih nastavnika/ca u trecoj osnovnoj. A isto tako bilo je puno i pacenika. Moram takodjer izdvojiti dvojicu ustasa iz trece osnovne Mrgud i Davor Milos. Sjecam se u ratu je Milos nosio pistolj u sred razreda. Ali platio je za svoj zlocin u Santicevoj 1993.

      12-22-2003 22:16 JEDAN_MOSTARAC is offline Pregledaj poruke od JEDAN_MOSTARAC Dodaj JEDAN_MOSTARAC u listu prijatelja
      gezae
      SexNepoznat

      Poruka: 3
      Location: gornja stablovina donji propuh

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo da se i ja uspasim
      godisste 72
      razrednici Ankica Isstuk
      Borika Miljak

      ___________________________________________________________________
      hoegarden

      01-23-2004 15:54 gezae is offline Pregledaj poruke od gezae Dodaj gezae u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)

      Treca osnovna 4c -92 =) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ima li vas 35.gif

      02-26-2004 21:53 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      donjamahala donjamahala is a Male
      raja




      Poruka: 1539
      Location: A neznam ni ja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zar nisi tada bio u vrticu 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        BiH


            02-26-2004 22:25 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
            -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
            raja




            Poruka: 1736
            Location: :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            a evo sad se i ja sjeti......

            02-26-2004 22:27 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
            Black_Witch Black_Witch is a Female
            rodjena




            Poruka: 985
            Location: na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            'ta ce vrtic 13.gif 04.gif

            ___________________________________________________________________
            .............

            02-26-2004 22:41 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
            -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
            raja




            Poruka: 1736
            Location: :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            jesi vidio alene sto je puno raje iz trece osnovne

            03-17-2004 22:32 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            mirane naci cu ti temu treca osnovna

            koja je vec bila otvorena ..pa cu spojiti ovu tvoju

            da vidis ..ima vise raje iz trece

            03-18-2004 00:13
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            nasla sam i pripojila

            prelistaj mozda nesto nadjes 01.gif

            03-18-2004 00:49
            Brato_No1 Brato_No1 is a Male
            mofo beba




            Poruka: 3
            Location: Stockholm, SWE

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            i ja sam iso u 3 osn. ali samo 1 god

            ___________________________________________________________________



                03-18-2004 16:03 Brato_No1 is offline Homepage of Brato_No1 Pregledaj poruke od Brato_No1 Dodaj Brato_No1 u listu prijatelja
                Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com