Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » III Osnovna, Hamza Humo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 339

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ja ,i ja...
bila sam 5. razred 1992.
uciteljice mi je bila Vanja Bajat 33.gif

___________________________________________________________________
~263~

11-22-2004 14:42 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
Shockwave Shockwave is a Male
proplivo




Poruka: 30
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ja sam bio ðak 3.osnovne.1982 sam godiste.Uciteljica mi je bila Vida Krzman.Je li ima neko ko je iz te generacije

___________________________________________________________________

    11-26-2004 19:24 Shockwave is offline Posalji Email za Shockwave Pregledaj poruke od Shockwave Dodaj Shockwave u listu prijatelja
    saneld saneld is a Male
    mofo beba


    Poruka: 3
    Location: Phoenix, AZ

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I ja sam isao u 3-cu osnovnu, godiste 1980-to. Vrlo malo se sjecam detalja iz skoleal evo par imena koja su mi ostala u sjecanju:

    Igor Djonko, Mirza i Amra Saric, Nina Sehic, Jasmina Begovic, Adnan Kapic..

    JEDAN_MOSTARAC mozda se znamo iz proslosti 07.gif

    09-24-2005 05:25 saneld is offline Posalji Email za saneld Pregledaj poruke od saneld Dodaj saneld u listu prijatelja AIM Screenname: bosnianelite
    JEDAN_MOSTARAC JEDAN_MOSTARAC is a Male
    mofo beba


    Poruka: 25
    Location: Pa zna se....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako si posao godinu ranije onda nismo bili u istom odjeljenju Sanele. Samo se pitam sta bi od one raje? Interesantno ovdje se vrte iste face na ovom forumu 21.gif , i to prosjek godina je negdje izmedju 40 do 45. 21.gif

    10-03-2005 08:02 JEDAN_MOSTARAC is offline Pregledaj poruke od JEDAN_MOSTARAC Dodaj JEDAN_MOSTARAC u listu prijatelja
    Maricel Maricel is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 155
    Location: Skopje, Makedonija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I ja sam isla u III , al malo starija generacija ( prvacic '72), al u III sam se prebacila iz X u trecem razredu. Uciteljica mi je bila Katarina - ne sjecam se prezimena - a razrednice su mi se mjenjale stalno. Mislim da sam bila (b) razred.

    ___________________________________________________________________

        animebb2.gif

        10-03-2005 09:03 Maricel is offline Posalji Email za Maricel Homepage of Maricel Pregledaj poruke od Maricel Dodaj Maricel u listu prijatelja
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Maricel:

          I ja sam isla u III , al malo starija generacija ( prvacic '72), al u III sam se prebacila iz X u trecem razredu. Uciteljica mi je bila Katarina - ne sjecam se prezimena - a razrednice su mi se mjenjale stalno. Mislim da sam bila (b) razred.

        Katarina Adzic 12.gif

        Najvise pamtim onu mrsavu, (jes da se nosu ne valja rugati) nosatu, cistacicu, Mirjanu.
        Koji je ono nadimak imala?
        Hajdera djeco, da vas cujem 02.gif
        posto se ja ne smijem oglasiti koja sam generacija bila 11.gif
        Samo cu rec, da sam Titina pionirka,uglavnom mladja od Nekog iz mase i Alage 13.gif 35.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane glumica dana 10-03-2005 u 09:16.

        10-03-2005 09:16 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        Sjeta Sjeta is a Female
        seka




        Poruka: 528

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mirjana - Karanfil 33.gif 05.gif

        ___________________________________________________________________

          10-03-2005 16:36 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
          Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
          rezimski novinar




          Poruka: 3241
          Location: Iza

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od lozinka:

            Najvise pamtim onu mrsavu, (jes da se nosu ne valja rugati) nosatu, cistacicu, Mirjanu.
            Koji je ono nadimak imala?
            Hajdera djeco, da vas cujem 02.gif

          Evo mi na vrh jezika, a na kraj pameti 19.gif

          ___________________________________________________________________
          Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

          10-03-2005 16:46 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
          JEDAN_MOSTARAC JEDAN_MOSTARAC is a Male
          mofo beba


          Poruka: 25
          Location: Pa zna se....

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od lozinka:

                citat od Maricel:

              I ja sam isla u III , al malo starija generacija ( prvacic '72), al u III sam se prebacila iz X u trecem razredu. Uciteljica mi je bila Katarina - ne sjecam se prezimena - a razrednice su mi se mjenjale stalno. Mislim da sam bila (b) razred.

            Katarina Adzic 12.gif

            Najvise pamtim onu mrsavu, (jes da se nosu ne valja rugati) nosatu, cistacicu, Mirjanu.
            Koji je ono nadimak imala?
            Hajdera djeco, da vas cujem 02.gif
            posto se ja ne smijem oglasiti koja sam generacija bila 11.gif
            Samo cu rec, da sam Titina pionirka,uglavnom mladja od Nekog iz mase i Alage 13.gif 35.gif


          Ma ne brini Lozinka prosjek godina ovdje je izmedju 40 pa do 45. Ne vjerujem da cete ovdje smatrati "starkom" 01.gif
          I brisi onda ono 1980, stavi pravu cifru 10.gif

          10-04-2005 06:01 JEDAN_MOSTARAC is offline Pregledaj poruke od JEDAN_MOSTARAC Dodaj JEDAN_MOSTARAC u listu prijatelja
          Maricel Maricel is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 155
          Location: Skopje, Makedonija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Fala Lozinka - Katarina Adzic - bravo. A cistacice Mirjane se ne sjecam - da me ubijes. Znam samo da mi nikad ljepse u zivotu nije bilo ... lazem... i u Staroj mi je bilo isto tako divno...

          ___________________________________________________________________

              animebb2.gif

              10-04-2005 09:51 Maricel is offline Posalji Email za Maricel Homepage of Maricel Pregledaj poruke od Maricel Dodaj Maricel u listu prijatelja
              cjaso cjaso is a Male
              trudim se


              Poruka: 213

              Vanja i Dusko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Lelo!
              Ja sam jedan od onih koji su imali srecu da im i Vanja i Dusko budu ucitelji.
              Puno ih pozdravi od Jasmina Custovica - generacija 73' (djace prvace).

              02-02-2006 09:44 cjaso is offline Posalji Email za cjaso Pregledaj poruke od cjaso Dodaj cjaso u listu prijatelja
              Tova Tova is a Female
              mofo beba


              Poruka: 2
              Location: Nis

              Pozdrav od generacije 79. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kad se sjetim Mukelefe i sad pocnem da se smijem,kakve smo muke imali ona i ja zajedno.
              A poslije dolazi ona iz tehnickog kako se bijese zvala,bila mi razredna,jel Kurtovicka.

              02-09-2006 13:54 Tova is offline Pregledaj poruke od Tova Dodaj Tova u listu prijatelja
              R2-D2 R2-D2 is a Male
              BUKACHAAAAA


              Poruka: 5594
              Location: La La Land

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Koliko sam samo puta "sezurnom "rekao....
              Ima da zvonih 5-6 minuta ranije......
              Pa lopte na velikom odmoru sa "shisharkom"...
              Pa takmicenje ko ce se dalje popet na brzake na onaj krivi borich...
              Jedne godine(kad su renovirali salu) pa smo isli u staru gimnaziju na fizicko...
              trehnu ja laganini sa one kanafe sto ide do plafona...A jadna teta Vanja...(vazda samnom deverala)..onako slupanog me odvece na ljecenje...i flastere i naravno kolach 35.gif
              Kise...imam jos par slika...sto sam ih nasao prije jedno po godine al ih moram opet iskopat..
              JOJ DIVI NAM SAMO FRIZURA NA SLICI hahahaha.....

              ___________________________________________________________________
              I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
              Sha-Shi is my name..and off course,

                I do piss excellence in the morning..

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane R2-D2 dana 02-10-2006 u 01:26.

              02-10-2006 01:26 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
              GARAVUSA GARAVUSA is a Female
              Misiica ljeta 07




              Poruka: 8658
              Location: Holland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              okle tebe u mojoj skoli dina ti 05.gif

              ___________________________________________________________________

                NIJE LAKO BITI JA ! ! !

              02-10-2006 08:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
              cenifa cenifa is a Male
              mofo beba


              Poruka: 4
              Location: chicago

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ima li ko 77 god od naseg i vaseg razrednika Bakije a bogami i kraljice dike????.....ovdje ~ cerkic/cekic 18.gif

              02-10-2006 08:13 cenifa is offline Pregledaj poruke od cenifa Dodaj cenifa u listu prijatelja
              GARAVUSA GARAVUSA is a Female
              Misiica ljeta 07




              Poruka: 8658
              Location: Holland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              uuuuu cuj Bakija razrednik , uuuuuu de bogati opishi kako je to izgledalo , 28.gif

              ___________________________________________________________________

                NIJE LAKO BITI JA ! ! !

              02-10-2006 08:14 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
              cenifa cenifa is a Male
              mofo beba


              Poruka: 4
              Location: chicago

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hehehe ebeno, ja odma ispred njega, on sa onom lulom u ruci i kaze "cerkicu haj se trkni domene do kuce i nahrani mi stigljice" jos imam nocne more od njega, njegove lule one sipketine itd

              02-10-2006 08:22 cenifa is offline Pregledaj poruke od cenifa Dodaj cenifa u listu prijatelja
              GARAVUSA GARAVUSA is a Female
              Misiica ljeta 07




              Poruka: 8658
              Location: Holland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              13.gif 13.gif 10.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________

                NIJE LAKO BITI JA ! ! !

              02-10-2006 08:23 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
              cenifa cenifa is a Male
              mofo beba


              Poruka: 4
              Location: chicago

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ljepa stara vremena 02.gif

              02-10-2006 08:28 cenifa is offline Pregledaj poruke od cenifa Dodaj cenifa u listu prijatelja
              Dalibor Dalibor is a Male
              brato




              Poruka: 619
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nesto mi padne na pamet. Ne vidjeh na forumu vecih nostalgicara od ovih iz III osnovne. Nigdje VI, IV,X, IX ili neke druge. Nije valjda vrag da im je tako lose bilo.
              Lelo, jesi li ti Vanjina i Duskova kcerka?
              Sram me, ali stvarno dugo nisam otisao do njih na Bijeli Brijeg 16.gif .
              Upoznao sam ih i sa svojim sinom 04.gif .

              02-10-2006 13:40 Dalibor is offline Pregledaj poruke od Dalibor Dodaj Dalibor u listu prijatelja
              Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com