Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » **potreba za dva ili vise nickova** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

**potreba za dva ili vise nickova** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tema nije namijenjena za beskorisni ciganluk ili prozivanje bilo koga,

motiv teme je psiholoske prirode.


zasto se koristi vise nickova?

odakle dolazi potreba za istim?

koji osjecaj imate dok ste iza drugog nicka?

sta se postize duplim nickom?

na ovom ili bilo kojem drugom forumu ili slicnom folu nebitno je....



01.gif

___________________________________________________________________






          11-21-2004 18:53 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          mima
          SexNepoznat

          Poruka: 54
          Location: mostar

          molim Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sta bona

          11-21-2004 21:20 mima is offline Pregledaj poruke od mima Dodaj mima u listu prijatelja
          Black_Witch Black_Witch is a Female
          rodjena




          Poruka: 985
          Location: na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nemam dupli nick i to je to 29.gif 02.gif

          ___________________________________________________________________
          .............

          11-21-2004 21:51 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nemam dupli nick ali sam razmisljo o ovome sandra

          zasto ljudi imaju duple nickove ?

          razlozi su razliciti,

          - neki ljudi koriste duple nickove za bezazlenu zezanciju

          - neki ljudi ih koriste jer nemaju muda da kazu ono sto hoce da kazu ka oiginalni nick.

          - neki ljudi imaju duple nickove jer su u stvarnom zivotu nesigurni u sebe i vole da se predstavljaju drugacije nego sto jesu. dakle dupli nick je ono sto oni zeljeli da budu.

          - vjerovatno ima jos razloga, ja sam skonto ova tri

          u svakom slucaju ja bi rado cuo objasnjenje na ovo pitanje od nekoga vrsnog psihologa jer je pitanje vrlo interesantno.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          11-21-2004 22:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Branto Branto is a Female
          seka




          Poruka: 703
          Location: MEKLAUDLAND

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Potrebu o mjenjaju nicka imam kada imam problema sa zenom!
          Osjecam se kao druga osoba,upravo ta koju je zamislim u svojoj glavi. I to me rilaksira(opusta) 04.gif ...taj mi period znaci puno,jer ponekad kad sam pod drugim nickom imam osjecaj kao da zivim 2 zivota 10.gif
          Divan osjecaj. 33.gif

          Sta postizem?
          Eto to postizem 01.gif



          Isto tako mi puno puno puno nedostaju neki nickovi koji su banirani 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif ............... 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif
          Upravo ti nickovi su pokazali da ima jos dosta zivota u nama Mostarcima 10.gif ( i Bosancima 33.gif ..eto da se ne ljutite) ...ti nickovi su pokazali samo dosta smijeha i povecanog adrenalina ...ti nickovi nisu zeljeli zlo nasem forumu 10.gif(a nisu ga ni napravili-ZLO)

          eeeeeeeeee da je bogdo samo jedan od ovih bili danas na ovom forumu......ja nebi dizo guzice citavu nedelju sa foruma,samo da je bio jedan od njih......
          (a vako sam se nadundulio i po vazdan tavle sajbo) 18.gif


          VRACAJTE NEKE DUPLE NICKOVE NAZAD 10.gif 05.gif

          ps.
          nece oni,nisu mahniti,sto bi nas zabavljali kad imaju svoje orginalne nickove 16.gif

          E haj sad
          Imam li ja dupli? 35.gif 27.gif 35.gif

          ___________________________________________________________________
          ahtung ahtung

            ahtung ahtung
            01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Branto dana 11-21-2004 u 22:15.

            11-21-2004 22:12 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            na koje duple nickove mislis branto ?

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            11-21-2004 22:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Branto Branto is a Female
            seka




            Poruka: 703
            Location: MEKLAUDLAND

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Neki su banirani neki ne
            Naprimjer od banirani nedostaje mi Seki
            Npr.bez Darde bi mogo opstati foum,ali Seki,Seki je nasa ovca 10.gif ,koja se kpirca da opstane u Mostaru 13.gif


            Onda mi je jos vise zao DUPLOG nicka Kezno..on nije baniran,ali on lifa 10.gif

            Ima jos vako nekih ko Kezno DUPLIH nikcova sto fale....ali kao sto rekoh nece,bolje im je u njihovim orginalnim 35.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            ahtung ahtung

              ahtung ahtung
              01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

              11-21-2004 22:21 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
              nidze veze nidze veze is a Female
              miss foruma '05


              Poruka: 4765
              Location: na stolu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nemam duplki nik i neosjecam potrebu za njim 21.gif

              jes da se moji nikovi na dva foruma razlikuju ali ko je god aktivan na oba mostarska foruma zna moj nik i ovdje i tamo 10.gif 33.gif

              al nekad razmisljam i sfatim neke koji imaju dupli nik

              neko koristi tu soluciju kad hoce da provocira a neko kad osjeti prezasicenost i monotoniju svojim sadasnjim nikom i misli napravit neku promjenu al neuspijeva

              ___________________________________________________________________

                Ljudi su, opcenito,
                nalik na pse koji pocnu lajati
                cim izdaleka zacuju
                lajanje drugih pasa.

              11-21-2004 22:32 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
              hanka kafanka
              carica, gaborka i prva nanulasica

              Poruka: 1119

              RE: **potreba za dva ili vise nickova** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              [

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-05-2006 u 22:00.

              11-21-2004 23:21 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
              Branto Branto is a Female
              seka




              Poruka: 703
              Location: MEKLAUDLAND

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ti imala Hanka 14.gif ???
              kako si se zvala?

              ___________________________________________________________________
              ahtung ahtung

                ahtung ahtung
                01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Branto dana 11-21-2004 u 23:34.

                11-21-2004 23:33 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
                hanka kafanka
                carica, gaborka i prva nanulasica

                Poruka: 1119

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                [

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-05-2006 u 22:01.

                11-21-2004 23:36 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                sta je potreba za dva nicka ???

                moze biti iz zelje da se provedes , zezajuci narod oko sebe ,na jedan drugi nacin

                nacin koji ne pase tvojoj licnosti

                moze biti iz nesigurnosti , lakse ti je pricati ili saznati nesto od drugih

                skriven iza neke druge licnosti , zamisljene licnosti ( drugog nicka )

                moze biti laksi nacin za provokaciju ,koji ne mozes dopustiti svojoj licnosti

                trebao bi sad jedan psiholig da to objasni

                11-21-2004 23:39
                hanka kafanka
                carica, gaborka i prva nanulasica

                Poruka: 1119

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                -

                broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-05-2006 u 22:01.

                11-21-2004 23:51 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                Licnost godine '05




                Poruka: 9968
                Location: Eo me tu sam !!

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Kakav sam taki sam !!!!

                ___________________________________________________________________


                  Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                    13.gif

                    11-21-2004 23:55 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                    shpica shpica is a Female
                    hrcak




                    Poruka: 2339
                    Location: visim sa plafona

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    i ja isto

                    hebo majku da mi neko registruje drugi nick i kaze evo pisi pod dva nicka....ja bi opet isto pisala i svi bi me odma' prepoznali 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    nopityA.gif

                    11-21-2004 23:57 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                    obrisana
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od hanka kafanka:

                      jednom prilikom kad budem dobro raspolozena mogu vam napisati o ovome

                      dva nicka - mozemo povuci liniju psihopate, ako pricamo sa aspekta psihologije

                      jer obicno psihopate nose u sebi dva lika i vrlo su opasni i na da sve inteligentni

                      i u sebi nose traume i frustracije iz djetinjasta i tesko se prilagodjavaju zivljenju

                      obicnog drustva.......................................................................



                    bas te frustracije i traume iz djetinjstva

                    ali Hanko , mislim da i nezadovoljstvo i teskoce u zivotu vec formiranog covjeka

                    mogu dovesti do tih psiholoskih problema , ove vrste

                    predstavljanja kroz drugu licnost ili se varam

                    11-22-2004 00:01
                    nidze veze nidze veze is a Female
                    miss foruma '05


                    Poruka: 4765
                    Location: na stolu

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ja sam jednom se zezala s muzem i pricali smo o tom duplom niku

                    i on me ohladio s recenicom

                    matereti zasta ce tebi drugi nik

                    svadjat se neznas i nezeli

                    politiku nevolis a s ovim i onako visis na erotici 35.gif


                    ja neznam sta bi pisala s drugim nikom 21.gif

                    ___________________________________________________________________

                      Ljudi su, opcenito,
                      nalik na pse koji pocnu lajati
                      cim izdaleka zacuju
                      lajanje drugih pasa.

                    11-22-2004 00:01 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                    obrisana
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Hanko , ko je zabrinut sa duplim nickovima 07.gif

                    11-22-2004 00:03
                    hanka kafanka
                    carica, gaborka i prva nanulasica

                    Poruka: 1119

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    [

                    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-05-2006 u 22:01.

                    11-22-2004 00:15 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                    Licnost godine '05




                    Poruka: 9968
                    Location: Eo me tu sam !!

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    samo da vam kazem , moj dupli nick je HANAC KAFANAC !!!!!!!!! 13.gif 33.gif 33.gif

                    ___________________________________________________________________


                      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                        13.gif

                        11-22-2004 00:20 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                        Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com