Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kakvi ste sa parama? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dosadno
Gost


Kakvi ste sa parama? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Trosite li puno? Ili ste cicije?

Ja sve sto mi u ruke dodje i potrosim 21.gif

previse. 21.gif Zivim kod roditelja kojima nista neplacam, nije mi nimalo losa plata
ali malo kad stigne slijedecu 21.gif (evo sad pogledala na konto i morala sam ovu temu otvorit 21.gif 11.gif )

nekad me uhvate zivci da moram otici u grad i nesto kupit...

ma balaham i lijevom i desnom... nekad me strah Boga da ce me kazniti pa necu imati nista
cccccc

imali iko da skrtari ili ste i vi ko i ja balahatori? 29.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dosadno dana 11-25-2004 u 11:00.

11-25-2004 10:58
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kod mene ti je daj meni daj zidovima, sto ce reci TROSE SE PARE SAMO TAKO.


i znas sta ja ih isto trosim i kad imam i kad nemam, iz cega proizlazi ona stara NE TROSI ONAJ KOJI IMA VEC ONAJ KO JE NAVIKAO i jeste tako.

najvise novca trosim na kucu, zivim sama, radim i jako sam privrzena svojoj kuci, imam potrebu da je osvjezavam detaljima, novim sredstvima za ciscenje, slikama, sitnicama, cvijecem...

na garderobu se nesto specijalno ne lozim, na obucu malo vise obracam paznju.

dosta novca dajem onima koji ga nemaju nikako i koji ga nemaju dovoljno, bas kao ni ja...ali sta ce ti pare ako ces ih sam trositi.

Afo, mala braca, i nekoliko cigancica su mi stalno zadovoljstvo...

malo poguram sestru, malo kevu izgotivim, malo se napravim vazna pred tatom pa galanto kazem neka ja cu to platiti.....i eto ode lova....i nek ide.....nije mi zao.

e ovo je sve bilo od kad radim i imam svoj novac.


a dok sam trosila tudji, mamin, tatin, dedin, ma svaciji......isto je bilo samo umjesto kuce bile su kafane i restorani.....Amiroa sjecas li se 05.gif 04.gif
pa u Bajrama.....jooooooooooj, a 16 mi godina, al dzaba. daj meni daj njima, ma daj svima....

NIJE MI ZAO NI BANKE, a bilo je dana kad sam bila vise gladna nego sita, rat nije nikoga postedio pa ni mene, AL NIKAD MI NIJE BILO ZAO.

___________________________________________________________________






          11-25-2004 11:14 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Luna Luna is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 279
          Location: gdje Dunav ljubi nebo

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Uzivam da kupujem, poklanjam i trosim....Nista ne stedim i nemam namjeru ;-) Sve sto je materijalno i prolazno je.....Naucila sam i da danas imam sve a sutra nista..pa opet sve od nule...zato.....Dok ima treba trositi i sebi ugadjati 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Ustvari, covjekova sreca zavisi od toga koliko je proklet

          11-25-2004 13:59 Luna is offline Pregledaj poruke od Luna Dodaj Luna u listu prijatelja
          Dosadno
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jest Luna upravu si treba covjek uzivat ali nekada kada vidim sta godisnje zaradim
          pa onda vidim da nema nista puno sto se vidi sta sam sebi priustila osim tonu gardarobe od koje neku cesto poslije pola godine slucajno nadjem sa cijenom, onda kozmetiku od koje pola i nekoristim ali sam kupila i ostale stvari koje su samo sitnice ... eh onda sebi kazem da si pametna bila mogla si stan, auto bolje i slicno kupit....

          ma neznam, znam samo da balaham puno ali sto Djemila kaze haj nek smo zdravi i zivi 02.gif

          11-25-2004 14:14
          Branto Branto is a Female
          seka




          Poruka: 703
          Location: MEKLAUDLAND

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Skrt sam ko zidov
          neplacam nista i jedem hljeb iz frizidera
          nedam nikom nista,samo otimam
          otimam i od sebe
          Sa stvarima i lovom cu u grob 10.gif

          ___________________________________________________________________
          ahtung ahtung

            ahtung ahtung
            01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

            11-25-2004 14:19 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
            Dosadno
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Branto:


              Sa stvarima i lovom cu u grob 10.gif


            ... a ja sa lopatom na sahranu 10.gif 35.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dosadno dana 11-25-2004 u 14:24.

            11-25-2004 14:24
            Branto Branto is a Female
            seka




            Poruka: 703
            Location: MEKLAUDLAND

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Dosadno:

                  citat od Branto:


                Sa stvarima i lovom cu u grob 10.gif


              ... a ja sa lopatom na sahranu 10.gif 35.gif


            13.gif 13.gif


            jes da nece prije tebe u redu stajati 5 Brantini nevjesta 35.gif

            ___________________________________________________________________
            ahtung ahtung

              ahtung ahtung
              01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

              11-25-2004 14:27 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
              Plastic Plastic is a Male
              moforaja


              Poruka: 2533
              Location: space

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pare , sta je to???

              11-25-2004 15:17 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
              Black_Witch Black_Witch is a Female
              rodjena




              Poruka: 985
              Location: na zemlji

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              trenutno, bez para 05.gif

              ___________________________________________________________________
              .............

              11-25-2004 15:34 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
              taja_ch taja_ch is a Female
              cernichka




              Poruka: 1358
              Location: U najljepsem gradu na svijetu!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ..pare su da se troshe!!!! 02.gif 18.gif

              ___________________________________________________________________

                La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

                11.gif

                11-25-2004 15:35 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
                shpica shpica is a Female
                hrcak




                Poruka: 2339
                Location: visim sa plafona

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                trenutno u dugu, ali bice bolje uskoro....aBd.

                a kad imam volim umjereno, ne biti skrta pogotovo na dragim osobama (sebi manje vise, meni brate puno ne treba - osim foto djidja).....ali volim i imati "pod" na banci, za slucaj ne daj boze....ili za slucaj da zelim negdje odleprsati na impuls....ili kupiti nesto veliko....ili treba nekom bliskom lova.....

                trenutno najvise love dajem za stan, ali ne zalim....pra'o je cool.

                btw, nista mi mrze nego cicije koje misle da ce pare i materijalne stvari sa sobom u grob odnijeti.....a ne volim ni balahashe bas neshto....potrose nabrzaka (ovo sto ih ja znam) i onda e imas li mi posudit. jebiga, pa sto nisi pazio/la.

                umjerenost u svemu....zakon! ili kako je mene moja mati naucila....sa parama....protegni se koliko je jorgan dug.

                ___________________________________________________________________
                nopityA.gif

                broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane shpica dana 11-25-2004 u 18:30.

                11-25-2004 17:36 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                shpica shpica is a Female
                hrcak




                Poruka: 2339
                Location: visim sa plafona

                RE: Kakvi ste sa parama? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Dosadno:


                  nekad me uhvate zivci da moram otici u grad i nesto kupit



                zanimljivo ja taj gen nemam, a dosta zenskinja mi je reklo da im to pomogne kad ih zivci strefe.

                ___________________________________________________________________
                nopityA.gif

                11-25-2004 17:44 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                mazolina mazolina is a Female
                proplivala


                Poruka: 23
                Location: nepoznata

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Nemogu ih nakrojiti koliko bih ja mogla potroshiti.

                11-25-2004 19:54 mazolina is offline Pregledaj poruke od mazolina Dodaj mazolina u listu prijatelja
                hanka kafanka
                carica, gaborka i prva nanulasica

                Poruka: 1119

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                -

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-05-2006 u 20:40.

                11-26-2004 00:56 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                nidze veze nidze veze is a Female
                miss foruma '05


                Poruka: 4765
                Location: na stolu

                RE: Kakvi ste sa parama? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                hm......

                ja radim dva posla za mostar solidno placena

                muz dva posla ,jedan placen ko moja obadva a drugi isto solidan

                da ih rezemo nemozemo ih napripravit 21.gif

                stan,djeca,skola,dva auta,ulaganja a i bogami balahanje

                u mostaru sam i nekad me stid koliko trosim gledajuci neke ljude oko sebe kako zive

                sreca imam naviku svaki mjesec bar jedan dio jedne place ostavit
                u stranu

                al cesto mi se desi

                ustvari meni i muzu otimanje

                da nekad znam izaci vani i tek poslije s kontat da je uzeo novca od mene iz novcanika i ''navodno '' zaboravio mi reci

                il tako ja njemu

                nekad neznamo kako do prve place heheheheh

                a nkad

                sve zavisi,koliko sam ja taj mjesec bila zivcana i koliko sam se smirivala kupovinom

                a najvise trosim za sad na stan

                noogradnja ,napokon moj stan pa se volim sekati nekim detaljima koji nisu nimalo jeftini


                pare,pare,samo pare

                prije je bilo ''hebo pare,nek je zdravlja''

                sad bez para nemotzes ni zdrav biti 08.gif

                ___________________________________________________________________

                  Ljudi su, opcenito,
                  nalik na pse koji pocnu lajati
                  cim izdaleka zacuju
                  lajanje drugih pasa.

                11-26-2004 01:20 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                inga inga is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 343

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ispasce sad da serem...ali na forumu ima raje (sigurno)koja nemaju para...nadam se da grijesim...ali ako ih ima za respekt njima,neznam...nebi valjalo sad drobit o balahanju i luksuzu...
                eto.
                (morala sam 29.gif )


                sto se mene tice,ja neznam stedit i potrosim koliko imam,pa to bilo 100maraka ili marka... 23.gif

                ___________________________________________________________________
                ~263~

                11-26-2004 01:42 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
                shpica shpica is a Female
                hrcak




                Poruka: 2339
                Location: visim sa plafona

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                inga mi samo iznosimo kakav je ko, svak za sebe. hebiga ko more balahat nek balaha, kad mu more bit. ima nas koji ne balahamo, cak i kad imamo....stash. zanimljivo je meni ovo procitati totalno....ponekad pomislim da se majka priroda u zadnji tren prekontala i napravila me zenskom jer ja ne vidim apsolutno nikakvo zadovoljstvo u shoppingu. idem i kupim sta mi treba i kad mi treba, a otici bezze u prodavnicu pa nesto hodati okolo - tortura majke mi! radije cu sjediti kuci i gledati film ili slusati muziku. zato mi je zanimljivo ovo sve....volim kad raja podijele sebe i svoje navike.....jer svi smo razliciti.

                joj jesam i ja ovo zbrda zdola napisala titami 13.gif

                ___________________________________________________________________
                nopityA.gif

                11-26-2004 02:03 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                inga inga is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 343

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ja uopste nisam citala sta su ostali pisali...mislim nisam nikog htjela peglat,ali morala sam reci sta mislim...
                nego...shpicic ti si san svakog muskarca!!!!!nevolis shopping....

                ___________________________________________________________________
                ~263~

                11-26-2004 02:07 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
                shpica shpica is a Female
                hrcak




                Poruka: 2339
                Location: visim sa plafona

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                a eto sudbine mom dragom ne bi bilo mrsko sa mnom u shopping sve i da volim.

                sto ti je kad nadjes svoju drugu polovinu 10.gif 11.gif

                ___________________________________________________________________
                nopityA.gif

                11-26-2004 02:14 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                inga inga is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 343

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                mogu li ja u sopping s tvojim dragim a ti s mojim gldaj filmove???

                ___________________________________________________________________
                ~263~

                11-26-2004 02:16 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
                Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com