Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***H O D O Lj U B Lj A od R I C I N E*** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

26.gif dusha mila...

___________________________________________________________________
~263~

11-18-2004 17:33 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Nemas ti toliko para..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjedimo na Rondou...od zla oca jos gore matere....supamo se, zajebavamo seljake...prodaje Krcko sat....Seíko...sam ide...sjedi do nas nekoliko skutora.... Kako znam??? Mokasine, bijele carape , obucen ko papagaj i kopa nos..tanke usne...
Ne znam koja je suma bila u pitanju...ja nudim manje...Krcko ni da cuje....... Javlja se skuca.... "ja cu dati toliko koliko trazis.."... Okrece mu se Krcko i kaze ....ja cu ga njemu dati za manje a ne tebi...
Pita skuco..."Sto"..... "nemas ti toliko para za koliko bi ti dao ovaj sat" ..odgovara Krcko...Vadi skuco pare iz dzepa i pokazuje..."Imam...evo"..."Nisi me shvatio..." ..odgovara Krcko.... "Imas svoj hastal...". Ja ga poslije pitam ..."Sto mu ne prodade sat..?"... "Nema sanse, njemu???..nikad u zivotu ..prije bi ga bacio..."..cisto mostarski...inat,tabijat..... Te pare smo popili odmah...nije to vazno bilo uopste.....ali..postoje pravila kao i svugdje... Da su svi postovali pravila ...nikad ne bi bilo skuca na Balinovcu.......Znam puno primjera...nazalost...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

11-18-2004 17:38 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
nik obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet im dusi.

11-18-2004 17:40
Mokac Mokac is a Female
opticka varka




Poruka: 526
Location: Velez MOSTAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo ja da dodam nesto, ako ne smeta normala 19.gif

(eto nisam bila al su mi ispricali)
rat, santiceva gori, eto do pola srusena al ipak se jos neda...
asfalt ispred zgrade unisten, prasine ko magle i dedo jadni sta ce, izasao da mete... sve gori, rusi se sve vise al dedo mete...
snajperu kojem je bio polozaj u jednoj od autoprevoznih zgrada se nije svidila dedina ideja i upucao ga je u nogu, razvalio je... noga, ruka, prst svejedno koji dio tjela, dal ga je htio samo ranit, preplasit nije bitno, ipak je upucao djuturuma kojem je bio cilj samo pocistiti ispred zgrade....
dedo cuo (ko mu je rek'o pojma neam) da se radi o jednom komsiji latinu naravno, al je to dezinformacija, ja znam, stari zna, taj covijek jadni zna al haj ti to objasni dedi!!! ma nema teorije, dedo je ubjedjen da je on i tacka... tako da prije nekih gudinu il dvije, kad je dedo preselio iz mahale(gdje je dobio delozaciju) u dum (tetka vratila svoj stan) uprati tog komsiju ispret zgrade i sta ce ti bit... dedo izleti na balkon i svasta mu izlaje, te ustas'o te taki si.. naki si... ja te odgojio... ti mene upuc'o... (ta znate stare kad se naviju) covijek se zacrvenio, poblijedio, poplavio u isto vrijeme, zlo mu doslo e haj dedi objasi da nije on, udri ne daj, ma ka'ki nema sanse...
eno i dan danas ga maltretira
drzi se dedo
33.gif

___________________________________________________________________
Aquí se queda la clara,
La entrañable transparencia
De tu querida presencia,
Comandante Che Guevara.

11-18-2004 18:30 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dedo nedaj se!!!!!
...uh nevucite me za jezik.....grrrrrrrrrr....
shuti inga,shutiiiii...

___________________________________________________________________
~263~

11-18-2004 18:37 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif legendeee 10.gif 13.gif jasta...

___________________________________________________________________
~263~

11-18-2004 18:41 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to ti je onaj ponos nas djaba ti je !! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      11-18-2004 18:59 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hehhehehehe a ja bi i onaj jogurt i onu pitu frljuc u glavuu 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      11-18-2004 19:02 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      normala brato 10.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        11-18-2004 23:08 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1931
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        ova je tuzna ali dobraaaaa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mostar...1993....ljeto...Armija uveliko napada desnu obalu...jadni HVO se brani grcevito...Mudzehedini kolju i ubijaju nevini hrvatski narod...kako kaze HTV....jedna mostarka koja je divna kad je mirna a milion zmija kad je dirnes...imala je malu pudlicu . Mijesani brak...ona muslimanka a muz hrvat...dobar covjek...pustila ona pudlicu da izadje malo vani...kao i obicno...gleda ona sa balkona...napolju vrvi od "branioca potlacenog hrvatskog naroda"....blizu je zgrada"Parkova"....jedan vojnik od HVO-vaca..hehehe bio je sa curom i drzao u lijevoj ruci Kalesnjikov...izasla pudlica i on je zove....Dodje cuko...mali, umiljati...misli da ce ga on pomilovati..
        Tacno..pomilovao ga je vrhom cijevi i opalio metak u glavu....pade pudlica...sva krvava..gleda mostarka to sa balkona...sidje...ide prema "hadziji"...stade ispred njega sa suzama u ocima...uze pudlicu u naramak i odnese u stan. Vrati se za par minuta...stade opet ispred njega...oko njega ima jos desetak njih....i poce....:
        Citiram : " Jebem ti majku kurvu, jebo te Tudzman i Ante Pavelic, jebo ti mater ko te ovde doveo, picka ti materina...zagrlio si tu hrvatsku kurvetinu i mislis da si nesto sa tom pusketinom....itd da skratim... na kraju...pederu hrvatski, majku ti kurvu jebem, ako imas muda pucaj u mene , vazda ti majku skutorsku onu kurvetinu jebem....kopile jedno vlasko...... Muk oko njih , "Hadzija" ne pomjera trepavica....samo se razidjose lagano...
        Sta je pederi....pizde, nemate muda , majku vam skutorsku jebem. Nikad vas Mostar nece biti , je li vam jasno...idite u svoje rupe tamo vam je mjesto.Grad se brani srcem i mudima a ne oruzjem konji vlaski... Ulica se ispraznila za 5 minuta.... Nemoguce mozda...ali istinito....poznajem je licno i znam kakva je....uuuuuuuu
        bolje staviti nogu u zmijsko leglo nego njoj nesto reci...

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 11-19-2004 u 01:53.

        11-19-2004 01:48 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        nadia nadia is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 400
        Location: CH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hehehehe... ako nije z. ljiljana dobila treba joj ga sada dati , svaka joj cast !!!!!!

        ___________________________________________________________________

          \ | /

          (@ @)

          -----o00-(_)-00o-----

        11-19-2004 02:30 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        RE: ova je tuzna ali dobraaaaa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Ricina:

          ....jedna mostarka koja je divna kad je mirna a milion zmija kad je dirnes.....


        zar ima i drugacijih mostarki 14.gif

        rasplakaste me br'te..... 26.gif

        inga, nijedne!!!!! 08.gif

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        11-19-2004 02:39 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        al capone al capone is a Male
        moforaja




        Poruka: 5015
        Location: grad andjela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        malo teshko za povjerovat u svakom slucaju svaka joj cast

        ___________________________________________________________________



          http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

          11-19-2004 02:45 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jel to onaj sto je piso
          nikla smokva iz platana04.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              11-28-2004 02:31 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              zorro13 zorro13 is a Male
              trudim se




              Poruka: 194

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jok bolan Babusha.
              Ovo je onaj sto je pisao o zici i ptici 04.gif

              ___________________________________________________________________




                      11-29-2004 22:57 zorro13 is offline Pregledaj poruke od zorro13 Dodaj zorro13 u listu prijatelja
                      Ricina Ricina is a Male
                      raja




                      Poruka: 1931
                      Location: Predaleko od Mostara

                      Nisi ti za posla...... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Bio ti segrt u bega...radio u magazi...kada je zavrsio "skolovanje " , da njemu beg malo dukata i posla ga u bijeli svijet sa zanatom.... Vrati se segrt kod bega i kaze mu da ima nesto da ga pita...
                      sjeli oni na seciju, podavio beg nogu podase, uzeo cat , stavio duhan, sve po istilahu, obalio cat i stavio u usta.
                      Pored njega sjedi segrt , uradi isto kao beg... Izmedju njih stoji dagara i mase, a na dagari kresalo, kremen, cati,duhan i dva fildzana kahve.
                      Uze malo kahve beg , uze mase , izvadi zar i zapali cigaru.
                      Uze fildzan kahve i segrt, uze kresalo i kremen i zapali cigaru. Pricali oni uopsteno jedno 5-10 minuta. Poslije toga, upita beg segrta : "je li ti nesto trebalo"???
                      Jeste beze, mislio sam otvoriti ducan, pa da malo pozajmim para od tebe. Znas da sam bio dobar i radisa....
                      Jesi, rece beg ali ne znas ti sa parama. "Kako" upita segrt...? Vidis ove mase i zar,...?
                      umjesto da stedis kresalo i uzmes zar da pripalis cigaru, ti si uzeo kresalo.... Nikad ti neces imati para...a zajam neces dobiti....


                      Svaka im je zlatna bila.... 10.gif 10.gif 10.gif

                      ___________________________________________________________________
                      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 11-30-2004 u 03:52.

                      11-30-2004 03:51 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
                      shpica shpica is a Female
                      hrcak




                      Poruka: 2339
                      Location: visim sa plafona

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      tako bi mu isto i moja mama rekla 10.gif



                      p.s. hajmo ko zna sta je æat 04.gif (ricina nemoj ti odgovarati, djemila i babusha takodje 01.gif)

                      ___________________________________________________________________
                      nopityA.gif

                      11-30-2004 04:41 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
                      Misiica ljeta 07




                      Poruka: 8664
                      Location: Holland

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      e mogla si sta teze pitat


                      papiric u sta se mota duhan 35.gif


                      a jasta ima u ovim starinskim dosta toga pametnog da se nauci

                      ___________________________________________________________________

                        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

                      11-30-2004 11:19 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
                      Ricina Ricina is a Male
                      raja




                      Poruka: 1931
                      Location: Predaleko od Mostara
                      pokretac teme Thread Started by Ricina

                      ima.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      ima tanji ( broj 11 ) i deblji (broj 22 ) cat.....pa izvolite..
                      A sta je dagara ???? sahan ??? Sadzak ??? Mangala ??? Mase ??? seremet ???
                      ustajem na saganake ??? sta je to??? da cujem....

                      ___________________________________________________________________
                      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 11-30-2004 u 15:11.

                      11-30-2004 15:11 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
                      nepoznat
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Sahan = Tanjir (od plemenitog metala) 14.gif

                      Dagara = Zemljena Tagarica (Centralna Bosna) -> Zdjela


                      Sacekaj dok pitam tatu za ostale termine...to mu je sada hoby! 05.gif

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nepoznat dana 11-30-2004 u 15:15.

                      11-30-2004 15:13
                      Stranica (29): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com