Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***H O D O Lj U B Lj A od R I C I N E*** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

hmmm Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragan Jove Bogojevic i Zdravko Aleksandra Grahovac???
Drugi je sasvim OK a prvi......Tutina jedinica...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-17-2005 04:53 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam znao da se prestrojio....21.gif 21.gif
A evo da ti kazem da je Ufo ovde kod mene...23.gif 10.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

03-17-2005 21:07 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

eto opet rata Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neki dan sjedim ja sa rajom u BiH klubu. Naprdivamo, izasiremo se i tako... Ulazi Sakib, rodom iz Banja Luke...pametnjakovic i odmah poce cackati Hercegovinu. Tipicna hrana Banjalucana. Sutim ja neko vrijeme ali mi ne da djavo mira. Upitah ga : "Jesi li citao u Bosanskoj posti o Balkanu?". Gleda on u mene : "Sta o Balkanu?"... Velim :" Eto opet rata.". Pita Sakib : "Kako bolan ?". Kazem mu ja :" Upali Bugari u Sofiju i zauzeli je ".
"aaaaa, eto belaja. Je li u zadnjem broju Bosanske poste ?". "Jeste, kazem ja.". On je trazio jedno pola sata, nidze clanka. Kaze mu kolega za stolom : "Sakibe, lozi on tebe". "Nije, zna on sigurno" odgovara Sakib. Svi se smiju i gledaju u njega. Lista li lista novine. Jedan nije mogao izdrzati pa rece : Sakibe, Sofija je glavni grad Bugarske, normalno je da ima Bugara u Sofiji ". E onda se naljutio na mene i nije me pozdravljao heftu dana. Ne znam sto???? 13.gif 21.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-31-2005 05:22 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

za razliku od... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gradjevinska tehnika...1977 mislim da je bila. Sve hairlije u razredu... Ja, Moca Bajgoric, Mugda Derviskadic, Edo Brkic, Smajo Bebanic....
Predmet "Putevi" nam je predavao Nikola Pehar, skutor iz Ljutog doca, fiziku njegov prvi rodjak Ratko Pehar a direktor je bio Ilija Pehar njihov stric....sve slucajno.
Imali smo lekciju :gradnj tunela-razne metode...Talijanska, Njemacka, Francuska...
Ja i Mugda se cackali kao i obicno i odmah Nikola sa vrata: hajmo vas dvojica na tablu.
Meni djavo ne da mira : "profesore mislite pored table ?". Gleda on mene, nista ne govori. Znao sam da je kec ko kuca. E sad vakat zajebavati. Kaze meni : Talijanska metoda gradnje tunela a Mugdi : Njemacka metoda.
Nacrtali mi profil tunela, oplatu, sve...samo objasniti i gotovo. Ali...ne da djavo. Pogleda moj crtez Nikola i rece : dobro, sada objasni ..". Ja ko iz topa : "Talijanska metoda gradnje tunela je prvi put primjenjena u Italiji." Raja popadala u razredu. Nikola crven u licu.... "kuci zajebaji a ne ovde, na mjesto jedan...". "Sto profesore?" Ne raspravljaj...na mjesto. Ok. Sta cu. Sada na Mugdu red... "Za razliku od talijanske koja je prvi put primjenjena u Italiji, Njemacka metoda je prvi put primjenjena u Njemackoj..."
Nikola se poceo tresti, raja placu od smijeha... "I ti kuci zajebaji...na mjesto jedan..."
To je cirkus bio a mi ozbiljni ko na tuti... "Sta smo rekli pogresno"???

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-31-2005 05:34 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Aids Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjedim sa bosancerosima i malo ih cackam... Atif sjedi do mene i zajebaje me sto sam Hercegovac... "Atife, znas li koji je prvi znak da imas AIDS?" upitah ga. Svi sute i cekaju odgovor... "Ne znam, kaze Atif ". Ja tiho nesto promrmljam a Atif ce na to : "Sta kazes to ?".. Velim prvi znak je gluhoca., slabo se cuje..?".. 24.gif 13.gif 18.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-31-2005 05:38 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam dje sreces te bosance da nisi u Bishopsu 19.gif

Ps. Bi li ista neku noc sa onom svedjankom?

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

03-31-2005 08:31 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

dva prijatelja... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjede dva djuturuma na klupi u parku... Pricaju kako je nekad bilo u njihov vakat.. Prolazi cura u mini suknji pored njih... Stade prica...obojica je gledaju.. "Vidje li ti ovo"..upita jedan... "Sta bi joj ja radio...hmmm " dovrsi.. Kaze drugi.. "kad sam mogao nisam htio sad kad hocu- ne mogu"...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-21-2005 u 01:43.

04-18-2005 02:47 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Engleski vic... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjetih se neki dan jednog vica... Cuo sam ga prije 20-25 god i sad se nasmijem...
"Ulazi englez u pub i obraca se barmenu : Dajte mi caj bez limuna".. Vraca se barmen i pita : "Nemamo limuna moze li bez narance ??". Heheh Engleski glupi vicevi... Ali dobar...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

06-24-2005 20:39 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od beli:

    Nisam znao da se prestrojio....21.gif 21.gif
    A evo da ti kazem da je Ufo ovde kod mene...23.gif 10.gif

Sta ti to znaci prestojio??

06-24-2005 21:21 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Grasak:

        citat od beli:

      Nisam znao da se prestrojio....21.gif 21.gif
      A evo da ti kazem da je Ufo ovde kod mene...23.gif 10.gif

    Sta ti to znaci prestojio??

Ma moj Grashak ostarilo se, i manito ... 21.gif 02.gif 02.gif
Mislio sam napisati prestrojio u Tutice... 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

06-24-2005 22:13 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

[
Ma moj Grashak ostarilo se, i manito ... 21.gif 02.gif 02.gif
Mislio sam napisati prestrojio u Tutice... 21.gif 21.gif[/quote]
Pozdravi Ufa, Sudu i Vedu!

06-24-2005 22:42 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

cini radi djece... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve sto radimo radimo ne samo zbog sebe nego i generacija sto ce doci... Davno, prije 20-25 godina , to sam cuo u Mostaru..neko mi je to rekao i ostalo mi je u pamcenju. Je li to istina ???
Poceo rat, 92...93.. bio sam u Armiji BiH ja i moj rahmetli brat . Dosta je njih meni reklo : "Idi u HVO, placa se...". Meni majka rece : "Ni slucajno sine , ako ces mene slusati. Sve je prolazno ali obraz ostaje ". Zena sa svojih 70 godina, rodjena mostarka sa Mejdana... Moj rahmeti dedo Zajko je pomagao ljudima i to ljudi i sad pamte.. Gledam je i razmisljam...u pravu je. U ratu sam sreo mnogo ljudi sto su zulum cinili za svog vakta, uzimali pare za svoje usluge a sada su ipak ravni svima iako imaju para.. Sramota je proci mahalom da te niko ne pozdravi... Bio sam svjedok prije nekoliko godina u Fejicevoj kad je jedna zena pljunula Izeta Sahovica i nazvala ga lopovom jer je odnio pare sehida . Uzeo je pare i otisao dan prije napada na lijevu obalu u autu HVO za Listicu i dalje za inostranstvo. Nije jedini... Ima ih... Jadna im majka , dje ce im dusa.. Isti taj Bokce, Slani, Kovacic, ....i svi drugi su bacili iza sebe jedno sjeme koje ce ostati godinama u Mostaru...
"Gledaj majku zeni kcerku" uvijek je bilo. Vezite se sa familijama sto su zasluzili to .....
Pare su prolazne i ostaje samo zivot sa osobom koja nije zasluzila. Hocete li da se " jedete " ostatak zivota ili razvedete u kasnom zivotnom dobu ??? Bolje hljeba,soli i vode sa pravom osobom nego mesa i vina sa pogresnom.... To ostavlja traga u dusi i boli ostatak zivota.. Sjetite se pjesme Djoke Balasevica "Prica o Vasi Ladackom"...
"Sve je imo nista imo nije.". Maksuz selam od Necka

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 06-25-2005 u 11:16.

06-25-2005 11:09 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

ceif Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ceif je najskuplja stvar na svijetu, kazu stari...Nije rijec o parama nego nema para da se to plati....
Davna 1969...Cernica, ljeto, muzika na terasi "Neretve "....Aksam.. Sjedi moj otac rahmetli na terasi i stavio noge na stolicu . Na hastalu mali tanjir sa bijelim sirom iz Gornjeg Vakufa, malo sira iz mijeha sa Goranaca, 1-2 raskrizane i posoljene kavade sa tepe. malo soli sa strane, 1-2 snite struce i 2-3 mlada luka.
Pored tanjira stoji plosna boca zarosene loze rakije i jedan cokalj......
Upitah ga : "Jesi li gladan ?? ".. On odgovori :"Nisam, malo samo mezim. Hajde sjedi kod mene.". Sjednem ja, i poslije par minuta : "Sto jedes kad nisi gladan ?? ". Odem u kuhinju i otvorim frizider i pitam ga sta ce jesti da mu donesem. On meni opet :"Nisam gladan ."
Sjeo sam pored njega i pricao mi je razne price. Imao sam milion pitanja za njega. Na kraju mi odgovori : "Ovo je ceif, nije hrana. Shvatices to jednog dana." Poslije puno godina, sjeo sam i ja na balkon , samo ne u Mostaru nego 2200 km dalje , i jeo i pio isto kao i on prije mnogo godina. Dolazi moj sin i postavlja ista pitanja. Isto sam odgovorio kao sto je i meni moj otac rahmetli govorio. Sada, nakon par godina, moj sin sjedi sa mnom i jede isto ali pije sok umjesto loze.... Merak nema cijenu.... Nadjite sebi malo prostora svaki dan i uzivajte.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 09-19-2005 u 09:41.

09-19-2005 00:56 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

RE: ceif Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Ceif je najskuplja stvar na svijetu, kazu stari...Nije rijec o parama nego nema para da se to plati....
    Davna 1969...Cernica, ljeto, muzika na terasi "Neretve "....Aksam.. Sjedi moj otac rahmetli na terasi i stavio noge na stolicu . Na hastalu mali tanjir sa bijelim sirom iz Gornjeg Vakufa, malo sira iz mijega sa Goranaca, 1-2 raskrizanje i posoljene kavade sa tepe. malo soli sa strane, 1-2 snite struce i 2-3 mlada luka.
    Pored tanjira stoji plosna boca zarosene loze rakije i jedan cokalj......
    Upitah ga : "Jesi li gladan ?? ".. On odgovori :"Nisam, malo samo mezim. Hajde sjedi kod mene.". Sjednem ja, i pslije par minuta : "Sto jedes kad nisi gladan ?? ". Odem u kuhinju i otvorim frizider i pitam ga sta ce jesti da mu donesem. On meni opet :"Nisam gladan ."
    Sjeo sam pored njega i pricao mi je razne price. Imao sam milion pitanja za njega. Na kraju mi odgovori : "Ovo je ceif, nije hrana. Shvatices to jednog dana." Poslije puno godina, sjeo sam i ja na balkon , samo ne u Mostaru nego 2200 km dalje , i jeo i pio isto kao i on prije mnogo godina. Dolazi moj sin i postavlja ista pitanja. Isto sam odgovorio kao sto je i meni moj otac govorio. Sada, nakon par godina, moj sin sjedi sa mnom i jede isto ali pije sok umjesto loze.... Merak nema cijenu.... Nadjite sebi malo prostora svaki dan i uzivajte.
10.gif 10.gif 10.gif dobra!!

09-19-2005 01:14 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast gospodine ! 10.gif

Jednostavno citajuci ove vase price me vratite u moje djetinjstvo i dozivljaje od mog rahmetli Dede, pogotovo ova sa Cejifom ! 10.gif

Svaka Cast ! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      09-19-2005 17:16 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1931
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      Nasrudin hodza Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja misim da sam vec negdje pisao ovo ali nikako ne mogu da nadjem... Vrijedi ponoviti..
      ....................
      Nasrudin hodza pozajmio u bega veliki lonac. Hoce pekmez da pravi. Poslije heftu dana, vrati on veliki lonac i jedan mali pride. Pita ga beg :" Ja sam ti dao samo jedan lonac. Oklen sada dva ?". Odgovara hodza :"Rodio veliki lonac ovaj mali pa ja velim sebi : odnesi i ovaj mali to je njegov isto kao i veliki ".
      "Aaaaa sad razumijem. E kad je tako , onda u redu. U pravu si. "-odgovara beg. Poslije nekoliko dana, dolazi hodza i opet pozajmi veliki lonac. Ne vraca lonac mjesec,dva...
      Srete ga u carsiji beg pa upita : "Kad ces vratiti lonac ??". Odgovara hodza :" Nisam ti stigao javiti ovih dana, bila mu je dzenaza prosle dzume ". Gleda ga beg pa upita : "Kako moze metalni lonac da umre ??". Odgovara hodza : " Nisi se bunio kad je rodio i nisi rekao da ne moze roditi. Kad moze roditi moze i umrijeti." Rece begu i ode niz carsiju.....
      13.gif 13.gif 13.gif 10.gif 28.gif

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 09-21-2005 u 12:25.

      09-21-2005 12:24 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif ricina 10.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      09-21-2005 15:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      shpica shpica is a Female
      hrcak




      Poruka: 2339
      Location: visim sa plafona

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif super 33.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      nopityA.gif

      09-21-2005 16:41 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1931
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      Sta je ljubav ??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svi mi imamo obicaj reci :" Nema ljubavi, samo interes ". ALI , svi smo se vjencali bas zbog te ljubavi.. Sresti neku osobu i biti sa njom je ljubav..Kasnije ako se iskomplikuje sa preranom trudnocom i jos brzim vjencanjem, to ne znaci da nije bilo ljubavi... Kada gledamo svoju djecu, gledamo ih sa ljubavlju a ne sa mrznjom. Ponekad ili bolje receno -cesto nam dignu tlak u nebo ali na kraju su ipak nasa djeca.. Razlika izmedju nase djece i druge napr. svedjana,danaca,norvezana,njemaca... je sto mi pokazujemo ljubav svojoj djeci svakim nasim pokretom, dodirom,kada su bolesni, jesu li jeli, je li im hladno, mrak je a jos ih nema i bezbroj slicnih situacija. I kada odrastu, osnuju svoje familije, oni su i dalje nasa djeca i mi se brinemo. To je ljubav..ona je beskonacna kao i energija. Kad se vjencamo volimo se na poseban nacin, kada dodju djeca onda se ta ljubav podijeli i na njih ali ne gubi jacinu, kad ostarimo sa partnerom, i to je ljubav ali malo drugacija.. Transformise se ta ljubav vise puta ali je i dalje beskonacna i neunistiva. Zbog svog djeteta bi krenuli i na 100 grizlija i 1000 zmija ako treba, tada adrenalin krene i jednostavno instikt i ljubav nas usmjerava da moramo braniti svog evlada i po cijenu zivota.
      Volite svoje bliznje, darujte im svaki tren paznju i ljubav. Nikad se ne zna kada je zadnji cas ali taj cas dodje svima. Neka vas pamte po dobru a ne po zlu... Neka je pokoj dusi mom prijatelju...imao je dusu .

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 07-21-2006 u 03:28.

      09-22-2005 18:25 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e golemo ricina, sav sam se najezio tita mi.

      u pravu si, nije ljubav pura. samo treba imat dusu.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      09-22-2005 18:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Stranica (29): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com