Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***H O D O Lj U B Lj A od R I C I N E*** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pokoj mu dushi 33.gif

a tebi 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

09-22-2005 18:30 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6246
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi Ricina, prica ko prica o ljubavi je odlicna, ali ovog sto si znao, znao sam i ja i bili smo jarani ali nisam siguran da je poginuo zbog ljubavi. Ovo je moje misljenje o njemu nakon sto sam cuo dosta prica.

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

09-22-2005 21:10 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

mozda Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozda ne mislimo na istog...ko zna ali onaj o kome ja pisem se ipak trzao od onoga klasicnog i nacionalistickog. Tezio je da bude mostarac a ne ono sto su oni trazili. Pokusao se uklopiti u sredinu sa svojim misljenjima ali nije islo. Ima dosta primjera i na lijevoj obali...Ipak, zivot ide dalje.... Sto stari kazu : Idemo dalje za iste pare...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

09-24-2005 23:29 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

e da mi je... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjedim sa jednim starim mostarcem i pricamo o Mostaru. Sjecamo se cire voza sto je isao Bulevarom, ogradjena pruga visokim simsirima...podzemni prolaz oblozen bijelim kamenom ispod pruge sve do druge strane kod Gimnazije...Expres restorana ( poslije PBS preko puta Gimnazije ) , cenife kod malog parka....e boze, samo da mi se vratiti jedan dan i igrati lopte sa "krpenjacom" a ne NIke fudbalom....kriska hljeba sa friskim maslom i malo soli ili dzema..kavada sa Tepe, sipaka ljutunaca i glavasa, tresnje Hrustovke ili Alice,rastike kupusa ili japraka, dolme, pacarice u Slavka, pite u Dzevde rah. kod kina Zvijezda (Aurora) , vrucih kifla kod Dugalica na Luckom mostu, dzigarice sa saransakom kod Pave i Mace ( strine) u Abrasevica....e da mi je.... Posto ce vecina reci...obrisi se oko usta..uradio sam to. 24.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

10-02-2005 01:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jag pisem iz srca a vama hvala sto citate i razumijete ovo sto pisem....
Svim nasim clanovima Islamske vjeroispovjesti, svim ljudima dobre volje koji poste ovaj Ramazan, zelim uspjesan i podnosljiv ovaj mjesec Ramazana , da ga sa bozijom pomoci prodjete zdravi i sretni.
Maksuz sellam od Ricine

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

10-03-2005 20:15 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Neka se oni stide... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lako je nejac udariti, dignuti ruku na majku,sestru,zenu,curu..udariti nekog ko je slabiji i ne moze uzvratiti, ubijati oruzjem civile koji su nenaoruzani, maltretirati zivotinje...sve je to lahko...Ne treba puno da se to uradi.. Za zlo je potrebno jedno a za ljubav dvoje.. "Dva losa ubise Milosa"..stari govore.
Obracajte se sa ljubavlju, sa blagim glasom, pomilujte dijete, zivotinju, nahranite gladnog a zednog napojite... "Niko ni meni nije davao "...nemojte izustiti preko usana..nije vrijedno. Ima nekih sto kazu : " Majka Tereza je budala, radi djabe i ide svijetom i pomaze ljudima.." ...Ali ti ljudi su zli i ljubomorni na nju. Kada je umrla, 2 milijarde ljudi je pratilo sahranu...slovom i brojem 2.000.000.000. Jesu li svi oni budale i ludi ljudi ?? Podajte vasoj djeci nasljedstvo ali ne samo u parama i kucama, podajte im nasljedstvo da se ponose sa vama kada neko spomene vas... Nemojte da se stide vaseg imena i vasih djela kao sto se stide u Mostaru, Sarajevu, Banja Luci...... Neka vasa imena pominju sa hvalom a ne sa mrznjom....
Evo i kratke price...pisao sam je negdje jednom.. : Umire beg i pitaju ga za zadnju zelju.. "Kada bude dzenaza, izbacite mi dlanove iz tabuta i tako me nosite do mezara". "Sto moj beze " - pita ga zena. "Da svi vide sta sam odnio na ahiret.."- odgovori beg.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 10-03-2005 u 20:34.

10-03-2005 20:32 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

i ovo prodje... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo i Valentino prodje..Nadam se da ste se sjetili svojih ljubavi i podarili im nesto od srca. To je jedino sto imamo..osjecaji. I najtvrdji ljudi imaju osjecaje... Citao sam u jednoj knizi o Hitleru... Kada je dosao u tada vec okupirani Pariz. Svi su ga morali docekati na ulici...svi civili..Bio je ljut... Trazio je najmanju sitnicu da kazni cijeli Pariz..Tako pise u knjizi.. Krenuo je pjeske od auta prema glavnoj zgradi gdje je bio njegov stab. Iz gomile je izasla jedna curica sa kikama i jednim malim cvijetom u ruci.. Njena majka je pokusala da je sprijeci ali su je vojnici zaustavili.. Vojnici su pokusali da zaustave curicu ali je on digao ruku i zaustavio vojnike. Curica mu je prisla, imala je mozda 4-5 godina, rekla nesto na francuskom i dala mu cvijet.... Ona nije shvatila ko je on i zasto je narod na ulici ali... imala je ljubav i osjecaje. Hitler je stao par minuta, primio cvijet , sageo se i, mozda po prvi put u svom zivotu, poljubio djevojcicu na okupiranim teritorijama. Cvijet je nosio sa sobom dalje do staba.
Nisam slucajno napisao ovo...Djeca su kao i psi...Kako se ponasate prema njima i oni su prema vama jos bolji. Volite svoje bliznje, ne samo za rodjendane i slavlja, ne posjecujte ih samo kada treba nego i obicnim prilikama...pokazite paznju, ljubav..ne kosta nista posebno.. Ucite djecu da vole a ne da mrze...Mrznja nas je dovela do ovoga danas. Ne prenosite mrznju sa koljena na koljeno..Bitka na Kosovu, ratovi... Opomenite ih , ispricajte im sta je bilo ali ih ne " kljukakte" mrznjom. Mozda ce i oni zaratiti kao i mi ako budete to radili....Vodite ljubav a ne rat..... Maksuz sellam od Ricine...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

02-15-2006 13:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
nopityA.gif

02-15-2006 16:08 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
LACA
SexNepoznat

Poruka: 317

RE: i ovo prodje... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Evo i Valentino prodje..Nadam se da ste se sjetili svojih ljubavi i podarili im nesto od srca. To je jedino sto imamo..osjecaji. I najtvrdji ljudi imaju osjecaje... Citao sam u jednoj knizi o Hitleru... Kada je dosao u tada vec okupirani Pariz. Svi su ga morali docekati na ulici...svi civili..Bio je ljut... Trazio je najmanju sitnicu da kazni cijeli Pariz..Tako pise u knjizi.. Krenuo je pjeske od auta prema glavnoj zgradi gdje je bio njegov stab. Iz gomile je izasla jedna curica sa kikama i jednim malim cvijetom u ruci.. Njena majka je pokusala da je sprijeci ali su je vojnici zaustavili.. Vojnici su pokusali da zaustave curicu ali je on digao ruku i zaustavio vojnike. Curica mu je prisla, imala je mozda 4-5 godina, rekla nesto na francuskom i dala mu cvijet.... Ona nije shvatila ko je on i zasto je narod na ulici ali... imala je ljubav i osjecaje. Hitler je stao par minuta, primio cvijet , sageo se i, mozda po prvi put u svom zivotu, poljubio djevojcicu na okupiranim teritorijama. Cvijet je nosio sa sobom dalje do staba.
    Nisam slucajno napisao ovo...Djeca su kao i psi...Kako se ponasate prema njima i oni su prema vama jos bolji. Volite svoje bliznje, ne samo za rodjendane i slavlja, ne posjecujte ih samo kada treba nego i obicnim prilikama...pokazite paznju, ljubav..ne kosta nista posebno.. Ucite djecu da vole a ne da mrze...Mrznja nas je dovela do ovoga danas. Ne prenosite mrznju sa koljena na koljeno..Bitka na Kosovu, ratovi... Opomenite ih , ispricajte im sta je bilo ali ih ne " kljukakte" mrznjom. Mozda ce i oni zaratiti kao i mi ako budete to radili....Vodite ljubav a ne rat..... Maksuz sellam od Ricine...



10.gif

___________________________________________________________________
e golemo

02-15-2006 16:18 LACA is offline Pregledaj poruke od LACA Dodaj LACA u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svako Dobro i tebi moj Ricina ! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      02-15-2006 18:41 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      cernica67 cernica67 is a Male
      puter


      Poruka: 127
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svaka cast na ovom lijepom kazivanju o birvaktile danima u Mostaru.
      Tek sam danas ovu temu otkrio i mogu ti reci da si me dosta puta nasmijo do suza
      a bogami i rastuzio. Svaka cast komso.

      02-15-2006 19:20 cernica67 is offline Posalji email za cernica67 Pregledaj poruke od cernica67 Dodaj cernica67 u listu prijatelja
      amra p. amra p. is a Female
      carica mjeseca maja




      Poruka: 5017
      Location: DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________

        28.gif

        02-16-2006 00:44 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
        habiba75 habiba75 is a Female
        raja




        Poruka: 2341
        Location: lebdim

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        JESAM LI VAM GOVORILA!?

        02-16-2006 00:54 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1931
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        E da mi je..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kad bi Bog na trenutak zaboravio da sam marioneta

        i darovao mi nesto malo zivota,

        iskoristio bi ovo vrijeme najbolje kako znam.


        Vjerovatno ne bi rekao sve o cemu razmisljam

        ali sasvim sigurno bih porazmislio o svemu sto kazem.

        Cijenio bih stvari prema njihovom znacenju,

        a ne prema njihovoj vrijednosti.

        Spavao bih malo, vise bi sanjao,

        znam da svaku minutu sa zatvorenim ocima gubimo 60 sekundi svijetla.

        Hodao bih kada se drugi zaustave,

        budio bih se kada drugi spavaju.

        Kad bi mi Bog darovao mrvicu zivota, obukao bih se jednostavno,

        okrenuo se k suncu, otkrivajuci ne samo svoje tijelo, ali i svoju dusu

        uvjeravao bih ljude, kako se varaju,

        kad misle da se u starosti nije moguce zaljubiti.

        Ne znaju da stare bas zato sto izbjegavaju ljubav !!

        Djeci bih napravio krila,

        ali uzeo bih im ih dok se ne nauce letjeti.

        Starijima osobama bih kazao da smrt ne dolazi zajedno sa staroscu

        vec napustenoscu.

        Toliko stvari bih se naucio od vas.....ljudi.

        Naucio sam da svi zele zivjeti na vrhu planine,

        zaboravljajuci da se istinska sreca skriva u

        samom nacinju penjanja na vrh.

        Naucio sam da kad novorodjeno dijete

        uhvati svojom malom rucicom ocev prst, drzi ga zauvjek.

        Naucio sam da covjek ima pravo gledati na drugoga odozgora

        samo onda kad mu hoce pomoci da bi se podignuo.

        Toliko je stvari sto sam se od vas mogao nauciti,

        ali u stvarnosti nemam bas puno od toga, jer kad me polegnu u

        grob to cu zaboraviti.

        Govori uvijek sto osjetis a cini sto mislis.

        Kad bi znao da te danas posljedni put vidim pospanu,

        snazno bi te zagrlio i molio se Bogu

        da mi dozvoli biti tvojim andjelom cuvarom.

        Kad bi znao da su to posljednje minute sto te vidim,

        rekao bih ti VOLIM TE i ne bih glupo predpostavljao da to znas.

        Uvijek ima nekakvo sutra

        i zivot nam daje mogucnosti uciniti dobro djelo,

        ali danas je sve sto mi ostaje,

        htio bih ti reci da te veoma volim.

        Sutra nema nitko zagarantovano-niti mlad niti star.

        Mozda danas posljednji put posmatras one koje volis.

        Zato nemoj biti neodlucan, ucini to danas

        jer ako se pokaze da sutrasnji dan ne docekas,

        zaliti ces za danom u kojem ti je nedostajalo vrijeme

        za jedan osmjeh, za jedan poljubac,

        da si bio prezauzet da bi im prenio posljednje zelje.

        Budi stalno blizu onih koje volis,

        govori im na glas kako ih trebas, kako ih ljubis

        i budi dobar prema njima,

        nadji vremena i reci : Zao mi je, oprosti, molim te,hvala...

        i sve ostale rijeci ljubavi koje poznajes.

        Nitko nece pamtiti tvoje skrivene misli.

        Zato moli Boga za snagu i mudrost da bi ih mogao izraziti.

        Pokazi svojim prijateljima i bliznjima

        kako su ti veoma potrebni.

        GABRIEL GARCIA MARQUEZ

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 02-23-2006 u 12:32.

        02-20-2006 20:02 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1931
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        starost Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sve sto smo stariji postajemo cudniji za mladje. Male stvari nam cine puno, velike malo. Zasto?? Shvatili smo znacenje zivota da se sve svodi na male stvari. Pogledajte one koji imaju puno para . Jesu li sretni?? Sumljam.Sto kaze Dino Merlin : " Nije sreca para puna vreca, to znaju oni sto je imaju ".. Ipak ..ako dozivite da vidite nekog svog da umire na vase oci ili nekog bolesnog sto lezi u krevetu i ceka Azraila... Sta vidite ?? Vidite samo njihove oci koje vam kazu da nista nece odnijeti na onaj svijet.. Sve ostaje. To najbolje znate kada vam neko umre i dodjete nazad u praznu kucu. Sve je na svom mjestu samo njega ili nje nema... Nista ne odnesose na onaj svijet. Svaki dan grabimo, otimamo, trazimo sve vise para,trcimo da zaradimo, pusemo se sa novim autom ali nismo svjesni koliko smo bijedni i niski. veoma smo blizu smrti svaki dan ali ipak nastavljamo dalje. Kada nas pokosi kakva bolescina, tada se sjetimo i Allaha i Isusa i Jehove i.....sviju sto bi nam trebali pomoci. Sjetimo li se kakvi smo bili ?? Ne . To je sasvim normalno da budemo takvi jer mi smo CENTAR SVIJETA. Sve treba da se okrece oko nas na neki nacin. E NIJE TAKO... Svi smo jadni i bijedni smrtnici koji cekaju taj zadnji cas . Zato prijatelji, druzite se, posjecujte familiju, prijatelje, vecerajte ,rostiljajte sto cesce...smjite se ne svadjajte se Za smijeh je potrebno 17 misica na licu a za ljuto lice 47 misica. Zasto naprezati misice bez razloga... Zivot je jedan....

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 07-10-2006 u 00:01.

        03-30-2006 17:35 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ricina 10.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            03-30-2006 18:20 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            Ricina Ricina is a Male
            raja




            Poruka: 1931
            Location: Predaleko od Mostara
            pokretac teme Thread Started by Ricina

            Pogledaj se covjece.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Postoje dvije osobe u svakom covjeku.. Prva sto bi volio da bude a druga ono sto jeste. Stani pred ogledalo i reci o sebi sta mislis . Ne ono sto bi ti volio da kazu nego ono sto mislis o sebi. Svi smo mi MALI MRAVI a pravimo se pametni da ne bi ispali glupi, siromasni i nesposobni pred drugima..Svi smo mi veliki kad treba da pokazemo nesto, najpametnini, najbolji...a u sustini...? Pocev od svih velikana, kraljeva, vojskovodja pa do najobicnijeg covjeka...svi smo isti. Svi smo djeca u dusi..Pogledajte sta volite, sta bi volili da radite ali vas je stid da pokvarite "renome"....
            Kad nam je najteze...molimo se svim bogovima i manji smo od makova zrna ALI kad dodjemo do vlasti,para...niko nije jaci i veci od nas. Sve gazimo ispred nas na putu do jos veceg bogatstva ili moci. Kada samo mali...siromasni...bespomocni...tada trazimo pomoc i molimo za milost jer oni "veliki" nemaju srce ni dusu... Kad dodjemo u te "velike" tada zaboravljamo sta smo sve rekli o njima kada smo bili mali....
            Jednostavni ljudi, bilo bogati ili siromasni , imaju pravi zivot.. Ne gledajte ljude koliko imaju nego ko su i sta su.. Jedan siromasni vam moze vise pomoci ili dati nego onaj bogati...
            Mozda ce vecina reci..." sta ovaj pametuje" ...ali razmislite malo prije nego to kazete. Ako i pored toga kazete da pametujem, onda vas stvarno zalim kao ljude jer nemate vrijednosti.... Onda ste zasluzili takvu sudbinu kakvu imate...

            ___________________________________________________________________
            "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

            06-05-2006 15:56 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
            Ricina Ricina is a Male
            raja




            Poruka: 1931
            Location: Predaleko od Mostara
            pokretac teme Thread Started by Ricina

            sta je ljubav.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pita me moj sin : Sta je ljubav i kako to sve ide kroz zivot ???

            Razmisljam ja i kazem sebi : kako da mu objasnim a da shvati....?

            On ima curu ( njemu je 14 god) i misli da je ona jedina i da ce se vjencati jednog dana...
            Pocnem ja : Kada si mlad razmisljas srcem a ne mozgom... i cure i momci hoce nekog ko je zgodan, atraktivan, veseo... Kan dodjes u neke 20-te tada pocnes raditi, studirati i razmisljati na neki sasvim drugi nacin... Tada imas vise obaveza i nije samo to da je atraktivan-na i da ti je lijepo... Dolaze vece obaveze. Ako slucajno zatrudni...sve se okrece i mijenja.. Ukoliko hocete da ona rodi dijete..tada se sva mijenja u zivotu..trazi stan, posao, namjesti stan.....itd... Dolaze 30-te... neizivljen, dobio dijete , rano se ozenio-udala...pocinje mala kriza u vezi... djeca rastu i sa njima pocinje pucati na nekim mjestima veza-brak.... U 40-tim se mijenjamo...klimaks..pocinjemo stariti i imati sve manje zivaca za raspravljanje... Prije smo se smijali, stipali i zezali kad smo pili kafu a SADA.. prvih 5 min tisina pa onda : sta imas ti danas da radis ???.. Tu su krize najvece a pogotovo u inostranstvu.. Kad djeca odu...odrasla su jednog dana, tada znas sa kim zivis ili bolje receno sa kim bi volio da zivis... Ako nalazis neke razloge da izadjes : pomazem drugu, odoh u ribu, da vidim auto-nesto nije u redu, odoh oprati auto.... znak je da ta veza je samo navika.. Ako se nekad zagrlite, poljubite ili nasalite...to je dobro. U zivotu svakog muskarca i zene postoje samo 2 OSOBE....: prva ljubav i ona sa kojom ostaris... Nemojte ostariti sa nekim koga ne volite...Kajacete se do smrti.... Vas Ricina

            ___________________________________________________________________
            "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 07-16-2006 u 13:56.

            07-16-2006 13:52 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            fino receno majstore 10.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            07-17-2006 15:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Black_Mamba Black_Mamba is a Female
            rodjena




            Poruka: 1055

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ricina svaka ti je na mjestu..........ali ti nam otkri sve tajne osim jedne. Kako se obogatiti...Imas li kakvu formulu za to 19.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Eh kakve je Pesta kupleraje imala

            07-20-2006 14:25 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
            Stranica (29): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com