Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Sex,lazi i nevjerstva » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MadMax
SexNepoznat



Poruka: 481
Location: Sin City

Sex,lazi i nevjerstva Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Shta mislite,jel se lazzi,prevare i nevjerstva mogu sakriti?


Kako bi reagovali?
Shta ako saznate nekad kasnije,ili recimo puno kasnije?Jel bi postiglo isti efekat na vas ili?

___________________________________________________________________

    12-31-2004 15:00 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
    Black_Witch Black_Witch is a Female
    rodjena




    Poruka: 985
    Location: na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...

    ___________________________________________________________________
    .............

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Black_Witch dana 10-10-2005 u 14:29.

    12-31-2004 19:11 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
    zucko zucko is a Female
    puterica


    Poruka: 80

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sve se moze sakriti, al kad tad istina izadje na povrsinu 10.gif

    MadMax, sve se na kraju svodi na to jeli to bila prava ljubav ili ne...

    ___________________________________________________________________
    *od koljevke pa do groba najljepse je u koljevci*

    01-03-2005 09:21 zucko is offline Posalji Email za zucko Pregledaj poruke od zucko Dodaj zucko u listu prijatelja
    MadMax
    SexNepoznat



    Poruka: 481
    Location: Sin City
    pokretac teme Thread Started by MadMax

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zucko:

      sve se moze sakriti, al kad tad istina izadje na povrsinu 10.gif

      MadMax, sve se na kraju svodi na to jeli to bila prava ljubav ili ne...

    Sama sebe kontrirash sreco 02.gif
    Ako se moze sakriti,onda ne moze izaci na povrshinu,jel tako? 01.gif 11.gif
    Anw,izgleda da je ovo "bolna" tacka 12.gif 19.gif

    ___________________________________________________________________

      01-03-2005 19:04 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sve zavisi od koje ljubavi to lazes sakrivas i tjesis sebe da neko ne sazna. Ja brte s'lazem ovim ovde Hamsama jer ne vidim volju i ponos da se s nekim uputim u ljubav i tako nesto. Ovo mislim na djevojke koje nisu nase(ove sorte po zapadu) a bogami gledajuci svaki dan i nase cure postaju sve gore i gore. A to je sve do jednom i kad srce osjeti tu privlacnu ljubav,ponos,romantiku itd. Sve se moze kad se hoce kad nas naod kaze ali bogami sve je do osobe kako odradjuje te stavri i jeli voljan doprinjet lazljivot i prevaru u taj odnos sa nekim!!!! 10.gif Bar tako razmisljam u ovim situcaijama do sada ali sve je do jednom !! 10.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          01-03-2005 19:11 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          adis b adis b is a Male
          rambling reck




          Poruka: 1083

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sve zavisi gdje ce metak - medju oci, u srce, u pluca...itd... 12.gif

          ima opcija i da sama povuce obarac... 19.gif

          samo da se ispravim - ovo gore je samo ako je brak

          ako je obicna veza, onda bi samo bilo lomljenje ruka/noga, itd... 19.gif

          ___________________________________________________________________
          ...

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane adis b dana 01-03-2005 u 19:20.

          01-03-2005 19:17 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
          adis b adis b is a Male
          rambling reck




          Poruka: 1083

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ako ce varati, bolje onda da prekine vezu

          inace je to tezak prekrsaj (ako je brak) koji snozi teske kazne...

          ___________________________________________________________________
          ...

          01-03-2005 19:19 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
          Branto Branto is a Female
          seka




          Poruka: 703
          Location: MEKLAUDLAND

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od SELMA-:

            kad god bi saznala tako nesto, vrata ce u tom slucaju biti sirom otvorena 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif
            ne moze se bas tako krevet lako mijenjati, sad' tamo sad' vamo 21.gif


          e moja mlada..lako ti je reci,al haj stisni prdu pa ih otvori

          ps.danas se to javno radi
          svi varaju
          svi znaju
          svi sretni 18.gif

          ___________________________________________________________________
          ahtung ahtung

            ahtung ahtung
            01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

            01-03-2005 19:23 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
            MadMax
            SexNepoznat



            Poruka: 481
            Location: Sin City
            pokretac teme Thread Started by MadMax

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Princ-s-Neretve:

              Sve zavisi od koje ljubavi to lazes sakrivas i tjesis sebe da neko ne sazna. Ja brte s'lazem ovim ovde Hamsama jer ne vidim volju i ponos da se s nekim uputim u ljubav i tako nesto. Ovo mislim na djevojke koje nisu nase(ove sorte po zapadu) a bogami gledajuci svaki dan i nase cure postaju sve gore i gore. A to je sve do jednom i kad srce osjeti tu privlacnu ljubav,ponos,romantiku itd. Sve se moze kad se hoce kad nas naod kaze ali bogami sve je do osobe kako odradjuje te stavri i jeli voljan doprinjet lazljivot i prevaru u taj odnos sa nekim!!!! 10.gif Bar tako razmisljam u ovim situcaijama do sada ali sve je do jednom !! 10.gif

            Ja napisah i lazi,ne morate samo kontati na nevjerstvo 01.gif
            Nekako mi ona narodna "da sve izadje na vidjelo" bash i nema smisla.
            I kako reagovati kad saznate da vas je voljena/voljeni,prevarila na neki nacin?
            Recimo,da je preshutjela vezu sa tvojim radnim kolegom?
            Znaci,bila je sa njim dok vas dvoje niste bili zajedno,i gledajuci sa te strane i nije slagala ili iznevjerila.
            Jel trebala reci ili te i takve stvari trebaju ostati tamo gdje im je i mjesto.U proshlosti.

            ___________________________________________________________________

              01-03-2005 19:23 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
              TigricaX TigricaX is a Female
              zvrk hanuma




              Poruka: 6105
              Location: Nesvrstana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ako niste zajedno u tom momentu, a ona imala neku vezu, mislim da je bolje presutiti u vecini slucajeva. Cesto se takvo priznanje moze obiti o glavu - po mom misljenju, bez razloga. Sta je bilo prije tebe, je proslost i ne treba je previse cackati. Ako se sa osobom koja to moze normalno prihvatiti, onda bih ja licno, volila reci cinjenice, tako da nista ne stoji izmedju nas. Vrlo teska odluka, u svakom slucaju. Sve zavisi od osobe do osobe, i od para do para.

              ___________________________________________________________________
              "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
              i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

              01-03-2005 19:40 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od MadMax:

                    citat od Princ-s-Neretve:

                  Sve zavisi od koje ljubavi to lazes sakrivas i tjesis sebe da neko ne sazna. Ja brte s'lazem ovim ovde Hamsama jer ne vidim volju i ponos da se s nekim uputim u ljubav i tako nesto. Ovo mislim na djevojke koje nisu nase(ove sorte po zapadu) a bogami gledajuci svaki dan i nase cure postaju sve gore i gore. A to je sve do jednom i kad srce osjeti tu privlacnu ljubav,ponos,romantiku itd. Sve se moze kad se hoce kad nas naod kaze ali bogami sve je do osobe kako odradjuje te stavri i jeli voljan doprinjet lazljivot i prevaru u taj odnos sa nekim!!!! 10.gif Bar tako razmisljam u ovim situcaijama do sada ali sve je do jednom !! 10.gif

                Ja napisah i lazi,ne morate samo kontati na nevjerstvo 01.gif
                Nekako mi ona narodna "da sve izadje na vidjelo" bash i nema smisla.
                I kako reagovati kad saznate da vas je voljena/voljeni,prevarila na neki nacin?
                Recimo,da je preshutjela vezu sa tvojim radnim kolegom?
                Znaci,bila je sa njim dok vas dvoje niste bili zajedno,i gledajuci sa te strane i nije slagala ili iznevjerila.
                Jel trebala reci ili te i takve stvari trebaju ostati tamo gdje im je i mjesto.U proshlosti.


              trebali mi je reci ako je tako bilo. Sto da neko zivi u zabludi radi druge osobe. Ako ste par i volite se citavu istoriju o tako necem trebaju da znaju obadvoje jer bas tako ce te se raspoznavati u vasim odnosima. A znas sta isto nije fer u ovome svemu. Eto kao sto kazes da mi je bila s kolegom i recimo da ja ne znam i odjednom saznam nikad joj to nemogu zaboravit, makar ja tako kontam i samo tako ona sama daje zar vatri jer ako ikad do nesporazuma dodje ja cu je na to podjsetiti, a i ustvari vise parova se desi da zene ili ocek kad to sazna idu da uzvrate taj nepodnosivlji udarac jer ipak ako nekog volis tako nesto bi bolilo jer svi imamo srce !!!! 10.gif Ovo je moja vizija na sve to ali imas ti ljudi sto torade i naprave namjerno nesporazume ali otom potom !!! 10.gif

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  01-04-2005 02:05 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  zucko zucko is a Female
                  puterica


                  Poruka: 80

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  kad tad pticica sa grane ce javiti pa momci ..mislim i djevojke...kako hocete 01.gif

                  sala kraju...smatram da proslost oba partnera se saznaje kroz vrijeme i povjerenje

                  treba se ponasati kao odrasla osoba...sto je za sve nas tesko...kad dodje do ljubavnih problema

                  djaba sve ovo na kraju....jer ko sto princ rece...svi mi imamo srce...i srce je cesto ludje od glave

                  prva cu priznati da bi mi nesto poput lazi ili prevare duboko smetalo ako je sa strane voljene osobe, al s druge strane svi smo ljudska bica i naklonjeni smo greskama???

                  ___________________________________________________________________
                  *od koljevke pa do groba najljepse je u koljevci*

                  01-04-2005 06:07 zucko is offline Posalji Email za zucko Pregledaj poruke od zucko Dodaj zucko u listu prijatelja
                  shpica shpica is a Female
                  hrcak




                  Poruka: 2339
                  Location: visim sa plafona

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  fino cim se upoznate sjednes s njim i sve ruzno iz svog zivota mu iskeflas na tanjiru

                  i onda ako ce te ostavljati neka ostavlja, ali makar je veza krenula iskreno....a dobre stvari ce ionako vremenom saznati, bitno je da lose odmah na pocetku zna. ako tad ostane onda je cool, a ako ode....'ta ja znam spetljah se u ovo.... 19.gif

                  ___________________________________________________________________
                  nopityA.gif

                  01-04-2005 06:55 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od shpica:

                    fino cim se upoznate sjednes s njim i sve ruzno iz svog zivota mu iskeflas na tanjiru

                    i onda ako ce te ostavljati neka ostavlja, ali makar je veza krenula iskreno....a dobre stvari ce ionako vremenom saznati, bitno je da lose odmah na pocetku zna. ako tad ostane onda je cool, a ako ode....'ta ja znam spetljah se u ovo.... 19.gif



                  ma nista ne iskeflaji na tanjiru 18.gif

                  sto ne zna i sto nema veze s njim ili njom i prije toga bilo...zdravo, nema sta da ga se tice 29.gif
                  ne znam...sto ljudi sto chudi
                  ja nebi nikom nista o sebi ni dobro ni lose..vrijeme sve donese. a nikad nije kasno ispricat.


                  p.s. rijec vrijedi srebra..a sutnja zlata 05.gif

                  01-04-2005 14:35
                  gandalf gandalf is a Male
                  Mo-Starac




                  Poruka: 4675
                  Location: NEBUCHADNEZZAR

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ko da i u tebe ima oraha.... 19.gif 35.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
                  Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

                  01-05-2005 11:25 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ma nadje se vazda pokoji orah.. 19.gif

                  a sto to bi ti sjeo s nekim i zivot mu isprico 35.gif ahhaaa...

                  01-05-2005 11:57
                  gandalf gandalf is a Male
                  Mo-Starac




                  Poruka: 4675
                  Location: NEBUCHADNEZZAR

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Od mojih bi 20 svatovskih baklava napravio... 19.gif

                  Sve je relativno zaro, pa i orasi... 11.gif 19.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
                  Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

                  01-05-2005 12:52 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
                  babusha babusha is a Male
                  Licnost Foruma '03




                  Poruka: 2959
                  Location: donji trap

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  21.gif Okle tebe na ovoj temi 21.gif 35.gif 35.gif
                  04.gif 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________



                      19.gif

                      01-05-2005 15:48 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                      gandalf gandalf is a Male
                      Mo-Starac




                      Poruka: 4675
                      Location: NEBUCHADNEZZAR

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Trazio tebe!!! 13.gif 24.gif 11.gif

                      ___________________________________________________________________
                      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
                      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

                      01-05-2005 15:50 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
                      babusha babusha is a Male
                      Licnost Foruma '03




                      Poruka: 2959
                      Location: donji trap

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od gandalf:

                        Trazio tebe!!! 13.gif 24.gif 11.gif

                      Sto cesh me trazit
                      ta nisam zensko04.gif 13.gif
                      Il si posto neopredijeljen
                      21.gif 35.gif

                      ___________________________________________________________________



                          19.gif

                          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 01-05-2005 u 15:57.

                          01-05-2005 15:56 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                          nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com