Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Frizeri u Mostaru 3 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.003 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Frida Frida is a Female
puterica




Poruka: 109

Frizeri u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo ja svake godine jedva cekam odmor, da mi se je, ono, posteno osisati i da sam zadovoljna. Ovi brate frizeri ovdje ko da sisaju lijevom nogom, svaki se prelaz vidi, a skupi samo tako. Ne znam da sam ijednom izasla super zadovoljna.

Kad sam u Mostaru, sisam se samo u salonu "Dragana" u Starom gradu. Cura radi cuda, nikad se nije desilo da izadem od nje nezadovoljna. Ili u salonu iza muzicke, frizerka je Denana. Obje cure rade, ma to je cudo jedno...

Kakva vi iskustva imate sa frizerima, ako ste negdje vani?
Kod koga se sisate / ste se sisali u Mostaru?

03-17-2003 15:00 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sisam se kod nasih frizerica u ovoj tudjini jer sam primorana,a generalka je u Mostaru

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

03-17-2003 15:05 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
Frida Frida is a Female
puterica




Poruka: 109
pokretac teme Thread Started by Frida

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovde su ti to sve "nadri frizeri", ja ti se, poslije par gorkih iskustava, ne pustam njima u ruke 08.gif

03-17-2003 15:09 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Frida znas moj izbor u Fredrikstadu - Therese cini cuda od kose iako je norvezanka i ja sam
svaki bogovetni put izlazila iz salona super zadovoljna.

Ovdje u Oslu idem kod banjalucanke Meline - cura ima zlatne ruke i zna kako da ukroti ovu grivu.

U Mostaru me birvaktile shishala Canka a poslije Sanja.

A sto je bilo cirkusa sa Cankom.... Dok sam bila manja, mama me vodila i Canka vazda
shishala onako kako mama kaze i ja vazda nezadovoljna. Nikad ne "ispadnem" onako kako
sam ja zamisljala.

E kad sam malo porasla onda se kao okurazila i icu ja sama kod nje, da joj JA kazem kako
da me oshisha, da se mama ne pleka. I ja joj kazem ovako a ona me oshisha sasvim
drugacije i ja opet nezadovoljna. Dok nisam nakon par godina skontala da taj dan kad cu ja
kod nje, mama s posla svrati u salon i kaze "Znas, doce ti Zuta danas, oshishaj je tako i tako" 21.gif

11.gif

___________________________________________________________________

    03-17-2003 15:14 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    Zuta Zuta is a Female
    miss foruma '03




    Poruka: 1115

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Frida:

      Ovde su ti to sve "nadri frizeri", ja ti se, poslije par gorkih iskustava, ne pustam njima u ruke 08.gif


    Ama onda nisi isla u pravog frizera.

    Eno ti Therese, kazem ti da chuda cini. Vidjela si i sama. Ta mali ti je vazda k'o lutka kad ga ona oshisha :)

    ___________________________________________________________________

      03-17-2003 15:17 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
      sarah sarah is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 309
      Location: stvaram novi svijet ...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Otkako sam otkrila Dzenanu, vise ne eksperimentisem sa frizerkama 01.gif Jest' da me malo nervira sto se moram naruciti i cekati nekad i po sedam dana ... ali ima to i svoju dobru stranu jer nama dosadnog cekanja u salonu i ispraznih prica. I cijenim to sto cura nije mahalusa, nema zabadanja nosa u tudje stvari 10.gif

      03-17-2003 15:19 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
      Frida Frida is a Female
      puterica




      Poruka: 109
      pokretac teme Thread Started by Frida

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tako je Sarah, Dragana je ista, samo sto ja odsjelim po cijeli dan, dok se ispricamo, pa sve pustam ispred sebe 04.gif .

      Mala Z. sisa therese dobro, nije to, ali poslije dragane i dzenane, mene ti niko ne zna osisati 100% po mom ceifu (sto mi je z...... ceif 35.gif )

      03-17-2003 15:24 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
      Zadavalica Zadavalica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 1632
      Location: s dna kace

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A boga mi jeste 10.gif ali nisi jedina 01.gif

      ___________________________________________________________________
      ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

      03-17-2003 15:27 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
      Frida Frida is a Female
      puterica




      Poruka: 109
      pokretac teme Thread Started by Frida

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Neka zadavalice, kad ja u Mostaru krenem u frizera, svi se oprastaju samnom ko da me nece vidjeti godinu 35.gif
      Evo je, kazu, opet ode na cijeli dan.. Ili ono "Kako mozes". Sta kako mogu, cura me osisa bruka jedna, sve po istilahu, bez zurbe, i onda to ispadne ekstra tretman!

      03-17-2003 15:32 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa dozla da ti kosa raste po 2 centa dnevno kad stignes x puta otici na shishanje u toku onih 4 hefte boravka u Mostaru 35.gif

      ___________________________________________________________________

        03-17-2003 15:38 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        Zadavalica Zadavalica is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 1632
        Location: s dna kace

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja se u zadnje vrijeme sisam kod Fatime na Mazoljicama..........ruke joj se pozlatile

        ___________________________________________________________________
        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

        03-17-2003 15:45 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
        Frida Frida is a Female
        puterica




        Poruka: 109
        pokretac teme Thread Started by Frida

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mala z. ja ti u Mostaru ni ne perem kosu sama, ko ce se muciti, nego zapucam tamo... Naravno u ekstremnim slucajevima, da, ali nastojim da izbjegnem. Znas i sama koliko vremena treba ovu kosurinu ispravljati. 21.gif

        03-17-2003 15:50 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
        Zuta Zuta is a Female
        miss foruma '03




        Poruka: 1115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja sam u Mostaru bila jednom u frizera, u neke zene u Brankovcu, '99 u novembru kad
        sam isla na jednu svadbu i mislim da sam imala najnakaradniju frizuru od svih svatova.

        Mogla bih bas probati ove vase frizerke ako imala vremena da se zezam po frizerima na ljeto :)

        ___________________________________________________________________

          03-17-2003 15:51 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          Zadavalica Zadavalica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 1632
          Location: s dna kace

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa neka ti Sjeta posalje svoju cetku 01.gif

          ___________________________________________________________________
          ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

          03-17-2003 15:52 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
          Zadavalica Zadavalica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 1632
          Location: s dna kace

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Valja sve probati,zasto ne 10.gif

          ___________________________________________________________________
          ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

          03-17-2003 15:53 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
          Frida Frida is a Female
          puterica




          Poruka: 109
          pokretac teme Thread Started by Frida

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Neces ostati nezadovoljna, a ono sto meni najvise kod njih odgovara, je sto ti odmah kaze sta moze i sta ne moze od kose napraviti, i odmah su tu predlozi sta ona misli..

          Kazem ti, ja nisam jos izasla nezadovoljna frizurom ili bojom ili pramenovima 10.gif

          03-17-2003 16:03 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
          lejla lejla is a Female
          gusterica




          Poruka: 68

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U Mostaru imam jednu te istu frizerku vec nekoliko godina.
          Sanja Musa - salon se nalazi kod trznice.
          Prezadovoljna sam prije svega bojom kose i pramenovima koje mi izvlaci,
          a i sisa perfektno.
          I frizer kod koga idem sada, je ok,
          ali vjerujte mi jedva cekam kad cu u Mostar da nabacim jos bolju zurku.

          03-17-2003 17:45 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
          Asja
          Ruzica



          Poruka: 337

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja to obavim u Sarajevu. Haj ove cu godine probati te u Mostaru jer zelim radikalnu promjenu duzine kose. Duga-kratka.

          03-17-2003 17:49 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          frizerski salon"SLADJA",na balinovcu

          tamo ste vazda toplo i domacinski docekani[pa eto ko se pozeli toga iz diaspore,bujrum]

          a od kose se radi ,ono sto zelite,izbor pramenova i colora je evropski........od modernih do klasicnih frizura.......salon za sve uzraste ...........mozete porodicno. otici..[da ne gubite od dragocjenog vremena,za more,rodbinu ,raju]................... 02.gif


          Djenana i Djenan - 10.gif prva liga-ja bi ih preporucila onima koji su za shiz-friz 05.gif

          a od skora pocinje sa radom i otvara salon Danijel Bijavica-direkt iz Londona........

          kad otvori javit cu vam ........dobit ce te izvjestaj........... 01.gif

          ___________________________________________________________________






                  03-17-2003 18:49 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  San Hople
                  SexNepoznat

                  Poruka: 708
                  Location: California

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  To,to ... to se ceka...zajebi ostale.
                  Danijel je bog...obavezno me obavjesti da dodjem na otvaranje...OK.

                  03-17-2003 19:32 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
                  Stranica (10): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com