Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » osoba koju nikada necu zaboraviti » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
ruby ruby is a Female
gusterica




Poruka: 75

osoba koju nikada necu zaboraviti Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mozda je tema vec bila...



ima li neko ko je ostavio "duboki trag u vasem srcu", da ovako kazem, na bilo koji nacin, neko koga ce te pamtiti cijeli zivot.

Velika ljubav, neko kratko poznanstvo/prijateljstvo, neko na koga pomislitete s vremena na vrijeme, mada nista ne osjecate prema toj osobi,
jednostavno neko koga nikada necete zaboraviti


33.gif

03-01-2005 17:12 ruby is offline Posalji email za ruby Pregledaj poruke od ruby Dodaj ruby u listu prijatelja
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2329
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prva simpatija koga sam vizala k'o tinejdzer

jos mi se vrti po glavi a nikad sanse tu nije bilo....stash.... 33.gif

___________________________________________________________________
nopityA.gif

03-01-2005 17:19 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
LanaMo LanaMo is a Female
moforaja




Poruka: 2125
Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neznam ni koliko mi je bilo mozda 10-11 rat u Mostaru..stigli na Heliodrom...kad tamo u istoj sobi jos jedna familija...imali sina mozda moji godina je bio tada...on ti se meni svidio...ma nema.. a ono puka djeca...i potrefi se da nas iste sedmice puste vani...i mi svi skupa u jedan stan....bili smo tu zajedno mozda dvije sedmice...i onda se razidzemo...mi izasli vani i oni su ubrzo isto...nista od toga nije bilo ali bio je moja prva simpatija i dan danas mi proseta mislima....

___________________________________________________________________
Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

03-01-2005 17:24 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od LanaMo:

    Neznam ni koliko mi je bilo mozda 10-11 rat u Mostaru..stigli na Heliodrom...kad tamo u istoj sobi jos jedna familija...imali sina mozda moji godina je bio tada...on ti se meni svidio...ma nema.. a ono puka djeca...i potrefi se da nas iste sedmice puste vani...i mi svi skupa u jedan stan....bili smo tu zajedno mozda dvije sedmice...i onda se razidzemo...mi izasli vani i oni su ubrzo isto...nista od toga nije bilo ali bio je moja prva simpatija i dan danas mi proseta mislima....


Ovo mi je pravo tuzno i zalosno....ono situacija ne moze gora a tebi nesto meko oko srca.
Evo je Lana 33.gif

03-01-2005 22:05 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima jedan zivot mi zagorca , vazda mi u san dolazi , a nidje veze , bio mi samo simpatija ,

mada i sad kad se sretnemo nekakve struje prodju kroz mene , a mislim da je slicno i sa njim ... cudno skroz

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

03-01-2005 22:45 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moja prva ljubav 33.gif

Zvao se Amar. Bio iz Sarajeva. Upoznali se na moru, kad mi je bilo 7 godina, njemu mozda 8. Setali po plazi i drzo me za ruku.

Puno puta sam pomislila sta se s njim desi. Je li prezivio rat? Je li ostao u SA?

Eto, nekad mi padne na pamet 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    03-01-2005 23:04 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Zivcho
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne znam joj ime, ali nje cu se uvijek sjecati...

    bila je mlada...zgodna...ljepuskasta....


    nikada necu zaboraviti kako je otrcala u mrak...

















    sa mojim novcanikom

    16.gif

    03-02-2005 02:49
    Luna Luna is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 279
    Location: gdje Dunav ljubi nebo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moja malo ozbiljnija ljubav (negdje u 10-11 stoj ) 01.gif Zvao se Albin i zivio je sa druge strane ulice..Bio je dvije godine stariji od mene i skupa sa poznatom ribom na osnovnoj skoli 07.gif Ja sam bila cetvrti razred mrsava, muskobanjasta i pravo djete....Smjesno mi je, sjecam se...ja bi obukla neki dzins minic a ispod 3 para strampli samo da bi izgledala kao velike curice...hahahahah...
    Ja i Albin bi smo skupljali macke i pse oko zgrade a ja bi treperila svaki put kada bi smo sjedili u mracnom hausteru i mastali o tome kako cemo skupiti para da cjepimo nase zivotinje....Cudno je to da se stvarno sjecam svakog detalja, osjecaja, dozivljaja i rijeci mog Albina....

    hahahahah...sad sam se sjetila necega 27.gif
    U stubistu njegove zgrade, gdje je ujedno stanovala i moja tada najbolja drugarica Selma, je bilo pravo mracno kad se automatski ugasi svjetlo....I tu bi smo se Albin i ja igrali "core bake" dok smo kao cekali Selmu da napise zadacu....
    Ja sam mukica bila tako napeta kad ce me pronaci a nikada se nisam sakrivala vec samo stojala uz zid i cekala da me dodirne...i uvijek kada bi me htjeo poljubiti ja sam se izmakla jer se nikad prije nisam poljubila ono praaavo..... 05.gif

    E onda se jednom desilo da smo pusili iza nekog vrtica, daleko od vidokruga roditelja.....Ostala "raaja" 05.gif je krenula ispred nas a Albin me je uhvatio za moje hlace na tregere ( i toga se sjecam) i okrenuo i poljubio ono praaaaaaaaaaaaavo...To je bio i ostao najodsutniji poljubac u mom zivotu....
    Albin se, cini mi se 91, odselio iz Banjaluke i od tada ne znam gdje je ni kako je....a bas bi volila 32.gif

    ___________________________________________________________________
    Ustvari, covjekova sreca zavisi od toga koliko je proklet

    03-02-2005 13:03 Luna is offline Pregledaj poruke od Luna Dodaj Luna u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6104
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ima vise osoba koje necu nikada zaboraviti...Svaka uspomena lijepa i vrijedna na svoj nacin 10.gif I prve simpatije, i neka druzenja...cak i ljudi koji su samo k'o vjetar prosli kroz moj zivot 01.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    03-02-2005 16:26 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Luna:

      I tu bi smo se Albin i ja igrali "core bake"


    Dobro pa se niste igrali "doktora" 35.gif

    03-02-2005 17:30 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Kat Kat is a Female
    Agent Kat




    Poruka: 165
    Location: Punjab

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prodala me ljubav moja, nije mi vjerovao, rekao je da sam sa drugim a nisam bila, trazio pomoc i utjehu kod druge umjesto meni da se obratio. Sad vi meni kazite ko je ovde vjeran a ko nesto drugo.
    "Svejedno, dobro jutro svima."- rece Kat i otidje na jedan srcani udar.

    ___________________________________________________________________
    Does the body rule the mind
    or does the mind rule the body?

    03-03-2005 11:56 Kat is offline Pregledaj poruke od Kat Dodaj Kat u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ne srcani niposto
    zapali 18.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    03-03-2005 17:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    kapljica
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vi svi neke simpatije pamtitet iz skole. Ja necu nikad zaboraviti djecaka koi je iza mene sjedio i uvijek me bockao olovkom u ledja 08.gif
    Sad radi u jednom kaficu i ja ga redovno maltretiram 02.gif
    Cesto se sjetim nekih osoba u nekom momentu koji me potsjeti na njih.
    Nikad necu zaboravit svog prvog momka 27.gif 29.gif

    09-25-2005 13:07
    nik obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Makarena!!! 01.gif (ona iz pjesme lalala - MAKARENA!! 01.gif )

    09-25-2005 13:21
    Lvisz Lvisz is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 114

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    branko-kockica 35.gif

    ___________________________________________________________________

        09-25-2005 19:02 Lvisz is offline Posalji Email za Lvisz Homepage of Lvisz Pregledaj poruke od Lvisz Dodaj Lvisz u listu prijatelja
        amra p. amra p. is a Female
        carica mjeseca maja




        Poruka: 5016
        Location: DK

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ima ih vise : nena( rahmetli) , profesorica hemije u osnovnoj, razrednica u srednjoj skoli a onda jedan mali iz Bugojna, pa slatka ljubav iz osnovne , pa moja VELIKA ljubav, itd.

        Evo sto slatka ljubav iz osnovne : bili 6.razred, i on i ja, i on bi ko eto da me pita (onda se pitalo 01.gif ) a ja sa prijateljicama pobjegnem kod jedne iz razreda sto je stanovala kod skole i cekali kod nje dok je ON otisao.Svidjo se i on meni i to pravo i ne znam sta mi bi ! Poslije se jadan nije vise nista usudjivao, jedva bi i zdravo progovorio. Meni poslije bilo krivo ali... I danas mi ko krivo kad se toga sjetim 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          28.gif

          09-25-2005 19:56 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
          Nepoznata1
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sve one koji su bili tu kad su mi bili najpotrebniji 33.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nepoznata1 dana 04-07-2006 u 00:19.

          09-25-2005 22:50
          habiba75 habiba75 is a Female
          raja




          Poruka: 2339
          Location: lebdim

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od TigricaX:

            Ima vise osoba koje necu nikada zaboraviti...Svaka uspomena lijepa i vrijedna na svoj nacin 10.gif I prve simpatije, i neka druzenja...cak i ljudi koji su samo k'o vjetar prosli kroz moj zivot 01.gif

          10.gif

          ___________________________________________________________________
          JESAM LI VAM GOVORILA!?

          09-26-2005 11:19 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9946
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od habiba75:

                citat od TigricaX:

              Ima vise osoba koje necu nikada zaboraviti...Svaka uspomena lijepa i vrijedna na svoj nacin 10.gif I prve simpatije, i neka druzenja...cak i ljudi koji su
                01.gif

              10.gif


            qq jes zajebana BURA nekad 35.gif

            ___________________________________________________________________


              Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                13.gif

                09-26-2005 17:23 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                nepoznat
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ...moj rahmetli dido (bio i svjetski i vjerski; sto se kaze) kojeg je voljelo i postovalo i vel'ko i malo. 33.gif

                I moja tetka, koja dugo godina boluje od hochkin - BORAC! 33.gif

                09-26-2005 17:30
                Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com