Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kad ste upoznali, da li ste znali!? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa javio se da kazem da me nije stid 01.gif
Jel' bilo pitanje u uvodnom postu ili nije 23.gif 35.gif

i "Bujrum" uz sve to 01.gif

11-25-2005 22:37
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

11-25-2005 22:38 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Black_Witch Black_Witch is a Female
rodjena




Poruka: 985
Location: na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad' sam upoznala mislila sam da je to-to, sad' vise ne mislim.....

___________________________________________________________________
.............

11-26-2005 00:19 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
Zivcho
Gost


RE: Kad ste upoznali? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prije tacno 9 mjeseci 01.gif

11-26-2005 20:55
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

RE: Kad ste upoznali? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zivcho:

    Prije tacno 9 mjeseci 01.gif


za cas li proleti 11.gif

11-26-2005 23:53 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ja kazem 01.gif

a i jos neko je rek'o 01.gif

(a nije zeko 29.gif )

:o)

11-26-2005 23:58
zorro13 zorro13 is a Male
trudim se




Poruka: 194

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jos se nismo upoznali.~281~

___________________________________________________________________




          11-27-2005 03:59 zorro13 is offline Pregledaj poruke od zorro13 Dodaj zorro13 u listu prijatelja
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          RE: Kad ste upoznali, da li ste znali!? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja mislim da nikada ne mozes nekoga upoznati do kraja....Uvjek ima nesto...i kada se sve zavrsi i kad se zavjese spuste tek onda podjes popunjavati rupe (koje nisi vidjeo-la )...
          Za mene izraz soulmate je bullshit...oli ti ga sra**e...jer cisto ne vjerujem u takve i slicne stvari...
          Treba raditi na tome da bi ostao sa nekim citav zivot i non stop ulagati...sumnjam ca ce to doci onako savrseno na ruke tek tako...da bi znao ...aha eto ga to je ta...

          ___________________________________________________________________
          I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
          Sha-Shi is my name..and off course,

            I do piss excellence in the morning..

          11-29-2005 21:16 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bravo care 10.gif

          Inache kroz moje upoznavanje shnala bar dosada ovde u Chemerici je apsolutno uzaludno do neke svrhe, jer imam svoj ponos i volju za necim sto meni pashe, a u to smatram da i druga polovina dodje u smisao i da vidi to moju svrhu (ljubavi volje i cejfa)

          Jedan primjer a ti R2D2 dobro znas ovaj game ovde? jel tako ? 07.gif

          Tamo vamo s nekom si shnalom dobar fala bogu pashete jedno drugom i odjednom se dignu one reci I care for you i sta ja znam. Mene samo interesuje kako takve osobe mogu biti realne u tom stavu iza kojeg stoje, kad uopste nisu saznale pravu istinu o nekim mojim stvarima. Da ne zalazim u dublje kritetije i da vas pitam sta vi mislite o tome ? 14.gif l

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              11-29-2005 21:25 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              GARAVUSA GARAVUSA is a Female
              Misiica ljeta 07




              Poruka: 8664
              Location: Holland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sta ti je to rekla

              ___________________________________________________________________

                NIJE LAKO BITI JA ! ! !

              11-29-2005 21:27 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17884
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              kad sam prvi put vidio curu ODMA sam znao da je ona ta - moja izabranica.

              jednostavno sam to nekako znao u sekundi, kasnije se potvrdilo.

              samo sto cura dugo dugo nije znala jer joj nisam htio kazati 07.gif

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              11-29-2005 21:32 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Zivcho
              Gost


              RE: Kad ste upoznali, da li ste znali!? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od R2-D2:

                Ja mislim da nikada ne mozes nekoga upoznati do kraja....Uvjek ima nesto...i kada se sve zavrsi i kad se zavjese spuste tek onda podjes popunjavati rupe (koje nisi vidjeo-la )...
                Za mene izraz soulmate je bullshit...oli ti ga sra**e...jer cisto ne vjerujem u takve i slicne stvari...
                Treba raditi na tome da bi ostao sa nekim citav zivot i non stop ulagati...sumnjam ca ce to doci onako savrseno na ruke tek tako...da bi znao ...aha eto ga to je ta...


              Potpis 10.gif

              11-29-2005 21:38
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              znaci Tana iako si znao to da je ona bila ta, nisi joj rekao od nekog straha ili si jednostavno to htjeo da nosis u sebi kao neki pojam da te gura dalje ?

              Sta mislis znam da mind games mogu izluditi zensko jer mi to ide od ruke ali eto kako ti kazes znao si da je to ona, kako si ispoljio tu ljubav prema njoj da ona ne sazna, ja milsim da si morao jednom ochepit ?

              Hajdera stancaj 10.gif

              Dobra tema

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  11-29-2005 21:40 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  R2-D2 R2-D2 is a Male
                  BUKACHAAAAA


                  Poruka: 5594
                  Location: La La Land

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ma ja bi nedje gdje nema sponzorusha 35.gif

                  Inace jos davno,davno sam mislio da sam naletio na nesto perfektno...To je inace bila samo ona fina glazura..ili sto ga ovdje kazu sugar-coated-shit...ali fundamentals su bili totalno truli...Hebi ga trebalo mi vremena da se avizam i da vidim da to nije to...a uzelo je vremenaaaaaaaa....
                  Eh sada kad mi neko kaze...to je moj soulmate..i to poslje po godine...njima samo mogu rechi da nisu svjesni svoje nesvjesti...
                  'TA JA NE ZNAM SEBE KAKO TREBA A NE NEKOG DRUGOG...i sada se iztrazujem i saznajem o sebi..Lifelong process drugovi moji...
                  Pa posteno recite...koliko ste se puta zapitali...majko moja...jelo to to...jeli to sto ja hocu...jel to sto meni treba..jel se meni dura ovako...Ne znam znaci sam sebe.

                  ___________________________________________________________________
                  I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                  Sha-Shi is my name..and off course,

                    I do piss excellence in the morning..

                  11-29-2005 21:41 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                  GARAVUSA GARAVUSA is a Female
                  Misiica ljeta 07




                  Poruka: 8664
                  Location: Holland

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  boni ta pricate engleski kroz nash , sve donekle razumijem onda mnbfdkjhvgkfdb nista nekontam 28.gif


                  a ja kog god sretnem kontam e boze jel ovo taj 28.gif

                  ___________________________________________________________________

                    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

                  11-29-2005 21:44 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
                  glumica glumica is a Female
                  Trn u oku


                  Poruka: 4415

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  haj malo cu po obicaju, offirat..
                  pricala meni moja prijateljicaaaaaaa
                  ''otkinula'' ona praaaaaaaaaavo na frajeraaaaaaaa.......frajer ''boli glava''
                  al kad je vidila kakve carape nosi..........

                  ma kakviiiiiiiiiiiii




                  epilog:
                  druga ga zbarila i u ''kljucu'' mu kupila druge carape

                  11-29-2005 23:53 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
                  Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                  Licnost godine '05




                  Poruka: 9968
                  Location: Eo me tu sam !!

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  mogu ti reci Glumka da sam taki isti 07.gif

                  djaba ne pase mi tako nesto i djaba nemogu se pomiriti sa tim. Eo jedna situacija shnala razvaljuje ono sve ok prica faca tjelo i pogledam u nju suknja na duge cizme bez stikle fuj !!! 14.gif 21.gif nemogu i nemgu 21.gif

                  ___________________________________________________________________


                    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                      13.gif

                      11-29-2005 23:56 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                      R2-D2 R2-D2 is a Male
                      BUKACHAAAAA


                      Poruka: 5594
                      Location: La La Land

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Ziher je delegat ispo u halterima 13.gif

                      ___________________________________________________________________
                      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                      Sha-Shi is my name..and off course,

                        I do piss excellence in the morning..

                      11-29-2005 23:56 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                      nidze veze nidze veze is a Female
                      miss foruma '05


                      Poruka: 4765
                      Location: na stolu

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      A kako covjek voli cizme 21.gif


                      imam osjecaj ...ma nije dsa imam vec znam...


                      Prinac kad trazi snale...prvo gleda kakva joj je obuca na nogama..pa onda hod pa tek ostalo 01.gif


                      ali haj...ide redom ali odozdo....na sredini se navise zadrzaje 27.gif ...a kad dodje do glave...e to je druga prica 35.gif



                      Sreco...vojim i ja tebe 33.gif 35.gif

                      ___________________________________________________________________

                        Ljudi su, opcenito,
                        nalik na pse koji pocnu lajati
                        cim izdaleka zacuju
                        lajanje drugih pasa.

                      11-30-2005 00:00 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                      glumica glumica is a Female
                      Trn u oku


                      Poruka: 4415

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od Princ-s-Neretve:

                        mogu ti reci Glumka da sam taki isti 07.gif

                        djaba ne pase mi tako nesto i djaba nemogu se pomiriti sa tim. Eo jedna situacija shnala razvaljuje ono sve ok prica faca tjelo i pogledam u nju suknja na duge cizme bez stikle fuj !!! 14.gif 21.gif nemogu i nemgu 21.gif


                      pa bola...trka u borovo 13.gif

                      11-30-2005 00:00 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
                      Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com