Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Depilacija » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Frida Frida is a Female
puterica




Poruka: 109

Depilacija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

08.gif

Bolna tema, znam, ali me interesuje cure, kako vi to radite, odnosno koja su vam sredstva nekako najdraza?

Znam, znam, nije ni jedno koje nanosi bol, a opet ona "bezbolna" kao brijac, nisu efektivna, moras skoro svaki dan.
Nuzno zlo, ali sta cemo. Ja napravila gresku kad sam bila "mlada", umjesto u kozmeticara, uzela Frida Bic! Koja greska! Ali haj ti ludoj glavi reci 21.gif

Evo, ja sam probla milion sredstava, od brijaca, do krema, pjena, voska i elektricnih cupaca... I naravno , kozmeticar, to je vec obavezno ljeti, kad to treba da se uredi da valja.

Kucna radinost : koristim onaj Veet roll-on vosak i pravo sam zadovoljna! Prvo, ne curi svukuda, lako se nanosi, a jos lakse skida. Ja cak i bikini time depiliram. Kolicinski nanosi taman kako treba, naljepis traku i vuci! Naravno prvih par puta je bilo bolno i ne tako uspjesno, ali vec sada sam profesionalac!

Hajte cure, vasa iskustva, prijedlozi, savjeti ?

03-21-2003 15:02 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 397
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma moja frida svaka od nas bi ti knjigu o tome mogla napisati . i ja sam kruzila od zileta preko voska i raznih hemiskih ili mehanickih metoda . u posljednje vrijeme sve vise posezem opet za ziletom . nekako sam alergicna na ove hemiska rjesenja , isusi se koza , zacrveni...
mehanicka sretstva ( vosak ili epi-lady )su mi bolna ...
zato ti ja lijepo safun u ruke , naspunjam i udri ziletom .a i kod toga je stvar prakse , na pocetku mi trebalo i po pola sata a sada se to brzo obavi . samo mi je ruzno drugi dan kad dlacice opet niknu , bocka brate da izludis !

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

03-21-2003 15:09 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
Frida Frida is a Female
puterica




Poruka: 109
pokretac teme Thread Started by Frida

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moja nadia, sve ti ja to znam... Ali ovaj roll on je pravo dobar, malkice se pretrpis i super ti poslije. Ne raste mjesec, a toliko prorijedi dlacice, da, nakon par puta, vise nemas potrebu za velikim depiliranjem.
A plus sto ne bocka, ne svrbi i te stvari...
Ima dodatak zelenog caja, on ublazava iritacije. Cak sam cula da je isti (caj) jako dobar za celulit, pijes ga svejze napravljenog par puta na dan. To tek treba da probam 05.gif (sve za ljepotu!).

Inace, evo jedan trik za crvenilo, nakon upotrebe voska:

istusirati noge/ruke hladnom vodom, polako obrisati ili ostaviti da s eosusi i namazati Nivea kremom za tijelo ili mlijekom. Uvece, ili nakon par sati ponoviti proces, i nema frke. Crvenilo nestaje!

03-21-2003 15:24 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
sarah sarah is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 309
Location: stvaram novi svijet ...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vec dugo za depilaciju koristim jedan Braun-ov aparatic. U pocetku je postupak bio dosta bolan, ali sam s vremenom oguglala na to ... jedino me nervira sto dugo traje.

03-21-2003 15:35 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
Frida Frida is a Female
puterica




Poruka: 109
pokretac teme Thread Started by Frida

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imala isti, dala ga odmah. Previse bolan, predugo traje. Ovako. jedan pokret i ..... sve se skine. Naravno uz malo prakse...

Savjet: za suhu kozu, namazite mokre noge / ruke uljem za bebe, Natusan. Garantovano pomaze!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Frida dana 03-21-2003 u 15:48.

03-21-2003 15:48 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10251
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zilet-ni slucajno

vosak -uvijek

veet,kod kozmeticarke

a imaju i trake Lusy

od voska

sto je to prakticno....chudo jedno....stavis izmedju dlavova......da se ugrije malo ,par sekundi.....onda razdvojis .......naljepis na nogu......i povuces

zgoda ziva

nema ljepljenja,nema muke.......dodju i maramice za poslije.....koje ciste i njeguju kozu poslije depilacije.


frida-boginjo korisnih tema

33.gif

___________________________________________________________________






          03-22-2003 04:54 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Sjeta Sjeta is a Female
          seka




          Poruka: 528

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kobinacija kozmeticarke, brown epilady, traka, zilete ... kako mi se cefne.


          Al slusajte ovo:


          Neki dan ja u wc, dosadno mi, i biskam se na ogledalu, priljepila se uz ono ogledalo, gledam se ... i ufuram se da imam brkove. (z glave nema, svijetla sam i nisam uopste dlakava) ... al' tako ti se ja ufuram (inace patim od furki 05.gif ) i uzmemem one mini trakice sa smolom, i
          cap ... trznem ti ja brkove 05.gif

          ooooooooooooo mati kako je to bolilo ... suze mi na oci, jebem i brkove i ko ih izmisli

          i hajde obavim ti ja to blesa ... i vratim se u dnevni boravak i nastavim gledati TV, kao da nista nije bilo. Zacrvenilo mi se iznad usne sve bridi. Muz me ono nonsalantno pogleda, kad vrisnu coek:

          30.gif "sta ti je to bilo?"

          a mene blam, pa se pravim mahnita "sta ti je?"

          on "pa zenska glavo sta ti je to crveno, upalilo ti se nesto?" i poce da me zagleda ...

          a ja se sve trzam ... i odmicem glavu ... "nista bola pusti me, cjedila puhice" 05.gif (zglave nemam puhica) ...

          te on navalio da mu priznam

          te mu ja rekla

          on poludio ... kaze da nisam normalna 21.gif

          suti, smirilo se .... al fakat smijesna epizoda

          ___________________________________________________________________

            03-22-2003 06:39 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
            Lutka Lutka is a Female
            ne more meda




            Poruka: 46
            Location: UK

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Idem redovno kod kozmeticarke. Kuci samo depiliram guzu.

            ___________________________________________________________________

              03-22-2003 07:38 Lutka is offline Pregledaj poruke od Lutka Dodaj Lutka u listu prijatelja
              Frida Frida is a Female
              puterica




              Poruka: 109
              pokretac teme Thread Started by Frida

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Sandra, pa je li zenska tema ili nije 05.gif 33.gif

              Nego meni je vrijeme da se i to obavi, a ovaj mi je roler tako praktican, pa reko da ga preporucim. A i da cujem sta ljudi misle, ali mi nesto nije poslo za rukom, samo par odgovora 08.gif

              Odoh izmisliti neku novu temu 07.gif

              03-22-2003 09:58 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
              Aleksandra Aleksandra is a Female
              moforaja




              Poruka: 10251
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              05.gif

              33.gif

              ___________________________________________________________________






                      03-22-2003 11:29 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                      First Lady First Lady is a Female
                      samo sto nisam




                      Poruka: 1404
                      Location: NY

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od Sjeta:

                        Kobinacija kozmeticarke, brown epilady, traka, zilete ... kako mi se cefne.


                        i uzmemem one mini trakice sa smolom, i
                        cap ... trznem ti ja brkove 05.gif



                      joj sjeta sad kad pocnu rasti....

                      i ja sam imala slicno iskustvo ... nije mi dao djavo mira.... ( 21.gif doduse bila sam mladja i mahnitija pa hajd'...tjesim se 01.gif )
                      jos mi se cini da sad gusce rastu...

                      sreca u blizini ima jedan Indijski salon, i one to koncem obave, posebno obrve, bude tako pravilno i uredno...

                      ___________________________________________________________________
                      Live, and let LIVE!!!

                      03-22-2003 19:29 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                      tana tana is a Male
                      rigorozni




                      Poruka: 17853
                      Location: na prinudnom radu :)

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      hahahahah sjeta zvana brkovi

                      ___________________________________________________________________
                      kad ce mostar mama?

                      03-22-2003 20:02 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                      Aleksandra Aleksandra is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 10251
                      Location: Mostar

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Sjeta zvana

                      Brko


                      jel starinska

                      Brko ,imas upaljac?

                      04.gif

                      ___________________________________________________________________






                              03-22-2003 20:06 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                              calimero calimero is a Female
                              avenija kruzno




                              Poruka: 157
                              Location: usa

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              24.gif jao Sandra sto me nasmija 04.gif

                              03-22-2003 20:12 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
                              Sjeta Sjeta is a Female
                              seka




                              Poruka: 528

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              kuku first lady sto me prepade


                              evo sam odmah na ogledalu bila

                              nece valjda sad brcine pocet 16.gif 05.gif 05.gif 05.gif

                              ___________________________________________________________________

                                03-22-2003 20:31 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
                                Maks Maks is a Male
                                ZVER


                                Poruka: 202
                                Location: Sverige

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                bogami ako si ih cupala
                                iritirala si korijen
                                a bogami ga i aktivirala

                                03-22-2003 20:33 Maks is offline Posalji Email za Maks Pregledaj poruke od Maks Dodaj Maks u listu prijatelja
                                Sjeta Sjeta is a Female
                                seka




                                Poruka: 528

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                maaaa ljudi nije ni bilo korjena


                                qqqqqq


                                odo u depru past 16.gif

                                ___________________________________________________________________

                                  03-22-2003 20:42 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
                                  Maks Maks is a Male
                                  ZVER


                                  Poruka: 202
                                  Location: Sverige

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  a jesi bila otekla, mogu mislit

                                  03-22-2003 20:44 Maks is offline Posalji Email za Maks Pregledaj poruke od Maks Dodaj Maks u listu prijatelja
                                  Sjeta Sjeta is a Female
                                  seka




                                  Poruka: 528

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  05.gif


                                  ja ne znam jel' se samo meni u zivotu ovako smjesne stvari desavaju

                                  al je fakat bilo smjesno


                                  pa me on ono zagleda

                                  a ja se bacila na kauc, digla noge i mlatim, ko biva ne prilazi :)

                                  te mazi niveu, nebili se smirilo

                                  te se ono cakli



                                  upish 04.gif

                                  ___________________________________________________________________

                                    03-22-2003 20:46 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
                                    obrisan
                                    Gost


                                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                    nek su se noge digle 35.gif 35.gif

                                    03-22-2003 20:52
                                    Stranica (13): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                    Postavi novu temu Odgovori
                                    Go to:
                                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com