Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Depilacija » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
orion orion is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1112
Location: mobilna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne bih ni ja da ne moram 14.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane orion dana 11-10-2006 u 17:52.

    11-10-2006 17:51 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    orion nije tako crno 11.gif

    mostar se sve vise razvija

    vjeruj mi, ovdje imaju svu mogucu aparaturu , ali strucnjake kao sto su nasi ...nemaju

    11-10-2006 17:52
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Rey:

      Ja ne znam nista o toj metodi, ipak ne bih to radila. 33.gif 02.gif


    tebi bi bilo dobro da se raspitas o toj metodi , jer je izvrsna za akne , crvenila lica itd.itd.

    pa cak i za podmladjivanje

    ozbiljno

    11-10-2006 17:54
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Ja i ne mislim iæi na laser nego elektro epilaciju. A usavršavanje traje Refleksija na kursevima, do usavršavanja ima iohoho da se prodje.
      I Orion, zato i pazi kome se puštaš u ruke, neæeš valjda nekom ko je kao što Refleksija reèe na tamo nekom kursu "nauèio" kako se to radi ili neko ko epilaciju radi usput sa šminkanjem 19.gif


    carmela ,koliko se meni cini kod elekktro epilacije postoji mogucnost vecih posljedica nego
    laserske , a to su : alergijske reakcije , nastanak oziljaka ,a najgore od toga je urastanje dlaka ispod koze , sto izaziva ciste
    raspitaj se kod dermatologa , to ti je najbolje

    11-10-2006 18:01
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hahahahha zamisli ostanu ti sve crne pruge gdje su bile dlacice, i onda te prozovu Gða Brkata.....O Jolanda jolanda sreco moja brkata, o jolanda jolanda kolki su ti brkovi i to malo brade....hahhahaha ovu sam pjesmu èula negdje

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    11-10-2006 18:08 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7602
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od maja_mostar:

      hahahahha zamisli ostanu ti sve crne pruge gdje su bile dlacice, i onda te prozovu Gða Brkata.....O Jolanda jolanda sreco moja brkata, o jolanda jolanda kolki su ti brkovi i to malo brade....hahhahaha ovu sam pjesmu èula negdje


    zamišljam ja mnogo štošta 19.gif

    Lelo, hvala za informacije 10.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    11-10-2006 19:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    lannchy lannchy is a Female
    seka




    Poruka: 716
    Location: uvijek na tockovima

    RE: Depilacija laserom-da ili ne? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od orion:

      Veæ neko vrijeme neki kozmetièki saloni u Mostaru nude moguænost trajnog uklanjanja dlaèica uz pomoæ lasera. Moja kozmetièarka mi reèe da se kod nje pravo uhvatio red, kandidata million. Meðutim, meine interesuje da li je ta metoda bezopasna po zdravlje i da li je uèinak zaista trajan. Može li mi neko pomoæi?


    Iskustvo mojih poznanica je da se dlacice vrate nakon odredjenog perioda (godinu-dvije-tri), zavisi od osobe do osobe...

    Ali pored laserskog tretmana, cula sam i za tretman enzimima (ima u Zg, Ma...)...jos se raspitivam, ali su dosad svi bili jako zadovoljni. Jos je jeftinije od lasera... 01.gif

    ___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane lannchy dana 11-10-2006 u 20:08.

    11-10-2006 20:07 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
    hercegovka84 hercegovka84 is a Female
    raja




    Poruka: 1874
    Location: planet earth

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      ...pa ruku na srce ne idu zbog kvalitete nego jeftinih usluga.



    21.gif 21.gif mozda idu bas zbog kvaliteta a ne kao sto ti kazes jeftinih usluga... 21.gif 21.gif zasto bih neka recimo strankinja bila vise upucena da se bavi sa tim nego neka zena iz bih??? i u stranim drzavama se zaposljavaju ljudi koji nemaju blage veze sa specificnom methodom pa moraju ici na kurs.....neki dan sam gledala na tv kako je jedna djevojka u usa oducila da ukloni dlacice laserom i sve je otislo u djavla jer osoba koja je to radila imala je samo par mjeseci iskustva 01.gif vazno je kad osoba odluci da to radi da bude sigurana u kojem salonu to da ucini. kolko taj salon ima iskustva sa takvim stvarima i naravno da osoba ode kod dermetologa na savjetovanje. 11.gif 11.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane hercegovka84 dana 11-10-2006 u 20:55.

      11-10-2006 20:48 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pa obzirom da ne raspolazemo sa aparaturom koju koriste u svijetu ili barem kaskamo za njima godinu-dvije otuda moj zakljucak. a ne znam sto mene uvijek dihaspora pita gdje je najjeftinije ovo ili ono (no to nije uopste bitno),i isla sam cistom logikom da se ljudi u drugim, ekonomski razvijenijim drzavama brze usavrsavaju pa mi je logicno da prije uzmem njihove usluge nego usluge drzave koja kaska za tim istim...
      iz vlastitog iskustva govorim da dermatolozi jako malo ili nimalo imaju veze s ovim kozmetickim tretmanima i obicno ih smatraju bezpotrebnim i neefikasnim...a da ne govorim da postoji veliki broj dermatologa koji se ne usavrsavaju u onome sto je njihova struka a ne nesto drugo i blago receno nemaju pojma (iz vlastitog iskustva govorim).
      tako da te saradnje dermatolog-kozmeticar u mostaru nema!

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        11-10-2006 21:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        bijeli labud bijeli labud is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 392

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja sam bila prije 2 i po godine u Mostaru kod jedne kozmeticarke..rekoh haj da vidim hocu li imati koristi od njihovog rada..zena mi radila jedan tretman za lice.. i poslije toga mi dala kremu da koristim za odrzanje koze itd.. rezultat nula..htjela sam samo da vidim hoce li bolje djelovati nego kod ovih njemaca..ali nista..bolje da sam te pare nekome sirocetu na ulici dala nego sto sam ih potrosila u sta, u g.... da izvinete.
        Kao sto kaze refleksija, nista od toga ako poslije tog kursa(koji ja vjerujem ne traje koliko bi trebalo da traje), djevojka bude makar godinu kao pomagacica (da bolje observise) iskusnije zene(kozmeticarke), koje se s tim bave godinama i godinama, da vide kako se to radi..a ne na pamet, haj kurs zavrsila, i op sve zna..eheh ne ide to tako21.gif
        A mogu zamisliti koliko toga ima..ne samo u tim poslovima, nego svukuda..

        11-10-2006 22:06 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
        Trimusa Trimusa is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 334
        Location: Cosak-navika iz skole

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Cure netrebate se bojati laserskog skidanja dlaka manja je opasnost nego otici kod zubara gdje mozete fasovati razne bolesti

        Bitno je samo se informisati kako to hoda
        To uopste nije komplikovana stvar tako da se moze raditi i kod nas

        SRETNO

        ___________________________________________________________________
        kis_my_ass.gif

        11-10-2006 23:00 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
        bijeli labud bijeli labud is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 392

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Meni je to slicno ko kao naprimer odes da dobijes malo boje na UV..opasno je to za zdravlje, i ako neki kazu da nije, jes jes..najbolje koristiti sigurnije stvari..to je samo moj prijedlog, a u ostalom, svak radi kako mu pashe.. 10.gif

        11-10-2006 23:10 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
        Trimusa Trimusa is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 334
        Location: Cosak-navika iz skole

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nije mi jasno sto se svi fatate za to da su samo bile na kursu

        Pa sta vi mislite da ove na zapadu idu na faks da bi to radili
        Ma daj nebudite smjesni 13.gif 13.gif 13.gif

        U cjeloj jednoj ordinaciji je samo jedna zavrsila kako bog zapovjeda,a sve ostale su prosle samo kurs,pa vi vidite jel to nesto puno bolje na zapadu 28.gif 28.gif

        ___________________________________________________________________
        kis_my_ass.gif

        11-10-2006 23:19 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6104
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sve teme o depilaciji (tri ako cemo konkretno) udruzene 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        11-11-2006 01:08 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Moram da prijavim....konaèno sam otišla na elektro (d)epilaciju 01.gif ...odlièna stvar 10.gif i što je najvažnije, ne boli 19.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        03-15-2007 10:53 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        vuja vuja is a Male
        raja




        Poruka: 1521
        Location: Serbia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        14.gif 14.gif epilaciju cega?

        ___________________________________________________________________
        okle slika frajeru? 13.gif

        03-15-2007 13:26 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ta nije kose 13.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        03-15-2007 13:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        vuja vuja is a Male
        raja




        Poruka: 1521
        Location: Serbia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma gde ce ti prziti dlaku po dlaku..to sam ja radio neko vreme na Malti..ali samo bradu i brkove 13.gif ah te muke majko 28.gif

        e onda je dosao neki tranvestit da mu uradim depilaciju nogu.. 19.gif malo sam se izivljavao i popio otkaz 13.gif

        ___________________________________________________________________
        okle slika frajeru? 13.gif

        03-15-2007 13:49 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma nije tako strašno bilo 14.gif ...gore brate obiènom pincetom, pa opet raste, ovako zdrao 19.gif i nije prženje u pitanju, nego nešto kao strujna pinceta, izvuèe iz korijena i gotovo za sva vremena 19.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        03-15-2007 14:11 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        vuja vuja is a Male
        raja




        Poruka: 1521
        Location: Serbia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jel ja napisa da sam to radio..sta meni objasnjavas..prvo je bilo da ti gurne iglicu u koren pa pusti struju i izvuce koren..danas je mnogo lakse..

        ___________________________________________________________________
        okle slika frajeru? 13.gif

        03-15-2007 14:30 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
        Stranica (13): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com