Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Sta je kich ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj sad svi fino: mir mir ko je kriv - niko nije kriv ....
pa da idemo dalje ......

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-16-2003 21:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Lucky Lucky is a Male
.iznogud




Poruka: 65

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne pada mi na pamet da se mirim i sa kim. zivotni papanluk me ne interesuje, od toga se ogradjujem, ali kad me neko iz cista mira budalom nazove, zamjerim mu poprilicno.

05-16-2003 21:07 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj reko .......

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-16-2003 21:09 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Husinica Husinica is a Female
avenija kruzno




Poruka: 125
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Lucky:

        citat od Husinica:

      Skrecete s teme, gospodo...
      Ako se dobro sjecam, pitali ste se sta je


        ma, normala, uvijek je lakse i ugodnije naprdivat gluposti i derat po ljudima...


            a ako ko izviri.....zna se

          je li nam to iz prilozenog pokazujes o telegenciji i krkanluku, i kitchu (slazuci crvenu i zelenu? sta ima estetika?) sad cemo ti zagora poslat.


        tebi se nema sta pokazivat, tebi je nena u mahali ocito pokazala sve o svemu - i o etici i o estetici (kad ti je ono jednom objasnila da ne mere zajedno crvena majica i zelene pantale - spoznao si sve do kraja zivota!)
        a narocito ti je pokazala, ocito, da nema zensko sta da misli i sta da se pita...

        nit znam ko je zagor nit me se tice...ja tebi nikog necu poslat jer se i sa takvim kenjcima mogu sama svadjat (ako budem imala zivaca za toliku kolicinu imbecilne konverzacije...)

        05-16-2003 21:11 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
        Husinica Husinica is a Female
        avenija kruzno




        Poruka: 125
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

          haj sad svi fino: mir mir ko je kriv - niko nije kriv ....
          pa da idemo dalje ......


        ja pristajem odmah
        molim da se primijeti da nisam ja ovo pocela
        ne znam ni sta mi se desi?

        05-16-2003 21:13 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
        Lucky Lucky is a Male
        .iznogud




        Poruka: 65

        RE: uf! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Husinica:

          citat od Lucky:
          umjetnost je uvijek imitacija prirode, a

          kich je individualan dozivljaj.

          IMHO.
          14.gif

            Lucky, ne budali.

          ko ti je reko da je umjetnost imitacija prirode, slago te je.
          "Priroda je prirodna. Umjetnost je umjetna"
          reko jedan mocan umjetnik.


        jok, moj caca pokojni poceo.

        05-16-2003 21:14 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-16-2003 21:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Husinica Husinica is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 125
          Location: Mostar

          RE: uf! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Lucky:

                citat od Husinica:

              citat od Lucky:
              umjetnost je uvijek imitacija prirode, a

              kich je individualan dozivljaj.

              IMHO.
              14.gif

                Lucky, ne budali.

              ko ti je reko da je umjetnost imitacija prirode, slago te je.
              "Priroda je prirodna. Umjetnost je umjetna"
              reko jedan mocan umjetnik.


            jok, moj caca pokojni poceo.


          dobro.
          izvinjavam se za ovu rijec ("ne budali").
          evo, busam se u prsa.
          mada ja nisam nazvala nikog budalom, pa ni tebe.
          a sta ti meni izgovori...
          uh.

          05-16-2003 21:19 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
          Zuta Zuta is a Female
          miss foruma '03




          Poruka: 1115

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Je li dosta vise i jednog i druge i treceg i cetvrte?

          Husinice - ne napadaj ni u snu ljude i ne tvrdi bilo sta prije nego sto ih upoznas (makar i kao clanove foruma). Ako ti je to nastup i u stvarnom zivotu onda svaka ti cast. Onda mi izbor izmedju ovaca i tebe ne bi bio tezak.

          Lucky - cudi me da si ti reagovao na ovakav nacin. Mozes ti to bolje.

          tana - ne bi se ni tebi svidjelo da tebi neko kaze da ne budalis. Ko budali? Budale. Ergo - tana budala. Nimalo fino, nimalo....

          E jesmo li sada svi rekli sto smo imali? Jesmo.

          Super. Hajmo dalje.

          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Zuta dana 05-16-2003 u 21:27.

            05-16-2003 21:25 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
            Lucky Lucky is a Male
            .iznogud




            Poruka: 65

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            dina ti prevrni na prethodnu stranu ove teme i uvjeri se sama sta si mi napisala, nisam dodavao tekst u taj quote da bih te opanjkao.

            05-16-2003 21:28 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
            Husinica Husinica is a Female
            avenija kruzno




            Poruka: 125
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            [quote]

              citat od Mala Zuta:

            Je li dosta vise i jednog i druge i treceg i cetvrte?

            Husinice - ne napadaj ni u snu ljude i ne tvrdi bilo sta prije nego sto ih upoznas (makar i kao clanove foruma). Ako ti je to nastup i u stvarnom zivotu onda svaka ti cast. Onda mi izbor izmedju ovaca i tebe ne bi bio tezak.

            draga Mala Zuta
            ako se potrudim i zanemarim ovaj nepodnosljivi poucni ton, vasa poruka meni je da u tzv. stvarnom zivotu (je li ovo nestvarno? vitualno) ne biste rado komunicirali sa mnom.
            sudeci po opsegu vasih interesovanja i nacinu razmisljanja koji prezentiraju vasi postovi, vrlo je vjerojatno da se u stvarnom zivotu necete nikad sresti sa mnom.
            tako se problem rijesio sam od sebe.

            05-16-2003 21:42 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
            Husinica Husinica is a Female
            avenija kruzno




            Poruka: 125
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Lucky:

              dina ti prevrni na prethodnu stranu ove teme i uvjeri se sama sta si mi napisala, nisam dodavao tekst u taj quote da bih te opanjkao.


            dobro, pogledala sam.
            a hoces li ti pogledati sta si ti meni napisao?
            ili je to sve sasvim normalno i opravdano kad...itd.?

            05-16-2003 21:46 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
            iznogud iznogud is a Male
            o'shta ti je to?


            Poruka: 170

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            necemo se druzit, husinice. na krivu smo nogu stali i tesko da cemo to ispravit. ostaj mi zdravo.

            05-16-2003 21:47 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
            First Lady First Lady is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1404
            Location: NY

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Lucky:

                  citat od Husinica:

                Skrecete s teme, gospodo...
                Ako se dobro sjecam, pitali ste se sta je


                  ma, normala, uvijek je lakse i ugodnije naprdivat gluposti i derat po ljudima...


                      a ako ko izviri.....zna se

                    je li nam to iz prilozenog pokazujes o telegenciji i krkanluku, i kitchu (slazuci crvenu i zelenu? sta ima estetika?) sad cemo ti zagora poslat.



                  lucky ili iznogude (kako god hoces)

                  samo pitanje zato jer me zanima...nije nikakav napad i nebih zeljela da to tako shvatis

                  poznato je da su zelena i crvena u kombinaciji boje koje se najcesce pojavljuju neposredno prije bozicnih praznika (boje koje su postale prepoznatljiv simbol)

                  da li ti mislis da je kombinacija tih boja kich tokom cijele godine?

                  ___________________________________________________________________
                  Live, and let LIVE!!!

                  05-16-2003 23:25 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                  iznogud iznogud is a Male
                  o'shta ti je to?


                  Poruka: 170

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  totalno ne mislim nista. nikad u zivotu nisam bio specijalno vizuelan sto se tice boja, slika, slikanja, filmova, i ostalih stvari, niti sam ikad tvrdio da sam bilo kakav autoritet na tom polju. ako se i u sta razumijem, to je pomalo knjizevnost, muzika, kompjuteri, i pokoji sport, u tim stvarima sam stekao relativno osnovnu naobrazbu te mogu da sudim.
                  sto se mene tice, sve bi bilo plavo, sa primjesama crne, i eto.

                  05-17-2003 00:42 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                  Husinica Husinica is a Female
                  avenija kruzno




                  Poruka: 125
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od iznogud:

                    necemo se druzit, husinice. na krivu smo nogu stali i tesko da cemo to ispravit. ostaj mi zdravo.


                  dobro, i pravo ti budi.
                  mene u stvari zanima ono pitanje od kod je pocela ova tema (sta je kitsch) i bilo bi krajnje vrijeme da se na njega vratimo.

                  05-17-2003 01:19 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                  First Lady First Lady is a Female
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1404
                  Location: NY

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od iznogud:

                    totalno ne mislim nista. nikad u zivotu nisam bio specijalno vizuelan sto se tice boja, slika, slikanja, filmova, i ostalih stvari, niti sam ikad tvrdio da sam bilo kakav autoritet na tom polju. ako se i u sta razumijem, to je pomalo knjizevnost, muzika, kompjuteri, i pokoji sport, u tim stvarima sam stekao relativno osnovnu naobrazbu te mogu da sudim.
                    sto se mene tice, sve bi bilo plavo, sa primjesama crne, i eto.


                  ma ne radi se o tome ko ima kakav autoritet, (jesil se to opet naostrio? 07.gif 08.gif 07.gif )

                  vec o onom individualnom dozivljaju...

                  recimo da sada vidim nekog sa crvenim pantolama i zelenom kosuljom... rekla bi kitch
                  ali takvih na milion vidjeti na ulici dan prije bozica, te sa malim mindjuhama u obliku jelke te deda mraza itd... ali to mi je nekako prihvatljivo

                  ___________________________________________________________________
                  Live, and let LIVE!!!

                  05-17-2003 05:47 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                  tarik


                  Poruka:
                  Location: New Amsterdam

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  05-17-2003 06:30 tarik is offline Pregledaj poruke od tarik Dodaj tarik u listu prijatelja
                  Sjeta Sjeta is a Female
                  seka




                  Poruka: 528

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  minjduhe u obliku jelke ti NISU kich????





                  daj boooona reci mi da se zezas ... ja ono kad vidim ... ~183~


                  i jos oni dzemperi sve izvezeni od pahuljica i raznih slicica zime ... 19.gif 21.gif

                  a ispod obavezno bijela kosulja zakopcana do zavrat


                  uuu ili jos gore one rolke sa zimskim detaljcicima i obavezno bros oni zvonicic ... 21.gif

                  ___________________________________________________________________

                    05-17-2003 06:33 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
                    First Lady First Lady is a Female
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1404
                    Location: NY

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    e sad da ono vidim na ulici bilo bi 21.gif

                    ali ne znam, kad vidim one starije nane,
                    ona se sva pretvorila u bozic
                    od cipelica do kapice... to mi je prihvatljivo u smislu da razumijem (ili mislim da razumijem)razlog iza takve "pozorisne predstave"

                    ___________________________________________________________________
                    Live, and let LIVE!!!

                    05-17-2003 06:39 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                    Stranica (7): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com