Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » N-e-s-t-a-s-l-u-c-i- » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taja_ch taja_ch is a Female
cernichka




Poruka: 1358
Location: U najljepsem gradu na svijetu!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gifkraljice machku navijala 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

    11.gif

    04-17-2005 16:58 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
    kapljica
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bona u crtanom je ozivjela pa sto ne bi i u zivo 24.gif 19.gif ...ma bila sam jos mala, period kad sam jos uvijek mislila da djecu donose rode i da postoji deda mraz 21.gif
    ma mislim da jos neko ima ovih situacija koje je presilkao iz crtanog 13.gif

    04-17-2005 17:19
    taja_ch taja_ch is a Female
    cernichka




    Poruka: 1358
    Location: U najljepsem gradu na svijetu!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif

    pa nego ko donosi djecu 14.gif i naravno da postoji deda mraz!!! 08.gif


    19.gif 18.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

      11.gif

      04-17-2005 17:21 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Eo jedna kratka

      Rodjak pravio biciklo ja stajala i gledala 19.gif , kaze on meni kad ti kazim da ovdije stavis prst ( u tocak) ti stavi , okrenu on tocak 100 na sat kaze haj stavi , ja hajvan ubacim prst i dobijem mljeveno meso , eo i dan danas imam uspomenu - jedva skrpljen prst

      uspomena od rodjaka Stojke 13.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      04-17-2005 21:22 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      taja_ch taja_ch is a Female
      cernichka




      Poruka: 1358
      Location: U najljepsem gradu na svijetu!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif a Boze sacuvaj 21.gif 24.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

        11.gif

        04-17-2005 21:32 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
        Supastar Supastar is a Male
        guster




        Poruka: 59
        Location: U sjedinjenom kraljevstvu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kad sam bio mali uvjek sam belaj pravio.

        Sjecam se pred sami rat kad je snjeg pao, ja i ostala djeca iz zgrade smo izasli u sred noci da se grudvamo i pravimo snjeska. Sve je bilo ok dok se je jedan od moji komsija pojavio pjan (njemu je bilo tridesetak godina), inace je bio teski srbin i mrzio je mog starog i moju porodicu.

        Poceo me zvati "mali balija" i gadjati grudvama. Meni puko film i ja ga spuco kamenom u glavu.

        Dobio sam teski degenek te veceri od roditelja, ali i dan danas cu reci da je saluzio sta je dobio.

        u 1989. mi igrali 3.2.1 pored obdenista u omladinskoj i meni dodje lopta i ja je sutnem voleom u sred prozora, razbi se sve staklo i djeca se razbjezase a ja pobjegao na velezovu utakmicu i nisam dosao kuci do mraka. Stari morao platit 20 miliona za prozor 05.gif

        ___________________________________________________________________
        Risto Podvožnjak sezdeset i osma 13.gif

        04-22-2005 10:38 Supastar is offline Posalji Email za Supastar Homepage of Supastar Pregledaj poruke od Supastar Dodaj Supastar u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        E ja vam moram ispricati moj nestasluk 07.gif 07.gif
        Kad je tek rat stao mi raja (tada sam zivio u Zaliku i bio jedan od dvadeset mostaraca koji su tu zivjeli)se skupljali ispred jedne zgrade u kojoj je zivio jedan covjek koji nije bas vele bio hrabar i cijeli ti je on rat u kuci proveo nigdje cika nije smio da mrdne.E taj cika je cesto bio zrtva nasih nestasluk.
        Posto je zivio u prizemlju mi iz dvorista smo mogli sve vidjeti sta on radi i sta gfleda na njegovom tv-u.Jednu vece kamaco ovaj nas kolega donio daljinski od svog televizora posto je bio isti ko kod Fuada i mi se namontiramo ispod prozora pa mu prebacimo program ,on gleda nije mu nista jasno pa mu pojacamo do daske pa potamnimo sliku.Drama.Kaze on kcerci svojoj ej lelo ustani sa daLJInskog.Kaze mu ona :ne sjedim na njemu tata evo ga na stolu.Mi ovamo placewmo od smijeha.Na kraju je on ustao koliko smo ga mi maltretirali i ugasio tv iz zida kaze leli-Pada napon struje zato je ovo vako... 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        04-22-2005 11:10 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        malenica
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Moja prijateljica imala kuænu macu.I ja odlucim da joj jedan dan operem zube.
        jadna maèka, koji je šok doživjela.Ona joj drži usta rastvorena, stisnula je koljenima, ja kaladont i èetkicu i trljaj...
        I sada se sjeæam užasnutog izraza u maèkinim oèima.

        04-22-2005 11:22
        M^M
        SexNepoznat



        Poruka: 443
        Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        malenica dobro dosla.

        ___________________________________________________________________
        "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
        Senad Hadzifejzovic

        04-22-2005 12:40 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
        Black_Mamba Black_Mamba is a Female
        rodjena




        Poruka: 1055

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        eo jedan friski nestasluk. Svedi imaju ruzan obicaj da stanu uz put i pisaju onako na sred puta. I danas ja vozim na poso, stoji faca u stranu stao, svudje suma oko njega, al nije mu palo na pamet da malo zadje u sumu, jok, pisa na sred ceste. I ja kako prolazim usporim i legnem na sirenu, on se okrene i popisa se po nogavici.
        a ja kontam E NEKAAAAAAAAAAA

        ___________________________________________________________________
        Eh kakve je Pesta kupleraje imala

        04-22-2005 14:21 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2825
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja kulturna naroda ! 19.gif

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          04-22-2005 14:31 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          TigricaX TigricaX is a Female
          zvrk hanuma




          Poruka: 6105
          Location: Nesvrstana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kad mi je bilo 2-3 godine, sjedila na balkonu (18 sprat) i kako jos nisam bila dovoljno visoka da mogu da se prebacim preko ograde, a taman dovoljno me ima da se ne mogu provuci kroz resetke, ostavili oni mene tamo samu da se igram. U neka doba, meni je neka igracka kliznula.....i pada sa 18og sprata....i meni super bilo gledati. 04.gif Onda sam dosla na ideju za novu igru, pa sam sve igracke pobacala tako....i ptice znaju koliko je ljudi spucalo u glavu...
          Eh, kad sam zavrsila igracke, onda sam u frizider po jaja, sudzuk, puter.....sve sto sam mogla dohvatiti 13.gif U neka doba je neko skont'o s kojeg balkona stvari lete, pa su pozvonili na vrata.....i Bogme sam dobila po guzici dobro 13.gif

          ___________________________________________________________________
          "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
          i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

          04-22-2005 17:32 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
          M^M
          SexNepoznat



          Poruka: 443
          Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Haj baci nesto kroz prozor, da ti dam po guzici. 11.gif

          ___________________________________________________________________
          "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
          Senad Hadzifejzovic

          04-22-2005 18:41 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
          NatasaH NatasaH is a Female
          ne more meda




          Poruka: 27
          Location: Canada

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          niti nisam bila neko nestasno dijete.....cinimi se najvise su me ruzili jer sam volila slatko pa se bombonjera nije mogla okrenuti u kuci, ono mama misli taman ce ponjeti negdje kad podje , a ja je davno klepila i usutila se.....a nedelja , nema se nigdje nista kupit...

          04-22-2005 18:44 NatasaH is offline Pregledaj poruke od NatasaH Dodaj NatasaH u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma stacu vam prica i dan danas mi se sve vracha kakav god da sam nered pravio dok sam bio mladi 21.gif 13.gif

          Sprzio ja rodjaka kad smo manji bili sijalicom od lustera i sada sasro se u gace. I stara mi samo kaze cekaj samo dok ti Stari dodje kuci. A znamo svi sta to znaci gore mi je kad mi to kaze nego da me prebila. I onako cekam ja kuci kad stari ulazi na vrata i Stara njemu odma govori sta i kako. Zove me stari u sobu i sada kontam eo ga degenek do jaja. Kad stari ni pet ni sest uze onako vrucu sijalicu i u moje ruke 21.gif Eo majmune sta imas rec? 14.gif 13.gif jebo majku a jes bolilo 21.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              04-22-2005 18:45 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Mo-beba Mo-beba is a Female
              Momentalno na daljinskom




              Poruka: 7486
              Location: Trebinje-Mostar

              RE: N-e-s-t-a-s-l-u-c-i- Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od GARAVUSA:

                Ova tema je namjenjena , braci , sestrama i rodjacima ( rodicama )

                Hajmo situacije iz mladjih dana kojih se i danas kada ste vec odrasli ljudi rado sijecate 10.gif


                Ja i sestra se redovno nasmijemo tom djetinstvu , brat je od nas dosta stariji tako da je on bio momak dok smo se mi igrale u dvoristu , pa sa sestrom imam vise ,, situacija,,
                Ona je uvijek bila hrabrija od mene ( a mladja 3 godine) nikad nije dala na mene 13.gif
                branila me po dvoristu, cak je jednom i manijaka otjerala...
                Neznam sjecate li se da su se jedno vrijeme bili pojavili manijaci po Mostaru koji su prilazili curicama , e tako se i meni desilo 3-4 puta cak , a ja od rodjenja komunikativna , pa bi sve kazi ciki 13.gif
                i jednom moja sestra pa nije mogla imati vise od 7 godina pridje meni i ciki i kaze mu ,, fakinskim ,, tonom sta hoces haj brisi 02.gif
                i bogami ciko ode..
                A to koliko me je puta izvukla za stolom kad smo morale sjediti za njim dok se tanjiri neisprazne , pa bi ona jadnica suti i jedi , sta ce mora 13.gif
                a ja placi dok vise nebi pocela ridat, onda kad bi se mama okreni ona bi meni ispod stola pruzila ruku a ja bi joj punila ,, povrcem ,, iz tanjira , tako da je ona cesce morala do WC-a
                Ma pisha ziva kad se danas sjednemo pricat o tome svemu , jojjj
                neki dan se umal nepobi u gradu , bola idemo nas dvije i nakva shiparica proleti i gurnu mene na sestru mi 13.gif kad ona za njom , ja reko neka zalosna sta ti je , jok ona za njom da je safata 28.gif

                I eto tako

                MIKROFON JE VASH 19.gif





              Cudi me da se ona moja nije javila na ovu temu 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                33.gif

                10-10-2007 19:48 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                GARAVUSA GARAVUSA is a Female
                Misiica ljeta 07




                Poruka: 8664
                Location: Holland
                pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                upali joj navigaciju 13.gif

                ___________________________________________________________________

                  NIJE LAKO BITI JA ! ! !

                10-10-2007 19:50 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
                Mo-beba Mo-beba is a Female
                Momentalno na daljinskom




                Poruka: 7486
                Location: Trebinje-Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                upaljena 13.gif

                ___________________________________________________________________
                Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                  33.gif

                  10-10-2007 19:56 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                  Blagajac Blagajac is a Male
                  raja




                  Poruka: 1972
                  Location: Nederland

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Za mene dosad najbplja tema na forumu zaboli me stomak od smijeha a napisat cu i ja koju ali imam jednu malu2 godine evo me mori da joj upalim teletubise

                  ___________________________________________________________________


                    [
                      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

                    10-10-2007 20:22 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
                    Mo-beba Mo-beba is a Female
                    Momentalno na daljinskom




                    Poruka: 7486
                    Location: Trebinje-Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Blagajac,cekamo nestasluke 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                      33.gif

                      10-10-2007 20:25 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                      Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com