Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » N-e-s-t-a-s-l-u-c-i- » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dje me nadje,majko mila....stid.gif

ma nije se moglo zivit od mene... 11.gif

mi napisali pismo jednoj zeni da nam vrati karte sto nam ih je otela i ispotpisivali se ko zna sve kako,uglavnom kao neke tada aktuelne licnosti koje su imale pogrdno prezime... 24.gif
i molili je da nam ih vrati. valjala se od smijeha.sve je isla kod nasih roditelja sa tim pismom da ga pokazuje i plakala od smijeha.

a bila je jedna zena,inace profesorica knjiyevnosti, sto se uvjek zalila kako se deremo tj.da smo bucni kada bi igrali zmire blizu njenog balkona.tako je ona jadna dosla jedan dan i rekla tiho -*ako mozete malo tise,ja ne mogu da otvorim televizor od vas*.A jedan je upita-A koji ste vi zanat zavrsili?*A drugi povika kad je otisla-S....jesi li otvorila televozor? :)

jednom izasla komsinica,malo mladja od mene,ispred ulaza a meni djavo nikad nije dao mira,pa dovatih jedan lavor pun vode i polih je sa balkona.toliko je voda zahvatila da je morala jadna otici kuci da se presvuce i izasla presvucena.medjutim,ne da meni djavo lako mira,pa ja opet sasuh jedan mlaz.ona je jadna opet posla kuci da se presvuce.a poslje treceg puta joj je izasla majka pitala,gledajuci prema mojoj terasi je rekla-

-Izadji da te vidim

13.gif 13.gif

ali mi se i dan danas smiju kad me vide..

13.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-10-2007 21:17 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
Blagajac Blagajac is a Male
raja




Poruka: 1972
Location: Nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E evo jedna i od mene podsjeti me ovaj tinki-vinki imao sam nekih osam godina i postavimo ja i buraz mladj 3 god od mene novcanik na ulicu isvezemo ribarskom dlakom ide jedna komsinica guza ko u tinkija kuznula novcanik i pozurila da ga uzme ja trznem a ona odskoci mi u smijeh zena pade u nesvijest jebote mi pobjegli ostavili sve ali nas vidio neko i reko starom ,gore sam prosao vec princ sa sijalicom

___________________________________________________________________


    [
      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

    10-10-2007 21:24 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dobar si braca 13.gif 10.gif ti si dobro prosao 10.gif

    Honey i ti si hairli bila 10.gif

    bebo nadji der one moje nestasluke iz skole pa prikaci 10.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        10-10-2007 21:30 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        HoneyMNE HoneyMNE is a Female
        moforaja




        Poruka: 2645
        Location: Montenegro

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jednom me uhvatilo nesto(kao cesto puta tada) da se gadjam s necim sa balkona... 18.gif
        neki momci su preko puta igrali kosarke,a ja se nesto mislila bi li ja mogla do tamo dobaciti jabuku (imali smo ih tada dosta)ubrzo otvorim *paljbu*ali momci su mi poceli vracati.medjutim,jedna pogodi u prozor ispod mene i slomi se staklo...odjednom izlazi baba i kaze-p...vam materina! platicete ga!

        ajoj,ne smijem vise nista pricat.mene niko nije mogao smirit^.ma kao mala pala u ulaz i jako tresnula o pod,jedva ziva ostala i eto od tada problema 18.gif 13.gif

        ali isto tako mi se desavalo da radim nesto sto ne treba,znam da je pogresno i zao mi je,ali opet ne znam sta me tjeralo da ipak napravim neku frku....voljelo dijete iskusenja valjda...ko zna...
        jedino mi sto su pojedini morali previse da me trpe cak i onda kada im mozda i nije bilo vrijeme da se sa mnom bave...

        11.gif 01.gif

        ___________________________________________________________________
        HoneyMNE
        *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
        puca.gif

        10-10-2007 21:32 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
        HoneyMNE HoneyMNE is a Female
        moforaja




        Poruka: 2645
        Location: Montenegro

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        *Honey i ti si hairli bila 10.gif *

        ne mozes ni zamisliti koliko.... 11.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        HoneyMNE
        *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
        puca.gif

        10-10-2007 21:34 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma suti valja ono doba nego se hljeba najest 10.gif 07.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            10-10-2007 21:39 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            HoneyMNE HoneyMNE is a Female
            moforaja




            Poruka: 2645
            Location: Montenegro

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma imali smo neku babu u ulazu sto nije mogla da podnese karte i loptu.cim bi nas imalo cula da smo tu i da igramo nesto od toga,ona bi izlazila i gadjala necim,po obicaju bocama...:)
            jednom je tako sisla u namjeri da zvekne nekog od nas,ali posto je mene promasila,iza cose su naisli moji roditelji pa je njih strefila. ....

            ipak sam prosla i vidjela toliko toga da znam jako dobro ljude i situacije,a moji su me ipak sredili...kao i svaki dobri i normalni roditelji tako da nema vise problema.


            29.gif 01.gif

            ___________________________________________________________________
            HoneyMNE
            *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
            puca.gif

            10-10-2007 21:40 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
            HoneyMNE HoneyMNE is a Female
            moforaja




            Poruka: 2645
            Location: Montenegro

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Princ-s-Neretve:

              ma suti valja ono doba nego se hljeba najest 10.gif 07.gif


            ma da! eh da mi se opet vratit u ono doba...lijepo je bilo ne znati nista...:)

            ___________________________________________________________________
            HoneyMNE
            *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
            puca.gif

            10-10-2007 21:42 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
            Carmela Carmela is a Female
            vjeciti optimist




            Poruka: 7603
            Location: ja nisam odavle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Meni je setra nekako u poèetku èesto smetala u igri. Sjeæam se jednom, meni više d 38.gif o da je šlepam sa sobom, a raja se zaigrala. I fino ja smislim da je svežem za šipak jer je to "novo pravilo igre". I tako se ja igrala i igrala, ona èuvala stražu, majka se dere "hajde kuæi" i ja došla. Ona odmah s vrata "gdje ti je sestra", ja reko "ostala da se igra", majka štocem. Kad izlazi iz dnevnog komšinica (za èiji sam šipak svezala sestru) sva uplakana, i sestra se za nju èvrsto drži. Ja sve skontala 01.gif . Mama je tada primjenila jednu od svojih èuvenih za pamæenje demokratskih odgojnih mjera.

            ___________________________________________________________________

              Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

            10-11-2007 09:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
            HoneyMNE HoneyMNE is a Female
            moforaja




            Poruka: 2645
            Location: Montenegro

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            hahhahah jaooo

            ___________________________________________________________________
            HoneyMNE
            *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
            puca.gif

            10-11-2007 09:16 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
            Blagajac Blagajac is a Male
            raja




            Poruka: 1972
            Location: Nederland

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Podsjeti me i ja sam jednom svezao jarana(rahmetli) za vrbu igrali se gusara i bicevanje mladom granom od vrbe i ja udaram ono ne jako dijete vristi ja kontam folira i tako jedno 20 puta nista se ne vidi kad kasnije koda mu je traktor presao preko ledja sve linije ode kuci placuci dodje njegova stara to galama opsta kad je otisla ubila me stara tako da se nesjecam da sam i kad gore prosao

            ___________________________________________________________________


              [
                B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

              10-11-2007 09:35 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
              Carmela Carmela is a Female
              vjeciti optimist




              Poruka: 7603
              Location: ja nisam odavle

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ili preliminarni pokušaji pušenja 21.gif ...negdje oko sedme godine. Radila se jedna moæna kuæa u komšiluku, skela nimaèka, mi uvijek oko nje. Jednog dana mi se igrale "kupovine" i sjednemo na skelu da se odmorimo i "zapalimo". Bio je to obièan smotan komad papira. Naravno, ja dam prednost prijateljici 01.gif , te zapalim prvo njoj. Isti tren joj se zapalila i kosa zajedno s papirom. Mamine odgojne metode opet radile, a kosa se mojoj jaranici oporavljala oko dvije godine.

              ___________________________________________________________________

                Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

              10-11-2007 09:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
              putnik putnik is a Male
              brato




              Poruka: 529
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              previse toga je bilo, knjiga se da napisati o tome...

              Jednom prilikom smo upali covjeku u praske, bio je dobro skrt, ono nije dao primirisat i da mu se osvetimo obrali svu prasku i ostavili samo jednu napola pojedenu.

              Zana nas smekala da smo napravili neki ciganluk i nemozemo joj nista ono, sta ces nego na Neretvu usjekli par sipaka i pravi lukove, ja kuci i ukredem litar gaza i starom ukradem jedan palangar. Neko je iscupo stari kisober sa onom metalnom drskom, te napravismo strijelu i to strasnu. Nasli nekih krpetina i zice, svezali i haj vrati sad zeni sto nas je smekala. Zapalismo zeni vrata od supe za sekund, srecom nije bilo vise stete jer je brzo ugaseno.

              ___________________________________________________________________
              "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

              Branimir J. Stulic, 2:30

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane putnik dana 10-11-2007 u 10:09.

              10-11-2007 10:08 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
              niko niko is a Female
              bice nesto od mene


              Poruka: 484

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              13.gif 13.gif 13.gif

              U nasoj porodici je najgora bila moja najstarija sestra.Ona u svom dosjeu nestasluka ima paljenje kuce,farbanje komsijine avlije masnim bojama,unistavanje kompletne komsijine baste (najgore je nastradao kupus),zakucavanje civija u majkin oleander(i dan danas je ziv 10.gif ),shsishanje dugokose komsijine kcerke na nulu,skakanje po sred kahvenjaka mami i njenoj prijateljici,ubacivanje mrtve karapushe u kafu (opet njima dvijema),svakojutarnje prozivanje s prozora te iste mamine prijateljice (kurvoooo) kad zena krene na posao.Srednja sestra je sa prijateljicama dok su starci na poslu sipala aceton u kadu pa onda baci sibicu,osim toga je jela degeneke samo radi starije sestre 05.gif .Ja sam bila srednje nestasna.Najvise sam uzivala u maltretiranju zatvorenika na zatvorskom imanju u Barama i njihovog prvog komsije Avde(elektricar).Njemu je vazda falilo alata,jer smo mu ga Maja i ja bacale u kanal.Pa mu poremeti budilnik,covjek se ne ustane na posao.Ma ko' mu je kriv kad je vazda drzao vrata otvorena.Sve smo ljiljane Majine babe potamanile nozevima.Jaja su nam vazda bila na meti po dva kartona pobacaj kroz prozor.Moram spomenuti i par slomljenih lustera koji su nakon toga uredno usisani,pa starci shvate tek kad u plafon pogedaju da nesto fali.90- tih godina smo stanovali u Radicevoj iznad kafica Autobus,eh tu su raja redovno s mojom pljuvackom u kosi pili kafu 04.gif .U stanu sam slomila samo par vrata i prekidaca,a pozar sam izazvala tek prije par godina u svom vlastitom stanu.Zaboravila vodu na sporetu i kad se teflon serpa zapalila samo otvorim prozor,ufatim serpu mokrom krpom i zavitljam je napolje predhodno ne pogledajucu ima li dole ljudi.Sva sreca ugledala sam kroz prozor samo dvije zgranute komsinice 07.gif.

              ___________________________________________________________________
              Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

              10-11-2007 10:41 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
              LADY_MO LADY_MO is a Female
              seka




              Poruka: 593
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              tweety hoces ti pisat nase nestasluke ili cu ja?hehe

              ___________________________________________________________________

                35.gif

                10-12-2007 04:46 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
                bruce lee bruce lee is a Male
                bice nesto od mene




                Poruka: 434
                Location: oslo

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                kad smo bili mali isli svake godine na boracko sa starcima. jednog ljeta se moj brat umio varikinom a ja popio mamin aceton. frka ziva, zavrsili u konjicu u bolnici. ja sam bolje prosao, abrat mogao ostati sljep. hajvani. sta djeca znaju sta je varikina i aceton. eto...

                10-12-2007 06:48 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
                tweetymo tweetymo is a Female
                moforaja




                Poruka: 3089
                Location: dvica kruzno oko hita

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                de nemoj ziva bila bolje da stanu tamo gdje i jesu

                ___________________________________________________________________
                Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

                10-12-2007 12:13 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
                LADY_MO LADY_MO is a Female
                seka




                Poruka: 593
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ja jednom dosla iz skole i stavila jaja da mi se kuhaju u tom me tweety zovne da dodjem kod nje i ja odem dosli starci sa posla imali su sta naci, jaja na plafonu 11.gif

                ___________________________________________________________________

                  35.gif

                  10-12-2007 12:14 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
                  tweetymo tweetymo is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3089
                  Location: dvica kruzno oko hita

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  de a sjecas se doceka nove g u tebe kad smo onaj par gadjali smjesom od majoneze jaja i pastete dok su se ljubili na klupi ispod balkona i kad nam se od petardi zapalila kanta od smeca
                  13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

                  10-12-2007 12:24 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
                  LADY_MO LADY_MO is a Female
                  seka




                  Poruka: 593
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  kako ne sjecam,mogla sam murisu zapalit kucu.Kad je dosla mama i vidila nema ni pasteta ni krompira u kuci ni majoneze hahahhahahahahahha

                  ___________________________________________________________________

                    35.gif

                    10-12-2007 12:51 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
                    Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com