Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » N-e-s-t-a-s-l-u-c-i- » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4403
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jasta,green vec drvensuz...srecom majka mi znala kakav je,pa mu rekla da sam uzela noz pa zaklala dijete,ti bi rekao kolji jos je ziv,necu ga vise nikad taknut 13.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-23-2013 15:07 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4403
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad sam imao negdje oko 12 g komsije nam bile jedna srpska familija sa puno djece.Sa njima zivio i djed.Fino smo se gledali i nismo imali nikakvih problema mada smo djelili avliju.Jedini problem je bio djed,mrzio muslimane i to otvoreno pricao,mozda i sto je bio star pa filter oslabio.
Omiljena zabava mu je bila ustinuti za nogu ,savije kaziprst i srednji prst i scepa koliko ima snage.Meni je na vrh glave doslo njegove zlobe jedno ljeto i napravim plan osvete.
Djed je po noci slabo vidio pa bi gdje god podje pipao jedan ne tako visok zid.Ja sam ga kuzio kroz prozor kad je prosao i na zid zapeo ogromnu mislolovku za pacove i cekao da se vrati.Poslije nekog vremena podje jaukati kuku i zvati sina i snahu,jebe mater ko je to postavio,ruka krvava...pitao ko je...niko nije...samo se zapelo...ali prestao stipati 13.gif

ovo bi moglo pod temu osvete 13.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

12-23-2013 15:22 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

02-24-2015 21:12 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com