Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » N-e-s-t-a-s-l-u-c-i- » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

Big Grin N-e-s-t-a-s-l-u-c-i- Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ova tema je namjenjena , braci , sestrama i rodjacima ( rodicama )

Hajmo situacije iz mladjih dana kojih se i danas kada ste vec odrasli ljudi rado sijecate 10.gif


Ja i sestra se redovno nasmijemo tom djetinstvu , brat je od nas dosta stariji tako da je on bio momak dok smo se mi igrale u dvoristu , pa sa sestrom imam vise ,, situacija,,
Ona je uvijek bila hrabrija od mene ( a mladja 3 godine) nikad nije dala na mene 13.gif
branila me po dvoristu, cak je jednom i manijaka otjerala...
Neznam sjecate li se da su se jedno vrijeme bili pojavili manijaci po Mostaru koji su prilazili curicama , e tako se i meni desilo 3-4 puta cak , a ja od rodjenja komunikativna , pa bi sve kazi ciki 13.gif
i jednom moja sestra pa nije mogla imati vise od 7 godina pridje meni i ciki i kaze mu ,, fakinskim ,, tonom sta hoces haj brisi 02.gif
i bogami ciko ode..
A to koliko me je puta izvukla za stolom kad smo morale sjediti za njim dok se tanjiri neisprazne , pa bi ona jadnica suti i jedi , sta ce mora 13.gif
a ja placi dok vise nebi pocela ridat, onda kad bi se mama okreni ona bi meni ispod stola pruzila ruku a ja bi joj punila ,, povrcem ,, iz tanjira , tako da je ona cesce morala do WC-a
Ma pisha ziva kad se danas sjednemo pricat o tome svemu , jojjj
neki dan se umal nepobi u gradu , bola idemo nas dvije i nakva shiparica proleti i gurnu mene na sestru mi 13.gif kad ona za njom , ja reko neka zalosna sta ti je , jok ona za njom da je safata 28.gif

I eto tako

MIKROFON JE VASH 19.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-16-2005 00:22 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
VolimRodjene VolimRodjene is a Male
rodjeni




Poruka: 1037
Location: Prve proleterske 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja imam kuci cetiri luda djeteta, 5-6-8-11 godina i imam prica za izvoza, pa kome trebam rado mu prepricam par situacija i "zanimljivosti". Ono sta sam ja radio i sta u radila moja braca je bio crtani film naspram ovoga. U mene je u kuci vazda Tsunami 02.gif

___________________________________________________________________

    04-16-2005 01:15 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8658
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Haj bar jednu situaciju , volim ja slushat , samo ti opleti 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-16-2005 01:16 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    VolimRodjene VolimRodjene is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1037
    Location: Prve proleterske 1

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sutra.odoh sad spavat. 33.gif

    ___________________________________________________________________

      04-16-2005 01:27 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      noccc 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      04-16-2005 01:28 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Black_Mamba Black_Mamba is a Female
      rodjena




      Poruka: 1052

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja nemam ni brace ni sestara pa ne mogu pricat

      al mogu ja ......nije me sramota


      sa 10 godina upala u septicku jamu, a nisam znala u gustom plivat, umal se nisam udusila


      e to je bio prvi put u zivotu da sam pojela govno, poslije toga redovno

      al sjecam se toga s osmjehom danas

      ___________________________________________________________________
      Eh kakve je Pesta kupleraje imala

      04-16-2005 16:51 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ehehhehehehh


      tobe , jarabiiii 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      04-16-2005 17:01 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      kapljica
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja sam bila nestasno dijete 02.gif
      Uvijek sam u nekim belajima bila, sestra me branila normala. Tako je jednom u vrticu jednog malog deknula po paci sto je meni uzeo lego kockice (a ja pri kraju izgradnje kuce bila) 13.gif i u to je stari upao da nas vodi ciku, upratio to i rekao da se tako uvijek moramo pazit, odveo nas na sladoled 01.gif

      eh druga situacija
      Ufurali se mi da je jedan ciko psihopata i hajde, popeli se na supu njegovu nas 4-5 da vidimo sta radi (cojek stolar bio) 13.gif i ja propadnem kroz krov od supe 13.gif 13.gif 13.gif , izvukli me tako sto su me za kosu povukli tj Loro (nas skakac) me izcupo hahahah

      treca situacija
      Posto sam bila muskara moje igracke su bile auta, lopta, puske, klikeri...igrala ja klikera(supo) sa ovim jednim malcem s kojim sam se druzila i igrali smo u najbolji kliker hahaha (njemu stari taman kupio sestoperca) i ja ga pobjedim, normala, trazim kliker, ne da 30.gif . ma sta reko ne das, tu mustariji burazer bio i ja mu govorim kao mi cemo se sad pobit a ti se ne mjesaj, on reko dobro i ja fino malca udarim sakom (mahalsko dijete) 02.gif i izbijem mu mljecni zub (klimao se vec) hahaha i kako ugledah krv, noge mi se posjekle, te bjez kuci hahahaha...kasnije mu mama dolazila na vrata i ja sam lafo degenk dobila od moje mame hihihihh

      cetvrta situacija
      bilo negdje oko 2 popodne i mi kuci normala, odmaranje staraca s posla...sestra zaspala, meni dosadno i ja se iskradem iz kuce na sokak i razbijem glavu jednoj curi sto mi je rekla da sam slatka ahahahaha 13.gif 13.gif 13.gif , bjez kod tetke u avliju...dolazi od cure mama i kuca na vrata a moja stara ono iza sna govor, ma evo nje kuci, spava, nije ona nju sigurno udarila, mozda je neko drugi, i zena povjeruje 13.gif i kaze ma sigurno je ona mala sa vrha sokaka 13.gif 13.gif 13.gif , stara u sobu nidje mene i izadje na sokak i vidi mene kako curim iz tetkine avlije (izdegenecila me pravo) 21.gif

      peta situacija
      zapalila komsiji kucu 13.gif , nije to nis opasno bilo
      isli mi u sipke i upratili prolaz izmedju kuce dvije i hajd tu ce mo sipke pojest a prozor od jedne kuce bio okrenut prema tom prolazu i upratim ja papirei kartoen i reko hajmo vatru zapalit hahaha i zapalismo mi vatru kad prozor poce gorit hahahaha te bjez i niz sokak, kad moaj sestra pade (uvijek je smota bila u trcanju) i ja sta cu ono ginemo zajedno, sva raja se razbjezala ja sa sestrom ostala i ciko nas za ruke i kuci, vatrogasci dolazili ali bespotrebno, nije bila velika steta, malo prozora izgorilo 02.gif 13.gif


      sesta situacija
      eh nje se ne sjecam ja nego moji stariji rodjaci koji su mrzili da me cuvaju pa su me stipali da bi ja zaplakala i onda me mami vrate i kazu ma place stalno 21.gif 13.gif
      i ova rodica sto me stipala uvijek mi je cedevitu davala kasikom fuj hahaha sta su mi radili
      rodici sam vratila kad je rodila curicu hehehehe nasminkala je ko klovna i poslala kuci 18.gif
      sad rodjaka cekam da dodje s malom 35.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane kapljica dana 04-16-2005 u 17:36.

      04-16-2005 17:33
      M^M
      SexNepoznat



      Poruka: 443
      Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Granatiranje bilo. Negdje pocetak 93ce. Mart, tako nesto.

      I mi, raja, sjedimo i cekamo da prodje da idemo vani da se igramo. 02.gif Kad cuje se jedna fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijuuuuuuuuuuuuu i nista!!! 27.gif Nije pukla 27.gif 27.gif 27.gif

      I naravno, ja trazi trazi po panjevini. Niz onu stranu u one drace iza onih plavih zgrada gdje pocinje Hum i suma... i trazi i nadjem je. Tenkovska brato, a fali joj osigurac na vrhu. 04.gif .
      I naravno ko ce ti ko ja... u naramak i kroz Panjevinu.
      Hebali mi sve po spisku s prozora. 02.gif "brisi odavde, recu te ja tatiii kad ti dodjeeee" 19.gif

      A sve one zene se krste i ljevom i desnom i zatvaraju prozore! 13.gif 13.gif 13.gif Ko oni najloni na prozorima ce pomoc ako pukne. 13.gif 13.gif

      Naravno, kasnije... degenek i slicno..al haj sta ima veze. 05.gif

      ___________________________________________________________________
      "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
      Senad Hadzifejzovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane M^M dana 04-16-2005 u 17:47.

      04-16-2005 17:46 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
      M^M
      SexNepoznat



      Poruka: 443
      Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Btw... Kapljica i Mamba. 10.gif

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
      Senad Hadzifejzovic

      04-16-2005 17:51 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
      Black_Mamba Black_Mamba is a Female
      rodjena




      Poruka: 1052

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      M´M dobro si proshao mogo si sad sa staklenim okom hodat :))))) Cu mina


      Ja sam se jednom petroleja napila , mislila da je konjak!!!!!!! ( a pet mi bilo svega)


      A redovno sam jela kod tetke visnje one iz rakije, i napijem se ko cuskija i kazem joj "daj teto vichacha" Toga se ni ne sjecam tu mi je nedje 3 bilo morebit

      ___________________________________________________________________
      Eh kakve je Pesta kupleraje imala

      04-16-2005 19:06 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e evo mojih jos nekoliko


      Kako smo zivijeli na cesti izmedju Vahinog kafica i Hotel Mostara super nam bilo za gadjat narod sa prozora, pa bi ja i brat paradajza naslazi u udri pa se sakrij, jojjj pogodi on zenu u bjelom kompletu i prerano se mi podigli na prozor , ona nas upratila , i eto ti je na vrata 13.gif mama otvorila , a ona odma u roncu , kad ce ti mama njoj moja djeca spavaju zenska glavo 19.gif ( bila nas polegla ) tako je bilo raznih derivata dusa nam bilo kad bi dodji zimnica , majka je jednom kesu i sa ulice kupi mi holandez luka pobacali 13.gif




      a eo jedna moja , u nas pod tim istim prozorom bila streha od balkona ispod, i tu smo redovno bacali hljeb golubovima, i jedan dan meni bude dosadno samoj kuci a hrpa golubova bilo, i sta cu ti ja uspem loze u casu i umakala hljeb i bacala im , kad domalo jadna ti majka podjose se izvrcat prepala se ja sve jedan za drugim hoda u krug i izvrnu se, mene panika ufatila sta cu , te telefon i zovi majku na poso 19.gif reko mama sta radi coek kad se napije , kako dolazi sebi , kaze ona jaku kafu pije , a sto , reko nako bezze nesto mi naumpalo , te ja trk pravi kafu , umaci hljeb i jovo nanovo 13.gif i vjerovalo ili ne dodjose golubovi sebi 17.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      04-16-2005 21:27 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      rozalija rozalija is a Female
      trudim se




      Poruka: 239
      Location: Sarajevo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hahahahaha carice ponapijala jadne golubove pa onda trrk trijezni ih...

      jadnici, mosh misliti kako ih je sutradan glava boljela od mahmurluka 13.gif 13.gif

      e jesi luda sta i tebi nije sve naumpadalo 02.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        04-16-2005 22:19 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ta cu jojjj kad se sjetim kako su se poizvrcali 17.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        04-16-2005 22:39 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        taja_ch taja_ch is a Female
        cernichka




        Poruka: 1358
        Location: U najljepsem gradu na svijetu!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        niste normalni 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


        i ja sam bila 11.gif ko mala (a sad sam velika 19.gif )

        posto sam bila mushkara...dusha mi bilo s djechacima se igrat "ta-ta" i tako tih igara 18.gif 19.gif

        a posebno sam prachku volila 24.gif i jednom smo nekog jadnog dedu gadjali u guzicu..a on jadan nije kuzio da ga neko gadja...pa se sve ko cheshko po guzi..a mi se vamo valjali 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif 19.gif 13.gifi kasnje kad nas je njegov sin ufatio(kuzno nas s balkona).....................belaj!!! 19.gif 13.gif 19.gif umalo nas sve nije pobaco po sokaku 21.gif 19.gif

        jednom smo zezali neku nenu 13.gif 19.gif popeli se bili na nakav zid i zivizdali joj u avliju 19.gif pa nas je zapushkerala kamenjima i daskama 19.gif 13.gif 13.gif

        i tako..kod mene sve nakvi dzuturumi 19.gif

        bilo je jos nekih belaja...nemogu se sjetit sad 29.gif


        25.gif

        ___________________________________________________________________

          La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

          11.gif

          04-16-2005 23:28 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
          Black_Mamba Black_Mamba is a Female
          rodjena




          Poruka: 1052

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja sam u 6 osnovne nosila vunene shlape citavu zimu(0ne do koljena) u znak protesta protiv sminkerica

          ha jo kako su frajeri bjezali od mene. ne znam sto

          ___________________________________________________________________
          Eh kakve je Pesta kupleraje imala

          04-16-2005 23:31 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
          taja_ch taja_ch is a Female
          cernichka




          Poruka: 1358
          Location: U najljepsem gradu na svijetu!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif kraljiceeee 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

            11.gif

            04-16-2005 23:34 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
            M^M
            SexNepoznat



            Poruka: 443
            Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Black_Mamba:

              Ja sam u 6 osnovne nosila vunene shlape citavu zimu(0ne do koljena) u znak protesta protiv sminkerica

              ha jo kako su frajeri bjezali od mene. ne znam sto


            heheheh

            jeli one u straftama duginih boja + pokoja braon i lila? 13.gif 38.gif

            ___________________________________________________________________
            "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
            Senad Hadzifejzovic

            04-17-2005 01:16 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
            al capone al capone is a Male
            moforaja




            Poruka: 5008
            Location: grad andjela

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Black_Mamba:

              Ja nemam ni brace ni sestara pa ne mogu pricat

              al mogu ja ......nije me sramota


              sa 10 godina upala u septicku jamu, a nisam znala u gustom plivat, umal se nisam udusila


              e to je bio prvi put u zivotu da sam pojela govno, poslije toga redovno

              al sjecam se toga s osmjehom danas




            13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________



              http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

              04-17-2005 01:30 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
              kapljica
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              evo sjeti se jos jedne situacije
              Krepalo mace u nasem sokaku i onako jadno ukoceno (neko ga otrovao)... ja gledala na crtanom kako macu naviju, ono za rep je uhvate te i ja fino 13.gif 13.gif 13.gif , kad me stara upratila belaj
              P.S. Ne treba djeci dat da puno crtanih gledaju 21.gif

              04-17-2005 15:36
              Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com