Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Rade travar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Black_Mamba:

    Lelo idi kuhaj nanu i javi se Radi i potomstvu zbogradi pitanja marknadsföringa :)))))))


evo tebi jedna kamilica ...sto cu se Radi javljati , kad imam Sadikovica knjigu
u njoj pise : kamilica je dobra pred spavanje
Nana samo kad te pupa boli 01.gif

05-08-2005 23:15
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

interesuje me da li se kod Rade mora doci licno i sa ljekarskom dokumentacijom , ako neko zna kakav je postupak molim da mi odgovori .
Majka moje prijateljice se razbolila od karcinoma debelog ceijeva , a sigurno znam da je Rade izljecio jednog mog prijatelja od iste bolesti , ali sa kojim sam izgubila kontakt.
Unaprijed havala!

02-12-2006 16:15 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od PST:

    interesuje me da li se kod Rade mora doci licno i sa ljekarskom dokumentacijom , ako neko zna kakav je postupak molim da mi odgovori .
    Majka moje prijateljice se razbolila od karcinoma debelog ceijeva , a sigurno znam da je Rade izljecio jednog mog prijatelja od iste bolesti , ali sa kojim sam izgubila kontakt.
    Unaprijed havala!



nebi bilo lose da ponese i ja sam nosio mamine kad sam nekad davno isao

a reci toj prijateljici neka mami kupujje ako vec nije od firme GOLDEN ALOJA TONIK to j pice od aloje i odlicnog je ukusa a aloja lijeci vishe vrsta karcinoma unutrasnjih kao taj ili na jetri i sl
neka obavezno proba 10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    02-12-2006 16:33 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ta Matija Paunovska ne zna nista kad se radi o ljudima kao sto su Ti travari Sadik Sadikovic i Rade Marusic.Ja sam sjedio kod njega kuci sa kcerkom mu Snjezanom i sinom Mikom davno kad je on rekao da je ona kopirala stvari iz njegove i Sadikove knjige.

    03-15-2006 05:34 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    Zigi Zigi is a Female
    gusterica


    Poruka: 60
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif

    03-22-2006 00:53 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
    miko miko is a Male
    mofo beba




    Poruka: 5
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma Rade je amater,
    1000 trava za 1000 bolesti,
    a Mika /sin/ jednu za sve bolesti....

    05-22-2006 12:40 miko is offline Pregledaj poruke od miko Dodaj miko u listu prijatelja
    mima
    SexNepoznat

    Poruka: 54
    Location: mostar

    Rade Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    KOKO RADE JE TRAVAR A NE LEGENDA

    05-23-2006 19:39 mima is offline Pregledaj poruke od mima Dodaj mima u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com