Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ***Brak izmedju istih polova*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (16): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Da li ste za sklapanje braka izmedju pripadnika istog pola?
Ne protivim se 32 52.46%
Protivim se 28 45.90%
Nemam misljenje o pitanju 1 1.64%
Total: 61 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M^M:

    Tigrice, u pravu si ti... ali sta ako postoji seksualna atrakcija izmedju brata i sestre, ili sestre i sestre?

    I to se desava u prirodi (kao sto ti sinoc navede homoseksualnost) ali naravno kao iznimka, ne kao norma. Da li bi i to bilo ok legalizovat ako se vec desava prirodno?

    PS...samo da se ogradim, ne aludiram poredjenje sa homoseksualnosti ili tako nesto...samo pitam.


Ovo je vec totalno skretanje s teme....Brakovi/seksualne relacije izmedju ljudi koji su krvno srodni su zakonski zabranjeni cisto iz zdravstvenog razloga, jer se desavaju genstski poremecaju u potomstvu. Opet bioloski aspekt....

Nego, haj' da se drzimo teme...ako moze kako 10.gif

P.S. Pocecu te sanjati, Tita mi.....tj. kako se raspravljamo o ovome. Samo da ti je kontru udarati 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

05-22-2005 17:41 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
calimero calimero is a Female
avenija kruzno




Poruka: 157
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nekada davno 07.gif zbog analnog seksa je letila glava 21.gif
Medjutim to je danas sasvim normalna stvar, sta hocu da kazem legalizovanjem brakova istog pola nas navodi na razmisljanje sta je sljedece 14.gif

05-22-2005 17:44 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da ja pripremim babine i darove...jel' vam malo kutljaca i djevdjir?
Djetu na chelo 1000 eVra? 05.gif

Sloboda NARODU svih vjera i nacija...oj, mislim, sexualno kanaliziranje i penetriranje;
nek ljubi ko god koga hoce... 10.gif

05-22-2005 18:00
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od toma:

      boni sta vam je 21.gif i homichi su ljudi od krvi i mesa k'o i heterichi...ima ih svakakvih,i finih i ruznih i dobrih i kretena i 'vakih i 'nakih
    ...


    nek' ljudi rade sta hoce sto se tice njihove seksualnosti...'ebo bi mater svakome ko mi pocne pametovati o mom zivotu i intimi 08.gif


    samim tim...okle meni pravo da se mjesam u neciji zivot



13.gif 13.gif 10.gif 10.gif 10.gif tomo je to najbolje reko

Svako treba da zivi svoj zivot kako najbolje zna i umije.

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

05-22-2005 18:01 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Off-ovi prebaceni na Erotiku, tema "Separe", na zahtjev autora teme. Zvjezdice su dodate, pa molim obratite paznju.

Hvala
Moderator

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

05-22-2005 18:35 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BiH:

        citat od Sandy:

      Ne protivim se, ne vidim nista lose u tome...valjda svi imamo pravo na ljubav i sve ono sto ide uz nju...ne vidim zasto bi nekom djetetu bilo bolje u sirotistu nego uz dva muskarca ili dvije zene koje mu mogu pokloniti ljubav i skloniti ga sa ulice...i osobe koje se zgrazavaju i povracaju od teme nek se malo prekontaju, homoseksualnost nije izbor, imate bracu, sestre, djecu...ne trcite pred rudu 29.gif

    Sandy, kad bi neko od tvojih najmilijih morao ici na usvajanje, koju bi opciju odabrala. Da ide u normalnu porodicu ili istospolnu?
    Nemam nista protiv homoseksualaca ali mislim da ce im svako davanje odredjenih prava biti odskocna daska za jos nesto drugo.
    Kazes homoseksualnost nije izbor, ne znam ali ti vjerujem. Ni pedofilija nije izbor, zar ne? Pa se ipak svi zgrazamo sta rade i zavrnuli bi im siju. A kad ih uhvate salju ih u zatvor a ne na lijecenje.


Po meni totalno bezze poredjenje, pedofilija je najgora vrsta perverzije i svakog pedofila bih licno za muda objesila...vidis svako pominjanje pedofilstva u meni budi bijes poput silovanja i sl, kako se to moze porediti sa jednom vezom gdje su osobe zajedno po svom izboru...i sam kazes da ih salju u zatvor sto nije slucaj sa homoseksualcima...ma ne mogu ni pricati o toliko neuporedivim stvarima...

Ne mogu zamisliti da neko od mojih najmilijih ide na usvajanje pored mene zive, tako da ti ne mogu odgovoriti na to pitanje 01.gif

05-22-2005 18:50 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Tekija Tekija is a Female
seka




Poruka: 584

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ovo priroda hebote zivot 08.gif

05-22-2005 19:04 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
Tekija Tekija is a Female
seka




Poruka: 584

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

FUJ

05-22-2005 19:05 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
Tekija Tekija is a Female
seka




Poruka: 584

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

23.gif

05-22-2005 19:05 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imas li kakve zeMske sto se ljubU?

05-22-2005 19:23
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bona Tekija , dokle ces za sve govoriti FUJ

razumijem da se ti protivis tome ...ali da ovako pises ne razumijem

05-22-2005 19:25
Tekija Tekija is a Female
seka




Poruka: 584

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Lela:

    bona Tekija , dokle ces za sve govoriti FUJ

    razumijem da se ti protivis tome ...ali da ovako pises ne razumijem


Teta Lelo mislim da svak ima pravo misljenja na ovom forumu 01.gif

A to sto me nerazumis,znacili to da moram biti istog misljenja kao ti teta Lelo. 01.gif

Nedaj boze da svi isto razmisljaju 23.gif na sta bi licio ovaj svijet.

Nego evo ti jedna 33.gif

Ps. Pisacu i bicu protiv uvjek toga,sta da objasnim mom sinu koji je nedavno vidio dvojicu hodaju ulicom fataju se.Pita mene mama vidi oni cika sta rade.
I djete osjeti da tu nestima sa prirodom.

Opet kazem ako su bolesni, a jesu nek vode ljubav u 4 zida.

Protiv sam da sklapaju brakove i da usvajaju djecu.
I 38.gif bo drzavu koja im dozvoljava
takve zakone. 23.gif

Dovoljno sam ti napisala,a mogla bi i referate al mrzime tipkati jer nemam previse vremena.

01.gif

05-22-2005 19:50 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
BiH BiH is a Male
rodjeni




Poruka: 953

Sandy kaze Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Po meni totalno bezze poredjenje, pedofilija je najgora vrsta perverzije i svakog pedofila bih licno za muda objesila...vidis svako pominjanje pedofilstva u meni budi bijes poput silovanja i sl, kako se to moze porediti sa jednom vezom gdje su osobe zajedno po svom izboru...i sam kazes da ih salju u zatvor sto nije slucaj sa homoseksualcima...ma ne mogu ni pricati o toliko neuporedivim stvarima... Ne mogu zamisliti da neko od mojih najmilijih ide na usvajanje pored mene zive, tako da ti ne mogu odgovoriti na to pitanje

Ma i ja bi ih za muda objesio (pedofile) , poenta je bila da je to bolest.
Vjesto si izbjegla odgovor na pitanje, ali dozvoli situaciju da si sprijecena iz bilo kojeg razloga da uzmes to dijete (recimo zdravstvenog, ne daj Boze) i da jednostavno dijete mora ici na usvajanje. Ne podrazumijeva se da dijete mora biti obavezno tvoje, npr. od brata, sestre ili cak dobre prijateljice. U kakvu porodicu bi ga radije poslala? Meni je nezamislivo da dijete raste u istospolnom braku. Dok je ono malo nema nekih vecih problema, ali sta kad poraste. To dijete ce biti predmet ismijavanja, pogotovo u nasim krajevima. Je li to fer prema djetetu. Punoljetna osoba moze odgovarati pred zakonom ako spava s nepunoljetnom osobom cak i kad je ova pristala na to. Predpostavljam da je to zato da se zastiti maloljetna osoba. Ko ce zastiti djecu iz istospolnih brakova? Sta ce ta djeca misliti o svojim "roditeljima"? Je li to fer prema toj djeci? Ako su vec kaznjena sto ne rastu sa svojim pravim roditeljima, zar nemaju pravo rasti u normalnoj porodici. Ili su mozda normalne i porodice s istospolnim roditeljima.
Neko je rekao da nema nista da se oni valjaju po svojim stanovima i to im niko ne moze zabraniti. Ali da im se ozakoni brak? Ja sam protiv.

___________________________________________________________________
Ako ne gledas vijesti onda si neinformiran a ako ih gledas onda si pogresno informiran.

05-22-2005 20:04 BiH is offline Posalji email za BiH Pregledaj poruke od BiH Dodaj BiH u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, poludit cu, 26.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 26.gif

05-22-2005 20:04 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
BiH BiH is a Male
rodjeni




Poruka: 953

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tekija, bojim se da to sto je tvoj sin vidio nece biti rijetka pojava.
Ne znam meni je to neprirodno, au javnosti cak i drsko i bezobrazno.
Da je to normalno valjda bi ti parovi mogli radjati djecu. Valjda je to je jasno.

___________________________________________________________________
Ako ne gledas vijesti onda si neinformiran a ako ih gledas onda si pogresno informiran.

05-22-2005 20:07 BiH is offline Posalji email za BiH Pregledaj poruke od BiH Dodaj BiH u listu prijatelja
BiH BiH is a Male
rodjeni




Poruka: 953

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, poludit cu, 26.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 26.gif

Ma da sam normalan poludio bih. 07.gif

___________________________________________________________________
Ako ne gledas vijesti onda si neinformiran a ako ih gledas onda si pogresno informiran.

05-22-2005 20:08 BiH is offline Posalji email za BiH Pregledaj poruke od BiH Dodaj BiH u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neznam sta da kazem pederi mi se gade dok su mi lezbe totalno cool 04.gif 35.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    05-22-2005 20:11 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sto se tice "fatanja" po ulici, nije lijepo vidjeti ni muskarca i zenu, postoji mjesto za intimu, al i to je sve individualno...

    To "u nasim krajevima" je vec druga tema, ovdje smo trebali pisati licna misljenja, a ne ono sto bi nase komsije rekle...

    Ne postoje garancije za dobar odgoj djece, to nisu u stanju ni svi hetero- brakovi, masa djece zivi i sa jednim roditeljem, ili sa drugim clanovima porodice...mnogi kriminalci su odgojeni u "normalnim" familijama, evo kod nas na ulici svaki dan susrecem omladinu koja prosi za drogu i hocete reci da je sve to NORMALNO i prihvatljivo, samo nemoj da dijete odgajaju homoseksualci 14.gif ...opet kazem da nemam nista protiv toga ako su te osobe u stanju pruziti djetetu sve sto mu treba....

    ...i ponavljam, sasvim druga tema je kako bi to kod nas ferceralo, sigurna sam da ne bi iz razloga sto je nas narod primitivan, pa i ta djeca sto bi se rugala pokupe to iz svoje kuce, roditelji ih uce tome...malo razumijevanja i postivanja ne skodi nikome, nije fino srati se po ljudima koji ne stete nikome.

    05-22-2005 20:25 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Tekija Tekija is a Female
    seka




    Poruka: 584

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od BiH:

      Tekija, bojim se da to sto je tvoj sin vidio nece biti rijetka pojava.
      Ne znam meni je to neprirodno, au javnosti cak i drsko i bezobrazno.
      Da je to normalno valjda bi ti parovi mogli radjati djecu. Valjda je to je jasno.


    Najzalije mi je te djecice koja zavrsavaju u njihovim rukama.
    Zar ta djeca zasluzuju biti sa takvim psihopatama.
    Sta ta djeca mogu nauciti od njih.
    Zalosno...... cemu vodi sve to 08.gif

    Nemogu ti objasniti kako sam se osjecala kad me djete to upitalo.
    Nisam znala da mu dam odgovor,vec sam temu preokrenula.
    Sta da objasnim djetetu od 6 god.Al eto i djete primjeti da nestima tu nesto.

    05-22-2005 20:27 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Djemka, prije neke dvije godine stariji sin mi je trebao u skoli pripremiti rad na bas ovu temu o usvajanju djece, i ponosna sam na njega kako je to odradio, bez prezira i mrznje, bas onako kako sam ga ucila. On i njegova grupa su pobjedili u diskusiji, jer su iznijeli jace argumente od onih koji su bili protiv samo zbog predrasuda. Toliko od mene na ovoj temi 10.gif

    05-22-2005 20:39 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Stranica (16): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com