Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » *Bijele Vode* » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kamelito Kamelito is a Male
bice nesto od mene

Poruka: 349

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo slike Rusita malo da se posjetite (prije 20 dana)

www.agent.ba

02-25-2006 10:53 Kamelito is offline Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam

Poruka: 1050

Anesu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala na trudu. Ja mislim da Grasak inace ima mailove od Ede. Skembe, Sude Ramica ili ih je imao prije nekoliko godina kad smo ostvarili kontakt po prvi put.

02-25-2006 13:42 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene

Poruka: 306
pokretac teme Thread Started by planinar

EVO TI DRENIČEV MAIL saldren@hotmail.com

saldren. salko @email. com ( ovo su dvije adrese )

Ovo za Sudu i ostale , čini mi se niko ni skim nema kontakt, ( šta češ , viđaju se svaki dan pa im je valjda dosadno , naša posla ) POZDRAV

02-25-2006 20:11 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Azur Azur is a Male
mofo beba

Poruka: 24

@ planinar :
"upucat" ce te Salko 13.gif

gdje ceš mu adresu javno objaviti na forumu 21.gif trebao si ići na PP 07.gif

02-27-2006 11:46 Azur is offline Posalji email za Azur Pregledaj poruke od Azur Dodaj Azur u listu prijatelja
bice nesto od mene

Pa nije SAlko "ratni zločinac" da mu se ne zna mail !

03-01-2006 13:21 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam

Anesu, Azuru, Salki i ostalima Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Anese hvala ti na trudu. Salka je imao moj mail pa mi se nije javio evo vec od ljeta. Ako pripuca po tebi a ti zalegni nema ti druge. Samo da mi kum ( Salko ) ne promijeni mail sad kad su mu ova dva " otkrivena". Nego Anese sjecas li se ti onog mog zacina sto ga sada drugi svojataju. Cak mu je i ime dato po meni.

03-01-2006 13:56 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam

Anesu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobra ti je ova da se vidjaju svaki dan. Prema zadnijm informacijama vecina zivi na udaljenosti po 10-15 sati voznje autom jedni od drugih. Grasak je u Cikagu, Skemba u Salt Lake City, neki su u Dordiji, Kentakiju itd. Cujes li se sa Migom?

03-01-2006 14:07 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
Azur Azur is a Male
mofo beba

Poruka: 24

Wink Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobar je Salko 02.gif čovjek
ali ima PC stariji od njega samog
pa se zato rijetko javlja 10.gif

03-02-2006 11:33 Azur is offline Posalji email za Azur Pregledaj poruke od Azur Dodaj Azur u listu prijatelja
bice nesto od mene

Sa migom se ne čujem, dolazio ljetos na kratko, a ono o tvom "začinu " , ono je prije sredstvo za skidanje "hrđe "nego začin i sad me boli stomak od njega !

03-14-2006 09:01 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam

Hvala bogu da mi neko potvrdi da je ono bio moj zacin da se ne bi drugi kitili tudjim perjem. Bi li ti na Bijelim Vodama kad Sudina mlada pojede dio meze sa zacinom namjenjen Sudi a ne njoj. Da je to bilo snimati.

03-14-2006 09:16 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
bice nesto od mene

Informacija za one koji zdušno prihvatiše akciju obnavljanje BIJELIH VODA , na davno otvorenom računu kod Zagrebačke banke saldo " NULA "

05-15-2006 08:11 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
bice nesto od mene

Molimo Vas za pomoč ., opet ja ,hoče li neko da nam pomogne oko nabavke opreme za GORSKU SLUŽBU SPAŠAVANJA !
Obzirom da živite u zemljama u kojima se može nabaviti oprema a naša finansijska situacija je za sada teška , predlažemo da svaki od vas kupi po jednu " stvar " pa kad pođete u Mostar da nas ohrabrite ! Šta mi radimo u Mostaru na tom planu ? Kao prvo tražimo da uđemo u gradski buđet i tu za sada imamo obečanja i ništa više ! Pojedinci kojima možemo pružiti neke usluge nemaju sluha za to , nek se niko ne ljuti ali ovde vladaju seljačine " ! Tana ,Sima , Grašak na vas se naj više oslanjamo , valjda znate i zašto ! Pozdrav svima ! Ako neko ima kakvu ideju kako da riješimo ovaj problem , javite , rado če mo prihvatiti !

05-19-2006 19:31 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
CAR CAR is a Male
mofo beba

Poruka: 2

33.gif

05-19-2006 22:16 CAR is offline Pregledaj poruke od CAR Dodaj CAR u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8886

care sta je sa ruzom 14.gif

ja cu gledat da nesto ponesem opreme pa valjda nece seljaki biti dole kad dodem i razgrabe

05-19-2006 22:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
bice nesto od mene

Hvala PAŠA u naprijed , ovi momci če VAM se odužiti na pravi način !

05-26-2006 18:20 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
bice nesto od mene

Narode ; KUGLA JUTROS DOBIO SINA !!!!

06-04-2006 09:09 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
maraga maraga is a Male
mofo beba

Poruka: 2

Cestitka Kugli od Marage i Herodota (3)

06-13-2006 08:27 maraga is offline Pregledaj poruke od maraga Dodaj maraga u listu prijatelja
bice nesto od mene

Evo nakon duge pauze da Vam se javimo . Aktivnosti ima i na pretek pa vam ne želim sve nabrajatu taksativno , Evo samo nekih detalja , obilježena je godišnjica pogibije Češkog planinara , imali smo i goste iz Češke , očistili i markirali stazu od Rujišta do Zelene Glave,obavili građevinske radove na kuči Žlijeb ( Čvrsnica ) ,sklonište na Brasini osposobili za boravak i td. i td.
Što se tiče Bijelih Voda i dalje čekamo da se dobri ljudi smiluju i uplate koju marku ili euro, projekat postoji ( SEJO PINTUL ) !

Uskoro če biti i WEB stranica !

P O Z D R A V !

08-07-2006 18:37 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo

Poruka: 18

RE: *Bijele Vode* Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Veliki pozdrav svim ovim momcima,sa ovih fotografija,i jos veci pozdrav onim "starim" planinarima kojih nema na ovim fotografijama.
Zaista je divno sjetiti se svih onih lijepih planinarskih dogodovstina i druzenja na Bijelim vodama,sjetiti se svih onih dragih lica kje vise nikad necemo sresti,oni su otisli u vijecnost!
Mostarski planinari uvijek su znali pocinjati iznova pa i onda kad je to izgledalo nemoguce,oni su pocinjali opet!
Dok je Mostarai mostarskih planinara,dotle posojati "Prenj" i sve one divne planinarske kuce
sto zivot znace u voljenoj planini!

08-22-2006 20:07 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni

Poruka: 16883

dobro nam doso sejo na forum 10.gif

08-22-2006 20:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com