Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Ju » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja fine omladine...
Pravi pioniri... 33.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

06-14-2007 11:37 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
vanja77 vanja77 is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 330
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

___________________________________________________________________

06-14-2007 11:55 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
bruce lee bruce lee is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 434
Location: oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a dje ovu sliku nadje. sad cu je uokvirit i u dnevni okacit.

06-14-2007 12:15 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
vanja77 vanja77 is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 330
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima brate kod nas ovih NARKOMANA kako nas neki ovdje nazivaju svega i svacega 18.gif

___________________________________________________________________

06-14-2007 12:24 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hashishara... 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

06-14-2007 12:55 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

19.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane glumica dana 06-14-2007 u 14:19.

06-14-2007 14:09 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moras se i ti kacit...
Je li te to Smiljko ucio... 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

06-14-2007 14:11 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne sagoljaj 13.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane glumica dana 06-14-2007 u 14:14.

06-14-2007 14:12 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
AbdurRahman AbdurRahman is a Male
avenija kruzno




Poruka: 133
Location: Allahova zemlja
pokretac teme Thread Started by AbdurRahman

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



Poslanik, s. a. v. s., rekao:«Allah æe u Svoju šaku uzeti zemlju, a nebesa æe u desnici Njegovoj smotana ostati, pa æe reæi: ’Ja sam vladar, gdje su zemaljski vladari? Gdje su silnici? Gdje su oholnici?­’»

___________________________________________________________________

    06-14-2007 14:14 AbdurRahman is offline Homepage of AbdurRahman Pregledaj poruke od AbdurRahman Dodaj AbdurRahman u listu prijatelja
    bago bago is a Male
    moforaja




    Poruka: 3303
    Location: Suteren

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pomalo, pomalo... 01.gif

    ___________________________________________________________________
    665 - Skoro zao

    06-14-2007 14:14 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
    Losa cura
    SexNepoznat



    Poruka: 977

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vanja77:



    Ko neka teta, ovaj Tito! :/ 01.gif

    ___________________________________________________________________

        VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

    06-14-2007 15:48 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    35.gif

    ___________________________________________________________________
    Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Baltazar dana 06-14-2007 u 20:11.

    06-14-2007 20:10 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od AquaNori:

          citat od glumica:

            citat od AquaNori:

          Svaka cast Mirane. Samo mislim da gubis zivce i vrijeme uzalud. Moras trebas znatio da su ovdje svi poludebili! Ili glupi, ili cisto prosrpski nastrojeni. 29.gif Drogerasi, kratko i jasno! Ako mozes uzivaj i opusti se, kao ja, ako ne napusti bolje je. ;) Salam
          p.s. volim i ja tebe Mondschein! Naravno! 01.gif


        a izgubila si ti pamet!!!!!

        ko si ti da ovde vrijedjas one koji ne misle kao ti...i koji se ne mole istom Bogu kao ti..
        ocigledno...te je dobro zaobisao kad se pamet dijelila...papanko jedna...


      Salam tebi, papanko svih papanki! 07.gif

      35.gif

      ___________________________________________________________________
      Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

      06-14-2007 20:12 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
      bruce lee bruce lee is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 434
      Location: oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od AquaNori:

            citat od vanja77:



        Ko neka teta, ovaj Tito! :/ 01.gif

      pitaj ti sreco moja svog babu i majku jel im bolje sad ili kad je tito ziv bio.

      06-14-2007 20:18 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 06-14-2007 u 23:58.

      06-14-2007 21:04 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      Losa cura
      SexNepoznat



      Poruka: 977

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hahaha Sta li si to bio napisao Mirane!? Lopuzo stara jedna! 04.gif 01.gif

      ___________________________________________________________________

          VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

      06-15-2007 03:37 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
      Losa cura
      SexNepoznat



      Poruka: 977

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bruce lee:

            citat od AquaNori:

              citat od vanja77:



          Ko neka teta, ovaj Tito! :/ 01.gif

        pitaj ti sreco moja svog babu i majku jel im bolje sad ili kad je tito ziv bio.


      Pa da vidimo: dok je Tito bio na vlasto moj tata je morao otici u inostranstvo da bi mogao da nama djeci ostvari osnovne stvari za zivot... A dali je bio moj tata sam : cekaj da opet razmislim... NE! Falio mi je pola mog zivota, moje citavo djetinjsto, i to cu sigurno uvijek vezati Titi) u odgovornost, pored svega ostalog! ;) I zasto nije Tito otisao negdje u P.M. a ne moj, peti i deseti tata? Moze li meni neko na ovo odgovoriti? Zasto moram trpiti Titinu glupu i odvratnu facu gdje god da se okrenem ovdje na ovom forumu?! Ima li neko rijesenje za taj moj problem, onako : "svi za jednoga jedan za sve" ili kako vi to vec poduzimate, zaboravila sam! Na?! Cekat cu! 12.gif

      ___________________________________________________________________

          VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

      06-15-2007 03:56 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
      Baltazar Baltazar is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1255

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo cim se bago vrati on ce ti dat odgovor.Bago je zaduzen za teme vezane o TITU. 35.gif

      ___________________________________________________________________
      Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

      06-15-2007 04:03 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
      eriks eriks is a Male
      ne more meda


      Poruka: 30

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa srculence
      kada te tata napravi? Tito umro 80_e , tata otisao 70_e ili nesto tako.
      Iz Mostara je otislo nesto raje (veoma malo) sedamdesetih godina, svi imali pasose i mogao je ici ko god je htio i gdje god je htio(ne kao danas).
      Doduse, sa sela i bez skole, procenat ljudi koji je otisao u Njemacku je bio mnogo veci, ali i danas je to tako. Grka, talijana ,spanaca i drugih je puna Svedska, ali i Njemacka, a u njima nije bio Tito.
      Mirane, Mirane ....
      Nesto puno razmisljas, nije zdravo. Pitaj babu kako mu je bilo za vrijeme Tite, a ni tebi nije nista falilo
      Za Titu
      33.gif 33.gif 33.gif

      06-15-2007 07:59 eriks is offline Pregledaj poruke od eriks Dodaj eriks u listu prijatelja
      bruce lee bruce lee is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 434
      Location: oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      dok je tito ziv bio imali smo jedan od najjacih pasosa u svijetu, a sad sa bih nemogu ni do dreznice. za bagu se ne bojim, on ima sigurno i hrvatski pasos.

      06-15-2007 09:12 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
      Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com