Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » *** Reuma *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Humska Humska is a Female
samo sto nisam




Poruka: 999
Location: nema dalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razumijem te, glede, doktora. I ovdje ti je ista stvar.

___________________________________________________________________
Sve sto vrijedi nosim u sebi...

06-26-2007 10:16 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    Starija je osoba care i naglo se pogorsalo ,
      i krivljenje zglobova na prstima uz propratni bol 21.gif


    ne znam za reumu, ali ja sam se s ovim patila godinu dana iza poroda, bukvalno od bolovo nisam mogla da sjedim, stojim, lezim, nije bilo ugodnog polozaja, nisam se mogla ustati sa kauca sama, stepenice - ubijale, i na kraju otisla kod kiroprakticara i rekao mi da mi se ukljestio zivac, dva mjeseca redovnih terapija i od tada ko nova, zaboli mene to i sada, ali jako rijetko, u manjoj dozi i ne traje dugo

    ___________________________________________________________________

      06-26-2007 16:49 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      diabolika
      SexNepoznat



      Poruka: 44

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Idu li ljudi i dalje u Igalo ,u ono blato?Prije su se ljudi hvalili da pomaze.

      ___________________________________________________________________
      Eva Kant

      06-26-2007 17:32 diabolika is offline Pregledaj poruke od diabolika Dodaj diabolika u listu prijatelja
      Baltazar Baltazar is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1255

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        Starija je osoba care i naglo se pogorsalo , najvise dno ledja , bol niz nogu i krivljenje zglobova na prstima uz propratni bol 21.gif
      Privij rodni list na dno ledja 27.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________
      Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

      06-26-2007 19:58 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
      beli beli is a Male
      moforaja




      Poruka: 4109
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Gara suncanje, a i patchevi pomazu....ima ih ovde kupiti, i ima ih na raznim bazama..
      meni su pomogli oko ramena kao i tablete za kostobolju(ovo cu ti javiti ha punanu upitam poshto ih ona koristi) a patcheve ti moze svak poslati odavde....jer ja sam slao burazeru u sveden...

      ___________________________________________________________________
      audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
      autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
      Princ cuvaj mjesto na seciji....

      06-26-2007 21:21 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      belkane sta su patchevi?

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      06-26-2007 22:32 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Baltazar Baltazar is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1255

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        belkane sta su patchevi?
      13.gif 13.gif Patch-engleska rijec,a u prevodu znaci 16.gif 21.gif ...neznam kako se kaze.Uglavnom zaljepi se na mjesto dje ti je reuma i onda izvlaci.
      Kao izvlaci!!!!Satro. 23.gif

      PS.Valjda je na to mislio,a ako nije budi mi pozdravljena. 01.gif pa-pa.gif

      ___________________________________________________________________
      Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

      06-26-2007 22:53 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      aha pa fino kazite Jakija 28.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      06-26-2007 22:54 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      patch - naljepnica 02.gif u slobodnom prevodu 02.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Maggie dana 06-27-2007 u 02:02.

        06-27-2007 02:01 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        U litar jake rakije se stavi tabla andola i nekoliko komada divljeg kestena pa se to tako drži 40 dana. Kasnije se bolna mjesta masiraju.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        06-27-2007 06:25 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Lana-l Lana-l is a Female
        gusterica




        Poruka: 50
        Location: tu i tamo

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ako je tako kao sto gara kaze da se naglo pogorsalo ide toplo- zove se reumatoidni artritis, i za njega jos nije otkriven lijek. U fizikalnoj terapiji kod kronicnog (kad bolest traje duze) koriste se topli oblozi (bilo parafin ili nesto slicno, sta ima pri ruci) i vjezbe, samo ne za jacanje misica, vec za odrzavanje sto vece pokretljivosti zglobova.Uzimanje antireumatika.
        Najbolje bi bilo ako postoji mogucnost da je pregleda fizijatar i da odredi terapiju.
        Ledja i ruke ne moraju biti povezani. Jer bol niz nogu moze biti uzrok ako je negdje zivac pritisnut....

        ___________________________________________________________________
        21.gif

        06-28-2007 00:00 Lana-l is offline Pregledaj poruke od Lana-l Dodaj Lana-l u listu prijatelja
        pleska pleska is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1247
        Location: u podrumu nisam vise...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        fojnica gara mila majka , ali ako je reuma u pitanju 100%
        nemora gara da znaci da je reuma u pitanju. obicno,i najcesce strada, kod ljudi donji dio kicme.
        moje licno misljenje je, da ta osoba treba da napravi MRI snimak ..

        ___________________________________________________________________
        |^^^^^^^^^^^^^|____
        |taxista sam majko ja | '|";\,___.
        |_..._....._____===|=_|__|...,]|
        "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

          i
            jerbo je plaho koristan 07.gif

            07-03-2007 01:53 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
            Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com