Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***Mostarke Koje Su Ostale U Vasem Sjecanju*** 3 Votes - Average Rating: 2.333 Votes - Average Rating: 2.33 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (47): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] 28 29 30 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tavla tavla is a Male
ne more meda




Poruka: 43
Location: Dallas ta necu u Capljini biti

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jasna Tiro
Svjetlana-Ceca V.

___________________________________________________________________
Cujemo se......Ispod pazuha... 08.gif

07-30-2007 16:33 tavla is offline Posalji Email za tavla Pregledaj poruke od tavla Dodaj tavla u listu prijatelja
tavla tavla is a Male
ne more meda




Poruka: 43
Location: Dallas ta necu u Capljini biti

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A gdje su

Hana,
Koka,
Biba,
Cita,
Mira i
Fahira.

___________________________________________________________________
Cujemo se......Ispod pazuha... 08.gif

07-30-2007 16:34 tavla is offline Posalji Email za tavla Pregledaj poruke od tavla Dodaj tavla u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kozavadi:

        citat od Mystica:

          citat od torres:

        Cuj ne zna Ljubu!!!!! 21.gif


      Stari se Torres, ne znam ga(njega) ili ga 23.gif 01.gif


    Bona to ti je LJubo iz nove gimnazije. Pola grada se lozilo na njega



13.gif 13.gif

07-30-2007 21:42 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mystica:

        citat od glumica:

          citat od torres:

        Necu,neda mi zena....


      13.gif 13.gif 13.gif

      nesto mi poznata ova recenica 13.gif



    Ima li zena koje onda dozvoljavaju svojim muzevima, nek se ti jave 13.gif 19.gif 18.gif 04.gif


svi junaci nikom ponikose... 13.gif

07-31-2007 09:04 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Glumka, sta je ovo, prepali se svi...meschini nema ti ovdje nikakvih junaka....ne smiju 21.gif 01.gif

07-31-2007 09:26 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

35.gif 35.gif

07-31-2007 09:32 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

04.gif 18.gif

07-31-2007 10:37 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

07-31-2007 10:40 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
zaborav zaborav is a Male
mofo beba


Poruka: 1

Text Poruka za Pile Moje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sluèajno sam se našao na ovoj stranici jer su mi neki rekli za nju pa sam bio znatiželjan. Veæ se podugo dvoumim da li da ti pošaljem Mirninu mail adresu. Znam je ali bih ti Pile Moje ipak preporuèio da se okaniš èorava posla.
Izgleda da godine ne èine svoje, naprotiv, stvaraju veæu èežnju.
Osobenost se mijenja godinama. I iz onog sto ja dobro znam žena je jako ozbiljna. I u ljubavi odavno. Veæ je skoro 20 godina u Australiji u Melburnu. Ali ti to sigurno znaš.
Još ne mogu da ne spomenem i njene lijepe karakteristike koje nemaju mnoge žene. Znam to dobro jer sam joj prijatelj od rane mladosti.
Mirna ima sve što se može oèekivati od žene. Veoma je inteligentna, puna samopouzdanja. Njen iskrièavi kontakt oèima, sigurnost , snažan stisak ruke, ovažan glas i smisao za humor su nešto èemu sam se divio i divim i dan danas. Nije mi zato èudo sto sam proèitao lijepe stvari kao i tvoje iznenaðenje kad si vidio njene slike. Zrela I lijepa zar ne?
Ako si toliko bolestan za njom , željan da joj se javiš onda moraš imati dobar razlog . Samo ti jos jedan napominjem razlog ti mora biti pravi jer je ona sretno udata za svoju prvu ljubav.

08-06-2007 07:30 zaborav is offline Pregledaj poruke od zaborav Dodaj zaborav u listu prijatelja
Masinac Masinac is a Male
mofo beba


Poruka: 5
Location: Mostar

RE: Poruka za Pile Moje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A koji ga ti ono bi?
Hocu ja adresu.

08-09-2007 05:49 Masinac is offline Pregledaj poruke od Masinac Dodaj Masinac u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Amela K. - i nakon 20 i više godina još uvijek prelijepa.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

08-09-2007 08:45 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

RE: Dragnica sokak Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od JABUKA:

        citat od carinskimost:

      sjeca li se ko SOVE sto je dolazila u disco na studentskom




    Zgodna cura iz moje gen. je bila Virna Vidovic


aha,u potpunosti se slazem jabuko 01.gif

___________________________________________________________________

    08-09-2007 14:47 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    Trimusa Trimusa is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 334
    Location: Cosak-navika iz skole

    RE: Dragnica sokak Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od narona:

          citat od JABUKA:

            citat od carinskimost:

          sjeca li se ko SOVE sto je dolazila u disco na studentskom




        Zgodna cura iz moje gen. je bila Virna Vidovic


      aha,u potpunosti se slazem jabuko 01.gif


    Ja mislio ti se slazes ca carinskim 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    kis_my_ass.gif

    08-09-2007 15:27 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
    SuleRunje SuleRunje is a Male
    ne more meda


    Poruka: 32

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moj izbor Liljana Zoric, 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif i naravno Nr 1 za sva vremena Dajana Sinkovec

    ___________________________________________________________________

      08-20-2007 14:51 SuleRunje is offline Pregledaj poruke od SuleRunje Dodaj SuleRunje u listu prijatelja
      indianac indianac is a Male
      trudim se




      Poruka: 195

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a sta da kazem o lijepim curama u mostaru ima ih doduse puno pogotovo u ovo zadnje vrijeme,a imam ih ija puno na sjecanju ali mi je problem neznam od koje da pocmem zato pozdrav svim curama iz mostara ljubi vas indianac!!!! 18.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________
      BEJBI BEJBI KO TE NE BI TAKO MLADU NEGDJE U HLADU....PRISLONIO!!!

      08-20-2007 15:36 indianac is offline Pregledaj poruke od indianac Dodaj indianac u listu prijatelja
      Trimusa Trimusa is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 334
      Location: Cosak-navika iz skole

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od indianac:

        a sta da kazem o lijepim curama u mostaru ima ih doduse puno pogotovo u ovo zadnje vrijeme,a imam ih ija puno na sjecanju ali mi je problem neznam od koje da pocmem zato pozdrav svim curama iz mostara ljubi vas indianac!!!! 18.gif 18.gif


      Halo bola indijanac znas li ti da si na nostalgija podforumu a ne politici 13.gif

      ___________________________________________________________________
      kis_my_ass.gif

      08-20-2007 19:19 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
      animal73 animal73 is a Male
      guster




      Poruka: 60
      Location: atlanta usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      alisa kurt,miranda dijana goca maja

      ___________________________________________________________________
      sain

      08-29-2007 07:29 animal73 is offline Posalji Email za animal73 Pregledaj poruke od animal73 Dodaj animal73 u listu prijatelja
      Poneka s'proljeca
      SexNepoznat

      Poruka: 392

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dali neko poznaje Selmu, studirala je arhitekturu u Sarajevu???

      ___________________________________________________________________
      Ponekad s' proljeca

      08-29-2007 09:38 Poneka s'proljeca is offline Pregledaj poruke od Poneka s'proljeca Dodaj Poneka s'proljeca u listu prijatelja
      Poneka s'proljeca
      SexNepoznat

      Poruka: 392

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Poznaje li neko Selmu, studirala je arhitekturu u Sarajevu????

      ___________________________________________________________________
      Ponekad s' proljeca

      08-29-2007 09:39 Poneka s'proljeca is offline Pregledaj poruke od Poneka s'proljeca Dodaj Poneka s'proljeca u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Selma Pitic....odavno Cisic(mislim da nisam fulala prezime), zivi u americi...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane glumica dana 08-29-2007 u 11:48.

      08-29-2007 11:48 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      Stranica (47): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] 28 29 30 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com