Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » IME VASE PRVE LJUBAVi /SIMPATIJA 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pozdrav tebi Djemila 33.gif bas sam te maloprije slusao na Mostarskom radiju i glas ti je za 10+ 10.gif

09-03-2007 11:01 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    pozdrav tebi Djemila 33.gif bas sam te maloprije slusao na Mostarskom radiju i glas ti je za 10+ 10.gif


dedera adresu...da slusam i ja 02.gif

09-03-2007 11:08 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Djemka 10.gif



kasnis Glumka kasnis 04.gif 04.gif 04.gif

09-03-2007 11:09 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
LADY_MO LADY_MO is a Female
seka




Poruka: 593
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...

___________________________________________________________________

    35.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane LADY_MO dana 09-10-2007 u 04:57.

    09-03-2007 16:54 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
    LADY_MO LADY_MO is a Female
    seka




    Poruka: 593
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...

    ___________________________________________________________________

      35.gif

      09-03-2007 17:36 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
      legionarka legionarka is a Female
      proplivala


      Poruka: 27
      Location: MOSTAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moja prva simpatija: djecak u kampu,uhvatili nas gole u satoru,sram nas bilo .imala sam 7 god 04.gif
      prva ljubav: jedan decko ...hmmmm.....nije mi prije bio zanimljiv ni sekunde, tek kada je proslo malo vremena i kada se snasao i sada se zeni, meni postaje stalo za njim...ali sada je kasno.Ne kontam sto mi se ovo desava.Prije ga nisam bendala ni sekunde a sada ga skoro pa sanjam 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif

      ___________________________________________________________________
      PISI PROPALO!

      09-08-2007 02:23 legionarka is offline Pregledaj poruke od legionarka Dodaj legionarka u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mjescarka.gif

      ___________________________________________________________________

        09-08-2007 04:04 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        mamica mamica is a Female
        raja




        Poruka: 1962
        Location: Skandinavija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Moja prva prava ljubav ona koja uzasno boli.....
        jedan Skika......ih koliko sam samo plakala kada smo se rastali...
        mislila sam nema mi zivota poslije njega....

        pomislim nekad na njega...cisto nako..valjda ono prva ljubav zaborava nema......

        ___________________________________________________________________
        "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

        09-08-2007 09:59 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
        LADY_MO LADY_MO is a Female
        seka




        Poruka: 593
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja svoju simpatiju volim gledat kad je tekma jedva cekam samo da se custa pojavi,heheh

        a prva ljubav ... nikad zaboravljen, prva i najveca do sad

        ___________________________________________________________________

          35.gif

          09-09-2007 04:32 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
          Losa cura
          SexNepoznat



          Poruka: 977

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Moj prvi komsija, zvao se Adnan. Nane mu je bila ciganka, i bio je jedan od najljepsih momaka tada, a Boga mi i sad nije za baciti! 10.gif Sad je ozenjen i ima dvoje djece, tatica je pravi. 10.gif

          ___________________________________________________________________

              VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

          09-09-2007 20:11 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Prva simpatija Jasmin, stanovao na Mejdanu blizu one osnovne skole a isli smo zajedno u drugu osnovnu. Ali sam ja to krila jer su se njemu vazda neke druge svidjale.
          Joj kako je to bilo davno.....bila sam napisala i prije koliko godina je to bilo, pa se prepadoh od broja pa izbrisah...

          09-09-2007 20:51 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          MJESECARKA MJESECARKA is a Female
          *primadona*




          Poruka: 848
          Location: Switzerland...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jedan Djenan iz razreda... Igro je najbolje fudbala, od svih, i imo najljepse smedje oci...
          Ali poslije jednog ljetnog raspusta, ja mislim, sa petog razreda na sesti, ja ga prerasla za glavu... 11.gif 13.gif
          Htjela sam onda od neke tuge, s mosta skociti... 26.gif
          A sad mi drago sto nisam...

          Kad (i ako) ovo Gianni procita, znace o kome se radi... 04.gif 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________

              09-09-2007 22:48 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
              elma_mo elma_mo is a Female
              mofo beba




              Poruka: 7

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kako se necu sjecati.. to se ne zaboravlja.
              Benjamin, zivio u mom ulazu u Splitskoj, mladji godinu od mene... Prvi poljubac i prvi "momak". iako smo se vise svadjali nego ljubili..

              10-07-2007 23:21 elma_mo is offline Pregledaj poruke od elma_mo Dodaj elma_mo u listu prijatelja
              Azra Obad Azra Obad is a Female
              puterica




              Poruka: 85

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              joj kad citam ovako vase poruke, e onda evo i moj outing:

              moj prva velik ljubav(bolje reci simpatija, jer on nije sigurno znao za mene)je bio FORZA!!!! 21.gif
              Ne znam tacno koliko mi je godina bilo, 11, 12, 13 pojma nemam! Bila sam fakinusa sto se tice drugih stvari, ali kad bi Forzu vidjela, ja bih se izgubila! Oci mi stanu! 27.gif
              Forza se druzio sa mojim bratom i ja bila sama kuci, tata na poslu mama u kupovini!
              Sjedim ja pred TV kad eto to mog buraza sa Strujom i Forzom!
              GOLEMO, ja se izgubila... ne znam gdje cu sa sobom... i ja ko prava glupaca na balkon pobjegnem da se sakrijem!! A vani kisa pada ko iz kabla. Eto ti Forze i govori on meni: " Hajde udi unutra, sva ces pokisnuti, prehladit ces se!" A ja nista, svoj poso, niti sam odgovarala, niti sam ga pogledala, niti sam disala! 21.gif 21.gif 21.gif Ode Forza sa balkona i govori mom braut:"Hajde bolan reci joj da ude, eno je stoji bosa u lokvi"! A moj buraz:"Ko je sisa"!
              I tako ja stojim jos na balkonu i kisnem, Forza ceka mog buraza da nadje loptu, dok Struja shnjuha po ormarima! 13.gif 13.gif 13.gif
              Ja mislim da se nikad od ovog shoka nisam oporavila! 21.gif 21.gif 21.gif
              Ali je poslije toga moj odnos(ako se moze nazvati odnos) sa Forzom bio malo drugaciji,pozdravili bi jedno drugo kad se sretnemo, po koju rijec progovorili!
              Ali ja nisam nikad mogla sakriti moju tremu! 21.gif
              Ta moja prva simpatija je trajala sigurno 3-4 godine!

              Chicha micha, gotova je pricha!

              ___________________________________________________________________
              "Pazi kako hodaš, gaziš moje snove!
              To nije moda, to samo ti tako zoveš!"

              03-17-2008 12:07 Azra Obad is offline Posalji email za Azra Obad Pregledaj poruke od Azra Obad Dodaj Azra Obad u listu prijatelja
              Krule Krule is a Male
              Notorious




              Poruka: 2013
              Location: eeeee da ti je znat

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ama bona nelazi narod ovuda jesi se balila sa pericom iz lifta.....kakav forza i folovi ,golovi.......reci fino moja prva simpatija i ljubav mi je bio Perica 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

              03-17-2008 12:18 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
              Azra Obad Azra Obad is a Female
              puterica




              Poruka: 85

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Krule:

                ama bona nelazi narod ovuda jesi se balila sa pericom iz lifta.....kakav forza i folovi ,golovi.......reci fino moja prva simpatija i ljubav mi je bio Perica 13.gif 13.gif 13.gif


              hajde brisi 13.gif 13.gif 13.gif
              Perica je bio crne kose, zakon su bili plavi tipovi 27.gif 27.gif 27.gif

              ___________________________________________________________________
              "Pazi kako hodaš, gaziš moje snove!
              To nije moda, to samo ti tako zoveš!"

              03-17-2008 13:18 Azra Obad is offline Posalji email za Azra Obad Pregledaj poruke od Azra Obad Dodaj Azra Obad u listu prijatelja
              Krule Krule is a Male
              Notorious




              Poruka: 2013
              Location: eeeee da ti je znat

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sta cu brisat mahnita se brisala.......ma sjeticu se ja ko je bio zut kod nas

              ___________________________________________________________________
              Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

              03-17-2008 13:42 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
              CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
              rodjena




              Poruka: 909
              Location: HARLEM

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              moja prva ljubav je bio jedan Nikola....zivio zgrada do moje...a kasnije i u prvi razred zajedno....sjecam se...uvijek mu isle sline i on bi ih ono momacki polizao...fuuj...svi mu se rugali...a meni bas bio fora 10.gif
              uvijek sam izgleda volila one neopterecena manirima 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________

                To nisam ja, to je moja tastatura
              11.gif

              03-17-2008 13:50 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
              denani denani is a Male
              moforaja




              Poruka: 8042

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jedna Maja.....


              najgori su bili oni leptirovi u stomaku........

              ___________________________________________________________________
              33.gif 33.gif 33.gif

              03-17-2008 14:00 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
              Azra Obad Azra Obad is a Female
              puterica




              Poruka: 85

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Krule:

                sta cu brisat mahnita se brisala.......ma sjeticu se ja ko je bio zut kod nas


              ne bas zut, sto se kaze kod nas plav!
              mogu ti dati jedan tip: ime mu pocinje sa O a zavrsava na LJA !!! 10.gif 10.gif

              ali ima jos jedan, ali je to MOJA tajna 11.gif

              ___________________________________________________________________
              "Pazi kako hodaš, gaziš moje snove!
              To nije moda, to samo ti tako zoveš!"

              03-17-2008 15:49 Azra Obad is offline Posalji email za Azra Obad Pregledaj poruke od Azra Obad Dodaj Azra Obad u listu prijatelja
              Stranica (12): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com