Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Dje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (23): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko vas je tjero u istambul 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

02-07-2008 22:45 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stambul grade 27.gif 27.gif 27.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-07-2008 22:49 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif okle djeca frajeri 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

02-07-2008 22:57 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
lala lala is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1331
Location: dalekoooo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ucila ja od rodice starijeg sina o drugom svjetskom ratu, i sad ovaj mladji (oko 4 god) se vrtio po stanu, igrao u svom nekom elementu. i hajde proslo par dana, otisli na bare da posjetimo mezare, i pita mali kao sto neki grobovi imaju nisane, neki krtst, neki davidovu zvijezdu itd. i tetka mu fino objasnila. kad ce on ko iz topa "ahaaaa ovo je (pokazivsi na jevrejsko mezarje) hico sredio"

prvo sto smo se cudili odakle mu to (i onda povezali sa danom kad smo ucili o drugmo sv ratu) a onda bruka i sram...bas su stajali neki ljudi na jevrejskom groblju!!!

naravno rodica kako je stroga djete 5 dana u kaznu.

nikad, ama bas nikad se nezna sta ce djeca cuti ni sta pokupiti niti kako to protumaciti u svjoj glavici

___________________________________________________________________
rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

02-07-2008 23:46 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prije nekih dva mjeseca uðem sa svojom curicom /4/ u parfimeriju da kupim neke sitnice. I pita me - mama, sjeæaš se da si mi obeæala ona parfem? Kažem - koji? Pa, MINI, mama. Znaš! I ugleda djeèije parfeme na polici. I vrisne - Eno ih, mama, eno ih! Priðem i šapnem joj, nakon što sam vidjela cijenu - ali, ja nisam ponijela dovoljno novca. A curica, onako hladno - ali, mama, rješenje je masterkard i liga šampiona!
/gledalo dijete reklame za vrijeme utakmica/ ... Pa, da, u pravu si, kažem joj i za par minuta parfem je bio njen. Parfem i cijeli svijet! 01.gif

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane kaokakao dana 02-08-2008 u 00:20.

02-08-2008 00:19 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj drug Dado, kad je bio mali - došli im gosti, a njemu dosadno, pa se vrzmao oko stola na kojem se nalazila kafa, kolaèi, voæe. Malo malo, Dado uzme kolaè, voæe. Roditelji ga opominju, on se malo umiri, pa opet po svom. Htijuæi dohvatiti kolaè obori èašu sa sokom. Roditelji ga uglas poènu ružiti, a gosti - pa, nemojte, nije to ništa, dijete, šta zna. E, kad su gosti otišli, otac ruži Dadu, vièe, psuje i kaže - ti mene ne slušaš, ne .ebeš mi ni dva posto. A Dado,'nako zbunjen, uplašen oèevom vikom kaže - .ebem, tata, .ebem.

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane kaokakao dana 02-08-2008 u 11:13.

02-08-2008 01:10 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
lala lala is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1331
Location: dalekoooo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sad mije dosla gospodja sa kcerkicom na posao i pitam ja malenu koliko ima godina...kaze na 22 hehe

nije neki biser ali je malena tako slatka...tek progovorila 01.gif

___________________________________________________________________
rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

02-08-2008 01:47 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vidi malca sta je napisao 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    04-23-2008 16:06 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1517

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    04-23-2008 17:57 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    opet se sjetih svog bisera...blama 13.gif

    kad je dolazio Hans Kosnik sa delegacijom, tek rat stao...
    a ja istrcala pred njega sva vazna
    ukopala se i rekla:"Haj hitler"
    a on ko semafor.... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    sta je kontam ja,,,,pozdravljam te.... 13.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    04-23-2008 18:03 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Krule Krule is a Male
    Notorious




    Poruka: 2013
    Location: eeeee da ti je znat

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i on te pomilovo po glavi kaze bice nesto od tebe

    ___________________________________________________________________
    Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

    04-23-2008 19:49 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
    xxxxx xxxxx is a Female
    trudim se




    Poruka: 215
    Location: daleko.......previse daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moja mama cuva mog sina(ima 3 god)i neki dan moj muz otisao sa posla po njega, kad on stoji na vratima i ceka, pita ga, jesi li slusao majku, sta ste danas radili, kad ce ti on kao iz topa, e neka si vala dosao po mene, da joj vise "krv ne pijem"

    Jesmo mu se valjali od smijeha 13.gif 13.gif

    04-24-2008 11:16 xxxxx is offline Pregledaj poruke od xxxxx Dodaj xxxxx u listu prijatelja
    mamica mamica is a Female
    raja




    Poruka: 1962
    Location: Skandinavija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Krenule ja i moja kcerka (3,5god.) u grad, ona vec spremna ceka na vratima, a ja njoj kazem slusaj prvo trebas da raspremis ove igracke prije nego podemo, a ona ce ti ko iz topa....................A moja mama mozemo li mi ikada ici na kompromis 01.gif
    Sta upitam ja nju??????.....e pa isto ono sto ti kazes tati prvo cemo po mom ,pa kasnije po tvom. 21.gif 21.gif 21.gif znaci prvo idemo u grad, a onda kada se vratim raspremamo igracke...to ti je mama kompromis 01.gif ja ostala bez teksta i bogami zaboravila na igracke.

    ___________________________________________________________________
    "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

    05-10-2008 08:46 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jao male 13.gif svaka èast 13.gif
    nego...ponavljam ja prirodu neki dan sa svojim sinom, trudim se da mu objasnim strane svijeta ono po redu sve...i crtam ja sunce, kažem istok....pa oko podne ide sunce ...pa jug pa oko šest popodne je sunce veæ skoro na zapadu, nikad ga na sjeveru....kad on ko i topa "mama a koju si ti školu išla, znaš li da se zemlja okreæe, da sunce ne ide 13.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    05-10-2008 21:43 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    zutaljka
    SexNepoznat

    Poruka: 1529

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma pametni su nasi malci 10.gif

    Neka su vam samo zivi i zdravi!

    05-10-2008 22:02 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
    mamica mamica is a Female
    raja




    Poruka: 1962
    Location: Skandinavija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Otisle ja i moja kcerka na jedno selo ovdje u dansku, i
    tu ima velika farma i nema zivotinje koje nema....moja djevojcica sva vesela....gleda konje, ovce, zeke...svakakve zivotinje, tako da mene i ne primjecuje.....kada nakon nekog vremena trci ona sva zapuhana......................joj mama moras mi kupiti kravu, nemoj reci da je skupa, vidi cak su sve na snizenju.(a dusa moja, krave na usima imale one zute markice,sa brojevima)
    a ovdje u danskoj je sva roba oznacena sa zutim markicama 01.gif kada je snizenje 01.gif


    mozda nije smijesno kada ja to prevedem na nas....al sto je bilo ljudi na farmi svi su se kocili od smijeha 01.gif

    ___________________________________________________________________
    "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

    07-26-2008 19:33 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    07-26-2008 19:36 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    mamica mamica is a Female
    raja




    Poruka: 1962
    Location: Skandinavija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    neki dan bio mojoj kcreki 4-ti rodjendan i ona hoce one velike teletabise.....vec je naredila ko ce kupiti koji....i tako otvara ona poklone i svakom se zahvaljuje,,,,,,zatim jedan po jedan a u njima LALA,PO, TINKI VINKI..... I stop...ne govori ona nista otvara i dalje i dosla do zadnjeg poklona nista 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif vidim ja djete promjenilo cehru...sta joj bi.....
    a ona ce ti ko iz topa, a ko je zaboravio kupiti DJIPSIJA?????
    Ja kazem Asja sine nemozes tako, zahvali se na poklonima, vidi sta si sve dobila, a ona ce mrtvo hladna....VIDIM NISAM CORAVA, AL KO CE VECERAS KAZATI LALI, PO I TINKI VINKI GDJE IM JE DJIPSI....


    SUTRA JE OD MOJIH DOBILA DJIPSIJA I KAZE MOM TATI, JOJ DEDO, TI STVARNO ZNAS ULJEPSATI VIKEND 01.gif 01.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________
    "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

    07-26-2008 19:40 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nije Djipsi-Cigo,nego Diksi ja mislim 13.gif
    ma malena ti je lutkica slatka,cuvaj je

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 07-26-2008 u 19:42.

    07-26-2008 19:42 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sto kazu djeca...
    TKO JE BIO IVO ANDRIC?
    - On je bio zidar i napravio je najveci most na Drini, al mu nisu platili.
    - On je pisao o jednoj Jeline, koju je izgubio pa je trazio po kamenju.
    - On je izmislio saobracajne znakove.
    - Imao je puno knjiga i sesira.
    - Svi imaju samo jedan spomenik, a on ih ima mnogo.
    - To je mamina prva velika ljubav i kad se udala za tatu o njemu puno prica, a tati svejedno.
    13.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    07-26-2008 19:58 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Stranica (23): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com