Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Deset genocida nad muslimanima Balkana » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sunshine Sunshine is a Female
moforaja




Poruka: 2365
Location: ..na suncanoj strani zivota

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam sta se raspravljate toliko i nervirate! Svi mi znamo a dovoljno nam je samo sjetiti se 1992 godine kad su rezervisti dosli u Mostar,pa kasnije ratna dogadjanja i granatiranje od strane srpsko crnogorskog agresora,znamo svi ko je poceo rat,i sta su nam uradili!
Na pojedine postove ovdje mogu se samo nasmijati, shvatiti provokatorskim,i cestitati na hrabrosti kako uopste ima smjelosti pisati ovakve gluposti.. i najbitnije ne vrijedi raspravljati,oduzeli su mi najljepse godine u zivotu,a sad bi se jos trebala nervirati zbog pojedinaca koji su neupuceni i koji pojma nemaju...ma ne pada mi napamet!

___________________________________________________________________


    jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
    Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
    Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


      23.gif

      10-10-2008 20:39 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sunshine:

        Ne znam sta se raspravljate toliko i nervirate! Svi mi znamo a dovoljno nam je samo sjetiti se 1992 godine kad su rezervisti dosli u Mostar,pa kasnije ratna dogadjanja i granatiranje od strane srpsko crnogorskog agresora,znamo svi ko je poceo rat,i sta su nam uradili!
        Na pojedine postove ovdje mogu se samo nasmijati, shvatiti provokatorskim,i cestitati na hrabrosti kako uopste ima smjelosti pisati ovakve gluposti.. i najbitnije ne vrijedi raspravljati,oduzeli su mi najljepse godine u zivotu,a sad bi se jos trebala nervirati zbog pojedinaca koji su neupuceni i koji pojma nemaju...ma ne pada mi napamet!



      upravo tako 10.gif

      ___________________________________________________________________

        10-10-2008 20:41 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Zilha Zilha is a Female
        Mashala forumasica 2008




        Poruka: 1481

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Sunshine:

          Ne znam sta se raspravljate toliko i nervirate! Svi mi znamo a dovoljno nam je samo sjetiti se 1992 godine kad su rezervisti dosli u Mostar,pa kasnije ratna dogadjanja i granatiranje od strane srpsko crnogorskog agresora,znamo svi ko je poceo rat,i sta su nam uradili!
          Na pojedine postove ovdje mogu se samo nasmijati, shvatiti provokatorskim,i cestitati na hrabrosti kako uopste ima smjelosti pisati ovakve gluposti.. i najbitnije ne vrijedi raspravljati,oduzeli su mi najljepse godine u zivotu,a sad bi se jos trebala nervirati zbog pojedinaca koji su neupuceni i koji pojma nemaju...ma ne pada mi napamet!


        Moja sunshine, ono sto znaju ucili su u skoli u kojima su pisane same nabuloze i istorija onakva kakvim je oni vide i kakvu oni hoce da stvore.
        Samo se i ja stvarno pitam odkud tolika hrabrost i smjelost doci ovdje i pisati lazi i to jos provokativnim tonom...

        28.gif

        ___________________________________________________________________

          bomba.gif

          10-10-2008 20:48 Zilha is offline Homepage of Zilha Pregledaj poruke od Zilha Dodaj Zilha u listu prijatelja AIM Screenname: lll YIM Screenname: lll
          carinskimost carinskimost is a Male
          brato




          Poruka: 802
          Location: Timbuktu
          pokretac teme Thread Started by carinskimost

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sunshine u pravu si potpuno ali ne volim i ne zelim da neko smatra drzavu BIh agresorom na samog sebe kad to nije tako .
          ova crnogorka ocito je dosla ovde samo da provocira i izvrce istinu i da izmislja neke stvari .
          ne mogu preci preko toga pa da mi je najrodjeniji rodjak.

          ovo nije bio gradjanski rat vec okupacija crne gore srbije i hrvatske na bih zajedno sa svojim skriparima iz BIH . jel ja mozda lazem - pogledajte optuzene u haagu i one shto su vec osudjeni .jel dovoljan argument . ako ne ja ih mogu naci josh

          ___________________________________________________________________
          Hej, nije važno
          Koliko smo puta udahnuli dah
          Hej, "važnije je
          Koliko smo puta ostali bez daha" *

          10-10-2008 20:50 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
          Sunshine Sunshine is a Female
          moforaja




          Poruka: 2365
          Location: ..na suncanoj strani zivota

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Carinski znas u cemu je stvar,mene,tebe, petog desetog,niko ne moze ubijediti da je bio gradjanski rat,mozemo mi pisati o tome koliko hocemo,jer svi mi znamo istinu,prezivjeli smo rat i savrseno znamo sta se desavalo,ne mora nam govoriti niko iz susjednih zemalja sta se desavalo,al sve to sto im mi pisemo,oni to, ne da nece, nego ne zele nikad prihvatiti,oni znaju samo za jedno,i ne postoji cinjenica da ih mozes ubijediti!
          Zato kazem nije vrijedno rasprave!

          ___________________________________________________________________


            jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
            Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
            Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


              23.gif

              10-10-2008 21:00 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
              al capone al capone is a Male
              moforaja




              Poruka: 5015
              Location: grad andjela

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              suncice u pravu si za ovo vidjenje samo jedne istine...svoje...al bas zato sto jako dobro znas sta se desavalo ovakvo pisanje provocira i jos ko neko spominjanje dokaza za njenu pricu za koje mi ne znamo.. 13.gif da je osjetila na svojoj kozi sta znaci granatiranje i sve ono sto se desavalo..pitao bih je onda...vako samo lupeta napamet ono sto je cula i sto misli da zna...pa dokle vise!!!

              ___________________________________________________________________



                http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                10-10-2008 21:05 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                carinskimost carinskimost is a Male
                brato




                Poruka: 802
                Location: Timbuktu
                pokretac teme Thread Started by carinskimost

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Sunshine:

                  Carinski znas u cemu je stvar,mene,tebe, petog desetog,niko ne moze ubijediti da je bio gradjanski rat,mozemo mi pisati o tome koliko hocemo,jer svi mi znamo istinu,prezivjeli smo rat i savrseno znamo sta se desavalo,ne mora nam govoriti niko iz susjednih zemalja sta se desavalo,al sve to sto im mi pisemo,oni to, ne da nece, nego ne zele nikad prihvatiti,oni znaju samo za jedno,i ne postoji cinjenica da ih mozes ubijediti!
                  Zato kazem nije vrijedno rasprave!



                dobar ti je post - samo da dodam . ja zelim da ona zna da ja znam da ona samu sebe laze i da ne misli da ja ili peti deseti ne zna istinu o ratu onakvu kakva je a ne onu koju neki nashi politicari plasiraju ili zele da je plasiraju( a to se odnosi na mnoge politicare iz susjednih nam drzava )

                da se ja pitam - ja bih postavio zakon da onaj koji negira da je bila okupacija u proslom ratu odgovara pred zakonom ( kao i negiranje holokausta na zapadu).

                ___________________________________________________________________
                Hej, nije važno
                Koliko smo puta udahnuli dah
                Hej, "važnije je
                Koliko smo puta ostali bez daha" *

                10-10-2008 21:08 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
                Dalibor Dalibor is a Male
                brato




                Poruka: 619
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od HoneyMNE:

                      citat od Dalibor:

                    I koliko smo to mi pobili ljudi u Crnoj Gori? Cujes li se kad napises da je u Dubrovniku pobijeno jedva pedesetak ljudi, malo li je ili sto li. Da ne kazem da ih je pobijeno ipak nesto vise, zaboravila si vojnike i logorase. Zar stvarno mislis da ce ratna odsteta izbrisati sve. Odsteta je planirana za materijalna sredstva opljackana i popaljena a ako Crna Gora nije kriva, zasto uopce nudi da placa odstetu. S obzirom da je u tome ucestvovalo tako malo ljudi, zasto ih ne pohapsite i njima naplatite odstetu?
                    Mi kakvi smo takvi smo, ali barem nismo oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca. Da ne govorimo o onim Bosnjacima koji su se sklonili u Crnu Goru, ali bjese vec netko ovdje tko ih je nazvao potencijalnim ratnim zlocincima, pa su ih Crnogorci iz prevencije predali Karadzicu. Svi smo imali prilike vidjeti Crnogorce u i oko Mostara i nama nemoj dijeliti lekcije kako je to u stvari nebitno i da su pobili malo ljudi.



                  alo legendo,kao prvo,ja rekoh sto puta ovdje da to nije trebalo raditi,ali ne znam koji ti je problem osim sto hoces da ispadnes pametan mozda.jeste,rekla sam da nije ubijeno vise od 50 ljudi u toku agresije na dubrovnik,i to cak mislim da je mnogo manje od te cifre.ne mislim da je malo jer cijenim covijeka kakav je da je,bez obzira na nacionalnu pripadost ljudska zrtva nema cijenu.a ko je rekao da je malo???? ili ti vec imas neke predsrasude..sumnjam da ih je pobijeno vise,jer kada smo usli u jednu prostoriju u dubrovniku,bila su napisana imena i prezimena poginulih uz njihove slike...mislim da ih ukupno nije bilo vise nego sto sam rekla iili mozda nisu sve stavili...ne znam.moguce da grijesim,ali ipak nije mnogo.
                  kao drugo,kad smo vec kod logora,bio je i onaj sto su ga nazvali Lora,a ni dan danas se ne zna gdje su neki ljudi sto su tamo zapali kao zarobljenici,a da ne govorim bez kojih dijelova su neki bili doneseni u pojedine gradove.istina,trebalo se braniti,ali ne bas na taj nacin vec se znaju principi ratovanja.ja razumijem da je to bilo tesko uspostaviti tamo s obzirom da je u to vrijeme opet dobila na snazi otvorena ustaska politika.znam sad ces reci,zato ste vi isli na Du...Pa vidis,sve i da je takva politika bila,ne mislim da je trebalo ici,vec stati pa se braniti ako ko napadne.Postoji nesto i vezano za to sto ti ne znas,ali opet kazem,nije trebalo i tacka.
                  Kao trece,nisam nikad rekla da ratna odsteta moze pomoci zrtvama rata,jer se izgubljeno ne moze nadoknaditi parama.ali smo ipak mi jedini koji su ikad na ove prostore priznali i rekli-kjesmo,mi smo radili to i to,pa ponudili da platimo sta se moglo platiti.dok s druge strane i dan danas ima onih koji brane jasenovac i slicno.cak se na godisnjice jasenovca predsjednik bio pojavio u mornarskoj majici.znaci li to dda treba jos jedan,a legendo?
                  Vjerovatno ih nismo uhapsili zato sto je dosta njih bilo zrtva tadasnje pogubne politike,dok su oni generali u hagu koliko mi se cini.eno se general strugar sam bio predao.opet,trebali bi i ovi s vlasti danas da proosetaju do tamo,ali sta im mozes...osilili se a osjedjeli.
                  Ne druze,niste oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca,ali Hrvatska ipak napravi etnicki cistu drzavu...Valjda da se rijesi to pitanje zauvijek,sta li..
                  Kao trece,istina je da se ono desilo s muslimanima,ali opet smo mi isti priznali to i to niko ne spori..Ne znam sta pokusavas,ali sam i to pominjala ranije.Sklonili se ljudi,trazio ih Karadzic a odavde ih ekspedovali tamo,dje su ih nazalost pobili.a ne pominjes to da ih je bilo na stotine koji su se krili kod nasih poroodica? eto,bas smo i mi ocekivali neke ljude tad,sjecam se,ali nikad ne dodjose.ne znamo dje su. i jedan poznati glumac je bio krio neke ljude:)
                  o tome ne pricasnista,je li?
                  cetvrto,nemam druga posla nego da dijelim lekcije nekome o tome..to su samo neke od cinjenica,koje pojedinci ne znaju ili nece da znaju...
                  a meni je veoma zao sto ocigledno nisi imao prilike upoznati crnogorce u crnoj gori nego samo tamo...ali eto,mozda ces i za to imati prilike.ako zelis,naravno


                U i oko Dubrovnika je pobijeno 92 civila i oko 300 branitelja ili ustasa kako ih tamo kolokvijalno zovu. Svime ostalim sto si napisala stajes u obranu Crnogoraca kojih se stidis, jer kakve veze ima Jasenovac sa ovom pricom, sem ako time ne opravdavas napad na Dubrovnik. Istu pricu su pricali ti rezervisti kad su isli u oslobadjanje Dubrovnika. Kad napises da je negdje poginulo jedva 50 osoba, zar ne vidis da time umanjujes zrtvu a velicas zlocin. Da nije bilo Sekija Radoncica, govno bi itko ista znao o zlocinu nad Bosnjacima. Da ti ne kazem da rodbina ljudi koji su ubijeni i dan-danas nije u stanju dobiti proces na sudu u tuzbama protiv Crne Gore, sto govori kako ste priznali. Sama si spomenula ratnu odstetu i napisala si je u smislu, kao sto hocete isplaticemo vam ratnu odstetu!!! I da ne bih duljio evo linka koji govori o ovim stvarima, iz crnogorskih novina:
                  http://www.monitor.cg.yu/ARHIVA/a_851_03.html


                I jos jednom da ti napomenem, a napisao sam ti to nekoliko puta, da sam u Podgorici na odsluzenju vojnog roka proveo deset i pol mjeseci tokom 1991. godine pa sam imao rijetku cast da osobno upoznam Crnu Goru i Crnogorce, cast izuzecima.

                10-10-2008 22:21 Dalibor is offline Pregledaj poruke od Dalibor Dodaj Dalibor u listu prijatelja
                R2-D2 R2-D2 is a Male
                BUKACHAAAAA


                Poruka: 5594
                Location: La La Land

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                E golemo si im u vojsku otiso 13.gif 13.gif 13.gif
                meni stari reko"rahmet mu dusi"..."Evo im ga materi i JNA...nesh nidje mogu ga sisat"...tako i bi...

                ___________________________________________________________________
                I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                Sha-Shi is my name..and off course,

                  I do piss excellence in the morning..

                10-10-2008 23:04 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                carinskimost carinskimost is a Male
                brato




                Poruka: 802
                Location: Timbuktu
                pokretac teme Thread Started by carinskimost

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                imas sad priliku da ides u vojsku r2d2 vidis da ti je zemlja u ratu a ratovace ko zna jos koliko u iraku i afganistanu - ne propusti priliku 07.gif

                ___________________________________________________________________
                Hej, nije važno
                Koliko smo puta udahnuli dah
                Hej, "važnije je
                Koliko smo puta ostali bez daha" *

                10-10-2008 23:29 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Sunshine:

                  Ne znam sta se raspravljate toliko i nervirate! Svi mi znamo a dovoljno nam je samo sjetiti se 1992 godine kad su rezervisti dosli u Mostar,pa kasnije ratna dogadjanja i granatiranje od strane srpsko crnogorskog agresora,znamo svi ko je poceo rat,i sta su nam uradili!
                  Na pojedine postove ovdje mogu se samo nasmijati, shvatiti provokatorskim,i cestitati na hrabrosti kako uopste ima smjelosti pisati ovakve gluposti.. i najbitnije ne vrijedi raspravljati,oduzeli su mi najljepse godine u zivotu,a sad bi se jos trebala nervirati zbog pojedinaca koji su neupuceni i koji pojma nemaju...ma ne pada mi napamet!



                pa nasmij se onda,ako zelis.meni je jako zao zbog toga sto si sve morala da prezivis,ali
                vidim da je vrlo lako moguce da ti nisi citala svaki moj post,nego samo poneke.i bas znam vidis,da ces sad mozda pomislit-ne trebam ih ni citat.pa i ne trebas,ako ne zelis,nego vidim da izvlacis neki pogresan zakljucak iz njih,pa mi zao.i znaj da nisi jedina kojoj su oduzeli najljepse godine zivota,nego ih ima jos mnogo.naprotiv,nije da nemam pojma,dosta toga imam i znam,ali
                pojedini ne mogu razumijeti ili ne zele da razumiju.pa po sto puta sam bila rekla da je to sto kazes tacno,da nije trebalo,i opet vi izvlacite bas to...evo se ubih ovdje boreci se protiv takvih sto su i tebi oduzeli najljepse godine zivota.ili ti mozd ai ovaj sadasnji post lici na provokaciju?

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                10-11-2008 14:23 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Dalibor:

                      citat od HoneyMNE:

                        citat od Dalibor:

                      I koliko smo to mi pobili ljudi u Crnoj Gori? Cujes li se kad napises da je u Dubrovniku pobijeno jedva pedesetak ljudi, malo li je ili sto li. Da ne kazem da ih je pobijeno ipak nesto vise, zaboravila si vojnike i logorase. Zar stvarno mislis da ce ratna odsteta izbrisati sve. Odsteta je planirana za materijalna sredstva opljackana i popaljena a ako Crna Gora nije kriva, zasto uopce nudi da placa odstetu. S obzirom da je u tome ucestvovalo tako malo ljudi, zasto ih ne pohapsite i njima naplatite odstetu?
                      Mi kakvi smo takvi smo, ali barem nismo oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca. Da ne govorimo o onim Bosnjacima koji su se sklonili u Crnu Goru, ali bjese vec netko ovdje tko ih je nazvao potencijalnim ratnim zlocincima, pa su ih Crnogorci iz prevencije predali Karadzicu. Svi smo imali prilike vidjeti Crnogorce u i oko Mostara i nama nemoj dijeliti lekcije kako je to u stvari nebitno i da su pobili malo ljudi.



                    alo legendo,kao prvo,ja rekoh sto puta ovdje da to nije trebalo raditi,ali ne znam koji ti je problem osim sto hoces da ispadnes pametan mozda.jeste,rekla sam da nije ubijeno vise od 50 ljudi u toku agresije na dubrovnik,i to cak mislim da je mnogo manje od te cifre.ne mislim da je malo jer cijenim covijeka kakav je da je,bez obzira na nacionalnu pripadost ljudska zrtva nema cijenu.a ko je rekao da je malo???? ili ti vec imas neke predsrasude..sumnjam da ih je pobijeno vise,jer kada smo usli u jednu prostoriju u dubrovniku,bila su napisana imena i prezimena poginulih uz njihove slike...mislim da ih ukupno nije bilo vise nego sto sam rekla iili mozda nisu sve stavili...ne znam.moguce da grijesim,ali ipak nije mnogo.
                    kao drugo,kad smo vec kod logora,bio je i onaj sto su ga nazvali Lora,a ni dan danas se ne zna gdje su neki ljudi sto su tamo zapali kao zarobljenici,a da ne govorim bez kojih dijelova su neki bili doneseni u pojedine gradove.istina,trebalo se braniti,ali ne bas na taj nacin vec se znaju principi ratovanja.ja razumijem da je to bilo tesko uspostaviti tamo s obzirom da je u to vrijeme opet dobila na snazi otvorena ustaska politika.znam sad ces reci,zato ste vi isli na Du...Pa vidis,sve i da je takva politika bila,ne mislim da je trebalo ici,vec stati pa se braniti ako ko napadne.Postoji nesto i vezano za to sto ti ne znas,ali opet kazem,nije trebalo i tacka.
                    Kao trece,nisam nikad rekla da ratna odsteta moze pomoci zrtvama rata,jer se izgubljeno ne moze nadoknaditi parama.ali smo ipak mi jedini koji su ikad na ove prostore priznali i rekli-kjesmo,mi smo radili to i to,pa ponudili da platimo sta se moglo platiti.dok s druge strane i dan danas ima onih koji brane jasenovac i slicno.cak se na godisnjice jasenovca predsjednik bio pojavio u mornarskoj majici.znaci li to dda treba jos jedan,a legendo?
                    Vjerovatno ih nismo uhapsili zato sto je dosta njih bilo zrtva tadasnje pogubne politike,dok su oni generali u hagu koliko mi se cini.eno se general strugar sam bio predao.opet,trebali bi i ovi s vlasti danas da proosetaju do tamo,ali sta im mozes...osilili se a osjedjeli.
                    Ne druze,niste oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca,ali Hrvatska ipak napravi etnicki cistu drzavu...Valjda da se rijesi to pitanje zauvijek,sta li..
                    Kao trece,istina je da se ono desilo s muslimanima,ali opet smo mi isti priznali to i to niko ne spori..Ne znam sta pokusavas,ali sam i to pominjala ranije.Sklonili se ljudi,trazio ih Karadzic a odavde ih ekspedovali tamo,dje su ih nazalost pobili.a ne pominjes to da ih je bilo na stotine koji su se krili kod nasih poroodica? eto,bas smo i mi ocekivali neke ljude tad,sjecam se,ali nikad ne dodjose.ne znamo dje su. i jedan poznati glumac je bio krio neke ljude:)
                    o tome ne pricasnista,je li?
                    cetvrto,nemam druga posla nego da dijelim lekcije nekome o tome..to su samo neke od cinjenica,koje pojedinci ne znaju ili nece da znaju...
                    a meni je veoma zao sto ocigledno nisi imao prilike upoznati crnogorce u crnoj gori nego samo tamo...ali eto,mozda ces i za to imati prilike.ako zelis,naravno


                  U i oko Dubrovnika je pobijeno 92 civila i oko 300 branitelja ili ustasa kako ih tamo kolokvijalno zovu. Svime ostalim sto si napisala stajes u obranu Crnogoraca kojih se stidis, jer kakve veze ima Jasenovac sa ovom pricom, sem ako time ne opravdavas napad na Dubrovnik. Istu pricu su pricali ti rezervisti kad su isli u oslobadjanje Dubrovnika. Kad napises da je negdje poginulo jedva 50 osoba, zar ne vidis da time umanjujes zrtvu a velicas zlocin. Da nije bilo Sekija Radoncica, govno bi itko ista znao o zlocinu nad Bosnjacima. Da ti ne kazem da rodbina ljudi koji su ubijeni i dan-danas nije u stanju dobiti proces na sudu u tuzbama protiv Crne Gore, sto govori kako ste priznali. Sama si spomenula ratnu odstetu i napisala si je u smislu, kao sto hocete isplaticemo vam ratnu odstetu!!! I da ne bih duljio evo linka koji govori o ovim stvarima, iz crnogorskih novina:
                    http://www.monitor.cg.yu/ARHIVA/a_851_03.html


                  I jos jednom da ti napomenem, a napisao sam ti to nekoliko puta, da sam u Podgorici na odsluzenju vojnog roka proveo deset i pol mjeseci tokom 1991. godine pa sam imao rijetku cast da osobno upoznam Crnu Goru i Crnogorce, cast izuzecima.


                dobro dalibore,ako je tako.izvini,moguce je da sma pogrijesila.ovamo ih ne zovu tako,ali vidim kakvo ti je misljenje o nama cim generalizujes crnogorce po tom pitanju.
                kao drugo,ne opravdavam moje crnogorce radi napada na dubrovnik pricom,nego samo iznosim neke stvari za koje mozda ljudi ne znaju.
                kao trece,ne stidim se svoga naroda vec sam ponosna na njega.
                kao cetvrto,jasenovcem ne opravdavam napada na dubrovnik niti mi pada na pamet icim da ga opravdavam.za ono nema opravdanja.kad vec pomenu pricu onih sto su isli tamo,ne brini,znam ja odlicno kakva im je bila prica i ko je sta radio,sta je uzeo i druge stvari.nego samo kazem da umijete drugima pricati kakko su radili ovo ili ono,a sami svoje zlocine ne priznajete ili cutite.
                mi bar priznamo i kazemo.
                kao peto,da nije bilo oca od mog druga,ko zna kad bi se to zaustavilo i ne umanjujem time nikakav zlocin.
                kao sesto,ne iznosi pogresne zakljucke.nije tacno da je smisao-*sta hocete,isplaticemo vam ratnu odstetu.*eno ti stoji gore recenica koju svi mogu procitati da se neciji izgubljeni zivot ne moze vratiti parama.to je smisao te recenice.a sto se tice toga sto ti kazes,
                pomenuh da jesmo priznali sta smo uradili i nudili da platimo ratnu odstetu.

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HoneyMNE dana 10-11-2008 u 14:35.

                10-11-2008 14:34 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od al capone:

                  suncice u pravu si za ovo vidjenje samo jedne istine...svoje...al bas zato sto jako dobro znas sta se desavalo ovakvo pisanje provocira i jos ko neko spominjanje dokaza za njenu pricu za koje mi ne znamo.. 13.gif da je osjetila na svojoj kozi sta znaci granatiranje i sve ono sto se desavalo..pitao bih je onda...vako samo lupeta napamet ono sto je cula i sto misli da zna...pa dokle vise!!!


                ti ces nekome rec da lupeta.... 28.gif

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                10-11-2008 14:35 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od al capone:

                  ma fini su crnogorci ljudi...
                  cetnik do cetnika...
                  normalni se na prste mogu izbrojat.. 18.gif


                ja sma ubidjena da su i ovi nenormalni bolji od tebe 18.gif

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                10-11-2008 14:36 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od al capone:

                  provocira...upakovano...al opet smrdi.... 18.gif


                ne proovciram nikoga.ne smrdim,za razliku od pojedinih...a zao mi je bilo sto nisi isao u mostar kad i ja.taman sam ti poslala pp-em sve podatke o meni,rekla dje cu biti,ali eto...
                mozd ai objasnis jednom,ko zna....
                18.gif

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                10-11-2008 14:38 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od carinskimost:

                  sunshine u pravu si potpuno ali ne volim i ne zelim da neko smatra drzavu BIh agresorom na samog sebe kad to nije tako .
                  ova crnogorka ocito je dosla ovde samo da provocira i izvrce istinu i da izmislja neke stvari .
                  ne mogu preci preko toga pa da mi je najrodjeniji rodjak.

                  ovo nije bio gradjanski rat vec okupacija crne gore srbije i hrvatske na bih zajedno sa svojim skriparima iz BIH . jel ja mozda lazem - pogledajte optuzene u haagu i one shto su vec osudjeni .jel dovoljan argument . ako ne ja ih mogu naci josh


                ne smatram BiH agresorom na samu sebe,vec sam pos to puta rekla da jeste JNA zaista napadala tamo.ali izgleda da opet nisi procitao moj post gdje sam to rekla.
                grijesis za provociranje.ne provociram nikoga,pogotovo ne preko ove sprave.
                ali isto i ne izmisljam nista,pa pokusaj preci nekako preko toga.

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                10-11-2008 14:54 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                carinskimost carinskimost is a Male
                brato




                Poruka: 802
                Location: Timbuktu
                pokretac teme Thread Started by carinskimost

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                nemam kad kopati po tvojim postovima i sama znas sta si pisala i nemoj zivota ti vishe braniti tvoju crnu goru kad ne znas to raditi

                ___________________________________________________________________
                Hej, nije važno
                Koliko smo puta udahnuli dah
                Hej, "važnije je
                Koliko smo puta ostali bez daha" *

                10-11-2008 16:41 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od carinskimost:

                  nemam kad kopati po tvojim postovima i sama znas sta si pisala i nemoj zivota ti vishe braniti tvoju crnu goru kad ne znas to raditi


                ne znam,reci mi ti sta sam napisala? ne branim je preko foruma,ali nije ni toliko crna koliko je ti pokusavas predstaviti

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                10-11-2008 18:01 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com