Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Deda Mraz i Paketici! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Big Grin Deda Mraz i Paketici! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjeruje li jos vase dijete u Deda Mraza? Dokada ste Vi vjerovali njega?

Usput spremate li paketice i dali ih pravite sami ili kupujete ?


Moj sin nekako zna da mu mi kupujemo poklone, ali ipak vjeruje da postoji Deda Mraz.
A koliko se ja sjecam mi smo vazda znali da nam starci kupuju paketice

Za paketice za blizu rodbinu kupujemo gotove a nekako mi je bolje sastaviti za sina paketic onakav kakav mi zelimo, usput mu stavim sta voli i one slatkise koje znam da ce ih pojesti...

07.gif 07.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

12-10-2008 19:58 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
Prika Prika is a Male
brato




Poruka: 867
Location: Daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ganda je kriv sto dijeca ne vijeruju u Djedu Mraza 13.gif
PS.Jeste li skontali od kad je kampanja pokrenuta protiv pusenja(cigara 05.gif da se razumijemo) u svijetu ni Deda Mraz nema lulu 13.gif

___________________________________________________________________
PS.Fuck Peter,Fuck Merry 05.gif

12-11-2008 00:15 Prika is offline Pregledaj poruke od Prika Dodaj Prika u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici
pokretac teme Thread Started by Mostarka83

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif dje ti pade na pamet

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

12-11-2008 00:20 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moj jos uvijek vjeruje i to ono cvrsto 13.gif

prije dvije godine, svekar od jednog kolege je dolazio obucen kao deda mraz, sa velikom torbom iz koje mu je izvadio poklon, koji je bash on htio, pa je deda mraz sjeo s njim 5 minuta, da ga ispita je li slusao i sta je dobro uradio, bilo skroz fino

a jednom smo bili u prodavnici i ja i on hodamo i sad ga ja zovem imenom i pricamo se mi i odjednom pred nas naleti deda mraz,
i zovnu ga po imenu i opet prica i kasnije kaze on :"mama on je znao moje ime 30.gif 30.gif 30.gif

i kako da ne vjeruje 07.gif

___________________________________________________________________

    12-16-2008 21:10 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici
    pokretac teme Thread Started by Mostarka83

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif neznam sinoc bio jedan film, porodica i sad tata se maskira u deda mraza i poljubi mamu i malac slika..i misli da mu deda mraz dolazi i krade mamu od tate....i svakog deda mraza sto vidi po trgovskom i ulici bije... 13.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    12-16-2008 21:29 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    04.gif

    moj ostavi kolace i mlijeko deda mrazu

    13.gif


    mi nikad ne praktikujemo da mu kupujemo igracke za svetog nikolu, ali valjda djeca pricaju u skoli i kaze on :uuuuu sutra dolazi sveti nikola, donijece mi igracaka"

    kazem ja:"nece doc"

    kaze on:"ali kako mama, Jacob je rekao da hoce"

    kazem ja:"pa trebao je, ali je skontao da ima dosta poklona za tebe, pa da se ne premori, sta ce onda"

    kaze on:"aha ok"


    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      12-16-2008 21:49 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici
      pokretac teme Thread Started by Mostarka83

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif jadno dijete..Za Sv.Nikolu smo na puno slava....tako da se i ne zavrtimo kuci...samo zna da ujutro za n.godinu ga obavezno cekaju paketici.....

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      12-16-2008 21:51 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja isto njemu odvojim nekolike sitnice za novogodisnjeg deda mraza,

      vecinu dobije za bozic 18.gif

      ___________________________________________________________________

        12-16-2008 21:53 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Mostarka83 Mostarka83 is a Female
        Legally Blonde




        Poruka: 3490
        Location: U Cernici
        pokretac teme Thread Started by Mostarka83

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa ja najbolje tako 10.gif

        ___________________________________________________________________
        JaMojaTi.gif

        12-16-2008 21:55 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com