Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » ** Kad sam sebe izlevatis ** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja
pokretac teme Thread Started by bosonoga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od CuriiCa_mo:

    Mislim da mi ne dopustamo drugima da nas izlevate, odnosno ne dogaða nam se da sami sebe izlevatimo zato sto smo glupi, ili sto nismo skontali da je necija namjera da nas izlevate, vec zbog nase vjere u ljude...I meni se znalo dogoditi da nekome previse vjerujem, previse dopustim da mi postane bitan, a onda se razocaram...Tesko se pomiriti sa cinjenicom da nas ljudi nekad kaznjavaju za nasu dobrotu prema njima....Ali dugorocno, ipak mislim da je meni ljepse zivjeti sa mnom, nego njima sa sobom...
    Njima je samo potrebna osoba na kojoj ce lijeciti svoje prizemne frustracije, a to sto sam ja dopustila da ja budem ta osoba...e to je iskljucivo moja krivica! Ali, da li to znaci da ja i dalje necu vjerovati u ljude ? Ne! Nego cu naci prave ljude da im vjerujem!
    A oni ce hodati od osobe do osobe, ali æe njihove frustracije hodati sa njima...A osobe koje nisu znale „ iskoristiti „ dobrotu, paznju i prijateljstvo koju im drugi poklanjaju i uspjeli zadrzati ih u svom zivotu, po meni su budale bez premca....I tako su na kraju, oni zajebali sami sebe!


Curice 33.gif sad si rekla upravo ono o cemu cijelo vrijeme razmisljam 10.gif
Zato i kazem, drago mi je da sam dozvolila sebi da odgovorim na pitanja
koja su par zadnjih mjeseci lezala u meni , a potiskovala sam ih svjesno i tako samu sebe
izlevatila...
samo nemam jos odgovor na to ,
zasto sam isla do kraja ?
zasto sam vjerovala do kraja?

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

12-26-2008 00:54 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosonoga:

        citat od CuriiCa_mo:

      Mislim da mi ne dopustamo drugima da nas izlevate, odnosno ne dogaða nam se da sami sebe izlevatimo zato sto smo glupi, ili sto nismo skontali da je necija namjera da nas izlevate, vec zbog nase vjere u ljude...I meni se znalo dogoditi da nekome previse vjerujem, previse dopustim da mi postane bitan, a onda se razocaram...Tesko se pomiriti sa cinjenicom da nas ljudi nekad kaznjavaju za nasu dobrotu prema njima....Ali dugorocno, ipak mislim da je meni ljepse zivjeti sa mnom, nego njima sa sobom...
      Njima je samo potrebna osoba na kojoj ce lijeciti svoje prizemne frustracije, a to sto sam ja dopustila da ja budem ta osoba...e to je iskljucivo moja krivica! Ali, da li to znaci da ja i dalje necu vjerovati u ljude ? Ne! Nego cu naci prave ljude da im vjerujem!
      A oni ce hodati od osobe do osobe, ali æe njihove frustracije hodati sa njima...A osobe koje nisu znale „ iskoristiti „ dobrotu, paznju i prijateljstvo koju im drugi poklanjaju i uspjeli zadrzati ih u svom zivotu, po meni su budale bez premca....I tako su na kraju, oni zajebali sami sebe!


    Curice 33.gif sad si rekla upravo ono o cemu cijelo vrijeme razmisljam 10.gif
    Zato i kazem, drago mi je da sam dozvolila sebi da odgovorim na pitanja
    koja su par zadnjih mjeseci lezala u meni , a potiskovala sam ih svjesno i tako samu sebe
    izlevatila...
    samo nemam jos odgovor na to ,
    zasto sam isla do kraja ?
    zasto sam vjerovala do kraja?


Curice 10.gif
Bosonoga - zašto? pa, valjda zato što dobar èovjek, dobra duša ima samo jedan put - voljeti, poklanjati ljubav, vjerovati u dobro, èiniti dobro

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

12-26-2008 01:49 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja
pokretac teme Thread Started by bosonoga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kaokakao 10.gif

33.gif

par postova mi je puno pomoglo

hvala svima sto ste se javili 33.gif
i napisali kako se nosite sa svojim razocarenjima

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

12-26-2008 01:52 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
Blagajac Blagajac is a Male
raja




Poruka: 1972
Location: Nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zato je meni ime pamto.
jednom davno imao sam nekih 10 godina
jedan stariji gospodin je mom starom slagao da sam pretrchavao namjerno ulicu ispre auta
sa jos dvojicom jarana tako da su ljudi morali kociti da nas ne udare
ja sam samo posmatrao ovu dvojicu dok su to radili i znam 100 % da je on rekao
elem 17 godina nakon tog u ratu ja posao sa autom u grad ovaj ceka na izlazu iz blagaja
da ga neko poveze,ja ga prodjem jedno 20 metara i stanem on tada vec 70 godisnjak trci
i kad je dosao do mene pita hoces li u grad
ja kroz prozor hladno
HOCU ALI TI NECES SA MNOM
i produzim gledam ga u ogledalo zino koliko je mogo i nista mu nije jasno.
zato pamtitte i vratite

___________________________________________________________________


    [
      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

    12-27-2008 11:56 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Komshija, komshija...gdje sec bolan to 70togodisnjaku napraviti....Ja bi ga vidis povezla i onda mu u autu smirenim tonom rekla da me tad i tad povrijedio, pa nek mu je na obraz. Nebi nikad sebi dozvolila da se spustam na neciji nivo i da budem ja ono sto nisam samo zato sto me neko povrijedio. Ucinjena mi je nepravda milion puta u zivotu ( neki kazu da sam naivna, neki to zovu gluposhcu), ali ja sam mirna sa sobom i nebi mijenjala taj svoj unutrasnji mir nizakakvu osvetu.....a uvjerila sam se da se na kraju sve svakom vrati.

    ___________________________________________________________________

      12-27-2008 12:49 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Slazem se sa Natom. Nisam zlopamtilo, tako da i sta da mi uradi neko, ako mu skroz nesto treba opet cu zastati pozadi njega.
      Ali hebiga nekada ta osobina i nevalja 21.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      12-27-2008 13:41 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od asataN:

        Komshija, komshija...gdje sec bolan to 70togodisnjaku napraviti....Ja bi ga vidis povezla i onda mu u autu smirenim tonom rekla da me tad i tad povrijedio, pa nek mu je na obraz. Nebi nikad sebi dozvolila da se spustam na neciji nivo i da budem ja ono sto nisam samo zato sto me neko povrijedio. Ucinjena mi je nepravda milion puta u zivotu ( neki kazu da sam naivna, neki to zovu gluposhcu), ali ja sam mirna sa sobom i nebi mijenjala taj svoj unutrasnji mir nizakakvu osvetu.....a uvjerila sam se da se na kraju sve svakom vrati.

      nista nato onda okreni drugi obraz i spremi se za samar
      takvi su ljudi

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        12-27-2008 15:31 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        torres torres is a Male
        moforaja


        Poruka: 2147

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kakav bola drugi obraz??? Ko ga hebe...nek si mu ga shukno. 01.gif

        12-27-2008 16:19 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
        Blagajac Blagajac is a Male
        raja




        Poruka: 1972
        Location: Nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa noramal tores star tip ne ide da ga degenecim nego ovako 02.gif

        ___________________________________________________________________


          [
            B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

          12-27-2008 16:20 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
          asataN asataN is a Female
          moforaja




          Poruka: 4110

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          29.gif e vama dvojici nebi stala 13.gif

          ___________________________________________________________________

            12-27-2008 16:24 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
            torres torres is a Male
            moforaja


            Poruka: 2147

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mi smo fala Bogu motorizovani 05.gif

            12-27-2008 16:26 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
            slobiani
            SexNepoznat



            Poruka: 581
            Location: mlijecni put

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Blagajac:

                  citat od asataN:

                Komshija, komshija...gdje sec bolan to 70togodisnjaku napraviti....Ja bi ga vidis povezla i onda mu u autu smirenim tonom rekla da me tad i tad povrijedio, pa nek mu je na obraz. Nebi nikad sebi dozvolila da se spustam na neciji nivo i da budem ja ono sto nisam samo zato sto me neko povrijedio. Ucinjena mi je nepravda milion puta u zivotu ( neki kazu da sam naivna, neki to zovu gluposhcu), ali ja sam mirna sa sobom i nebi mijenjala taj svoj unutrasnji mir nizakakvu osvetu.....a uvjerila sam se da se na kraju sve svakom vrati.

              nista nato onda okreni drugi obraz i spremi se za samar
              takvi su ljudi

            u stvari trebao si ga odvesti dalje iz grada,ispricati mu sve to sto nata veli ,i onda ga izbaciti iz kola,da zna zasto 13.gif

            ___________________________________________________________________
            play listen your mind and try to be brave
            hey ready or not i am coming on your way

            http://myspace.com/monolitband

            12-27-2008 16:43 slobiani is offline Pregledaj poruke od slobiani Dodaj slobiani u listu prijatelja
            goodGirl goodGirl is a Female
            rodjena


            Poruka: 848

            RE: ** Kad sam sebe izlevatis ** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od bosonoga:

              Razocaraju te ljudi do kojih ti je makar malo stalo i ta razocarenja bole.
              Budimo iskreni , svako od nas je to dozivio. Neki ce priznati , neki , ne.

              Sta osjecas poslije jednog takvog razocarenja?

              Mislila sam, da sam godinama i nekim iskustvom, se naucila da ne dam shansu da me takvi likovi povrijede , ali...
              eto, desi se.

              Prvo ne znam sta osjecam ..mjesavina osjecanja ..glupavo , tupavo
              poput idiota , sa nekim gorkim ukusom u ustima.
              Onda dodje osjecaj praznine 29.gif
              Kroz glavu mi prolazi :: "zasto" , "kako" 14.gif .... i onda spoznaja ....
              nalazim odgovor , unutra, duboko u samoj sebi
              odgovor koji sam sama prikrivala i nisam zeljela da priznam.
              Uvid , da sam se prevarila u procjeni lika
              Najgore je od svega , sto u se u tom periodu povuces od svega i svakoga , pa ignorises
              one kojima je stalo do tebe i koji su tu sa tobom.
              A najvise mi smeta ...sto sam svjesna ,da sam samu sebe IZLEVATILA


            Do nedavno sam se i ja tako nekako osjecala. Sad ne vise. Sada se razveselim, pustim neku dobru muziku i pocnem graditi neki novi stav.. To je za mene najbolje rijesenje. Ostati zaljubljen u sebe, pa makar ostao sam - bez takvih prijatelja. 33.gif

            ___________________________________________________________________
            ciao

            12-27-2008 18:33 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
            cok cok is a Male
            liska mjeseca maja


            Poruka: 5450
            Location: seher mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma pusti bosonogu,ne zna ona ni drugog izlevatit a ne sebe 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif boso bona ko je diro,ko je diro 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

            12-27-2008 18:52 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
            bosonoga bosonoga is a Female
            lela




            Poruka: 2804
            Location: daleka polja
            pokretac teme Thread Started by bosonoga

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ko meni dosho 10.gif 10.gif
            ma bjezi bolan ....izlevatila sam se ...jesam tita mi 29.gif

            ___________________________________________________________________
            ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

            12-27-2008 20:13 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
            asataN asataN is a Female
            moforaja




            Poruka: 4110

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            samo da se puspasim na temu ....evo jos jednog levata... 13.gif

            najvise mi je krivo sto je usput bilo toliko nekih sitnih stvari koji su mi ukazivali na ovo , ali jok budala hoce da vjeruje da su ljudi dobri pa Bog......tako mi i treba

            ___________________________________________________________________

              01-02-2009 22:03 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
              bosonoga bosonoga is a Female
              lela




              Poruka: 2804
              Location: daleka polja
              pokretac teme Thread Started by bosonoga

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nato , nismo jedine ...ima nas 04.gif

              ___________________________________________________________________
              ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

              01-02-2009 22:20 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
              putnik putnik is a Male
              brato




              Poruka: 529
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Previse puta sam bo u takvom stanju, jer sam ljudima vjerovao i kleo se u njih, a kada na kraju shvatis sta ti se upravo desilo budes u nekom stanju da se sam sebi gadis i jednostavno pocnes shvatati da nije sve tako lako. Nedavno sam shvatio da ljude u koje sam se kleo su ustvari ljudi koji nemaju mrve postovanja za prijatelja, na kraju krajeva sam shvatio da sam bacio 10 godina prijateljstva u vodu.

              ___________________________________________________________________
              "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

              Branimir J. Stulic, 2:30

              01-02-2009 22:21 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
              asataN asataN is a Female
              moforaja




              Poruka: 4110

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ovde ide ono udri se bekane sa Shabaza 21.gif ....ali neka bar znam da sam svakome priliku da pokaze svoje pravo lice.....a duboko vjerujem da istina uvijek izadje na vidjelo 01.gif

              ___________________________________________________________________

                01-02-2009 22:24 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                Viking Viking is a Male
                bice nesto od mene




                Poruka: 422
                Location: daleko brato

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Gdje ste levati 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 18.gif

                01-02-2009 22:25 Viking is offline Pregledaj poruke od Viking Dodaj Viking u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com